سه شنبه ۲۸ آبانساعت ۰۴:۴۰Nov 2019 19

جدیدترین‌های «آزمون سراسری»

ایکنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۵:۵۵    
گروه چندرسانه ای عصر ایکنای دوشنبه، 27 آبان ماه، به راه اندازی سامانه سامان در اتحادیه موسسات قرآنی، اطلاعیه ستاد آزمون سراسری قرآن و عترت، برنامه رادیویی زنگ آسمانی ، طرح اصلاح قانون عملیات بانکداری بدون ربا، پارک قرآنی دبی، برنامه های هفته گرامیداشت میلاد عبدالعظیم حسنی(ع) ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۳:۰۳    
اولین جلسه آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران موسسات و مراکز قرآنی شهرستان در محل دارالقرآن کریم واهل بیت (ع) کوهبنان برگزار شد .
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۲:۲۶    
گروه مسابقات ستاد اجرایی هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت، دو اطلاعیه خطاب به متقاضیان حضور در این آزمون صادر کرد و در آن بر حذف آزمون شفاهی تأکید شده است.
ابنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام خسروی در تبیین هدف از برگزاری آزمون سراسری قرآن و عترت گفت: هدف اول ما، سنجش و ارزشیابی عملکرد مؤسسات قرآنی است. این آزمون به ما کمک می کند که میزان موفقیت مؤسسات را بسنجیم و بر همان اساس از مؤسسات مختلف، حمایت مالی کنیم.
آنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۲۲:۲۰    
هر چه به زمان ثبت نام کنکور 99 نزدیک می شود سؤالات درباره این آزمون سراسری بیشتر می شود؛ یکی از سؤالات مهم این است که آیا دانشجویان دانشگاه ها می توانند در کنکور سراسری شرکت کنند؟
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۶:۴۱    
گروه مسابقات در حاشیه نشست خبری هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت، از پوستر این آزمون رونمایی شد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۶:۲۰    
گروه چندرسانه ای عصر ایکنای یک شنبه، بیست و ششم آبان ماه به صحبت رهبر معظم انقلاب در مورد مسائل پیش آمده پیرامون طرح مدیریت مصرف سوخت، بودجه مسابقات قرآن ورزش و جوانان، سم کشنده برای جامعه قرآنی از نگاه استاد عباس سلیمی، نشست خبری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام خسروی مدیر کل دفتر برنامه ریزی و آموزش معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد گفت: امسال طرح ملی حفظ قرآن نقشی در آزمون سراسری قرآن ندارد و ما فهم قرآن را مقدم بر حفظ قرآن می دانیم.
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۵:۱۶    
معاون آموزش و برنامه ریزی اداره کل آموزش و برنامه ریزی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد گفت: اهداف آزمون سراسری قرآن و عترت تکمیل و به روزرسانی سامانه جامع قرآنی است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۵:۱۰    
فقهی زاده از تغییر منابع آزمون سراسری قرآن و عترت خبر داد و گفت: این آزمون با مشارکت چندجانبه دستگاه هایی همچون سازمان اوقاف، دانشگاه پیام نور و ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۵    
حجت الاسلام خسروی با اعلام برگزاری هجدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم ، گفت: این آ زمون سوم بهمن ماه برگزار می شود و فرصتی برای شناسایی استعدادهای قرآنی به شمار می آید.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۴:۲۳    
هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت از سوی معاونت قرآن و عترت ارشاد و با مشارکت سه سازمان در رشته های حفظ چند جزء، حفظ کل، فهم قرآن، ترجمه، تفسیر قرآن، معارف اهل بیت (ع)، نهج البلاغه، صحیفه سجادیه، سیره ائمه معصومین (ع) و روخوانی قرآن کریم در سوم بهمن ماه برگزار می شود ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه مسابقات در نشست خبری هجدهمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم، دلایل تغییر منابع این آزمون تشریح شد. همچنین در بخش دیگری از آن از حضور 1100 مؤسسه فعال در آزمون دوره گذشته و احصای اطلاعات آنها خبر داده شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر برنامه ریزی و آموزش معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد از برگزاری هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت در 400 شهر خبر داد و گفت: در آزمون امسال برخی خیران در تأمین هزینه ها مشارکت دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۳:۴۲    
نام نویسی هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت از دیروز آغاز شده است و تا 15 آذر نیز ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۳:۰۰    
مدیر کل دفتر آموزش و توسعه مشارکت های معاونت قرآن و عترت ارشاد، از جزئیات برگزاری آزمون سراسری قرآن گفت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: آزمون سراسری قرآن و عترت به عنوان یکی از بزرگ ترین آزمون های قرآنی برای جریان سازی قرآنی در سطوح مختلف گوناگون مردمی برگزار می شود.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
گروه چندرسانه ای عصر ایکنای امروز 25 آبان ماه، به موضوعاتی همچون؛ آغاز هجدهمین دوره آزمون سراسری حفظ قرآن، تولید پانسمان برای زخم بیماران EB توسط جهاددانشگاهی، نامه تقدیر رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها از رئیس قوه قضائیه بابت عفو و تخفیف احکام جمعی از دانشجویان زندانی پرداخته است.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۶:۴۵    
گروه فعالیت های قرآنی آغاز فرایند ثبت نام متقاضیان برای حضور در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم و انتشار گفت وگوهایی با موضوع هفته وحدت و بیانیه یکی از مراجع عظام تقلید در مورد گرانی بنزین از جمله مهم ترین مطالب منتشر شده در صفحات معارفی رسانه ها بوده است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۳:۳۰    
رئیس گروه قرآن و عترت جنوب کرمان گفت: نشست برنامه ریزی آزمون سراسری قرآن و عترت سال جاری با حضور مدیران مسئول موسسات فرهنگی قرآن و عترت جنوب کرمان در محل سالن کنفرانس اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان برگزار شد.
ثبت نام هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن از امروز به طور همزمان در سراسر کشور و در زنجان نیز برگزار می گردد.
یازدهمین دوره آزمون سراسری خدمات پس از فروش گروه صنعتی ایران خودرو به منظور مهارت سنجی پرسنل نمایندگی های مجاز در حوزه خدمات پس از فروش، از 18 تا 23 آبان ماه به صورت الکترونیکی و کتبی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
نام نویسی از داوطلبان هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت از امروز آغاز شد و تا 15 آذر ماه ادامه دارد.
ثبت نام هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت در مازندران کلید خورد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین، معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری سازمان اوقاف و امور خیریه، دانشگاه پیام نور و کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت را برگزار می کند. ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۰:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
گروه مسابقات ثبت نام برای حضور در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم که هر ساله به همت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با مشارکت برخی دستگاه های دیگر برگزار می شود از صبح امروز آغاز شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۰:۰۰    
معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل از آغاز ثبت نام هیجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت در استان اردبیل همزمان با سراسر کشور خبر داد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از آغاز ثبت نام داوطلبان شرکت در هجدهمین آزمون سراسری قران و عترت از امروز بیست و پنجم آبان خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۹:۰۳    
گروه چندرسانه ای عصر ایکنای دوشنبه، 20 آبان ماه، به گفت وگو با نماینده کشورمان در مسابقات بین المللی قرآن بانوان، تقویم سالانه فعالیت های قرآنی در دانشگاه ها، زمان ثبت نام هجدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم، اختتامیه جایزه بین المللی مصطفی ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
آزمون صلاحیت های بالینی علاوه بر امتحانات و ارزیابی های پایان بخش های بالینی، جهت ارزیابی توانمندی بالینی دانشجویان و دانش آموختگان دکتری پزشکی عمومی در پایان مرحله کارورزی انجام می شود.
شفا آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
اطلاعیه سازمان سنجش حاوی کد رشته محل های دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی آزمون سراسری که ظرفیت پذیرش آن ها تکمیل نشده است از 27 آبان ماه 98 در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر خواهد شد
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۴:۱۵    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم از برگزاری هجدهمین دوره آزمون سراسری صلاحیت بالینی وزارت بهداشت و درمان کشور مختص دانشجویان دوره پزشکی در این واحد دانشگاهی خبر داد
تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۵:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
اطلاعیه سازمان سنجش حاوی کد رشته محل های دانشگاهها و موسسات آموزش عالی آزمون سراسری که ظرفیت پذیرش آنها تکمیل نشده است از 27 آبان ماه 98 در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۵:۰۰    
#تهران_ما موضوع مشکلات دریافت مجوز کارگزاری تأمین اجتماعی را پیگیری کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۳:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
زمان ثبت نام در هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت تغییر کرد.
شیرازه   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
آزمون سراسری قرآن و عترت در بهمن 98 در ممسنی برگزار می گردد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۸:۰۱    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به ثبت نام اینترنتی این دوره از آزمون ها گفت: داوطلبین باید از تاریخ 25 آبان تا 12 آذرماه با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.quranedu.ir نسبت به ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسهٔ آزمون، اقدام کنند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۵:۰۶    
اولین جلسه هجدهمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم شهرستان 19 آبان در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنجان برگزار شد.
تیتر امروز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
عباس زارع، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اعلام خبر فوق گفت: هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت همزمان با کل کشور در بهمن ماه امسال برگزار خواهد شد.
خبر خودرو   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۰۹:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو ، آزمون سراسری شرکت ایران خودرو، به عنوان مهم ترین و بزرگ ترین امتحان مهارت سنجی در حوزه خدمات پس از فروش در سطح کشور، به دو صورت الکترونیکی و حضوری در حال برگزاری است.
آنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۰۹:۳۳    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم از برگزاری آزمون سراسری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مرحله صلاحیت های بالینی به میزبانی این واحد دانشگاهی خبر داد.
معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: ثبت نام هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت از 25 آبان ماه در این استان آغاز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
پذیرش تکمیل ظرفیت رشته های مهارتی دانشگاه علمی و کاربردی چهارمحال و بختیاری از30 آبان ماه آغاز می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مشهد - معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: ثبت نام هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت سال 98 از 25 آبان ماه در این استان آغاز می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه سیستان وبلوچستان گفت: نام نویسی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در این استان از امروز/دوشنبه/ به مدت یک ماه آغاز شد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه مسابقات ثبت نام برای حضور در هجدهمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم از روز 25 آبان ماه آغاز می شود.
معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان اردبیل از برگزاری هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت در بهمن ماه سال جاری خبر داد.
فانوس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
زمان آغاز نام نویسی برای شرکت در هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت برای دومین بار تا 25 آبان ماه به تعویق افتاد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۰:۱۵    
زمان نام نویسی هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت تغییر کرد.