شنبه ۱۶ آذرساعت ۱۷:۴۵Dec 2019 7

جدیدترین‌های «بانک صنعت و معدن»

روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - دکتر حسین مهری رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: در زمینه وصول مطالبات، تکیه این بانک بر همکاری و تعامل با مشتریان است و ما بر این باوریم که شرایط هر یک از آنها باید در نظر گرفته شود.
پول نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
پول نیوز - مدیر عامل بانک صنعت و معدن گفت: لازم است، گزینش مشتریان و افزایش سهم الشرکه در دستور کار قرار گیرد تا مشتری نیز در ریسک بانک شریک باشد .
تیتر20   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۳:۱۸   + ۲۶ سایت دیگر  
میزان صدور ضمانتنامه های ریالی در بانک صنعت و معدن طی 8 ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 116 درصد افزایش یافت.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - دکتر حسین مهری مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: از ابتدای دولت تدبیر و امید تا پایان سال 97 در مجموع بالغ بر 11 هزار میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک صنعت و معدن به طرح های به بهره برداری رسیده و در حال احداث استان هرمزگان اختصاص یافته است که برای 4700 نفر اشتغالزایی به همراه دارد.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۵:۵۵   + ۲۵ سایت دیگر  
دکتر حسین مهری مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: از ابتدای دولت تدبیر و امید تا پایان سال 97 در مجموع بالغ بر 11 هزار میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک صنعت و معدن به طرح های به بهره برداری رسیده و در حال احداث استان هرمزگان اختصاص یافته است که برای 4700 نفر اشتغالزایی به همراه دارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از همشهری، اگر در زمره هنرمندانی هستید که با وجود همه تنگناها هنوز هم بافت فرش، محل اصلی امرارمعاش شما و خانواده تان است یا به صادرات و تجارت فرش مشغول هستید و یا اینکه برای حمایت از این هنر- صنعت ایرانی قصد سرمایه گذاری برای خرید فرش دستباف ایرانی را دارید ...
پول نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۶:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
پول نیوز - حسین مهری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: این بانک در راستای انجام مسؤلیت اجتماعی خود و توسعه زیرساخت های کشور در تامین مالی سه طرح آب شیرین کن در استان هرمزگان مشارکت داشته است.
پول نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۲:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
پول نیوز - حسین مهری رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن به اتفاق هیأتی متشکل از مدیران ارشد این بانک و مدیران صندوق توسعه ملی به استان هرمزگان سفر می کند.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۶:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - مرکز ملی فرش ایران برای تشویق مردم به خرید فرش ایرانی با کمک بانک کشاورزی و صندوق کار آفرین امید تسهیلات بدون بهره پرداخت می کند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
به منظور ارتقای دانش تخصصی در حوزه سرمایه گذاری در بازار سرمایه و بورس اوراق بهادار تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب و شرکت کارگزاری بانک صنعت معدن منعقد شد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۳:۱۹    
به منظور ارتقای دانش تخصصی در حوزه سرمایه گذاری در بازار سرمایه و بورس اوراق بهادار تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب و شرکت کارگزاری بانک صنعت معدن منعقد شد.
نقدینه   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۲:۴۶   + ۳۱ سایت دیگر  
نقدینه- اصغر پاک طینت عضو هیات مدیره بانک صنعت و معدن گفت: مذاکره، استمهال و یا اقدام قانونی و حقوقی راهکارهای پیگیری وصول مطالبات بانکها است اما در وهله نخست هر پرونده باید به صورت موردی بررسی شود . ...
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۲۱:۰۰    
تصویب پرداخت بیش از 72 هزار میلیارد ریال تسهیلات به 779 طرح تولیدی توسط بانک صنعت و معدن به گزارش خبرگزاری صبح اقتصاد ، در 6 ماه نخست امسال پرداخت مبلغ 72 هزار میلیارد و 456 میلیون ریال تسهیلات به 779 طرح تولیدی توسط بانک صنعت به تصویب رسید. ...
باشگاه در وپنجره و نما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۸:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
حسین مهری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت هفته بسیج پیامی صادر کرد.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش بورس نیوز، صندوق سرمایه گذاری مشترک کوثر از امروز 22 آبان ماه شروع به فعالیت مجدد کرده است. سرمایه گذاران عزیز میتوانند مراحل ثبت نام و واریز را انجام داده و با اعلام کد رهگیری به مرکز کارگزاری بانک صنعت و معدن با شماره تماس 88511535 داخلی 411 نام کاربری و رمز عبور دریافت کنند .
رئیس و اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان با رئیس و اعضاء هیات مدیره بانک صنعت و معدن استان اصفهان دیدار و گفت و گو نمودند.
فرمانداری نایین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
برگزاری جلسه بررسی مشکلات واحدهای تولیدی صنعتی و معدنی شهرستان نایین در زمینه دریافت تسهیلات حمایتی با حضور نماینده مردم نایین و خور و بیابانک و مدیر عامل بانک صنعت و معدن کشور ...
ساعت24   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۷:۵۱   + ۲۹ سایت دیگر  
ساعت24-دکتر حسین مهری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن در ادامه سفرهای استانی در جمع کارافرینان و صنعتگران نایین ، خور و بیابانک گفت: بخش معدن کشورمان از ظرفیت بالای توسعه ای برخوردار است و می تواند در مسیر تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی مورد توجه قرار گیرد ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۲۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیر بانک صنعت و معدن استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: حدود 270 میلیارد ریال تسهیلات برای رونق تولید پرداخت و انعقاد قرارداد شده است که این میزان علاوه بر جذب سهمیه 92میلیارد ریال که برای بار اول به استان تخصیص داده شده، است.
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۱:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری در ادامه سفرهای استانی کاروان تدبیر و امید، روز دوشنبه در سفری 2 روزه به استان کرمان، وارد شهرستان رفسنجان شد. همزمان با سفر هیات دولت به استان کرمان، طرح آهن اسفنجی شرکت احیا استیل فولاد بافت با حضور رئیس جمهوری و وزیر صنعت، معدن و تجارت بهره برداری شد. ...
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل کارگزاری بانک صنعت و معدن گفت: نقدینگی از "بورس" به بانک نرفته و در خود اوراق با درآمد ثابت بازارسرمایه بوده اما این پول پارک شده نیاز با محرکی قوی برای استارت مجدد رشد شاخص دارد.
پول نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۷:۰۰   + ۲۶ سایت دیگر  
پول نیوز - فاز نخست شرکت احیا استیل فولاد بافت روز دوشنبه بیستم آبانماه سال جاری در مراسمی با حضور رییس جمهوری و وزیر صنعت، معدن تجارت و با حمایت بانک صنعت و معدن به بهره برداری رسید.
سلام نو / جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۵:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، طرح فولاد بافت یکی از پروژه های استانی فولاد می باشد که عملیات اجرایی آن در جهت محرومیت زدایی و ایجاد اشتغال در شهرستان بافت کرمان با ظرفیت 800 هزار تن آهن اسفنجی و 800 هزار تن فولاد خام در سال 85 مصوب شورای اقتصاد و در سال 86 در زمینی به مساحت 612 هکتار آغاز شد. ...
کوتاه آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۵:۳۸   + ۲۲ سایت دیگر  
معرفی معاون فناوری و برنامه ریزی مدیرعامل بانک صنعت و معدن در راستای استقرار حاکمیت شرکتی و بانکداری دیجیتال در مراسمی با حضور جمعی از اعضای هیأت مدیره و مدیران ارشد بانک صنعت و معدن منصور یوسفی نیا به سمت معاون فناوری و برنامه ریزی مدیرعامل این بانک معرفی شد . ...
پول نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۱:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
پول نیوز - تفاهم نامه همکاری با محوریت حمایت مالی از کسب و کارهای نوپا میان بانک صنعت و معدن و دانشگاه صنعتی امیرکبیر به امضا رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۰:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی امیرکبیر و بانک صنعت و معدن در راستای رفع نیازها و استفاده از توانمندی بالقوه دانشگاه ها با یکدیگر تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۹:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر و مدیرعامل بانک صنعت و معدن با هدف آموزش و انجام پروژه های دانش بنیان، تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۷:۵۱    
تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه صنعتی امیر کبیر و بانک صنعت و معدن منعقد شد.
پنج بانک ایرانی در رتبه بندی 2019 بانکر از موسسات مالی اسلامی در میان 10 بانک اسلامی برتر برخوردار از سریع ترین رشد که 500 میلیون دلار دارایی قرار دارند، جای گرفتند. ...
پایگاه خبری گسترش / شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
با حضور ریاست محترم جمهوری، صبح روز دوشنبه کارخانه احیاء مستقیم شماره یک طرح فولاد بافت با مشارکت ایمیدرو(شرکت ملی فولاد ایران )ِ، بانک صنعت ومعدن و گروه مالی گردشگری افتتاح و به طور رسمی به بهره برداری می رسد. ...
معدن نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۴:۳۱   + ۵۵ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز - با حضور رئیس جمهور، صبح روز دوشنبه کارخانه احیاء مستقیم شماره یک طرح فولاد بافت با مشارکت ایمیدرو (شرکت ملی فولاد ایران)، بانک صنعت و معدن و گروه مالی گردشگری افتتاح و به طور رسمی به بهره برداری می رسد.
کوتاه آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۴:۰۳   + ۲۷ سایت دیگر  
میزان گشایش اعتبارات اسنادی ریالی بانک صنعت و معدن برای صنعتگران و تولید کنندگان کشور در 7 ماهه نخست سال جاری 144 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است . ...
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - دکتر حسین مهری مدیرعامل بانک صنعت و معدن در نشست هم اندیشی با مدیران استانی این بانک گفت : با مشارکت فعال تمامی ارکان بانک در صف و ستاد درصدد برقراری ارتباط مؤثر با مشتریان و نیازسنجی صحیح آنان هستیم تا با تلفیق بانکداری دیجیتال و شرکتی از مزیت های خود در ارائه خدمات مطلوب استفاده ...
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۲:۲۴   + ۳۳ سایت دیگر  
دکتر حسین مهری مدیرعامل بانک صنعت و معدن در نشست هم اندیشی با مدیران استانی این بانک گفت : با مشارکت فعال تمامی ارکان بانک در صف و ستاد درصدد برقراری ارتباط مؤثر با مشتریان و نیازسنجی صحیح آنان هستیم تا با تلفیق بانکداری دیجیتال و شرکتی از مزیت های خود در ارائه خدمات مطلوب استفاده کنیم.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۲:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک صنعت و معدن افزود: بانک مرکزی به علت حجم بالای تعهدات ارزی بانک صنعت و معدن، از ما خواسته که چند سالی وارد تعهدات ارزی نشویم تا در این زمینه تعادلی ایجاد کنیم. تهران – اقتصادبرتر – 12 آبان 98 ...
بسیج   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۰:۳۲    
در نشست مشترک مسئول بسیج مهندسین صنعتی گیلان با رئیس سازمان صمت و مدیر بانک صنعت و معدن استان، مشکلات 7 واحد صنعتی عارضه یابی شده توسط کلینیک صنعت رفع گردید.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۲۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد سرمایه گذار نیروگاه سیکل ترکیبی دهدشت گفت: نیروگاه سیکل ترکیبی دهدشت 8 ماه است که بین بانک صنعت و معدن و صندوق توسعه ملی پاس کاری می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۲۱:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی هماهنگی و تماس تلفنی انجام شده، مدیرعامل بانک صنعت و معدن کشور برای تامین سرمایه و تسهیلات نیروگاه سیکل ترکیبی 750 مگاواتی برق کهگیلویه قول همکاری ویژه داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۲۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
یاسوج- استاندار کهگیلویه و بویراحمد از پیگیری ویژه برای رفع مشکلات نیروگاه سیکل ترکیبی 750 مگاواتی کهگیلویه در تماس تلفن با مدیرعامل بانک صنعت و معدن کشور خبر داد.
باشگاه در وپنجره و نما   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۸:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن به اتفاق هیأت همراه فردا چهارشنبه به استان همدان سفر می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سرمایه گذار پروژه نیروگاه سیکل ترکیبی دهدشت با بیان اینکه مراحل زیادی را برای اخذ مجوزات این پروژه پشت سر گذاشتیم و به بن بستی به اسم بانک صنعت و معدن رسیدیم، گفت: هشت ماه است که بین بانک صنعت و معدن و صندوق توسعه ملی در رفت و آمد هستیم اما مشکل تسهی
پول نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۰:۱۵    
نام شخص حقوقی بانک صنعت و معدن کد فراخوان 3,218,621 - سه میلیون و دویست و هجده هزار و ششصد و بیست و یک تاریخ آخرین به روز رسانی 4 / 8 / 1398 - چهارم آبان ماه یک هزار و سیصد و نود و هشت تعداد دفعات بازدید 4 - چهار نوع انتشار فراخوان نوع فراخوان مزایده ...
ساعت24   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۸:۰۲   + ۳۲ سایت دیگر  
ساعت24-دکتر حسین مهری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن درجریان بازدید از صنایع استان همدان ، در جمع خبرنگاران گفت: حجم سرمایه گذاری این بانک در 6 سالی که از مدیریت دولت تدبیر و امید می گذرد به 15 میلیارد یورو در قالب فاینانس، منابع صندوق توسعه ملی ...
می متالز   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۶:۱۰    
می متالز - آمارهای بانک صنعت و معدن نشان می دهد، طرح های فولادی و سیمانی در مجموع نزدیک به 40 درصد تسهیلات ارزی که با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی تخصیص یافت، برای 12 هزار و 500 نفر فرصت اشتغال فراهم ساخته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
طرح توسعه و روند فعالیت 2 واحد صنعتی در شهرک صنعتی رزن با حضور مدیرعامل بانک صنعت و معدن کشور بررسی شد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۰:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، براساس جداول آماری بانک صنعت و معدن، بخش نیروگاهی، فولاد، پتروشیمی، نفت و گاز، صنعت ساختمان، صنعت سیمان و داروسازی در مجموع هشت میلیارد و 532 میلیون یورو را جذب کردند که فولادیها با سه میلیارد یورو زمینه ساز اشتغال 10 هزار نفر را فراهم ساختند و بخش صنعت سیمان ...