شنبه ۲۶ آبانساعت ۰۶:۵۸Nov 2018 17

جدیدترین خبرهای «قهرمانی جهان»

ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۹:۵۰    
نماینده وزن 97 کیلوگرم ایران در دیدار نیمه نهایی کشتی آزاد زیر 23 سال قهرمانی جهان 2018 برابر حریف گرجستانی به سختی شکست خورد و او نیز از رسیدن به فینال بازماند تا در 5 وزن نخست این رقابت ها ایران هیچ فینالیستی نداشته باشد.
نسیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۹:۴۸    
رقابت های کشتی آزاد زیر 23 سال قهرمانی جهان در وزن 5 نخست در بخارست رومانی در حال برگزاری است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۹:۱۵    
نماینده وزن 65 کیلوگرم ایران در دیدار نیمه نهایی کشتی آزاد زیر 23 سال قهرمانی جهان برابر نایب قهرمان المپیک 2016 از ژاپن در حالیکه تا 10 ثانیه مانده به پایان مبارزه 4 بر 2 پیش بود در نهایت با نتیجه 4 بر 4 شکست خورد و از رسیدن به فینال بازماند.
بانک ورزش   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۸:۳۳    
بانک ورزش - با پایان رقابت های روز دوم از یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی جهانی پومسه، تیم ملی پومسه در دو گروه مردان و زنان موفق به کسب 5 مدال رنگارنگ شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۸:۰۹    
مراسم قرعه کشی 5 وزن دوم و پایانی کشتی آزاد زیر 23 سال قهرمانی جهان برگزار شد و 5 نماینده ایران رقبای خود را شناختند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۷:۴۳    
تهران - ایرنا - دومین روز از یازدهمین دوره مسابقات پومسه قهرمانی جهان در چین امروز (25 آبان ماه ) با کسب دو مدال برای تیم های زنان و مردان ایران پیگیری شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۷:۲۱    
2 نماینده وزن 65 و 97 کیلو گرم ایران به دیدار نیمه نهایی رقابت های کشتی آزاد زیر 23 سال قهرمانی جهان در 5 وزن نخست رسیدند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۷:۱۱    
نمایندگان اوزان 65 و 97 کیلوگرم ایران با برتری برابر رقبای خود راهی دیدار نیمه نهایی کشتی ازاد زیر 23 سال قهرمانی جهان در رومانی شدند تا در آستانه شکستن طلسم کشتی ایران و راهیابی به فینال باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۷:۰۰    
2 نماینده وزن 65 و 97 کیلو گرم ایران به دیدار نیمه نهایی رقابت های کشتی آزاد زیر 23 سال قهرمانی جهان در 5 وزن نخست رسیدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۶:۴۸    
آتوسا فرهمند نماینده بخش انفرادی رده سنی 31 تا 40 سال کشورمان در مسابقان قهرمانی جهان پومسه توانست مدال نقره این رقابت ها را کسب کند.
طرفداری   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۵:۴۷    
کشتی آزاد قهرمانی جهان در حال پیگیری است. طرفداری - مسابقات پنج وزن نخست رقابت های کشتی آزاد زیر 23 سال جهان از ظهر امروز در شهر بخارست رومانی آغاز شده است که نمایندگان کشورمان در اوزان 57، 65، 70، 79 و 97 کیلوگرم به مصاف حریفانشان رفته اند که صاحب 2 پیروزی و 2 شکست شدند. ...
شبکه خبر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۵:۴۵    
تیم کاراته ایران در رقابت های قهرمانی جهان در این بخش خبری بررسی شد.
آنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۵:۴۲    
نمایندگان کشتی آزاد زیر 23 سال جهان عصر امروز در رقابت های قهرمانی جهان موفق به دو پیروزی و دو شکست شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۵:۰۰    
آتوسا فرهمند نماینده بخش انفرادی رده سنی 31 تا 40 سال کشورمان در مسابقان قهرمانی جهان پومسه توانست گردن آویز نقره ای این رقابت ها را به تصاحب خویش در آورد.
خبرورزشی   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۴:۳۶    
رقابت های کشتی آزاد قهرمانی زیر 23 سال جهان در رومانی با ثبت یک پیروزی و یک شکست در کارنامه نمایندگان ایران پیگیری شد.
طرفداری   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۳:۳۷    
صحبت های کاپیتان تیم ملی کاراته پیرامون مسابقات جهانی اسپانیا طرفداری - ذبیح الله پورشیب درباره رقابت های قهرمانی جهان کاراته و کسب عنوان نایب قهرمانی تیم ملی ایران برای نخستین بار در این رقابت ها، توضیح داد: ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۳:۳۳    
تهران- ایرنا- سرمربی اسبق تیم ملی وزنه برداری ایران با ابراز رضایت از کسب عنوان سومی تیم ملی در رقابت های قهرمانی جهان در ترکمنستان گفت: ملی پوشان با وجود همه فشارها و تغییر چهره این تیم، در این مسابقات آبروداری کردند.
نسیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۲:۱۹    
تیم امدادی نجات غریق ایران در حالی به مدال طلای رقابت های جهانی 2018 استرالیا رسید که ایلخان نوری، رییس فدراسیون را در ترکیب خود داشت.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۱:۳۷    
تهران- ایرنا- روز نخست مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی جهان مصر که دیروز (24 آبان ماه ) در اوزان مختلف آغاز شد با چهار مدال طلا و برنز برای تیم هفت نفت ایران پایان یافت .
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۰:۲۵    
رقابت های جهانی نجات غریق به میزبانی استرالیا با مدال آوری رئیس فدراسیون کشورمان در روز نخست این رقابت ها آغاز شد. به گزارش بازتاب و به نقل از سایت فدراسیون فدراسیون نجات غریق و غواصی ...
بانک ورزش   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۰:۵۰    
بانک ورزش - میزبانان رقابت های جهانی پیش روی والیبال در جریان نشست FIVB مشخص شدند. به گزارش بانک ورزش وبه نقل از سایت فدراسیون والیبال، نشست سالانه فدراسیون جهانی والیبال FIVB هم اکنون در حال برگزاری است و پس از مراسم ابتدایی این نشست گزارشات و تصمیمات اتخاد شده ارائه شد ...
فدراسیون والیبال ایران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۰:۴۵    
میزبانان رقابت های جهانی پیش روی والیبال در جریان نشست FIVB اعلام گردیدند. به گزارش روابط عمومی فدارسیون والیبال، نشست سالانه فدراسیون جهانی والیبال FIVB هم اکنون در حال برگزاری است و پس از مراسم ابتدایی این نشست گزارشات و تصمیمات اتخاد شده ارائه شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۹:۲۲    
نمایندگان کشورمان در پنج وزن نخست رقابت های کشتی آزاد زیر 23 سال قهرمانی جهان حریفان خود را شناختند.
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۶:۴۷    
شفقنا- تیم ملی پومسه مردان ایران به عنوان سومی رقابت های قهرمانی جهان دست یافت. یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی جهان پومسه از ساعت 4 بامداد (به وقت تهران) امروز (پنجشنبه – 24 آبان ماه) با حضور 1274 پومسه رو از 54 کشور در ورزشگاه “تیان مو” چین تایپه آغاز و به مدت 4 روز ادامه خواهد داشت. ...
بانک ورزش   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۵:۱۷    
بانک ورزش - تیم پومسه سه نفره مردان کشورمان با ترکیب علی سلمانی، اکبر فروزان و رحمت نظری بر سکوی سوم جهان ایستاد و به نشان برنز دست یافت. به گزارش بانک ورزش و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۴:۵۰    
مراسم استقبال از افتخارآفرینان گیلانی تیم ملی کاراته مردان و بانوان در مجموعه شهید عضدی رشت برگزار شد، تیم ملی کاراته کشورمان پس از چهار دهه موفق به کسب مقام نائب قهرمانی جهان شد. عکس: علی شفیعی کلی 14:48 - 1397/08/24
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۳:۵۳    
اراک - ایرنا - مدال آوران استان مرکزی در مسابقات کاراته قهرمانی جهان در شهر مادرید اسپانیا روز پنجشنبه با حضور مسئولان و جامعه ورزش این استان در محل اداره کل ورزش و جوانان تجلیل شدند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۲:۵۱    
در پایان رقابت های کشتی فرنگی زیر 23 سال قهرمانی جهان، گرجستان، روسیه و ترکیه به ترتیب در رده های اول تا سوم قرار گرفتند و ایران نیز با 4 مدال برنز در جایگاهی بهتر از ششمی قرار نگرفت.
خبرورزشی   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۱:۴۵    
علی ضیا در برنامه فرمول یک با کنایه، به موضوع پاره شدن پرده گوش علیرضا براری در مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان با ضربه سرمربی تیم ملی که می خواست او را برای زدن وزنه آماده کند، پرداخت.
روزنامه باختر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۰:۰۸    
اخیراً شرکت پست کشور اقدام به چاپ تمبرهایی منقش به تصاویر مدال آوران و قهرمانان نامی کشورمان در رشته های مختلف ورزشی نموده است . بر روی یکی از این تمبرها تصویر پگاه زنگنه کاپیتان کرمانشاهی تیم ملی کاراته جمهوری اسلامی ایران خودنمایی می کند. ...
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۰:۰۵    
نماینده وزن 60 کیلوگرم کشورمان با پیروزی در دیدار رده بندی مسابقات کشتی فرنگی زیر 23 سال جهان در رومانی به مدال برنز دست یافت.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۹:۵۱    
نماینده وزن 60 کیلوگرم ایران به مدال برنز کشتی فرنگی زیر 23 سال قهرمانی جهان دست یافت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۸:۳۳    
جلسه سرپرستان و مراسم قرعه کشی یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی جهان پومسه ظهر امروز چهارشنبه – 23 آبان ماه در چین تایپه برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۸:۱۵    
برنامه حضور ورزشکاران ایرانی در رقابت های نجات غریق قهرمانی جهان در استرالیا اعلام شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۴۴    
رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام از حمایت وزارت ورزش و جوانان و شورای برون مرزی این وزارتخانه به منظور اعزام تیم های مملی این فدراسیون به اسپانیا که با عنوان قهرمانی جهان هم همراه شد ،به نیکی نام برد و کسب عنوان مدیر برتر از سوی فدراسیون جهانی بدنسازی و پرورش اندام را افتخاری برای ایران دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۲۷    
همدان- سخنگوی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان گفت: تکواندوکاران استان همدان به مسابقات تکواندو(پومسه) قهرمانی جهان به میزبانی چین تایپه اعزام شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۰۲    
رئیس جمهور کرواسی از تیمی که به مقام نایب قهرمانی جهان رسید، تقدیرکرد.
خبرورزشی   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۳۹    
وحید بادپی به خبرورزشی گفت: قهرمانی در رقابت های جهانی اسپانیا و کسب عنوان اورالی آن رقابت های مهم قطعاً پایان کار من نبوده و نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۳۵    
مبینا علی نسب استاد بزرگ شطرنج بانوان ایران از رقابت های قهرمانی جهان امروز به کشور بازگشت.
منجیل خبر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۰:۳۱    
علی جباری درباره اتفاقی که برای محمدرضا براری در مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان پیش آمد، بیان کرد: براری حرکت اول دوضرب که 215 کیلوگرم بود را انداخت و قبل از اینکه برای زدن حرکت دوم روی تخته برود، برخواه می خواست او را هوشیار کند و به او شوک وارد کند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۰:۲۱    
تکواندو کاران استان به مسابقات قهرمانی پومسه جهان به میزبانی چین تایپه اعزام شدند.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۸:۰۹    
رضا بیرالوند، ستاره جدید وزنه برداری در مسابقات جهانی، می گوید: ثبت احوال اشتباه کرده وگرنه فامیلی من هم بیرانوند است و با علیرضا بیرانوند هم طایفه ام.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۴:۱۷    
میزان آسیب دیدگی گوش وزنه بردار ملی پوش ایران پس از مراجعه به پزشک متخصص مشخص شد. محمدرضا براری در گفتگو با ایسنا درباره ی میزان آسیب دیدگی که برای گوش او در مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان پیش آمد، گفت: به همراه دکتر بنی جمالی عصر امروز به بیمارستان بهمن رفتم و توسط دکتر شریفیان معاینه شدم ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۲:۵۵    
نماینده سنگین وزن ایران با کسب مدال برنز کشتی فرنگی زیر 23 سال قهرمانی جهان، تنها مدال آور ایران در 5 وزن نخست این رقابت ها نام گرفت. به گزارش خبرگزاری همسو، در پایان رقابت های 5 وزن نخست کشتی فرنگی زیر 23 سال قهرمانی جهان 2018 در بخارست پایتخت رومانی ...
1ورزش   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۲:۴۳    
نمایندگان اوزان 60 و 97 کیلوگرم ایران راهی مرحله نیمه نهایی کشتی فرنگی زیر 23 سال قهرمانی جهان شدند اما ابراهیمی در یک چهارم نهایی وزن 82 کیلوگرم ضربه شد و اسدی در وزن 67 کیلوگرم از دور مسابقات کنار رفت.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۲:۳۷    
تهران - ایرنا - مهدی محسن نژاد و علی اکبر حیدری فرنگی کاران وزن های 60 و 97 کیلوگرم ایران در پیکارهای زیر 23 سال قهرمانی جهان به دیدار رده بندی راه یافتند و علی ارسلان و مهدی ابراهیمی به جدول بازنده ها رفتند تا تیم ایران در این دوره هیچ فینالیستی نداشته باشد.
تهران 24   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۱:۰۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی کسب مقام علمی و پرافتخار قهرمانی جهان در المپیاد دانش آموزی نجوم و اخترفیزیک توسط فرزندان ملت را تبریک گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۰:۵۵    
استاندار قزوین در مراسمی از مدال آوران استان در مسابقات کاراته ، سنگنوردی و قایقرانی قهرمانی جهان و آسیا تجلیل کرد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۰:۴۶    
نماینده وزن 63 کیلوگرم ایران با شکست سنگین برابر حریفی از اوکراین از رسیدن به مدال برنز کشتی فرنگی زیر 23 سال قهرمانی جهان بازماند. به گزارش خبرگزاری همسو، در ادامه رقابت های 5 وزن نخست کشتی فرنگی زیر 23 سال قهرمانی جهان در رومانی ...
خبر خودرو   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۰:۳۷    
مهدی محسن نژاد در 60 و علی اکبر حیدری در 97 کیلوگرم با شکست در نیمه نهایی کشتی فرنگی زیر 23 سال جهان از رسیدن به دیدار فینال بازماندند ضمن اینکه علی ارسلان در 72 و مهدی ابراهیمی در 82 کیلوگرم نیز راهی گروه بازنده ها شدند تا برای رسیدن به مدال برنز تلاش کنند. ...