چهارشنبه ۰۷ اسفندساعت ۰۷:۰۶Feb 2020 26

جدیدترین‌های «شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
قزوین-مدیرعامل شرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور گفت: بزودی 29 قرارداد سرمایه گذاری با بخش خصوصی به ارزش 3,500 میلیارد تومان برای اجرای طرح های تصفیه خانه آب و فاضلاب و آب شیرین کن رونمایی می شود.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۶:۳۹    
با حضور مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور مراسم معارفه محسن حسینی به عنوان مدیرعامل آب و فاضلاب استان گیلان انجام شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی استان قزوین روز یکشنبه در مراسمی با حضور حمیدرضا جانباز مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور یکپارچه سازی شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: بیش از 80 درصد تجهیزات و تاسیسات آب و فاضلاب ایران در داخل کشور تولید شده و در این زمینه رو به خودکفایی هستیم.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: مدیران شرکت های آب و فاضلاب از همه ظرفیت های موجود برای توسعه خدمات به مشترکان استفاده کنند.
رشت 20   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۷:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
وی با بیان اینکه مردم گیلان شایسته بهترین خدمات هستند، اظهار کرد: در شبکه های انتقال شهری و روستایی به واسطه فرسودگی و قدمت و نیز وابستگی به برق با مشکلاتی مواجه ایم که نیازمند توجه جدی به این بخش ها هستیم. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
همدان - معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: در حال حاضر بیش از 7.2 میلیون نفر از جمعیت روستایی کشور به منابع آب پایدار دسترسی دارند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۴۰    
بندرعباس- ایرنا- معاون هماهنگی و پشتیبانی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: یک هزار پروژه آبرسانی روستایی در کل روستاهای کشور با اعتباری افزون بر 60 هزار میلیارد ریال تعریف شده است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۳    
خراسان شمالی-معاون راهبردی و نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: در کشور از ابتدای دولت تدبیر و امید 10 هزارو 300 روستا تحت پوشش آب سالم و گوارا و پایدار در آمده و 3000 هزار روستای دیگر نیز تا پایان این دولت به بهره برداری خواهد رسید.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۵۸    
بجنورد - ایرنا - آیین معارفه نخستین مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی پس از ادغام شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی، روز سه شنبه با حضور معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در بجنورد برگزار شد. (عکاس: وحید خادمی)
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۸:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور گفت که با ادغام و یکپارچه سازی 2 شرکت آب وفاضلاب شهری و روستایی در استان ها ، تعرفه آب روستایی تغییری نمی کند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون اقتصادی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور امروز در آیینی در ساری مجید عبداللهی را بعنوان مدیر عامل آب و فاضلاب مازندران معرفی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
ساری - معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: 9 هزار پست سازمانی با ادغام شرکت های آب و فاضلاب روستایی و شهری در کشور حذف می شود.
توازن   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۰۴:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
توازن؛ به گزارش توازن و به نقل از ایسنا؛ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد گفت: شبکه توزیع آب در شهرهای استان فرسودگی 30 درصدی دارد. فیض الله پاسره بعدازظهر شنبه 12 بهمن ماه در دیدار مدیرکل دفتر نظارت بر بهره برداری آب شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در یاسوج افزود: فرسودگی شبکه [...]
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- مدیرکل دفتر نظارت بر بهره برداری آب شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: هشت کیلومتر از خط انتقال آب در شهر یاسوج از زیر منازل مسکونی می گذرد.
دانا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۶:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با اشاره به تخصیص اعتبار 50 میلیون یورویی برای رفع تنش های آبی در سال 99، گفت: پیشنهادی در کمیسیون عمران مجلس مطرح شده که این رقم به دو برابر افزایش یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۲:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از تخصیص اعتبار 50 میلیون یورویی برای رفع تنش های آبی در سال 99 خبر داد و گفت: پیشنهادی در کمیسیون عمران مجلس مطرح شده که این رقم به دو برابر افزایش یابد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۶:۲۶    
مشهد- ایرنا- مسوول امور دینی و فرهنگی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: امامان جماعات و مسوولان فرهنگی در این شرکت از موضع گیری له یا علیه اشخاص و جناح ها در جریان انتخابات خودداری کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۷:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیات علمی مجتمع آموزش عالی اسفراین از پیشرفت چشمگیر قرارداد پژوهشی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در جهت توسعه مدیریت منابع آبی خبر داد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۰۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و منابع انسانی این شرکت با اشاره به دستورالعمل های شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و وظایف شرکت های تابعه وزارت نیرو برای حفظ محیط زیست و بهبود روند وصول مطالبات از راه اندازی تماس گیر خودکار هوشمند و حذف قبوض کاغذی خبر داد. ...
شارا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۰۹:۱۵    
حمید رضا جانباز رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با اهداء لوحی از روابط عمومی شرکت آبفای یزد در خصوص کسب مقام برتر در بخش ویژه نامه در نخستین جشنواره دوسالانه انتخاب محصولات فرهنگی روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی سراسر کشور تقدیر و تشکر کرد.
ربیع   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از آبفای اصفهان، وی به اهداف تعین شده برای برگزاری این مسابقات اشاره و اظهارکرد: ایجاد بستر مناسب جهت پیشبرد اهداف صنعت آب و فاضلاب، تهیه استانداردهای لازم، ایجاد روحیه نشاط در بین کارکنان، توسعه مشارکت جمعی، پرورش افراد جهت افزایش سرعت، دقت و کیفیت انجام کار ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۸:۰۳    
اصفهان - ایرنا - نخستین دوره مسابقات کشوری مهارت های فنی و مهندسی شرکت های آب و فاضلاب روز سه شنبه در دانشکده آب و برق وزارت نیرو در اصفهان آغاز شد. این دوره از مسابقات توسط شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و آب و فاضلاب استان اصفهان با همکاری سازمان یونسکو با حضور 167 نفر در قالب 70 تیم از همه استان ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
بندرعباس - پروژه تامین برق اضطراری تصفیه خانه آب شهر بندرعباس، با حضور مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور بهره برداری شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ - ۱۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با اشاره به اقدام در دست انجام به منظور کاهش دغدغه کمبود آب در استان هرمزگان، گفت: این دغدغه ها با تنوع بخشی به منابع تامین آب شرب در این استان به ویژه در شهر بندرعباس رفع می شود.
بویر نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ - ۱۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
شرکت آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد عنوان شرکت برتر کشور در زمینه کنترل کیفیت آب را کسب کرد. به گزارش بویرنیوز ؛ رئیس شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با اعطاء لوح تقدیر از خدمات آب و فاضلاب روستایی استان در زمینه کنترل کیفیت آب تقدیر و این موفقیت را ارزشمند توصیف و به کارکنان این شرکت ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ - ۲۱:۱۶    
مشهد - مدیر شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در مراسم افتتاح مخزن بزرگ ذخیره آب شرب مشهد، اظهار کرد: مشهد از دیرباز با دو ایراد عمده روبرو بوده که یکی از آن ها نبود رینگ در شهر است.
نسیم کرمانشاه   ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ - ۲۰:۰۰    
محمد خلیلی پیر مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با ارسال تقدیرنامه ای از اصحاب رسانه استان کرمانشاهبه خاطر اطلاع رسانی درست و به موقع در هفته هشتم پویش "هر هفته الف_ب_ایران" و کلنگ زنی و...
آی تی رسان   ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ - ۲۰:۴۹    
امروزه با توسعه زیرساخت های اینترنت در کشورمان، فعالیت کسب وکارهای مختلف متحول شده و بسیاری از تراکنش های مالی و خدمات به صورت آنلاین ارایه می شوند. در همین راستا چند سالی است که شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور سیاست پرداخت غیرحضوری قبوض و اخیرا حذف تدریجی قبوض کاغذی را در پیش گرفته است ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۸:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور یکی از شاخص های توسعه یافتگی در دنیا را استفاده از پساب برشمرد و تصریح کرد: با توجه به حفظ و نگهداری از منابع آبی در دسترس باید زمینه های استفاده از پساب را در بخش های غیر شرب در کشور فراهم کرد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۵:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، حمید رضا جانباز روز شنبه در جمع خبرنگاران افزود: تا هنگامی که شبکه جمع آوری آبهای سطحی در شهر اهواز تکمیل نشود امکان پس زدگی فاضلاب بعد از بارش های شدید به قوت خود باقی است. ...
پاون   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۳:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از ارائه چهار پیشنهاد از سوی این شرکت به اعضای شورای حکام آب مرکز منطقه ای مدیریت آب شهری خبر داد.
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۵:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
مردم نیوز : به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، این تفاهم نامه همکاری با هماهنگی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به منظور مشارکت و بهره گیری از توان و ظرفیت تاثیرگذار اقشار مختلف بانوان کشور با هدف آموزش و ارتقای سطح نگرش و آگاهی آنان در حوزه آب و برق و کسب مهارت های رفتاری در حوزه مصرف ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۰۰:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا : معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه در حال حاضر 85 پروژه تاسیسات نمک زدایی آب شیرین کن با ظرفیت 175میلیون مترمکعب در سال (470 هزار مترمکعب در شبانه روز) در حال احداث و بهره برداری است ...
موج   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۵:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
با حضور مدیر کل دفتر آب شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور مسابقات بلوک 7 مهارتهای فنی و تخصصی بهره برداری شرکتهای آب و فاضلاب کشور در اصفهان برگزار شد.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در اشنویه درگفتگو با خبرگزاری صدا و سیما گفت: تفاهم نامه شرکت آبفای کشور با بانک توسعه تعاون در قالب تبصره 18 بودجه سال 98 کل کشوربرای اجرای طرح های اشتغال و کارآفرینی صنعت آب به امضا رسید. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
سرویس ایران جوان آنلاین: در راستای تأمین آب آشامیدنی، بزرگ ترین تأسیسات آب شیرین کن کشور به ظرفیت تولید روزانه 35 هزار متر مکعب در استان بوشهر اجرایی شد. ...
ربیع   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۶    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در سفری یک روزه به استان زنجان از چندین طرح آبرسانی و فاضلاب در شهرهای این استان بازدید و در جلسه ای با حضور مسئولان استانی به بررسی مسائل و مشکلات آبرسانی در برخی شهرها و روستاهای این استان پرداخت. ...
ربیع   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۲:۰۳    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، در حاشیه افتتاح تصفیه خانه آب مهاباد؛ مهندس جانباز، مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از روند سامانه تصفیه خانه آب مهاباد بازدید بعمل آوردند. مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از روند سامانه تصفیه خانه آب مهاباد بازدید کرد. ...
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی گروه GIS آبفای گیلان با حضور دبیر شورای راهبری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور برگزار شد.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۴:۲۱    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ،مهندس مهدی میدانی با ارزیابی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی کشور در خصوص تکریم بازنشستگان گفت در مجموعه 60 شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی آبفای قم به عنوان پیشرو، پیشتاز و ممتاز در عرصه تکریم بازنشستگان و مساعدت با خانواده بازنشستگان شناخته می شود. ...
ربیع   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ،دکتر “رضا گیاهی” معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در آیین تجلیل و تکریم از بازنشستگان و مدیران عامل پیشین شرکت آب و فاضلاب در سخنانی اظهار داشت ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۲۳:۰۳    
تبریز - فلاح: رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در راس هیئتی و با همراهی معاون امور هماهنگی عمرانی استانداری آذربایجان شرقی از اجرای عملیات احداث سایت مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب کلانشهر تبریز، طرح احداث رینک جنوب تبریز و تاسیسات و طرح های در دست اجرای شرکت آبفا بازدید کردند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در قزوین گفت: برای نخستین بار قرار است از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی، به شهر هایی که با تنش آبی مواجه اند، کمک مالی شود.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۲:۴۵    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، همزمان با سفر رئیس مجلس شورای اسلامی و وزیر نیرو به استان آذربایجان غربی، سامانه تأمین آب پلدشت با حضور مهندس پاکروح معاونت محترم مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و جمعی از معاونان ستادی شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی با دستور رئیس مجلس شورای اسلامی و ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۲:۲۵    
معاون وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: پروژه طرح آبرسانی انتقال آب از سد طالقان به استان قزوین مشکل فنی و اجرایی ندارد و اگر پول باشد برای اجرا مشکلی نداریم.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور هدررفت واقعی آب در کشور را حدود 13 درصد دانست و گفت: فضای عمومی اعتبارات محدود به سمت پروژه های با پیشرفت فیزیکی بالا است.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، عملیات اجرایی تصفیه خانه فاضلاب اشنویه با حضور معاون وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور آغاز شد. سرپرست شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در آیین کلنگ زنی این طرح گفت: متوسط شاخص بهره مندی آذربایجان غربی 15 درصد از متوسط کشوری بیشتر است ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۰۹:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: تامین آب آشامیدنی پایدار در مناطق شهری و روستایی شهرهای شمالی سیستان و بلوچستان از اهداف مهم این وزارت خانه است.
اتحاد خبر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۰۸:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیر نظارت بر بهره برداری آب شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: برای اجرای طرح های آب رسانی در شهرهای استان بوشهر 420 میلیارد ریال از محل تنش آبی ابلاغ شده است.