شنبه ۲۷ مردادساعت ۲۲:۴۹Aug 2018 18

جدیدترین خبرهای «ایرانشهر»

باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی ایرانشهر از کشف 10 تن برنج احتکار شده در بازرسی از یک انبار در محدوده این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
زاهدان - ایرنا - مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: یک انبار با 50 تن کالای احتکار شده مورد نیاز مردم در این شهرستان کشف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
کشت ذرت دانه ای و علوفه ای در 2 هزار و 400 هکتار از زمین های زراعی ایرانشهر آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۸ ساعت پیش    
رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر گفت: سه بیمارستان محلی در بمپور ایرانشهر، پیشین سرباز و دشتیاری چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان ساخته می شود.
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
زاهدان - ایرنا - رئیس دامپزشکی ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: 6 گروه دامپزشکی بر ذبح دام قربانی در سطح این شهرستان نظارت دارند.
تهران پرس   ۱۰ ساعت پیش    
ایرانشهر - فرمانده انتظامی ایرانشهر از کشف 10 تن برنج احتکار شده در بازرسی از یک انبار در محدوده این شهرستان خبر داد.
نسیم   ۱۰ ساعت پیش    
نمایش آدمکش به کارگردانی زری اماد از 29 مرداد در سالن ناظرزاده کرمانی ایرانشهر روی صحنه می رود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۱:۳۲    
نمایش های هفته آخر مرداد ماه با ادای احترام به یاد عزت الله انتظامی با نمایش های جدید لابیرنت ، اسلحه آمریکایی ، گوژپشت نتردام ، رستاخیز هوراشیو ، راندوو و ... اجرا می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۷:۵۵    
زاهدان - ایرنا - رئیس اداره امور عشایری ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: افزون بر 2 میلیارد و 500 میلیون ریال تسهیلات از ابتدای امسال تا کنون به عشایر این شهرستان برای خرید علوفه پرداخت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۲۱:۳۶    
مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی ایرانشهر گفت:واژگونی خودرو پژو پارس در محور ایرانشهر 5مجروح برجای گذاشت.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۶:۱۸    
زاهدان - ایرنا - امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: کشورهای اسلامی باید از هرگونه معامله با آمریکا پرهیز کنند و دلار آن را نیز آتش بزنند تا ارزش پول خودشان بالا برود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۳:۴۱    
رییس دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر از حداث سه بیمارستان محلی در بمپورایرانشهر ؛پیشین سرباز،دشتیاری چابهار تحت پوشش این دانشکده در جنوب سیستان و بلوچستان خبرداد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۰:۲۵    
صبح امروز معاونت و سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار یک دوره مسابقات دوچرخه سواری ویژه خبرنگاران در خیابان ایرانشهر برگزار کرد .
جماران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۰:۰۴    
معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران طرح استفاده از دوچرخه های هوشمند را با همکاری یک شرکت تامین کننده این نوع دوچرخه ها اجرایی کرده و قرار است از چند هفته آینده کلید بخورد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۱:۴۷    
مدیر مرکز حوادث و فوریت های ایرانشهر گفت:برخورد شدید دو دستگاه موتورسیکلت در چابهار 5 مجروح برجای گذاشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۴:۴۱    
مدیرمرکز حوادث وفوریت های پزشکی ایرانشهر گفت: وقوع دو سانحه رانندگی در محور های جنوب سیستان وبلوچستان یک کشته و 5 مجروح برجای گذاشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۲:۵۱    
فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر از اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده و دستگیری 42 خرده فروش مواد افیونی خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۲:۳۰    
| رقیه مهدی پور | داوطلب هلال احمر| روستای قاسم آباد در 45کیلومتری ایرانشهر نخستین مقصد کاروان سلامت استان کرمان در سیستان وبلوچستان بود. به عنوان دستیار دندانپزشک و هماهنگ کننده پزشکان به صورت داوطلبانه به این منطقه اعزام شدم ...
دانا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۱:۲۹    
فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر با تاکید بر اینکه شهروندان باید مراقب کلاهبرداری های گسترده در سایت های دیوار و شیپور توسط سودجویان باشند، گفت: در مبادلات اینترنتی مراقب سارقان و کلاهبرداران باشید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۹:۵۴    
گرگان- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: مدرسه ایرانشهر گرگان به عنوان یک نماد ماندگار بوده و به هیچ وجه نباید از این ظرفیت به عنوان یک فضای اداری استفاده شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۹:۲۱    
زاهدان - ایرنا - رئیس دامپزشکی ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: بیش از 89 هزار راس دام سبک و سنگین از ابتدای امسال تا کنون علیه انواع بیماری های دامی در این شهرستان به طور رایگان واکسینه شدند.
کیهان   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۱:۲۹    
قاچاق قیر زاهدان – خبرنگار کیهان: فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر از کشف قیر قاچاق در بازرسی از دو دستگاه کامیون خبر داد. سرهنگ محمود سعادتی گفت: ماموران انتظامی ایرانشهر در راستای اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز ...
فرهنگ امروز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۷:۱۹    
فردید برنامه وسیع و عمیقی داشت مبنی بر اینکه فلسفه در ایران باید از بنیاد دگرگون شود. او چیزی شبیه سهروردی می گفت. سخنش در فرم تفکر ایرانشهری بود. یعنی می گفت ایرانشهر جدیدی باید ساخته شود و فلسفه جدیدی ایجاد شود ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۶:۰۰    
زاهدان - ایرنا - رئیس اداره بهزیستی ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: نمایشگاه فعالیت های صنایع دستی 45 دختر معلول این شهرستان برپا شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۴۲    
زاهدان - ایرنا - رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: 50سری جهیزیه به مناسبت گرامیداشت هفته ازدواج آسان به مددجویان کمیته امداد این شهرستان اهدا شد.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۴۱    
زاهدان - ایرنا - رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: 50سری جهیزیه به مناسبت گرامیداشت هفته ازدواج آسان به مددجویان کمیته امداد این شهرستان اهدا شد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۲۸    
رییس کل دادگستری سیستان و بلوچستان از صدور کیفرخواست پرونده تجاوز در ایرانشهر در آینده نزدیک خبر داد و گفت: این پرونده مراحل نهایی خود را در دادسرا طی می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۵۵    
زاهدان - رئیس اداره دامپزشکی ایرانشهر گفت: سالانه بیش از 150 تن گوشت شتر در این شهرستان به عنوان قطب پرورش شتر سیستان و بلوچستان تولید و روانه بازار مصرف می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۴۶    
معاون غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر گفت: بیش از 10 تن داروی قاچاق به ارزش حدود سه میلیارد ریال در این شهرستان معدوم شد.
پانا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۰۸    
تهران (پانا) - روابط عمومی و امور بین الملل تماشاخانه ایرانشهر به گزارش یکی از خبرگزاری مبنی بر ورشکستگی این تماشاخانه واکنش نشان داد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل تماشاخانه ایرانشهر، نمایش های یک روز تابستانی به کارگردانی پارسا پیروزفر ...