یکشنبه ۱۰ فروردینساعت ۰۴:۰۳Mar 2020 29

جدیدترین‌های «سازمان صنعت معدن و تجارت»

 
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی استانی و مقابله با ویروس کرونا فعالیت واحد های صنفی قنادان مجاز نیست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۱:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: همزمان با فعالیت 121 گروه جهادی بسیج اصناف و 6 واحد صنعتی بزرگ استان توان تولید روزانه ماسک های بهداشتی به بیش از 130 هزار عدد در روز رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان معاون بازرگانی و توسعه وتجارت سازمان صنعت معدن و تجارت استان کرمان گفت: با توجه به مصوبه ستاد تنظیم بازار، قیمت مرغ و میوه شب عید از امروز در استان کرمان کاهش خواهد یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۹:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان گفت: کالا های اساسی مورد نیاز مردم هم اکنون با نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار در فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای استان عرضه می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۹:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان لرستان از تعطیلی اصناف و بازار غیر ضرور در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه-ایرنا- سخنگوی ستاد مدیریت و پیشگیری کرونا کرمانشاه اعلام کرد: ناظران سازمان صنعت معدن و تجارت به منظور نظارت بر توزیع و رفع موانع در تولیدی های اقلام بهداشتی مستقر می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت زنجان گفت: صنایع استان در حوزه تولیدات خود، درخواست مراکز بهداشتی را تامین می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۵:۰۱    
معاون سازمان صنعت معدن و تجارت استان گفت: توزیع میوه تنظیم بازار ویژه ایام نوروز از دیروز آغاز شد.
ریواس جنوب   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
با حکم رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان، اله کرم رزاقی، به عنوان سرپرست اداره بازرگانی داخلی استان منصوب شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۴:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - معاون بازرگانی سازمان صنعت معدن و تجارت استان کرمان گفت: همشهریانی که سررشته ای از خیاطی دارند؛ برای کمک به تولید ماسک و حضور در واحدهای تولیدی کرمان با شماره 09138445254 تماس بگیرند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
شیراز- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت فارس گفت: عرضه میوه طرح تنظیم بازار در استان فارس به قیمت مصوب آغازشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: آذربایجان شرقی مشکلی در عرضه هیچ گروه کالایی ندارد و اجناس مورد نیاز شهروندان به اندازه کافی ذخیره سازی شده است.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۳:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روز یکشنبه سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی، این خط تولید با پیگیری این سازمان و مشارکت بخش خصوصی از روز گذشته در منطقه صنعتی غرب تبریز راه اندازی شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت کردستان از همراهی خیرین بخش صنعت و معدن استان برای خرید ملزومات پزشکی که می تواند به تنفس بیماران مبتلا به کرونا و بیماران تنفسی کمک کند، خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت فارس استان گفت: واحد های تولید محصولات بهداشتی و ضدعفونی کننده در استان فارس به صورت مستمر و متوالی پایش می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت خارجی سازمان صنعت معدن و تجارت استان کرمانشاه، از فعالیت 11 واحد صنعتی تولید محلول، ژل ضدعفونی کننده و ماسک در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۸:۰۱    
معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت مرکزی : در ایام پایانی سال بیش از 80 کارشناس کار نظارت و بازرسی بر قیمت کاها را برعهده دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی از تامین کالاهای اساسی شب عید مردم در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان ایرنا- معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت سیستان و بلوچستان از تعطیلی بازار محلی رسولی(چهار راه رسولی)و پاساژ سلمان زاده زاهدان به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۲:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: یکهزار و 120 فقره بازرسی ابتدای اسفندماه تاکنون از واحدهای عرضه محصولات بهداشتی استان انجام شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: کارخانه نساجی بروجرد برای تولید ماسک مورد نیاز شهروندان اعلام آمادگی کرده که مجوزهای لازم برای این امر در دست پیگیری است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: باتوجه به توصیه متخصصان مبنی بر قرنطینه خانگی برای مقابله با شیوع کرونا اقداماتی برای خرید غیرحضوری شهروندان از فروشگاههای زنجیره ای و معتبر انجام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور صنایع سازمان صنعت معدن و تجارت ایلام از رعایت بهداشت محیط کار در صنایع استان ایلام در مقابله با ویروس کرونا خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۷:۵۸    
معاون امور صنایع سازمان صنعت معدن و تجارت ایلام از رعایت بهداشت محیط کار در صنایع استان ایلام در مقابله با ویروس کرونا خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: قیمت الکل های 70 و 90 درصد در شرایط مقابله با شیوع ویروس کرونا اعلام شده و هرگونه تخطی از این نرخ ها منجر به برخورد قانونی خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۰۹:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی با تاکید بر لزوم نظارت مستمر بر فرآیند تولید و عرضه محصولات بهداشتی استان، گفت: روزانه 150 تن محلول های ضدعفونی در این استان تولید می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۲۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور صنایع سازمان صنعت معدن و تجارت ایلام، گفت: سالانه 300 هزار تن فولاد Hss در ایلام تولید می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
جانشین رییس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی با اشاره به هجمه های فضای مجازی در القای کمبود کالا های اساسی گفت: مردم به این هجمه ها توجه نکرده و هیچگونه نگرانی در این زمینه وجود ندارد.
هاژه   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۲۱:۵۳    
به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، روز سه شنبه 13 اسفندماه مسوولان استانی و شهرستانی به منظور بررسی مشکلات و فعال کردن کارخانه شیرایران مهاباد در دفتر این کارخانه تشکیل جلسه دادند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان ایلام گفت : گشت های بازرسی ونظارت بر داروخانه ها و مراکز بهداشتی بصورت مدون برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - رییس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: در راستای تدارک میوه شب عید امسال تاکنون بیش از 2 هزار تن پرتقال در استان ذخیره سازی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۲۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
شعبه ویژه شورای حل اختلاف (صنعت، معدن و تجارت) با حضور معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان و رئیس شوراهای حل اختلاف استان، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان و اعضای شعبه در مکان خانه صنعت معدن و تجارت استان زنجان افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۲۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: از امروز تعداد 4هزار و 800بطری محلول ضد عفونی کننده و شش هزار عدد ماسک با تلاش سازمان صنعت معدن و تجارت استان و همکاری اتاق اصناف شهرستان اردبیل شروع شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۹ - ۲۱:۳۱    
سازمان صنعت معدن و تجارت استان توزیع گسترده مواد ضد عفونی کننده را در داروخانه های استان آغاز کرد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۲۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
دکتر نظری رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان گفت : با هماهنگی های صورت گرفته و به دستور شورای تامین استان خوزستان برگزاری تمامی مراسمات و اجتماعات مذهبی ، جشن ها و عزاداری ها توسط تالارها و سالن های اجتماعات در خوزستان تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام شده است .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی از تأمین و تولید انبوه ملزومات بهداشتی مورد نیاز استان در پیشگیری از بیماری کرونا و حفظ سلامت مردم خبر داد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۰:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
جبه گزارش خبرنگار مهر، بهنام شهدی صبح چهارشنبه در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان با اشاره به لغو نمایشگاه های بهاره در استان در پایان سال، از سازمان صنعت معدن و تجارت و اتاق اصناف خواست تا بازرسی های خود را بر عرضه و قیمت کالا در استان افزایش دهند. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: شرکت ملی مس کشور با سرمایه گذاری 2 هزار و 500 میلیارد تومانی در حوزه اکتشاف مس در خراسان رضوی موافقت کرد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۶:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
حیدر میرزایی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در راستای تقاضای شهروندان و به منظور استمرار نظارت بر عملکرد داروخانه ها، تیم های گشت مشترک تعزیرات حکومتی شهرستان زاهدان با همراهی نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی و سازمان صنعت معدن و تجارت از تعدادی از داروخانه های سطح شهر زاهدان بازدید ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۶:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
اهواز -ایرنا - رییس سازمان صنعت معدن و تجارت خوزستان گفت: هرگونه صادرات الکل و موادشوینده بهداشتی ازخوزستان تا اطلاع ثانوی ممنوع است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۶:۱۱    
زاهدان- ایرنا- تیم تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان با برقراری گشت مشترک با نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی و سازمان صنعت معدن و تجارت به منظور استمرار نظارت بر عملکرد داروخانه های سطح شهر زاهدان به طور مرتب از این واحدها بازدید می کنند. عکس از: سمانه سرایانی
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
طرح نظارت و بازرسی ویژه نوروز همزمان با سراسر کشور در آذربایجان شرقی آغاز شد.
بویر نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش بویرنیوز، رضا رحمانی وزیر صنعت معدن و تجارت با صدور حکمی سالار حسین پور را بسمت رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان منصوب کرد. حسین پور پیش از این با حکم وزیر به سمت سرپرست سازمان صنعت معدن و تجارت استان حکم گرفته بود .
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
سمنان - رئیس سابق سازمان صنعت معدن و تجارت سمنان با اشاره به دو ظرفیت ویژه اقتصادی و تولیدی این استان گفت: دو هزار و 400 واحد صنعتی در استان فعال است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: واحد های فولادی استان با وجود نداشتن منابع معدنی فولادی 14 درصد از تولید فولاد کشور را به خود اختصاص داده اند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان همدان با اشاره به کمبود ماسک در تمام کشور گفت: در استان همدان دو واحد تولید ماسک وجود دارد که حاضریم این واحدها را کمک کنیم تا طی یک هفته تولیدات خود را افزایش دهند.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۹:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر، علی اصغر سلطانی با اشاره به شیوع ویروس بیماری کرونا در قم، اظهار کرد: گزارش هایی مبنی بر عدم عرضه ماسک به شهروندان و سو استفاده و سودجویی تعدادی از داروخانه ها و مراکز عرضه محصولات بهداشتی واصل شده است. ...
برترین ها / جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۸:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا: دادستانی قم نسبت به سودجویی برخی از مراکز عرضه محصولات و تجهیزات پزشکی نسبت به ایجاد بازار سیاه در خصوص ماسک بهداشتی هشدار داد. علی اصغر سلطانی معاون دادستان عمومی و انقلاب قم گفت ...
خرداد نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۳:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
خرداد: رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان سمنان از رونمایی از یک محصول جدید کارخانه خودروسازی فردا سمنان تحت عنوان خودروی sx6خبر داد. به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا ...
کوتاه آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۲۳:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
در مراسمی که از سوی سازمان صنعت معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد، با حضور جمعی از مسئولان استان، با اهدای لوح تقدیر از اقدامات شرکت فولاد سفیددشت در حوزۀ مسئولیت های اجتماعی قدردانی شد . ...