چهارشنبه ۱۳ فروردینساعت ۰۶:۱۲Apr 2020 1

جدیدترین‌های «بسیج سازندگی»

 
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۳:۵۱    
به همت بسیج سازندگی و گروه جهادی انصار المهدی(عج) حوزه 121 شهید مهدی باکری سپاه کرج 3000 هزار بطری محلول ضد عفونی کننده جهت مقابله با ویروس کرونا تهیه و توزیع شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه لارستان از فعالیت 12 کارگاه تولیدی کوچک و بزرگ در زمینه تهیه ماسک های بهداشتی خبر داد و گفت: در این کارگاه ها روزانه بیش از 4 هزار ماسک تولید می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی سپاه دامغان: سه مرحله ضدعفونی واحدهای مسکونی مبتلا به بیماری کرونا در دامغان انجام شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۹:۱۸    
علی اکبر جعفری، مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان وبلوچستان گفت: در حال حاضر 944 گروه جهادی شیعه و سنی در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در سطح استان فعالیت می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مسؤول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه گفت: 12 هزار و 800 بسته های کمک معیشتی توسط این سازمان میان محرومان کرمانشاهی توزیع می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی استان زنجان گفت: 530 گروه جهادی در این استان برای مقابله با بیماری کرونا فعالیت دارند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۱:۲۳    
سرهنگ پاسدار ممشلی ؛ فرمانده سپاه گمیشان بهمراه آقای دستمر فرماندار و دکتر ایری رئیس شبکه بهداشت این شهرستان از روند تولید ماسک در کارگاه های تولید ماسک بهداشتی بسیج سازندگی سپاه گمیشان بازدید بعمل آوردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۱:۰۳    
فرمانده ناحیه سپاه شهرستان سرعین گفت: با مشارکت خیرین، بسیج سازندگی و گروه های جهادی، ماسک رایگان بهداشتی برای جمعیت 18 هزار نفری سرعین توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۴۷    
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه از توزیع 12 هزار و 800 بسته معیشتی در بین خانواده های محروم استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول بسیج سازندگی خراسان جنوبی از توزیع 110 بسته غذایی در قالب بن خرید به ارزش 17 میلیون تومان به همراه 250 عدد ماسک سه لایه فیلتردار بین کارگران روزمزد بیرجند خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: تا پایان هفته جاری تعداد 5 هزار ماسک رایگان در مناطق حاشیه شهر بیرجند توزیع می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مسوول بسیج سازندگی سپاه سردشت گفت: در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا 10 هزار عدد ماسک تولید و در بین اهالی شهرها و روستاهای محروم و مرزی این شهرستان توزیع شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۹:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه_ سرپرست بسیج سازندگی استان کرمانشاه از فعالیت بیش از 4300 جهادگر بسیجی برای مقابله با کرونا خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها قرارگاه پدافند زیستی سپاه ناحیه آمل با مشارکت شهرداری، بسیج سازندگی و گروه های جهادی، چهارمین کارگاه خط تولید محلول ضدعفونی جهت مبارزه با بیماری کرونا را در این شهرستان راه اندازی کرد.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه شهرستان شیروان گفت: سپاه سر لوحه ی کار خود را خدمت رسانی به مردم در حاشیه شهرها به جهت محرومیت زدایی قرار داده که با ظرفیت های موجود در سپاه از قبیل قرارگاه پیشرفت و آبادانی و سازمان بسیج سازندگی سپاه این اقدامات انجام می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۰:۳۴    
معافی گفت: 85 میلیون تومان بسته کمک معیشتی با کمک خیرین و بسیج سازندگی در بین مردم محله موسی بن جعفر(ع) بیرجند توزیع شده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۹:۲۱    
صبح امروز به همت بسیج سازندگی سپاه صاحب الزمان (عج) شهرستان دیلم تعداد 280 بسته 800 هزار ریالی از کالاهای مورد نیاز بین مردم این شهرستان توزیع شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۷:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار مرکزی از عملکرد سپاه روح الله در مقابله با شیوع بیماری کرونا تقدیر کرد و گفت: 100 درصد کارگاه ها مردمی و توسط بسیج در زمینه های مختلف بسیج کارگران، بسیج سازندگی و غیره است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۷:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، در این مرکز که فعالیت خود را از یکشنبه دهم فرودین به همت گروه های جهادی، بسیج سازندگی سپاه ناحیه شهرستان وشهرداری آمل در حدفاصل سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل و کنار پل میربزرگ آمل آغاز کرده، خودروها با قرار گرفتن در 3 تونل تعبیه شده ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۶:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه روح الله گفت: گروه های جهادی استان با تکیه بر 60 کارگاه اقتصاد مقاومتی که توسط بسیج سازندگی ایجاد شده که تاکنون 350 هزار ماسک تولید و در مناطق محرم و حاشیه نشین استان توزیع کرده اند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی استان قزوین گفت: با فرارسیدن سال نو در راستای تکریم نیازمندان، 4500 بسته حمایتی در مناطق محروم استان توزیع شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۳:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
زنجان - رئیس بسیج سازندگی زنجان از فعال سازی 30 کارگاه توسط بسیج سازندگی خبر داد و گفت: روزانه بیش از 110 هزار ماسک تولید می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
سروان پاسدار کریم بهرامی مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه بندرعباس در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج هرمزگان گفت بیش از 1500 بسیجی در قالب صد گروه جهادی برای مبارزه با کرونا فعال شده اند . ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - مسئول بسیج سازندگی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از 11 تن کمک شامل اقلام معیشتی و حمایتی از این استان به مناطق سیل زده در کرمان ارسال شد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۱:۵۱    
مسؤول بسیج سازندگی لرستان گفت: بسیج سازندگی برای کمک به اشتغال مردم 30 کارگاه خیاطی راه اندازی کرده که این کارگاه ها روزانه 10 هزار ماسک مورد نیاز مردم را تولید می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۸:۴۹    
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان گفت: به مناسبت فرار رسیدن سالروز شهادت شهید املاکی امروز 120 بسته کمک معیشتی و هر بسته به ارزش 400 هزار تومان به نیابت از این شهید بزرگوار بین مستضعفان لنگرود و رشت توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۷:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
مسؤول سازمان بسیج سازندگی گیلان با اشاره به فرارسیدن سالگرد شهادت شهید املاکی گفت: 100 بسته کمک معیشتی و 2 هزار ماسک بهداشتی به نیابت از این شهید بزرگوار در لنگرود توزیع شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۶:۳۹    
بیرانوند، گفت: به همت بسیج سازندگی و 30 کارگاه های خیاطی که راه اندازی شده است، روزانه 10 هزار ماسک در این مراکز تولید و تحویل معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی لرستان داده می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۵:۲۷    
معاون سلامت و دفاع زیستی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان با اشاره به راه اندازی 25 کارگاه تولید ماسک توسط بسیج سازندگی لرستان، گفت: 38 هزار و 400 نیروی بسیجی برای مقابله با ویروس کرونا در استان لرستان سازماندهی شده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۴:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: 2 هزار و 671 نفر از بسیجیان همدان در قالب 218 گروه جهادی دربخش بهداشت و درمان عمومی برای مقابله با کرونا به مردم خدمت رسانی می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی لرستان گفت: 21 هزار و 500 ماسک در 30 کارگاه خیاطی بسیج سازندگی لرستان تولید شد.
معاون فرهنگی و رسانه ای سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: گروه های جهادی امروز نیز همچون سایر بحران ها و مواقع با آمادگی کامل به میدان آمده اند و همگام با مدافعان سلامت در صف مقدم خدمت رسانی به مردم قرار دارند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۱:۱۸    
احمد یگانه مسئول بسیج سازندگی آمل گفت: بیش از هزار و 600 گان و 20هزار ماسک در دانشکده فنی و حرفه ای توحید تولید و بین مردم و پرسنل بیمارستان های شهرستان آمل توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: 100 هزار عدد ماسک از طریق خیران پیگیری کردیم که بخشی از آنها تحویل و بخشی با همکاری بسیج سازندگی در دستور کار است تا در مناطق مختلف شهرستان های کرمان و راور و در حاشیه شهرها و مناطق محروم توزیع شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مسوول بسیج سازندگی دلگان در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: نخستین محموله کمک رسانی بسیجیان این شهرستان به ارزش 300 میلیون ریال به مردم سیلزده جنوب استان کرمان ارسال شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه بردسکن گفت: به همت کانون خادمیاری آستان قدس شهرستان بردسکن و با همکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه بردسکن تعداد 150 بسته غذایی به ارزش 450 میلون ریال توسط خادمیاران آستان قدس رضوی و بسیج سازندگی بین محرومین توزیع گردید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۸:۴۵    
جانشین فرمانده سپاه سردشت گفت: قرارگاه بسیج سازندگی سپاه از خواهران بسیجی عضو پایگاه های مساجد فعال در تولید ماسک گاهی به صورت پرداخت نقدی برای خرید پارچه یا تامین پارچه مورد نیاز برای تولید ماسک حمایت می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۴:۰۵    
مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه از توزیع 2800 بسته معیشتی توسط سازمان بسیج سازندگی خبر داد و گفت: بسته ها میان افرادی که به واسطه شیوع بیماری شغل خود را از دست داده اندتوزیع می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۲:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد به همت بسیج سازندگی بیش از 11 تن اقلام معیشتی و حمایتی به مناطق سیل زده استان کرمان ارسال کرد.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان زنجان گفت: 8 هزار جهادگر زنجانی در زمینه ضد عفونی کردن معابر و توزیع بسته های بهداشتی در استان زنجان فعالیت می کنند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۰:۰۳    
علی اکبر جعفری گفت: گروه های جهادی بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان برای مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از 10 هزار نقطه از معابر و اماکن عمومی و مذهبی استان را ضد عفونی و گندزدایی کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی سپاه کرمان با بیان اینکه وسایل زندگی مردم سیل زده بر اثر آبگرفتگی آسیب دیده است گفت: تعمیرکاران لوازم خانگی به کمک سیلزدگان کرمان بیایند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی استان زنجان گفت: آموزش چهره به چهره 25 هزار نفر برای مبارزه با کرونا توسط جهادگران انجام شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس بسیج سازندگی خراسان رضوی گفت: جهادگران بسیجی این استان روزانه 150 هزار ماسک تنفسی به منظور پیشگیری از شیوع کرونا تولید می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
روزانه بیش از 20 هزار ماسک به همت بسیج سازندگی سپاه روح ا... در استان تولید و بصورت رایگان بین مردم توزیع می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۷:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیر حرکت های جهادی بسیج سازندگی استان فارس گفت: بیش از 800 گروه جهادی در استان فارس در امر مقابله با کرونا فعال هستند که حدود 3 هزار نفر از بسیجیان را شامل می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۵:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه گفت: 1800 نفر از نیروهای جهادی در جبهه مبارزه با ویروس کرونا حضور دارند و در عرصه های تخصصی، تولید ماسک، ضد عفونی اماکن عمومی و آموزش به مردم خدمت می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۵:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
قزوین- جانشین بسیج سازندگی سپاه ناحیه امام سجاد (ع) قزوین از توزیع 1700 بسته معیشتی و 20 هزار لیتر مواد ضد عفونی کننده در سطح شهرستان قزوین خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۴:۴۵    
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی به همراه مسؤول بسیج اصناف و مسؤول بسیج سازندگی خراسان جنوبی ظهر امروز از واحد تولید ماسک در بیرجند بازدید کردند.