چهارشنبه ۲۰ فروردینساعت ۱۹:۰۸Apr 2020 8

جدیدترین‌های «شبکه های سیما»

 
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۲ ساعت پیش    
در روز پنج شنبه 21 فروردین 99 و روز ولادت حضرت ولی عصر همراه با فیلم های سینمایی شبکه های سیما باشید.
در روز چهارشنبه 20 فروردین 99 همراه با فیلم های سینمایی شبکه های سیما باشید.
میزان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- شبکه های سیما در شب میلاد مهدی موعود (عج) با پخش همزمان دعای فرج (الهی عظم البلاء) و انعکاس سر دادن ندای یا مهدی ادرکنی، مراسم احیای نیمه شعبان را تقدیم عاشقان و منتظران می کنند. تاریخ انتشار: 17:00 - 19 فروردین 1399 - کد خبر: 610833
شبکه های رسانه ملی در شب میلاد مهدی موعود(عج) با سردادن ندای یا صاحب الزمان الغوث و الامان با پخش همزمان دعای فرج(الهی عظم البلاء)راس ساعت 21 و مراسم احیای نیمه شعبان را تقدیم عاشقان و منتظران می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۲:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
شبکه های سیما برای نوزدهمین روز فروردین ماه 1399 از "شروع تازه" شبکه 2 به "قبر مشترک"، "پلیس های اخراجی"، "آهوی پیشونی سفید" و "خدااحافظ رفیق" شبکه افق می رسد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۲۲:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
جدول زمانی مدرسه تلویزیونی از طریق شبکه آموزش و چهار سیما برای روز سه شنبه 19 فروردین 99 اعلام شد. شبکه آموزش متوسطه دوره اول: ساعت 8 تا 8.30 درس مطالعات اجتماعی پایه 9 ساعت 8.30 تا 9 درس عربی پایه 8 ساعت 9 تا 9.30 درس ادبیات فارسی پایه 7 برنامه دوره ابتدایی: ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۲۱:۴۱   + ۲۷ سایت دیگر  
جدول زمانی پخش برنامه های درسی دانش آموزان دوره های ابتدایی و متوسطه که روز سه شنبه 19فروردین از طریق شبکه های 4و آموزش پخش می شود، اعلام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۲:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
شبکه های سیما در ادامه پخش فیلم هایی سینمایی، 18 فروردین به سراغ آثاری همچون "دیده بان" ابراهیم حاتمی کیا، طنز "به روح پدرم" سیدجواد رضویان و نوستالژی زوج هنری ایرج طهماسب و حمید جبلی می رود.
در روز یک شنبه 17 فروردین 99 همراه با فیلم های سینمایی شبکه های سیما باشید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
شبکه های سیما در تعطیلات پس از عید و طرح فاصله اجتماعی همراه بینندگان خواهد بود و در 17 فروردین، "آخرین مجرد"، "غول های پاکتی" و "شرف خانواده فاضل" روی آنتن می برد.
در روز شنبه 16 فروردین 99 همراه با فیلم های سینمایی شبکه های سیما باشید.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
روز جمعه پانزدهم فروردین، شبکه های سیما میزبان سریال ها و فیلم های سینمایی مختلفی هستند که به مناسبت نوروز برای پخش از تلویزیون در نظر گرفته شده است.
در روز جمعه 15 فروردین 99 همراه با فیلم های سینمایی شبکه های سیما باشید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۰۰:۱۰    
تهران-ایرنا- جدول زمانی پخش برنامه های درسی دانش آموزان ابتدایی و متوسطه در روز جمعه پانزدهم فروردین ماه 99 از طریق شبکه های آموزش و چهار اعلام شد.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۱:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
ایلنا: امروز (پنجشنبه چهاردهم فروردین) شبکه های سیما میزبان سریال ها و فیلم های سینمایی مختلفی هستند که به مناسبت نوروز برای پخش از تلویزیون در نظر گرفته شده است. در ادامه به معرفی این آثار می پردازیم. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۰:۰۳   + ۴۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: جدول زمانی پخش برنامه های درسی دانش آموزان ابتدایی و متوسطه در روز پنجشنبه چهاردهم فروردین ماه از طریق شبکه های آموزش وچهار اعلام شد و این برنامه ها قابلیت دانلود از سایت شبکه ها را دارند. ...
در روز پنج شنبه 14 فروردین 99 همراه با فیلم های سینمایی شبکه های سیما باشید.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۹:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
روز چهار شنبه سیزدهم فروردین، شبکه های سیما میزبان سریال ها و فیلم های سینمایی مختلفی هستند که به مناسبت نوروز برای پخش از تلویزیون درنظر گرفته شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
شبکه های سیما در سیزده به در سنتی ایرانی ها، به روزترین فیلم های سینمای جهان و نوستالژی ایرانی، پخش می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۷:۲۹   + ۲۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جدول زمانی پخش برنامه های درسی دانش آموزان ابتدایی و متوسطه در روز چهارشنبه سیزدهم فروردین ماه 99 از طریق شبکه های آموزش و چهار اعلام شد.
سلام نو / شما نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۴:۲۸   + ۳۶ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، پایگاه اطلاع رسانی سیما با اعلام ساعت پخش 140 فیلم نوروزی به تفکیک شبکه ها اسامی مهمترین های آن ها را به شرح زیر اعلام کرد: شبی که ماه کامل شد ، تختی ، آسمان هشتم و زندانی ها از جمله فیلم های ایرانی و آگهی ترحیم ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۲۱    
روز دوشنبه یازدهم فروردین، شبکه های سیما میزبان سریال ها و فیلم های سینمایی مختلفی هستند که به مناسبت نوروز برای پخش از تلویزیون در نظر گرفته شده است.
در روز دوشنبه 11 فروردین 99 همراه با فیلم های سینمایی شبکه های سیما باشید.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۴۶    
حوزه/ دعای فرج همزمان با آغاز ماه شعبان برای گشایش در امور از شبکه های سیما پخش می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
روز یکشنبه دهم فروردین، شبکه های سیما میزبان سریال ها و فیلم های سینمایی مختلفی هستند که به مناسبت نوروز برای پخش از تلویزیون در نظر گرفته شده است.
در روز یک شنبه 10 فروردین 99 همراه با فیلم های سینمایی شبکه های سیما باشید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۳:۲۸   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-جدول زمانی پخش برنامه های درسی دانش آموزان ابتدایی و متوسطه در روز یکشنبه دهم فروردین ماه 99 از طریق شبکه های آموزش و چهار اعلام شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۹:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش به تشریح جزئیات برنامه های آموزشی شبکه های سیما برای دانش آموزان در ایام تعطیلی مدارس، زمان بازگشایی و روش جبران عقب ماندگی مدارس پرداخت. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
روز شنبه نهم فروردین، شبکه های سیما میزبان سریال ها و فیلم های سینمایی مختلفی هستند که به مناسبت نوروز برای پخش از تلویزیون در نظر گرفته شده است.
در روز شنبه 9 فروردین 99 همراه با فیلم های سینمایی شبکه های سیما باشید.
صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۳:۵۷   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، برنامه تلویزیونی آموزش مکمل برای مقاطع مختلف تحصیلی که ازطریق شبکه های آموزش و چهار در روز شنبه نهم فروردین ماه 1399 پخش می شود به شرح زیر است: متوسطه دوره اول: ساعت9 تا9:30درس ادبیات و نگارش پایه7. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۴:۰۲    
دعای فرج همزمان با آغاز ماه شعبان برای گشایش در امور از شبکه های سیما پخش می شود.
در روز جمعه 8 فروردین 99 همراه با فیلم های سینمایی شبکه های سیما باشید.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۳:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
خبرآنلاین: برنامه پخش شبکه تلویزیونی آموزش در روز جمعه 8 فروردین بدین شرح است. شبکه 7؛شبکه آموزش سیما متوسطه دوره اول: ساعت9 تا9:30درس علوم اجتماعی؛ پایه7. ساعت9:30 تا10 درس فارسی؛ پایه9 ساعت10 تا 10:30 درس مطالعات اجتماعی؛ پایه8 دوره ابتدایی: ...
در روز پنج شنبه 7 فروردین 99 همراه با فیلم های سینمایی شبکه های سیما باشید.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۹:۵۶    
روز پنجشنبه هفتم فروردین، شبکه های سیما علاوه بر سریال های روزانه خود، میزبان فیلم های سینمایی بسیاری است که به مناسبت نوروز تدارک دیده شده اند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۳:۴۰    
تیزر "روی ماه مادرم" به کارگردانی محمد اسفندیاری و نویسندگی حسین دارابی درباره اوضاع و احوال کادر درمانی در بیمارستان، از جمله آثار تولید شده...
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۳:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
سریال های نوروزی امسال با جدیت بیشتری توسط مردم دیده و نقد می شوند و تقریباً در همین اولین روزهای فروردین سال 99 فضای کلی این سریال ها مشخص شده است. به گزارش مهر، با توجه به قسمت های پخش شده از هر یک از این مجموعه ها مروری بر سه سریال اصلی در حال پخش از شبکه های سیما خواهیم داشت. ...
در روز چهارشنبه 6 فروردین 99 همراه با فیلم های سینمایی شبکه های سیما باشید.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۲:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
جدول زمانی پخش برنامه های درسی دانش آموزان ابتدایی و متوسطه در روز چهارشنبه ششم فروردین ماه 99 از طریق شبکه آموزش و شبکه چهار اعلام شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۰:۴۳    
تهران-ایرنا-جدول زمانی پخش برنامه های درسی دانش آموزان ابتدایی و متوسطه در روز چهارشنبه ششم فروردین ماه 99 از طریق شبکه آموزش و شبکه چهار اعلام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۹:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
ویژه برنامه حریم امن ویژه نخستین شب زیارتی امام رضا(ع) در سال جدید به صورت زنده از حرم مطهر رضوی بر روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما و شبکه استانی خراسان رضوی می رود.
در روز سه شنبه 5 فروردین 99 همراه با فیلم های سینمایی شبکه های سیما باشید.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۰۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
امروز (سه شنبه پنجم فروردین) شبکه های سیما میزبان برنامه های مختلفی از فیلم های سینمایی گرفته تا مستند، برنامه های سرگرمی و مسابقه و سریال های نوروزی خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۲:۱۵    
شبکه های سیما با توجه به همزمانی شرایط کرونا در ایام نوروز، برنامه هایی را با نام "قرنطینه" و تقویت سلامت جسم و روح، درنظر گرفته است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۰:۰۶    
امروز (دوشنبه چهارم فروردین) شبکه های سیما میزبان برنامه های مختلفی از فیلم های سینمایی گرفته تا مستند، برنامه های سرگرمی و مسابقه و سریال های نوروزی خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۰۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
شبکه های سیما برای روزهای کرونایی و نوروزی برنامه ها، سریال ها، فیلم ها و مستندهای جذاب و متنوعی درنظر گرفته اند؛ شاید در میان آنها مخاطبان منتظر فیلم های سینمایی ایرانی و خارجی اند.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۲۰:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: برنامه تلویزیونی آموزش مکمل برای مقاطع مختلف تحصیلی که از طریق شبکه آموزش (شبکه 7) و شبکه چهار در روز دوشنبه چهارم فروردین ماه 1399 به طور زنده پخش می شود به شرح زیر است: شبکه آموزش متوسطه دوره اول ساعت9 تا 9:30 0درس زبان انگلیسی پایه7 ساعت 9:30 تا10 درس علوم پایه9 ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۰:۲۶    
روز یکشنبه سوم فروردین فیلم های سینمایی و سریال های نوروزی متنوعی از شبکه های سیما پخش می شود که برخی از مهم ترین آنها را معرفی می کنیم.