جمعه ۲۲ فروردینساعت ۱۷:۳۶Apr 2020 10

جدیدترین‌های «دانشگاه بین المللی امام خمینی»

 
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۳:۳۴    
ایسنا/قزوین با گسترش شیوع کرونا در کشور و تمدید تعطیلی مراکز آموزشی و علمی تا پایان فروردین ماه، تمامی کلاس های تئوری دانشگاه ها ازجمله دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) به صورت مجازی برگزار خواهد شد؛ در این میان، برخی از اساتید دانشگاه با آموزش از راه دور مخالف هستند و برای این مخالفت ...
شاخص نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
شاخص : عضو هیئت علمی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین گفت: از آنجایی که اعضای مجلس جدید از بین نیروهای انقلابی و دوستدار نظام انتخاب شده اند؛ انتظار داریم که نگاهی متفاوت تر از گذشته نسبت به حل مسائل اقتصادی داشته باشند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۰۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - یک مدرس اقتصاد در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین معتقد است که در شرایط کنونی به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی برخی کسب و کارها، فرصتی فراهم شده که اقتصاد ایران با دگرگونی به سمت توسعه فضای مجازی گام بردارد.
آنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین طی نامه ای به رئیس صدا و سیمای جموری اسلامی ایران از این سازمان خواستند موضع خود را در برابر جنایت های صورت گرفته علیه مسلمانان هندوستان مشخص کند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین استاد جامعه شناسی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) گفت: آگاه سازی بهترین راه برای مقابله با شایعات کرونا است لذا هر چه نهادهای مسئول ابتکار عمل را در دست بگیرند و برنامه های مدون و حساب شده با انتقال صحیح اخبار در حوزه کرونا انجام شود بی شک می توان با شبکه شایعه مقابله کرد و از تنش ها ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۲/۰۹ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تمامی کلاس های آموزشی حضوری دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) به مدت یک هفته دیگر تشکیل می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۱:۳۸    
ایسنا/قزوین مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین اعلام کرد: رفت وآمد و سلامت تمام دانشجویان خارجی دانشگاه امام خمینی (ره) تحت نظر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قزوین، رصد می شود ضمن اینکه گندزدایی خوابگاه های دانشجویی نیز ازجمله مصوبات کارگروه پدافند زیستی است که باید اجرایی شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۹:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
قزوین- به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، مراکز و مؤسسات تحت نظارت بهزیستی، فنی و حرفه ای، دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) استان قزوین تعطیل شدند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۹:۵۳    
ایسنا/قزوین عضو هیئت علمی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) با تأکید بر اینکه برای اقتصاد مقاومتی نیاز به شق القمر نیست، گفت: باید داشته های خود را با مبانی مشارکت مردم پیش ببریم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)، حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن را عامل عقب نشینی دشمن بیان کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۳:۵۲    
فراخوان انتخابات مدیران مسئول نشریات دانشجویی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) در اطلاعیه ای اعلام شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۵:۴۸    
ایسنا/قزوین دانشجویان کشورهای مختلف که در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) در حال تحصیل هستند همه ساله در راهپیمایی 22 بهمن ماه همراه با مردم ایران اسلامی حضوری پررنگ دارند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین گفت: مشارکت مردم در انتخابات زمینه ساز امید اجتماعی برای بهبود اوضاع حکمرانی کشور است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۱:۳۹    
ایسنا/قزوین مدیر گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) گفت: نسل امروز استفاده از کلمات تابو و ساختارشکنانه، ایجاز و بدعت در آفرینش کلمات جدید را نوعی مد و کلاس و امتیاز برای خود تلقی می کنند در حالی که این گسست و گم گشتگی منجر به دور شدن نسل امروز با فرهنگ و واقعیت ادبیات ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۱:۲۵    
ایسنا/قزوین رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) ضمن تأکید بر اهمیت آشنایی جوانان با مهارت های پیش از ازدواج اعلام کرد ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۲:۲۹    
ایسنا/قزوین استاد جامعه شناسی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) گفت: امروزه شاهد استفاده از واژه های انگلیسی بسیار، کلمات کوتاه و مختصر و گاه واژه های جنسی در بین مکالمات نسل جدید هستیم که این ساختار گفتاری به میراث ادبی و فرهنگی ما ضربه بزرگی می زند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۰:۵۰    
ایسنا/قزوین دانشیار دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) با بیان اینکه متأسفانه یکی از معیارهای دانش در بین خانواده ها زبان دانی بیگانه از جمله زبان انگلیسی شده است ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۱/۱۱ - ۱۰:۲۰    
گروه جهادی شهید مجتبی علمدار جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) اقدام به ساخت مسکن برای محرومان در روستای فارسیان از توابع استان قزوین کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
استاد دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین با تاکید بر نقش آگاهی مردم در انتخابات گفت: تبلیغات انتخابات باید به سمت برنامه محوری حرکت کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) گفت: داوطلبان مجلس شورای اسلامی باید بر اساس وظایف تعریف شده یک نماینده به مردم وعده دهند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۴:۲۷    
خیرالله رحمانی مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین در دیدار با دکتر نایینی رئیس دانشگاه بین المللی امام خمینی از همکاری ایشان و مجموعه دانشگاه در برگزاری دومین همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی تقدیر و تشکر نمود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۳:۴۷    
سوگواره شعر سیدالشهدای جبهه مقاومت، بخش ویژه اولین جشنواره شعر دانشجویی استانی آسمان به همت کانون شعر اتاق آسمان دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین در حال برگزاری است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۲:۴۹    
ایسنا/قزوین عضو هیئت علمی گروه علوم سیاسی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) گفت: همه دستگاه ها و نهادهای ما اعم از نظامی و غیرنظامی دارای وظایف و کارکردهای مختلفی هستند که ممکن است در انجام آن ضعف ها و یا اشتباهاتی صورت بگیرد ...
حوزه   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۰۹:۵۴    
حوزه/ رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) گفت: ترور ناجوانمردانه شهید سلیمانی و دیگر همرزمانش نشانه عجز و استیصال آمریکا در منطقه است و آگاه باشد که انتقام و سیلی سختی در انتظار آنها خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- رئیس دانشگاه بین المللی امام خمینی گفت: شهید سلیمانی شخصیتی بی بدیل جبهه مقاومت محسوب می شود که راهش توسط جوانان انقلابی ادامه خواهد یافت.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین عضو هیئت علمی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) با اشاره به اینکه نسل امروز در اینستاگرام و تلگرام بزرگ می شوند، گفت: نوع گفتار نسل امروز در فضای مجازی حتی در رسم الخط آن ها نیز تأثیرگذار بوده است و می توان گفت آن ها نسل اینستاگرام و تلگرام هستند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - معاون پژوهشی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) گفت: حفظ مناظر روستایی که یک سرمایه ارزشمند به شمار می رود باید برای تصمیم سازان کشور و فعالان حوزه معماری و شهرسازی به یک اولویت تبدیل شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ششمین همایش معماری و شهرسازی در گذر زمان با عنوان میراث و مناظر روستایی در دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین آغاز شد.
کنفرانس بوک   ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ - ۱۷:۱۹    
پس از برگزاری موفقیت آمیز اولین همایش میکرو/نانو فناوری در سال 1397 و استقبال بیش از 250 نفر از محققین فعال در این حوزه از آن، دومین همایش میکرو/نانوفناوری را در خرداد ماه سال 1399 در دانشگاه بین المللی امام خمینی در شهر قزوین برگزار خواهیم کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مسابقات کاراته دانشجویان دختر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی منطقه چهار کشور به میزبانی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) در قزوین آغاز شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ - ۰۸:۴۳    
همایش ملی معماری و شهرسازی در گذر زمان در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ - ۱۷:۵۲    
ایسنا/قزوین دانشجوی کشمیری زبان و ادبیات فارسی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) گفت: باید تلاش کنیم فرهنگ و زبان فارسی را احیا کنیم ازاین رو لازمه این اتفاق وجود ارتباط بین کشورهای فارسی زبان با هم است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین نشست تخصصی وضعیت زبان فارسی در شبه قاره به همت جهاد دانشگاهی قزوین و گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) برگزار شد، در این نشست پیشینه و جنبه های مختلف پیوند کشورهای شبه قاره به زبان و ادبیات فارسی مورد بررسی قرار گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ - ۰۹:۴۰    
ایسنا/قزوین دانشیار دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) با تأکید بر اینکه سواد دانشگاهی باید در خواندن کتاب ایجاد شود، گفت: افرادی که دائم در فضای مجازی هستند دوست دارند اطلاعات به صورت مختصر به دستشان برسد و فکر می کنند که حقیقت در همان مطالب است ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۹ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - دانشجویان خارجی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) در یک گردهمایی با فرهنگ و رسوم کهن ایرانیان در خصوص شب یلدا آشنا شدند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۲۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سردار مهدی حاجیان روز چهارشنبه در همایش ملی سرمایه های اجتماعی برپایه آموزه های اسلامی که در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) برگزار شد، افزود: مردم قزوین همواره به خوبی قدردان این نعمت بوده و ارزش آن را به نحو مطلوبی درک کرده اند. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
محمدباقر الفت روز چهارشنبه در حاشیه همایش ملی سرمایه های اجتماعی بر پایه آموزه های اسلامی که در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) برگزار شد به خبرنگاران گفت ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۱۳:۲۲    
ایسنا/قزوین در حاشیه برگزاری همایش ملی سرمایه اجتماعی بر پایه آموزه های اسلامی در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) در قزوین فریاد مطالبه گری تعدادی از دانشجویان با محوریت اعتراض به لغو تجمع مردمی مقابله با پرونده هفتسنگان بلند شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۰۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
اولین همایش سرمایه های اجتماعی بر پایه آموزه های اسلامی در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین برگزار شد .
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- اولین همایش ملی سرمایه اجتماعی بر پایه آموزه های اسلامی در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۰۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – اولین همایش ملی سرمایه اجتماعی برپایه آموزه های اسلامی روز چهارشنبه در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۰۹:۱۱    
نخستین همایش ملی سرمایه اجتماعی بر پایه آموزه های اسلامی با حضور مسئولان کشوری و استانی در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۲۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا- دومین گردهمایی یلدای کارآفرینی قزوین با حضور فعالان حوزه کارآفرینی و نوآوری استان سه شنبه شب در دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین برگزار شد.
سازمان انتقال خون ایران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۱۵:۳۳    
به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان قزوین؛ جمعی از دانشجویان کانون هلال احمر دانشگاه بین المللی امام خمینی استان در اقدامی هماهنگ ،گروهی و خداپسندانه در راستای گسترش فرهنگ اهدای خون ، اقدام به اهدای خون خود به بیماران نیازمند به خون و فرآورده های خونی نمودند. ...
مرجع دانش سیویلیکا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۱۵:۵۶    
مقالات همایش زنان کارآفرین ؛ زندگی وکار در تاریخ 25 آذر 1398 در پایگاه سیویلیکا نمایه و منتشر شد. این رویداد در تاریخ 28 بهمن 1397 توسط انجمن ملی زنان کارآفرین-انجمن زنان مدیر کارآفرین و تحت حمایت سیویلیکا در شهر قزوین- دانشگاه بین المللی امام خمینی برگزار شده است ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۰۹:۳۲    
ایسنا/قزوین عضو هیئت علمی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) گفت: در حال حاضر تب مدرک گرایی در جامعه وجود دارد و برای اینکه فضای دانشگاه به معنای حقیقی خود نزدیک شود نیاز است از داستان مدرک گرایی خارج شویم و دانشگاه ادامه دبیرستان نشود.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۰۹:۱۵    
دومین یلدای کارآفرینی در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۰۷:۳۶    
ارزشیابی آموزشی اعضای هیئت علمی و استادان در نیمسال اول سال تحصیلی 99-98 دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) از 5 تا 18 دی ماه 98 با استفاده از سامانه آموزشی گلستان انجام می شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۳:۱۱    
ملایوسفی گفت: نخستین همایش ملی سرمایه اجتماعی بر پایه آموزه های اسلامی در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۰:۰۶    
ایسنا/قزوین میزگرد جوانان و کنشگری در سطح دانشگاه و جامعه توسط ایسنا در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) برگزار شد، در این میزگرد به بررسی حضور جوانان در جامعه پرداخته شد و مطالبات دانشجویان در این راستا مورد بررسی قرار گرفت.