چهارشنبه ۱۸ تیرساعت ۱۸:۱۶Jul 2020 8

جدیدترین‌های «دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه»

 
خبرگزاری مهر   ۲۲ دقیقه پیش    
کرمانشاه_ مدیر نظارت بر تجهیزات و ملزومات پزشکی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از نصب چهار دستگاه اکسیژن ساز برای بیمارستان های فارابی و امام رضا (ع) خبر داد.
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به آمار بالای مبتلایان مرد در زمان شروع اپیدمی کرونا، گفت : در آن مقطع تعداد مبتلایان مرد فاصله زیادی با مبتلایان زن داشت، اما در حال حاضر این آمار به حد برابری رسیده است.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- معاون مرکز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه باشیوع بیماری کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه هم مثل سایر دانشگاه ها به سمت آموزش فضای مجازی پیش رفت، گفت: حاصل تلاش اعضای هیات علمی این دانشگاه تهیه 10 هزار و 620 محتوای آموزشی مجازی بود.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اعلام اینکه این استان یکی از قطب های درمانی غرب کشور است، گفت: با وجود 2 هزار معلول و 2 هزار و 500 بیمار ام اس (MS) در استان نیاز جدی به نیروهای تخصصی بومی در حیطه های توانبخشی وجود دارد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: 18 بیمارستان دانشگاهی در استان فعال است و مرکزیت غرب کشور را از نظر درمانی داریم.
مدیرگروه سلامت محیط دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به وضعیت قرمز استان به لحاظ شیوع کرونا، گفت: صاحبان مجالس کارت دعوت را برای مرگ و مریضی اقوام ارسال نکنند.
مدیر تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: دو نمونه از ماسک های N95 تولیدی در استان در آزمون انجام شده توسط سازمان انرژی اتمی ایران با بالاترین راندمان حفاظتی شناخته شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: پاییز سختی را در پیش داریم که در این فصل با رعایت پروتکل های بهداشتی باید از ابتلا به بیماری پیشگیری کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در شبانه روز 9 نفر بر اثر ویروس کرونا جان باختند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بیماری کووید 19 را هزینه بر دانست و با بیان اینکه این بیماری بار مالی زیادی را به سیستم بهداشت و درمان تحمیل کرده است، گفت: تاکنون دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بیش از 90 میلیارد تومان در این زمینه هزینه کرده است.
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۸:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو به نقل از ایسنا، رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از افزایش 12 برابری فوتی های کرونا در استان در تیرماه امسال نسبت به اسفند سال گذشته خبر داد. ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بابیان اینکه این روزها مصرف دگزامتازون برای پیشگیری از ابتلا به کرونا افزایش پیدا کرده است، گفت: این تصور غلط در حالی است که مصرف این دارو با تضعیف سیستم ایمنی شانس ابتلا به کرونا را افزایش می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: میانگین موارد فوت قطعی بر اثر کووید 19 در کرمانشاه در تیرماه نسبت به اسفند ماه 12 برابر شده است.
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: طبق برآوردها حدود 30 درصد مردم کرمانشاه تاکنون به کرونا مبتلا شده اند. به گزارش سلام نو، دکتر فرید نجفی در گفت و گو با ایسنا، با بیان اینکه تعیین درصد دقیق ابتلای مردم استان به کرونا منوط به انجام تحقیقات است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۸:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اعلام اینکه در روزهای اخیر از نظر ابتلا به کرونا سیر صعودی نداشتیم و تعداد موارد بستری و ترخیصی نزدیک به هم هستند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی روز های سختی را در پیش داریم. با توجه به نوع بیماری شرایط بسیار سختی در فصل پاییز خواهیم داشت .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : در چند روز اخیر تعداد موارد ترخیصی دو برابر بستری ها بوده است که این روند بسیار امیدوارکننده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۳:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: فاز دوم بیمارستان امام خمینی (ره) اسلام آباد غرب 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و به زودی به بهره برداری خواهد رسید.
سلام نو / بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۴:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، ایسنا نوشت: معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به افزایش مصرف دگزامتازون جهت پیشگیری از ابتلا به کرونا، گفت: این تصور غلط درحالی است که مصرف این دارو با تضعیف سیستم ایمنی شانس ابتلا به کرونا را افزایش می دهد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۱:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: بنا به دستور دادستانی کرمانشاه مبنی بر ممنوعیت برگزاری مراسم های عروسی و عزا، در صورت برگزاری این مراسم ها، صاحبان مراسم در مقابل سلامت و بیماری مدعوین خود مسؤول هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : علاوه بر درد های جسمانی که پس از ورود ویروس کرونا به بدن ایجاد می شود، بار شدید روانی آن بیشتر آزاردهنده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: با ثبت 6 مورد فوت طی شبانه روز گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در استان کرمانشاه به 316 نفر رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۱۱    
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: به همت واحد علم سنجی مدیریت اطلاع رسانی پزشکی، نویسندگی سازمانی دو دانشکده پزشکی و داروسازی وارد پایگاه اسکاپوس شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه_ مدیر نظارت بر دارو و مواد تحت کنترل معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: امسال 31 مجوز تأسیس داروخانه در کرمانشاه و برای هر شهرستان این استان یک مجوز صادر می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: هم اکنون 428 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند که 28 نفر از این تعداد تحت مراقبت های شدید درمانی هستند.
موج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۲۱:۲۵    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در خصوص گسترش کرونا در شهرهای کوچک و روستاها هشدار داد و گفت: در حال حاضر 54 نفر در بخش ICU بستری هستند که از این تعداد حال 22 نفر وخیم است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: کمبود دارویی در پروتکل درمان بیماران کرونا که وزارت بهداشت تعریف کرده، برای بیماران کرونایی استان نداریم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از توزیع روزانه 170 هزار انواع ماسک در سطح استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از آغاز سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به دبستان از 15 تیرماه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۶:۴۶    
رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت:تعداد قربانیان کرونا در استان کرمانشاه از مرز 300 نفر گذشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از تحویل چهارمین دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی با ظرفیت 500 لیتر بر دقیقه به مرکز آموزشی درمانی فارابی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۰۹:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: بالاخره نتیجه تلاش های طولانی مدت تیم دانشگاه به ثمر نشست و 2 دستگاه شتابدهنده خطی پیشرفته و ورژن روز دنیا وارد کرمانشاه شد تا یک گام محکم دیگر به راه اندازی مدرن ترین مرکز جامع سرطان کشور در مجتمع بیمارستانی امام رضا (ع) نزدیک شویم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۰:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از ممنوعیت فروش ماسک N95 سوپاپ دار در کرمانشاه از هفته آینده خبر داد.
موج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۰:۴۱    
در نشست مشترک مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی کرمانشاه با دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، اعضای مجمع از عملکرد این دانشگاه به ویژه کادر درمان کرمانشاه تقدیر کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: تاکنون 27 میلیارد تومان تجهیزات سرمایه ای و 30 میلیارد تومان تجهیزات مصرفی برای مقابله با کرونا در این استان هزینه شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۲۳:۱۰    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی همواره در مراحل سخت و بحران ها در کنار دانشگاه حضور داشته و دارند و بسیاری از مطالبات به حق مردم در حوزه بهداشت و درمان با همراهی و همدلی آنان محقق شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۲۱:۱۵    
رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : دانشگاه طیف گسترده ای از فعالیت ها را از جمله حوزه تحقیقات، دانشجویی، آموزشی، خدمات بهداشتی و درمانی را شامل می شود و نقش نمایندگان در ارتقاء و بهبود این حوزه ها تاثیرگذار است.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۴:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری کردپرس مهدی محمدی عنوان کرد: پس از کرمانشاه، شهرستانهای جوانرود با 5/4درصد، اسلام آباد غرب با 5 درصد ، سنقر و کلیایی با 3/8 درصد بیشترین سهم مبتلایان در استان را به خود اختصاص داده اند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- سخنگوی ستاد مدیریت بیماری کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: باتوجه به روند شیوع بیماری کرونا باید تلاش کنیم تمام تجمع های سطح شهر کرمانشاه را لغو کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از بستری بودن 450 مبتلا به کرونا در بیمارستان های این استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از ویزیت 50 هزار بیمار مشکوک به کرونا در مراکز 16 ساعته استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه خدام حرم امام رضا(ع) با حضور در محل دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از پزشکان و کادر درمانی استان به عنوان مدافعان سلامت در مبارزه با کرونا تجلیل کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه_ مدیر گروه بیماری های معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: 98 درصد از جامعه هدف در مرحله دوم طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: با ثبت 6 مورد فوت طی شبانه روز گذشته، تعداد جانباختگان کرونا در استان کرمانشاه به 287 نفر افزایش پیدا کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: تالارها بسته است، ولی در مواردی مراسمات عزا و عروسی در منزل برگزار می شود، مردم بدانند کرونا تمام نشده و معلوم نیست چه نوع کرونایی بگیرید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : خوشبختانه در روز های اخیر تعداد مراجعین و افراد بستری در بیمارستان های گلستان و فارابی کاهش یافته است .
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۴:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه_ معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه توصیه هایی را برای تعویق امتحانات حضوری دانشگاه ها عنوان کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس دبیرخانه کارگروه سلامت وامنیت غذایی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : افرادی که دچار بیماری کرونا شده اند ممکن است با واکنش های متفاوتی از سوی افراد جامعه مواجه شده باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۲۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: بر اساس برآورد های صورت گرفته هم اکنون در حال عبور از قله دوم کرونا در استان هستیم و عملا وارد سراشیبی این قله شده ایم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۲۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: تاکنون افزون بر هفت هزار بیمار مشکوک به کووید 19 در بیمارستان های استان پذیرش شده اند.