یکشنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۰۴:۴۹Apr 2019 21

جدیدترین‌های «دانشگاه حکیم سبزواری»

ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
"جشن انتظار" به مناسبت فرا رسیدن نیمه شعبان، در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۷:۴۵    
به منظور گسترش همکاری های آموزشی و تحقیقاتی، تفاهم نامه ای بین دانشگاه حکیم سبزواری و دانشگاه نیشابور امضاء شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۴:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
عبدالحمید علیزاده روز چهارشنبه در نشست با مسئولان دانشگاه حکیم سبزواری افزود: تقویت سفیران، دوستان، نمایندگان فرهنگی و شکوفایی اقتصاد آموزش عالی از مهمترین اهداف افزایش جذب دانشجویان خارجی در دانشگاههای ایران است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۴:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه حکیم سبزواری گفت: با موافقت شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مجوز ایجاد یک رشته تحصیلی جدید در این دانشگاه صادر شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۵:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
در پژوهش مشترک فاطمه میوانه، دانشجوی دکترای آب و هواشناسی شهری دانشگاه حکیم سبزواری و پژوهشگرانی از دانشگاه های ووهان، ژیجیانگ، علوم و تکنولوژی ووهان، بیمارستان مرکزی بائوان، ارتباط ساعتی آلاینده های هوا (ذرات معلق PM2.5, PM10) با مراجعان اورژانس(EDV) در چین بررسی شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
انجمن اسلامی دانشجویان عدالتخواه دانشگاه حکیم سبزواری در واکنش به عدم پاسخگویی فرماندار سبزوار خواستار حضور وی در اسرع وقت در این دانشگاه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۲۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
در بسته خبری امشب شهرستان های خراسان رضوی اخباری از جمله خسارت 95 میلیاردی سیل در تربت حیدریه، ازدواج دانشجویی در دانشگاه حکیم سبزواری 33 درصد رشد داشت، رحمان 1400 در صدر جدول فروش سینما ویلاژتوریست، صدور رای دادگاه برای متخلف یک راس کل وحشی در بردسکن ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
قرارداد پژوهشی" جایابی و تنظیم بهینه رله های حذف بار فرکانسی در شبکه خراسان " بین دانشگاه حکیم سبزواری و شرکت برق منطقه خراسان منعقد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
آمار ثبت نام ازدواج دانشجویی دانشگاه حکیم سبزواری امسال نسبت به پارسال 33 درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مرکز رشد دانشگاه حکیم سبزواری سبزوار در سال 97بسیار خبرساز بود و طرح های مختلفی را رونمایی کرد.
جماران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۲:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
وحید مبین مقدم روز یکشنبه در جمع خبرنگاران این میزان صرفه جویی را نتیجه 'کاهش مصرف سوخت، کم شدن تعداد سوانح رانندگی در سطح شهر، کاهش زمان سفر و نیز کاستن از آلودگی هوا' بخاطر استفاده شهروندان مشهدی از خدمات قطار شهری ذکر و بیان کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۹:۲۱    
3 فارغ التحصیل ممتاز دانشگاه حکیم سبزواری برای استفاده از بورس تحصیلی به دانشگاه پاریس 13 اعزام می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- مدیر همکاریهای علمی بین المللی دانشگاه حکیم سبزواری گفت: در راستای تحقق مفاد کنوانسیون همکاریهای مشترک این دانشگاه و دانشگاه پاریس 13 فرانسه برای نخستین بار بورسیه تحصیلی به سه دانش آموخته دانشگاه حکیم سبزواری اعطا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۷:۳۰    
جمعی از استادان دانشگاه حکیم سبزواری سامانه خرید و فروش مواد و تجهیزات آزمایشگاهی راه اندازی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۲۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
انعقاد تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه حکیم سبزواری و شرکت برق منطقه ای خراسان رضوی، برپایی نمایشگاه بهاره در سبزوار و آمادگی مسؤولان و مردم طرقبه شاندیز برای پذیرایی از 60 میلیون زائر و اخبار دیگر در بسته خبری شهرستان های خراسان رضوی منتشر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
معصومه سلخوری دانشجوی دانشگاه حکیم سبزوار مقام سوم رقابت های دارت قهرمانی دانشگاه ها کشور را کسب کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
تشکل های دانشجویی دانشگاه حکیم سبزواری از ضعف معاونت فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه در نظارت بر جشنواره ها و حوادث رخ داده در جشن روز 14 اسفندماه گلایه کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۲۰:۵۵    
تفاهم نامه همکاری های مشترک پژوهشی، آموزشی، مشاوره ای و آزمایشگاهی بین دانشگاه حکیم سبزواری و شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی امضاء شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۰:۴۱    
نشست بحران آب در دانشگاه حکیم سبزواری نشست بحران آب در دانشگاه حکیم سبزواری نشست بحران آب در دانشگاه حکیم سبزواری نشست بحران آب در دانشگاه حکیم سبزواری
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 50 دانشجوی خارجی در دانشگاه حکیم سبزواری جذب شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۰:۰۶    
تیم دارت دانشجویان دانشگاه حکیم سبزواری نایب قهرمان مسابقات قهرمانی دارت دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۸:۰۱    
در بسته خبری امروز شهرستان های خراسان رضوی اخباری از جمله آشتی مردم با منابع طبیعی مورد غفلت قرار گرفته است، تربت حیدریه؛ بستری مناسب برای فعالیت های اقتصادی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۸:۵۲    
با هدف تقویت وحدت ملی و انسجام اقوام مناطق مختلف کشور جشنواره اقوام دانشجویی در دانشگاه حکیم سبزواری برپا شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- جشنواره دانشجویی اقوام ایرانی روز یکشنبه با حضور دانشجویان و مسئولان شهری در دانشگاه حکیم سبزواری برپا شد.
همشهری   ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۳:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
فرسودگی 70درصد ناوگان حمل ونقل عمومی معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: 70درصد ناوگان حمل ونقل عمومی کشور فرسوده و نیازمند نوسازی است که یکی از طرح های مهم ریاست جمهوری به شمار می رود. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیرجشنواره اقوام دانشجویی دانشگاه حکیم سبزواری گفت: جشنواره اقوام دانشجویی با هدف تقویت وحدت ملی از 12 تا 15 اسفند 97 در دانشگاه حکیم سبزواری برگزار می شود.
رجا نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با 8 اسفندماه، روز ملی حکیم سبزواری، دانشکده الهیات دانشگاه حکیم سبزواری با همکاری انجمن فلسفه و حکمت اسلامی، همایش ملی حکیم سبزواری را در این دانشگاه برگزار کردند. ...
اقتصاد آنلاین / بازتاب   ۱۳۹۷/۱۲/۱۰ - ۱۲:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، مهدی جمالی نژاد در مراسم پایانی همایش ملی بررسی تجارب بازآفرینی شهری که در دانشگاه حکیم سبزواری برگزار شد، عنوان کرد: 70 درصد ناوگان حمل و نقل عمومی کشور فرسوده است و یکی از طرح های مهم ریاست جمهوری نوسازی ناوگان عمومی است. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۲:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- همایش ملی حکیم سبزواری همزمان با هشتم اسفند ماه روز ملی بزرگداشت آن حکیم با حضور پژوهشگران، دانشگاهیان و مسئولان اجرایی در دانشگاه حکیم سبزواری این شهرستان آغاز به کار کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رئیس دانشگاه حکیم سبزواری گفت: افزایش تعاملات علمی دانشگاه حکیم سبزواری شهرستان سبزوار با دانشگاههای خارج کشور از اولویتهای این مجموعه دانشگاهی است و هم اکنون این دانشگاه با بیش از 60 مرکز علمی و پژوهشی به طور مشترک همکاری می کند.
جماران   ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۱۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
محمد هادی عسکری روز یکشنبه در حاشیه بازدید از بازارچه تولیدات دانشجویی دانشگاه حکیم سبزواری افزود: راه اندازی بازارچه های دانشجویی ایده های خلاقانه و مهارت های کارآفرینی و تولید را بین دانشجویان تقویت می کند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
بازارچه تولیدات دانشجویی دانشگاه حکیم سبزواری با حضور مسئولان در محل سایت قدیم این دانشگاه افتتاح شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
بازارچه تولیدات دانشجویی با هدف تقویت کارآفرینی دانشجویان از 4 تا 9 اسفند با حضور 15 دانشگاه از سراسر کشور، در دانشگاه حکیم سبزواری برپا می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۱:۰۷    
دبیر جامعه اسلامی دانشگاه حکیم سبزواری گفت: فرمانداری سبزوار با بی احترامی با دانشجویان اجازه نداد که مردم سبزوار از عزت و استقلال خود دفاع کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مجوز ایجاد 3 رشته جدید کارشناسی ارشد و کارشناسی در دانشگاه حکیم سبزواری دریافت شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۵:۱۱    
عضو انجمن اسلامی دانشجویان عدالتخواه دانشگاه حکیم سبزواری گفت: در بدو ورود دانشجویان سبزواری به مصلی نماز جمعه، پلاکارد هایی که حاوی جملات امام و رهبری و دست نوشته دانشجویان بود، به طور غیر قانونی ضبط شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۰:۳۶    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه حکیم سبزواری گفت: متاسفانه فرمانداری و نیروی انتظامی سبزوار با امنیتی کردن فضای مصلی نماز جمعه، از تجمع در مخالفت بالوایح استعماری FATF و CFT جلوگیری کردند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
پژوهشگران دانشگاه حکیم سبزواری موفق به ارائه راهکاری جدید جهت بهینه سازی عایق جداره ساختمان ها بر اساس کاهش مصرف انرژی و ملاحظات اقتصادی و زیست محیطی شدند.
حوزه   ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه حکیم سبزواری گفت: برخی تحولات را برای اولین بار در فضای نمایشگاهی رصد کردم که در این زمینه کار صورت گرفته و کتاب چاپ شده که این ارزشمند و تحول آفرین است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
میز ارتعاشی با ظرفیت بالا و با امکان شبیه سازی حرکت هارمونیک با دامنه و فرکانس های مختلف توسط عضو هیات علمی گروه عمران دانشگاه حکیم سبزواری طراحی و ساخته شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۰:۳۰    
همزمان با ایام دهه مبارک فجر سه پروژه عمرانی و توسعه ای دانشگاه حکیم سبزواری با حضور مسئولان دانشگاه و شهرستان سبزوار افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۶:۵۶    
3 طرح عمرانی و توسعه ای دانشگاه حکیم سبزواری با اعتبار 7 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
جماران   ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
یکی از شاعران سبزوار در این مراسم گفت: استاد سبزواری پدر شعر انقلاب اسلامی است که اشعار ماندگار برای انقلاب سروده و در تاریخ ماندگار شده است. حسن دلبری افزود: استاد سبزواری زبان حماسی در شعر معاصر را زنده کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۰:۴۱    
رئیس دفتر نهاد رهبری به همراه جمعی از مدیران و کارکنان دانشگاه حکیم سبزواری با خانواده شهدای حماسه انقلاب 57 دیدار کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۹:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
نانو کپسول های پلیمری محتوی مواد اکتان افزای بنزین با هدف بهسوزی بنزین در کشور در قالب پروژه رساله حمیدرضا عظیم، دانشجوی دانشگاه حکیم سبزواری تولید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۶:۵۵    
دانشجوی دانشگاه حکیم سبزواری جایزه تحصیلی بنیاد ملی نخبگان را کسب کرد
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۵:۰۲    
رئیس آزمایشگاه مرکزی دانشگاه حکیم سبزواری گفت: تفاهم نامه همکاری های مشترک به منظور ایجاد، گسترش و هم فکری دو جانبه بین دانشگاه حکیم سبزواری و شرکت داروسازی طا ها به امضا رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۴:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
نخستین دوره مسابقات دارت کارکنان زن دانشگاه های منطقه 9 کشور در دانشگاه حکیم سبزواری آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۵:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پژوهشگران دانشگاه حکیم سبزواری و دانشگاه شهید باهنر کرمان با استفاده از سنتز نانوذرات مغناطیسی در مخازن نفتی، راهکاری مؤثر برای کاهش تولید آب و کاهش آلودگی های زیست محیطی ناشی از استخراج نفت ارائه کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه حکیم سبزواری و پژوهشگاه ملی ژنتیک و زیست فناوری با هدف ایجاد، گسترش، همفکری و همکاری دوجانبه منعقد شد.