شنبه ۳۱ شهریورساعت ۲۰:۲۲Sep 2018 22

جدیدترین خبرهای «العبادی»

فردا نیوز   ۱ ساعت پیش    
در حالی که اتحادیه میهنی کردستان عراق تاکید کرده است برهم صالح نامزد نهایی اش برای تصدی ریاست جمهوری است، یک عضو حزب دموکرات به رهبری بارزانی بر مخالفت با این گزینه تاکید کرده است.
پرس شیعه   ۵ ساعت پیش    
یک منبع سیاسی عراق با اشاره به نشست امروز حزب الدعوه به جزییات این نشست پرداخت. به گزارش پرس شیعه به نقل از روسیاالیوم، یک منبع سیاسی عراقی از مصالحه حیدر العبادی نخست وزیر عراق با رهبران حزب الدعوه که وی به آن وابسته است خبر داد و اعلام کرد که آنها توافق کرده اند که العبادی تنها نامزدشان برای ...
هفته نامه شما   ۵ ساعت پیش    
کاهش تنش ها و اعتراضات در عراق باعث تقویت ارتباط بغداد با کشورمان به عنوان یکی از همسایه های پر تعامل می شود، علاوه براین شاهد بودیم که آمریکایی ها برای مداخله در انتخابات عراق و حمایت از العبادی تلاش زیادی کردند که با ورود مرجعیت فضا تغییر کرد و ناکام ماندند.
ایسنا   ۵ ساعت پیش    
رهبران حزب "الدعوه" عراق امروز (شنبه) نشستی فوق العاده را برگزار کردند و بر یکسان سازی برنامه ائتلاف النصر و دولت قانون بدون تعیین نامزدی مشخص برای نخست وزیری توافق کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۷ ساعت پیش    
رسانه های عراقی از برگزاری نشست شورای رهبری حزب الدعوه با حضور نوری المالکی و حیدر العبادی خبر دادند.
ایسنا   ۸ ساعت پیش    
ائتلاف النصر به رهبری حیدر العبادی و جریان الحکمه به رهبری عمار حکیم، حمایت خود را از کاندیداتوری برهم صالح برای ریاست جمهوری این کشور اعلام کردند.
الف   ۱۰ ساعت پیش    
خروج العبادی از فهرست کاندیداهای نخست وزیری، یکی از رویدادهای مهمی بود که فرایند انتقال قدرت را درعراق تسریع بخشید. اعلام موضع آیت ا... سیستانی مبنی بر این که کسانی که سال های گذشته در قدرت بوده اند برای دور جدید مناسب نیستند، عملا امید العبادی را ناامید کرد و او ترجیح داد با یک سخنرانی ...
کرد پرس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۴    
سرویس عراق و اقلم کردستان - یکی از رهبران ائتلاف سائرون گفت: تصمیم حزب الدعوه اسلامی به اخراج یا تعلیق عضویت نخست وزیر فعلی عراق ازاین حزب از شانس او برای تصدی منصب نخست وزیری نخواهد کاست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۰۹:۴۰    
یک منبع عراقی آگاه از دیدار حیدر العبادی نخست وزیر و هادی العامری رئیس ائتلاف الفتح در عراق و رایزنی آنها درباره اوضاع سیاسی این کشور خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۰۸:۴۹    
واکنش وزیر دفاع آمریکا به سقوط هواپیمای روس در سوریه، درخواست اخراج حیدر العبادی از حزب الدعوة عراق، اظهارات نماینده آمریکا در امور ایران در مورد امضای پیمان میان تهران واشنگتن و هشدار وزارت خارجه انگلیس درباره سفر به ایران، از جمله مهم ترین خبرها و رویدادهای خاورمیانه در 24 ساعت گذشته بوده اند ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۰۷:۴۷    
تهران - ایرنا - یک منبع آگاه عراقی چهارشنبه شب فاش کرد که حزب الدعوه برای ماندن حیدر العبادی نخست وزیر کنونی عراق در این حزب، شرط خروج از ائتلاف اصلاح و بازسازی (با مشارکت مقتدی صدر رئیس ائتلاف سائرون) را مطرح کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۲۳:۴۲    
تهران - ایرنا - حیدر العبادی رئیس ائتلاف نصر و هادی العامری رئیس ائتلاف فتح چهارشنبه شب در خصوص انتخاب نخست وزیر آینده عراق گفت وگو کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۲۰:۲۴    
یکی از رهبران حزب الدعوه الاسلامیه اعلام کرد که درخواستهایی برای اخراج نخست وزیر کنونی عراق از این حزب مطرح شده است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۰:۳۹    
رئیس جدید پارلمان عراق ابراز امیدواری کرد که نخست وزیر این کشور در این شرایط حساس دست کم به صدای مردم گوش کند.
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۰:۰۵    
عملیات سرنگونی حیدر العبادی با موفقیت انجام شد. تهران این مأموریت را به انجام رساند و واشنگتن عبادی را تنها گذاشت، با اینکه این مرد بهای موضعگیری خود در مورد پایبندی به تحریمهای آمریکا علیه ایران را پرداخت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۶    
رئیس جدید پارلمان عراق، پیش از سفر به بصره، با نخست وزیر و رئیس جریان حکمت ملی دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۱:۱۹    
پروژه ای که آمریکا از طریق نماینده ویژه خود بریت مک گورک در روند تشکیل دولت به دنبال آن بود، شکست خورده است. پروژه ای که در درجه اول مبتنی بر انتخاب مجدد حیدر العبادی به عنوان نخست وزیر جدید بود.
خرداد نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۳    
خرداد: به نقل از سایت سومریه نیوز، دفتر حیدر العبادی، نخست وزیر عراق در بیانیه ای اعلام کرد، محمد الحلبوسی، رئیس پارلمان عراق روز دوشنبه با حیدر العبادی دیدار کرد. در ابتدای این دیدار نخست وزیر عراق انتخاب الحلبوسی را به عنوان رئیس پارلمان عراق به وی تبریک گفت. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۶    
سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق با مشاور نخست وزیر این کشور دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۹:۲۸    
نخست وزیر عراق طی دیداری با محمد الحلبوسی رئیس جدید پارلمان این کشور، با وی درباره تحولات عراق رایزنی کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۲:۰۲    
اقتصاد ایران: ولید الحلی از مشاوران ارشد نخست وزیر عراق با سفیر ایران در بغداد دیدار و درباره مسائل مختلفی از جمله حمله به کنسولگری ایران در بصره رایزنی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۹:۵۷    
بغداد - ایرنا - مشاور ارشد 'حیدر العبادی' نخست وزیر و فرمانده کل نیروهای مسلح با سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد دیدار و گفتگو کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۸:۲۹    
بغداد - ایرنا - پس از نزدیکی مواضع میان هادی العامری (ائتلاف الفتح) و سید مقتدا صدر (حامی ائتلاف سائرون) اکنون خبرها حاکی از احتمال تفاهمی مشابه میان نوری المالکی (ائتلاف دولت قانون) و حیدرالعبادی( ائتلاف النصر) است.
مردم نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۲:۵۱    
مردم نیوز : عادل عبدالمهدی یکی از گزینه های نخست وزیری عراق که به صورت روزانه تحلیلی از اوضاع سیاسی عراق در صفحه فیسبوک خود منتشر می کرد با صدور بیانیه ای اعلام کرد که به دلیل مشغله کاری و مذاکرات مربوط به انتخاب نخست وزیر و رئیس جمهور عراق از فعالیت در فیسبوک خودداری خواهد کرد. ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۴۵    
حیدر العبادی نخست وزیر عراق در نشست شورای امنیت ملی این تصمیم را گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۹:۵۳    
حیدر العبادی، نخست وزیر عراق که دوره فعالیتش به اتمام رسیده، دستور استقرار نیروهای امنیت ملی این کشور در طول مرزهای عراق با ترکیه را صادر کرد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۸:۳۶    
شورای امنیت ملی عراق روز یکشنبه چند تصمیم را در نشستی که به ریاست حیدر العبادی برگزار شده است، صادر کرد که بازسازی ساختار پلیس فدرال و استقرار نیروهای مرزی در طول مرزهای عراق و ترکیه از جمله این تصمیمات است.
نامه نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۷:۵۱    
شورای امنیت ملی عراق به ریاست حیدرالعبادی نخست وزیر و فرمانده کل نیروهای مسلح عراق استقرار نیروی مرزبانی در طول مرز با ترکیه را تصویب کرد.
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۵:۰۰    
نخست وزیر عراق دستور استقرار نیروهای این کشور در مرز با ترکیه را صادر کرد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه سومریه، نخست وزیر عراق دستور استقرار نیروهای این کشور را در مرز مشترک با ترکیه صادر کرد. ...
نسیم   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۳:۳۴    
بغداد - ایرنا - شورای امنیت ملی عراق به ریاست حیدرالعبادی نخست وزیر و فرمانده کل نیروهای مسلح عراق استقرار نیروی امنیتی در مرز با ترکیه را تصویب کرد.