سه شنبه ۲۰ آذرساعت ۱۱:۲۷Dec 2018 11

جدیدترین‌های «شهرستان فسا»

ایرنا   ۱ ساعت پیش    
شیراز-ایرنا- معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان فسا گفت: دانشجو موتور محرک جامعه و الگویی مهم در حیطه رفتاری و تفکر حاکم بر جامعه و منشاء قدرت تولید و فن آوری در جامعه است.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۸:۳۹    
برگزاری میز خدمت در هفته بسیح توسط حوزه کارمندی ، ناحیه فسا و فرمانداری ویژه شهرستان برگزاری میز خدمت در هفته بسیح توسط حوزه کارمندی ، ناحیه فسا و فرمانداری ویژه شهرستان ، در هفته مبارک بسیج با حضور در میان اهالی روستای چاهدولت بخش شیبکوه در این میز خدمت ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۴:۰۹    
به گزارش ایرنا، سلیمان کرمی دوشنبه در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی در شهرستان فسا گفت: واحدهای عرضه مواد غذایی، پرنده فروشی ها،عرضه کنندگان قلیان و فروشگاه های خارج از محدوده شهر در نقاط پر رفت و آمد ، ضمن سامان دهی باید به صورت مستمر مورد بازرسی و نظارت قرار گیرند. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۳:۲۳    
شیراز-ایرنا- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فسا گفت:از برگزیدگان و عوامل اجرایی نمایشگاه عکس کشوری روبه رو که با تکنیک پرتره در د وبخش اصلی و جنبی در فسا برپا شده بود تقدیر شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۰۴    
شیراز-ایرنا- معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان فسا گفت: علیرغم تذکرات متعدد به بانک ها در زمینه لزوم همکاری با طرح های اشتغال زا، متاسفانه شاهد عدم توجه برخی از بانک ها به این توصیه ها هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۲۱:۵۲    
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فسا از اعطای تسهیلات بانکی با سود 4 درصد به قالی بافان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۴:۱۱    
شیراز-ایرنا- رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فسا گفت: مادر شهیدحسن مومنی پور از شهدای دفاع مقدس، بامداد یکشنبه دعوت حق را لبیک گفت و به فرزند شهیدش پیوست.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۴۷    
شیراز- ایرنا - معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان فسا گفت: علیرغم برخورداری شهرستان فسا از تنوع میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، این توانمندی ها در این شهرستان مغفول مانده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۰۲    
شیراز-ایرنا- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: انتشار اخباری در فضای مجازی مبنی بر درگیری و کشته شدن یک نفر در بخش ششده و قره بلاغ شهرستان فسا تکذیب می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۳:۴۲    
فاضلاب کارخانه قند در شهرستان فسا استان فارس به طبیعت زیبای این منطقه تخلیه می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۹:۴۹    
شیراز-ایرنا- مسئول مرکز بهداشتی درمانی ششده شهرستان فسا گفت: نوزادی که زودتر از موعد به دنیا آمد و 900 گرم بیشتر وزن نداشت با اقدامات کادر درمانی زنده ماند.
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۶:۲۹    
به گزارش ایرنا حجت الاسلام حسین جمالی زاده، شامگاه پنجشنبه در نشست با اصحاب رسانه شهرستان فسا افزود: بسیاری از مشکلات سیاسی و فرهنگی امروز جامعه ناشی از آفت گروه گرایی و شخص محوری است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۰۰:۳۱    
امام جمعه فسا تعصب را ریشه تمام مشکلات در این شهرستان دانست و گفت: آفت گروه گرایی یا شخص محوری باید از جامعه رخت ببندد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۹:۱۸    
شیراز-ایرنا- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فسا گفت: هنرمندان باید در تهیه، تدوین و خلق برنامه های فرهنگی و هنری مرتبط با اعتیاد، تبعات و آثار سوء مصرف مواد مخدر، فعال تر باشند و گام های موثرتری در این زمینه بردارند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۰۷:۳۵    
شیراز-ایرنا- رئیس اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان فسا اعلام کرد :در شانزدهمین جشنواره کتاب رشد، ابراهیم نیکومنش و سمانه قائدیان با کتاب حیاط پویا توانستند عنوان و جایزه تقدیری این دوره از جشنواره را ازآن خودکنند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۹:۰۵    
شیراز-ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فسا گفت: برای اولین بار در این شهرستان بادام زمینی درسطح 3 هزار متر مربع در روستای قاسم آباد بخش ششده و قره بلاغ برداشت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۸:۲۲    
در راستای اجرای برنامه پیشگیری و کنترل ایدز 4 هزار و 650 تست سریع و در شهرستان فسا انجام شده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۷:۴۸    
شیراز-ایرنا- مدیرجهاد کشاورزی شهرستان فسا گفت: برای نخستین بار کشت زعفران به صورت گلخانه ای و بدون خاک در فضایی به مساحت 20 مترمربع در این شهرستان انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۳:۴۶    
همایش صرفه جویی در مصرف آب در شهرستان فسا برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۰:۱۵    
فرمانده انتظامی فسا گفت: مسمویت با گاز مونوکسید کربن در این شهرستان، جان یک شهروند را گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۱:۲۷    
شیراز-ایرنا- رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فسا گفت: کمبود فضاهای شاد و سالم باعث روی آوردن جوانان و نوجوانان به سمت فضاهای ناسالم می شود که خود آسیب های اجتماعی به دنبال دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۸:۴۱    
واژگونی موتورسیکلت در روستای کوشک قاضی شهرستان فسا سه کشته و زخمی بر جای گذاشت.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۳:۵۴    
شیراز-ایرنا- مدیر آموزش و پرورش شهرستان فسا گفت: کلنگ مدرسه مرحومه بتول رونقی در زمینی به مساحت 3هزار و 700متر مربع و با زیربنای یکهزارو 300 متر مربع به زمین زده شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۰:۵۸    
شیراز- ایرنا - رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان فسا گفت:عملیات کپه کاری در 220 هکتار از اراضی ملی شهرستان فسا همزمان با 12 شهرستان دیگر فارس آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۱۶:۳۵    
اعضای باند سارقان طلای منزل در شهرستان فسا شناسایی و دستگیر شدند.
وارث   ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۳:۵۵    
هیأت روضة العباس شهرستان فسا در آبان ماه سال 1397 فعالیت های خدماتی زیر را به خانواده های نیازمند این شهرستان ارائه داده است: تهیه ی دارویِ AXJAiD(اکسجید) به مبلغِ 300هزار تومان که برایِ بیماریِ تالاسمی مصرف می شود. خریدِ دو عدد بخاری به مبلغِ 700 هزار تومان و تقدیم به دو خانواده نیازمند. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۰:۴۰    
شیراز - ایرنا - ساختمان نیمه تمام مرکز آموزش تخصصی امداد و نجات شهرستان فسا در استان فارس 10 سال زیر باد و باران نیمه کاره ماند و آجری روی آجر آن گذاشته نشد، اکنون عملیات اجرایی این ساختمان عملیاتی و امدادی دوباره کلید خورده است.
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۰:۳۵    
سردار سرتیپ دوم سید هاشم غیاثی شامگاه سه شنبه در جمع بسیجیان شهرستان فسا اظهار داشت: بسیج تنها مرد صحنه های نبرد و دفاع نیست ،بلکه در عرصه های اقتصادی، دفاعی، محرومیت زدایی، علمی، دانشجویی و پژوهشی توانسته است الگوی تمام عیار باشد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۲۳:۳۰    
مرحله نخست طرح انتقال آب از سد رودبال به شهرستان فسا تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۱۷:۴۱    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: نزدیک به 70 درصد از جمعیت بیمه شده شهرستان فسا تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۱۳:۳۰    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان فسا گفت: نمایش خیابانی از حرم تا حرم شهرستان فسا به دومین سوگواره ملی تئاتر میدانی و تعزیه اربعین حسینی (ع) خوزستان، راه یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۱۱:۴۵    
چهار گلخانه در این شهرستان فسا راه اندازی شد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۰۴ - ۱۸:۲۵    
برف ارتفاعات خرمنکوه شهرستان فسا را سفیدپوش کرد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۰۱ - ۲۰:۱۹    
به گزارش ایرنا حجت الاسلام حسین جمالی زاده، پنجشنبه در دیدار با کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان فسا افزود: اگر مطالعه و کتابخوانی در جامعه ما احیا شود، برخی مشکلات اجتماعی، سیاسی و معضلاتی که ذهن، فکر و روان مردم را درگیر خود می کند، کاهش می یابد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۲۲:۳۶    
600 نفر از دانش آموزان دختر شهرستان فسا به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در جنوب کشور اعزام شدند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۲۰:۱۱    
شیراز-ایرنا- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فسا گفت: 600 نفر از دانش آموزان دختر این شهرستان در قالب کاروان راهیان نور عازم مناطق عملیاتی دفاع مقدس در جنوب کشور شدند.
سازمان آموزش فنی و حرفه ایی کشور   ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۱:۱۲    
معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان فسا در جلسه شورای مهارت شهرستان فسا گفت: آموزش های مهارتی حلقه مفقوده میان مراکز آموزش فنی وحرفه ای، دانشگاه ها و صنعت است.
سازمان آموزش فنی و حرفه ایی کشور   ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۰۸:۵۷    
سلیمان کرمی، معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان فسا با همراهی دکترکوشکی، مدیر کل آموزش فنی حرفه ای فارس، مهندس زارع پور، رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای فسا و جمعی از مسئولان شهرستان از مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران فسا بازدید کردند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۷:۱۲    
شیراز-ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فسا گفت: این شهرستان با برخورداری از 47 هزار و 127کندوی مُدرن زنبور عسل، سهم بسزایی در ایجاد اشتغال در این حوزه داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۶:۵۴    
شیراز-ایرنا- سرنوشت تنها سینمای شهرستان فسا که 57 سال از عمر آن سپری می شود و درهای آن بسته مانده همچنان مبهم است و با وجود تمایل شهروندان فسایی مبنی بر بازگشایی آن اما مدیر مسئول این مکان فرهنگی این کار را سودمند نمی داند و ماهواره را رقیب و مانعی برای رونق آن معرفی کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۹:۵۲    
شیراز-ایرنا- معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان فسا گفت: تکمیل مناره ها، گنبد و فضای داخل حرم مطهر امامزاده اسماعیل (ع) این شهرستان به بیش از 100 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۲۱:۵۴    
شیراز-ایرنا- مسئول روابط عمومی اورژانس فسا گفت: واژگونی خودرو سمند در شهرستان فسا چهار مصدوم برجای گذاشت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۹:۴۸    
فرمانده انتظامی شهرستان فسا از دستگیری دو کارمند متخلف یکی از ادارات این شهرستان که با سوء استفاده از موقعیت شغلی خود، مبلغ 700 میلیون ریال اختلاس کرده بودند، خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۰:۴۰    
درگیری مسلحانه در شهر ششده و قره بلاغ فسا 2 کشته و یک مصدوم برجای گذاشت.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۵:۳۱    
گروه فرهنگی آیین رونمایی از هفت اثر جدید آیت الله احمد بهشتی، عضو مجلس خبرگان رهبری فارس در شهرستان فسا برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۲۳:۵۵    
کتابخانه روستای جلیان در شهرستان فسا به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۲۳:۲۲    
شیراز- ایرنا- آیین رونمایی از هفت اثر جدید آیت الله دکتر احمد بهشتی نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری در شهرستان فسا برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۷:۳۰    
شیراز-ایرنا- بهره برداری از کتابخانه عمومی روستای جلیان و کلنگ زنی کتابخانه عمومی شهر نوبندگان شهرستان فسا در نوزدهم آبان ماه و در نخستین روز از هفته کتاب انجام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۷:۰۹    
7 کتاب آیت الله احمد بهشتی عضو مجلس خبرگان رهبری در شهرستان فسا رونمایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۳:۳۷    
رئیس ورزش و جوانان فسا گفت: دومین همایش پیاده روی در شهرستان فسا با حضور بیش از400 نفر از علاقمندان به این ورزش برگزار شد.