چهارشنبه ۲۹ اسفندساعت ۲۳:۰۷Mar 2019 20
 

جدیدترین‌های «حوزه علمیه خراسان»

ایکنا   ۹ ساعت پیش    
گروه معارف- مسئول مرکز آموزش های مجازی حوزه علمیه خراسان گفت: امام علی(ع) اقدامات اقتصادی بسیاری در جهت تقویت بنیه اسلام انجام داد که ما باید در جامعه امروزی با توجه به این نگاه ایشان حرکت کرده تا در این صورت جامعه ای رو به پیشرفتی داشته باشیم.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۲۰    
مشهد- ایرنا- عضو کمیسیون تبلیغ حوزه علمیه خراسان گفت: حضرت علی (ع) بهترین الگوی تربیتی برای خانواده ها و پدران است که نه تنها خود الگو بود بلکه الگوهایی همانند امام حسن(ع) و امام حسین(ع) تربیت کرد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۵:۰۳    
مشهد/ کارگاه مشاوره خانواده ویژه طلاب استعداد برتر حوزه علمیه خراسان رضوی در مجتمع فرهنگی آموزشی فدک مشهد برگزار شد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۵۸    
نمایشگاه دستاوردهای تحولی حوزه علمیه خراسان
شفقنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۳:۲۰    
شفقنا- مدیر آموزش حوزه علمیه خراسان از بازدید طلابی که دوره عمومی را به پایان رسانده اند از مدارس تخصصی استان خبر داد. به گزارش شفقنا، حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین قنبریان با بیان اینکه حوزه علمیه، به عنوان عقبه ی فکری نظام اسلامی ...
شفقنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۵۳    
شفقنا- در آستانه فرارسیدن سال نو، دروس عمومی حوزه علمیه خراسان از روز سه شنبه 28 اسفند 97 تعطیل می شود و از شنبه 17 فروردین 98 آغاز خواهد شد. به گزارش شفقنا، روابط عمومی حوزه علمیه خراسان اعلام کرد: با توجه به فرارسیدن سال نو و طبق هماهنگی انجام شده با اساتید ...
حوزه   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۱:۲۰    
حوزه/ مسئول اداره تبلیغ حوزه علمیه خراسان شمالی از اعزام طلاب و روحانیان استان به اردوی جهادی عملیات عمرانی در مناطق زلزله زده استان هم زمان با تعطیلات نوروزی خبر داد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۸:۰۸    
برنامه هدایت تحصیلی طلاب حوزه علمیه خراسان جنوبی در مدرسه تخصصی امیر المؤمنین علیه السلام بیرجند برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۵:۱۱    
حوزه/ مسئول اداره آموزش حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: از ابتدای سال تحصیلی جاری تاکنون بیش از 15 دوره دانش افزایی ویژه طلاب و اساتید در مدارس علمیه شهرستان های مختلف این استان برگزار شده است.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۱:۰۸    
حوزه علمیه خراسان طی بیانیه ای از مردم مومن و انقلابی مشهد مقدس و زائران بارگاه ملکوتی حرم مطهر رضوی به خصوص حضرات آیات عظام، علمای اعلام و روحانیت معزز، خانواده محترم شهدا و ایثارگران، دانشگاهیان، اصناف و عموم خواهران و برادران ایمانی ...
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۲۰:۰۴    
سلسله جلسات اخلاق عمومی حوزه علمیه خراسان با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین فرزانه دبیر شورای عالی این حوزه در مدرسه علمیه عالی نواب برگزار شد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۳:۳۴    
مدیر حوزه علمیه خراسان بیان کرد: با تاسیس مدارس حوزوی متعدد و متنوع تخصصی، می خواهیم گلستانی در شهر ایجاد کنیم.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۳:۰۴    
پایان نامه سطح سه با عنوان بررسی فقهی و حقوقی شرط مماثلت در قصاص اعضا در محل مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان دفاع شد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۵:۰۴    
مدیرحوزه علمیه خراسان گفت: همه باید در جریان فعالیت های تحولی حوزه علمیه خراسان قرار گیرند و وحدت حرکت و همصدایی در رابطه با رویکردها، اهداف و فعالیت های تحولی که باید صورت بگیرد، تحقق یابد.
رسا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۳:۲۶    
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی با تأکید بر همراهی مدیران و اساتید مدارس علمیه با طلاب در اردوهای جهادی، این همراهی را عامل انگیزه و نشاط بیشتر طلاب دانست.
حوزه   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۳:۱۹    
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی با تأکید بر مشارکت بیشتر حوزویان در اردوهای جهادی، گفت: طلبه ای که در فضایی به دور از اردوها و فعالیت های جهادی رشد کند در آینده دغدغه چندانی برای کار مردم نخواهد داشت.
رسا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۲۳:۵۲    
مسؤول اداره تبلیغ حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: همایش گام دوم در عصر جدید با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب و لبیک گویی به این بیانیه در بجنورد برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۲:۴۲    
حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان از فعالیت 120 گروه جهادی برادران و خواهران در این حوزه خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۳:۲۴    
حوزه/ استاد دروس خارج حوزه علمیه خراسان اظهار کرد: پژوهشگران حوزوی در این رابطه می بایست قلم بزنند و درباره نظام اسلامی تحقیق ارائه دهند.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۲:۰۴    
سومیّن شماره (پائیز و زمستان97) از دو فصلنامه علمی تخصصی پژوهش های اسلامی زن و خانواده به همت معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان و با همکاری مدرسه علمیه اسلام شناسی حضرت زهرا(س) مشهد چاپ و منتشر شد.
رسا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۰:۳۱    
نتایج مسابقه کتابخوانی آنلاین منشور روحانیت امام خمینی(ره) از سوی معاونت فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان اعلام شد.
حوزه   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۰۱:۰۶    
حوزه/ مسئول اداره فرهنگی، اجتماعی و سیاسی حوزه علمیه خراسان شمالی، گفت: اعتکاف رجبیه فرصت و لطف ویژه الهی برای رشد، کمال و بالندگی روحی انسان است.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۴:۳۴    
همایش حوزه و سنت های کارآمد به همت معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان در مدرسه علمیه عالی نواب برگزار شد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۴:۳۴    
مدیر مدارج علمی حوزه علمیه خراسان گفت: امکان پیشنهاد موضوعات پایان نامه و رساله غیر فقه و اصول برای طلاب عمومی فراهم شد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۴:۰۴    
سلسله جلسات اخلاق عمومی حوزه علمیه خراسان در مدرسه علمیه عالی نواب برگزار شد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۴:۰۴    
معاون آموزش حوزه علمیه خراسان بیان کرد: اظهار نظر مصاحبه گران محوری حوزه، تعیین کننده مسیر طلبگی خواهد بود.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۴:۰۴    
معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان با هدف ارتقا سطح جذب و پذیرش در حوزه، کارگاه دو روزه آموزشی تربیت مدرس پذیرش را ویژه خواهران، 16 و 17 اسفند در مدرسه حضرت رقیه(س) برگزارکرد.
شعار سال   ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۰۹:۴۰    
همایش حوزه و آینده روز گذشته با حضور آیت الله صادقی رشاد، رئیس شورای استانی حوزه های علمیه تهران؛ آیت الله اعرافی، مدیر حوزه های علمیه کشور؛ آیت الله مصباح عاملی، مدیر حوزه علمیه خراسان؛ آیت الله علم الهدی نماینده ولی فقیه و امام جمعه مشهد، آیت الله اشرفی شاهرودی ...
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۰۹:۳۸    
مشهد/ رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه با علمای برجسته استان خراسان رضوی دیدار و گفتگو کرد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۰۹:۰۴    
کارگاه تلبس طلاب حوزه علمیه خراسان در مدرسه علمیه امام صادق علیه السلام برگزار شد. عکس: رضا ارقا
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۰۹:۰۴    
کارگاه آموزشی مصاحبه پذیرش حوزه علمیه خراسان برای خواهران این حوزه در مدرسه حضرت رقیه سلام الله علیها برگزار شد. عکس: رضا ارقا
شبکه اجتهاد   ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۱۳:۲۳    
اختصاصی شبکه اجتهاد: حضور روحانیون در عرصه های اجرایی و مدیریتی و تصدی مناصب حکومتی، هرازچندگاهی، به بحث روز جامعه و تیتر اول رسانه ها تبدیل می شود. رویکرد تبلیغی و غیرعلمی اما به نظر می رسد این مسئله را هیچ گاه حل نخواهد کرد ...
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۱۳:۰۴    
مدیر حوزه علمیه خراسان با حضور در مدرسه علمیه ولایت و حسینیه آیت الله شیرازی، در نشستی صمیمانه با طلاب مدرسه علمیه امام صادق(علیه السلام) بجنورد در این محل نسبت به لزوم دقت در بیانیه گام دوم انقلاب، تاکید کرد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۱۲:۳۴    
نشست طلاب مدرسه علمیه امام صادق(ع) بجنورد با مدیر حوزه علمیه خراسان در محل ( مدرسه علمیه ولایت ) حسینیه آیت الله شیرازی مشهد. عکس: علیرضا ابراهیم پور
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۱۲:۳۴    
سی امین نشست از سلسله نشست های تخصصی کلمه سواء به همت هیات اندیشه ورز اسلام، ادیان و ارتباطات میان فرهنگی معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان چهارشنبه 15 اسفند 97 برگزار می شود.
جماران   ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۱۶:۳۵    
آیت الله علیرضا اعرافی روز پنجشنبه در سومین نشست کمیسیونهای تخصصی شورای عالی حوزه علمیه خراسان با موضوع 'حوزه و آینده' در مشهد افزود: حوزه های علمیه طی چهل سال انقلاب اسلامی در بخشهای زیر ساخت، آموزش، پژوهش، فناوری، موضوعات مرتبط با بانوان و بین الملل به شکل خوبی وارد شده و موفقیت هایی داشته اند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۱۵:۰۶    
سومین اجلاس کمیسیونهای تخصصی شورای عالی حوزه علمیه خراسان با حضور اندیشمندان حوزه برگزار در مشهد شد.
رسا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۱۴:۲۰    
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی با بیان اینکه اردوهای جهادی طلاب و روحانیان بسیار کارساز و امیدآفرین است، بر افزایش و تقویت این اردوها تأکید کرد.
رسا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۱۳:۳۵    
سومین اجلاسیه کمیسیون های تخصصی شورای عالی حوزه علمیه خراسان با حضور اعضای شورای عالی حوزه های علمیه مشهد، قم، اصفهان و تهران در مشهد برگزار شد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۰۰:۰۸    
مشهد/ نشست مشترک استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان رضوی با رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه برگزار شد.
شبکه اجتهاد   ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۴:۲۳    
اختصاصی شبکه اجتهاد: آیت الله شیخ عباس واعظ طبسی، نماینده سابق ولی فقیه در استان خراسان و تولیت فقید آستان قدس رضوی در سال 1314 در مشهد مقدس و در خانواده ای مذهبی و روحانی متولد شد و در یک سالگی پدرش را که از نوابغ گویندگان اسلامی در ایراد سخنرانی های مذهبی و خطابه و از لحاظ اخلاق ...
رسا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۲:۴۶    
مسؤول اداره تبلیغ حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: باید روحانیان و مشاوران مذهبی مدارس بیانیه گام دوم انقلاب را برای دانش آموزان و جوانان تشریح و تبیین کنند.
رسا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۲:۲۲    
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: حوزه های علمیه و روحانیان در اجرایی کردن مفاد بیانیه گام دوم انقلاب صادرشده از سوی رهبر معظم انقلاب رسالت مضاعف دارند.
رسا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۱:۵۵    
مسؤول اداره پذیرش حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: 80 مبلغ و مبلغه برای هدایت دانش آموزان مستعد به سمت تحصیل در حوزه علمیه، به مدارس استان اعزام شدند.
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۰:۵۷    
حوزه علمیه خراسان برای سال تحصیلی 98-99 از میان دارندگان مدارک متوسطه اول، پایه نهم، دیپلم، کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری طلبه می پذیرد. به گزارش پرس شیعه ...
رسا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۱:۴۷    
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: باید تلاش کنیم طلاب مستعد و کیفی جذب مدارس علمیه شوند تا در آینده ثمرات و برکات مناسبی داشته باشند و بتوانند امام جامعه شوند.
حوزه   ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۰:۰۲    
حوزه/ مسئول اداره فرهنگی حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: به همت این اداره 80 نفر از طلاب خواهر و برادر استان در قالب اردوی راهیان نور به مناطق سابق عملیاتی اعزام می شوند.
حوزه   ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۸:۵۳    
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: برای سال تحصیلی آتی 500 طلبه جدید جذب مدارس علمیه استان می شوند که از این تعداد 230 نفر برادر و 265 نفر هم خواهر هستند.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۵:۰۳    
مرحله کتبی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم روز پنجشنبه 9 اسفند ماه همزمان با سراسر کشور، در حسینیه مرحوم آیت الله هاشمی شاهرودی در شهر مشهد برگزار شد و طلاب حوزه علمیه خراسان نیز شرکت کردند.