شنبه ۰۲ شهریورساعت ۱۱:۴۲Aug 2019 24

جدیدترین‌های «رییس دانشگاه»

ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۰۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه خوارزمی با تاکید بر اینکه اغلب ساختمان های خوابگاهی این دانشگاه فرسوده و نیازمند بازسازی هستند، گفت:ما پیش بینی کرده بودیم که امسال 20 میلیارد تومان برای بازسازی و تجهیز 8 ساختمان خوابگاهی هزینه کنیم که متاسفانه به دلیل مشکلات مالی تحقق آن با مشکل مواجه شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۲۲:۵۵    
همدان- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان گفت: یکی از رویکردها و اولویت های اصلی این دانشگاه کارآفرینی و ایجاد فرصت های شغلی است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۲۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
همدان - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی ابن سینای همدان گفت: با توجه به شرایط اقتصادی مردم، انتظار می رود پزشکان برای عبور از این شرایط همکاری و همراهی کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۲۰:۰۱    
رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز از پزشکان شیراز تجلیل کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۲۰:۰۱    
رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز از پزشکان شیراز تجلیل کرد.
بازتاب   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۷:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
بیست و چهارمین کنفرانس بین المللی جامعه ایمن با محوریت ایمنی ترافیک و برنامه دهه اقدام برای ایمنی راه ها که توسط سازمان بهداشت جهانی ارائه شده است، در تبریز آغاز به کار کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۶:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
بیست و چهارمین کنفرانس بین المللی جامعه ایمن با محوریت ایمنی ترافیک و برنامه دهه اقدام برای ایمنی راه ها که توسط سازمان بهداشت جهانی ارائه شده است در تبریز آغاز به کار کرد. ...
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز،دکتر صومی رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: ساختمان جدید معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در مساحت 5 هزار متربع با اعتبار 15 میلیارد تومان افتتاح شد که برای تجهیز آن نیز 25 میلیارد تومان دیگر هزینه ...
ربیع   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، رییس دانشگاه علمی کاربردی استان کردستان در نشست خبری با اصحاب رسانه در سنندج اظهار کرد: یکی از وظایف و اهداف اساسی این دانشگاه پذیرش دانشجو در راستای فرهنگ مهارت گرایی در برابر مدرک گرایی است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه فرهنگیان آذربایجان غربی گفت: آزمون ارزشیابی جامع صلاحیت های حرفه ای ویژه مهارت آموزان دانشگاه فرهنگیان استان برگزارشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
رییس دانشگاه صنعتی کرمانشاه یکی از اصلی ترین مشکلات دانشگاه را نبود خوابگاه دانشجویی دانست و این مهم را ناشی از منع ساخت خوابگاه دولتی در برنامه پنجم توسعه عنوان کرد
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۰۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه شهید بهشتی با اشاره به آمادگی این دانشگاه برای پذیرش دانشجویان خوابگاهی در آستانه سال تحصیلی جدید، گفت: ما در دفترچه کنکور به داوطلبان حضور در دانشگاه شهید بهشتی اعلام کردیم که ظرفیت خوابگاهی در این دانشگاه محدود است و تعهدی برای خوابگاه دانشجویان نداریم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۲۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
همدان - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی ابن سینای استان همدان گفت: یکصد دانشجوی خارجی هم اینک در دانشگاه علوم پزشکی این استان مشغول به تحصیل هستند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۹:۲۳    
کرج- ایرنا- رییس دانشگاه خوارزمی با بیان اینکه ایران رتبه های هفتم جهان و نخست منطقه خاورمیانه را در بخش علوم نانو را به خود اختصاص داده است،گفت: در این زمینه باید بیشتر سرمایه گذاری کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۶:۴۷    
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر عنوان کرد: جهاددانشگاهی می تواند با احداث مرکز تخصصی دندانپزشکی در یک منطقه ویژه و یک چشم انداز صحیح زمینه های گردشگری سلامت را در استان بوشهر فراهم کند.
کرد پرس   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۳:۳۶    
به گزارش کردپرس، بیمارستان 220 تخت خوابی آیت الله خویی امسال 26 ساله شد. این بیمارستان در سال 1372 و باهمت خیرین کلنگ زده شد اما عملیات اجرایی آن سال ها به تاخیر افتاد. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۰۹:۰۱   + ۲۵ سایت دیگر  
رییس دانشگاه تهران از موافقت هیات جذب این دانشگاه برای جذب محمدجواد ظریف در هیات علمی خبر داد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۲۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
این تفاهم نامه با هدف تصویب و تشکیل شبکه پژوهش های بین رشته ای در حوزه سلامت و تسهیل و گسترش همکاری های علمی در هر یک از هسته های پژوهشی موضوع محور مصوب این شبکه بین سه دانشگاه بزرگ و برتر استان اصفهان منعقد شد. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۱:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به توانمندی های این دانشگاه در انجام جراحی های پیوند اعضا، از انتقال این دانش، به دیگر کشورهای دنیا خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۰۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علمی کاربردی شهرداری خرم آباد از جذب دانشجو در رشته های کاردانی و کارشناسی در مهرماه امسال در این دانشگاه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۰۰:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علمی کاربردی در خصوص حذف مراکز علمی کاربردی وابسته به دستگاه های دولتی نیز گفت: برخی از این مراکز به بخش خصوصی منتقل شدند و ما بقی نیز تا پایان شهریور منتقل خواهند شد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۲۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قم از افزایش 6 رشته تحصیلی کارشناسی پیوسته برای مهر 98 خبر داد و شرایط پذیرش دانشجو در دوره کارشناسی پیوسته این دانشگاه را اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۷:۰۶    
ورامین- رییس دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین از ثبت نام دوره های بدون کنکور کاردانی و کارشناسی ناپیوسته این دانشگاه جهت نیمسال تحصیلی اول 99-98 خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علمی کاربردی استان بوشهر گفت: پذیرش دانشجو در 130 رشته در این دانشگاه آغاز شده است.
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۰۹:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، دکتر عزیزالله حبیبی به مهمترین چالش های پیش روی فعالیت های بین المللی دانشگاه ها و به خصوص دانشگاه خوارزمی اشاره و اظهار کرد: در حال حاضر دانشمندان، محققین، اساتید و دانشجویان ما فعالیت های بسیار خوبی در عرصه بین المللی انجام داده اند اما به دلیل فشارهای ناشی از تحریم های آمریکا ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۰۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رییس دانشگاه آزاد اسلامی کشور از افزایش میانگین 11 درصدی شهریه این دانشگاه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود- ایرنا- مرکز تحقیقات نانوذرات بیولوژیک در پزشکی عصر دوشنبه با حضور رییس دانشگاه آزاد اسلامی در دانشکده پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود راه اندازی شد.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۶:۲۶    
دکتر بهمن سعیدی پور رییس دانشگاه پیام نور کرمانشاه در نشست خبری که امروز 28 مرداد با اصحاب رسانه برگزار شد اظهار داشت: ساختمان و تجهیزات مرکز تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور واقع در بزرگراه امام خمینی (ره) آماده بهره برداری است و در هفته دولت افتتاح خواهد شد. ...
دوشنبه 28 مردادماه، به مناسبت عید سعید غدیر خم، مراسم افتتاحیه ساختمان مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات ( data center ) دانشگاه با حضور رییس دانشگاه و جمعی از مدیران ستادی برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه جامع علمی، کاربردی خوزستان گفت: این دانشگاه از مهر امسال در 70 رشته جدید در مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشجو می پذیرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
رییس دانشگاه تربیت مدرس گفت: دانشگاه تربیت مدرس درباره حواشی اخیر در فضای مجازی درباره یکی از اعضای هیات علمی خود اعلام می دارد که در درجه اول حفظ شان و حریم افراد و بویژه هر یک از اعضای هیات علمی بالاترین اولویت را داراست.
سلام نو / پایان تیتر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۱:۳۴   + ۳۶ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، قاضی حسینی، از صدور حکم پرونده سقوط اتوبوس در دانشگاه آزاد خبر داد. پنجم دیماه 1397 یک دستگاه اتوبوس دانشگاه علوم و تحقیقات تهران که در حال انتقال دانشجویان بود، واژگون شد که این حادثه 10 کشته و 28 مصدوم برجای گذاشت./ایسنا
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه جامع علمی و کاربردی آذربایجان غربی گفت: امسال افزایش میزان شهریه ها بین پنج تا 15 درصد بوده که به طور میانگین برابر با 10 درصد است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
o,csjhk- رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی خوزستان گفت: سعی شد در اصلاحات این دانشگاه بحث کیفیت آموزشی مد نظر قرار بگیرد به همین جهت تعداد مراکز نصف شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۳:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- رییس دانشگاه تبریز گفت: همکاری های بین المللی و علمی دانشگاه تبریز با 6 دانشگاه ترکیه افزایش می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۲:۴۱    
رییس دانشگاه پیام نور استان کرمانشاه گفت: در هفته دولت دانشکده تحصیلات تکمیلی پیام نور در کرمانشاه افتتاح خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۱:۳۶    
رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی قم گفت: 3هزار و 995نفر برای مهمرماه در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قم پذیرش شدند که از این تعداد 60درصد در مقطع کاردانی و 40درصد در مقطع کارشناسی هستند. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی روز یکشنبه در بازدید از بیمارستان تخصصی زنان ارومیه افزود: ساخت این بیمارستان مصداق کامل عمل به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص کار جهادی مدیران است. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری با بیان اینکه جوانان مهمترین نقش را در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی دارند، گفت: در طول تاریخ جوانان این مرز و بوم نشان دادند که نقش مهمی را در اعتلای انقلاب داشتند و دفاع مقدس نمونه ای بازر از آن است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - گفت و شنود رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان هرمزگان با خبرنگاران رسانه ها.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۲۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم وفناوری از هرمزگان؛ محمد جاودان رییس دانشگاه علمی کاربردی هرمزگان عصر امروز در بندرعباس گفت:در عصر ارتباطات بر خلاف دوره های دیگر قدرت کنترل افکار عمومی در دست کسانی است که رسانه در اختیار دارند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علمی کاربردی استان کرمان بااشاره به حضور افراد خبره و پیشکسوت در این دانشگاه گفت: برای رشته ها و هنر های اصیلی که به فراموشی سپرده شده اند دنبال افراد خبره برای تدریس و آموزش هستیم.
شوشان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۵:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی خوزستان گفت: در دوره ای حدود 70 درصد دانشجویان ما شاغلین بودند اما اکنون این وضعیت درحال برعکس شدن است.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۵:۱۳   + ۱۷ سایت دیگر  
انتهای پیام شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام شفقنا- رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی در پیامی ضمن تقدیر از اقدام سید ابراهیم رئیسی در برخورد با مفاسد، آمادگی اساتید و دانشجویان شیعه و سنی دانشگاه مذاهب اسلامی در حمایت علمی و عملی از تحولات و اقدامات قوه قضائیه را اعلام کرد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: امسال در استان به رغم آن که زمینه ایجاد وبا مساعد بود مورد نگران کننده و گزارشی از وبا نداشتیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۴:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رییس دانشگاه جامع علمی - کاربردی زنجان از آغاز ثبت نام دوره های فنی و حرفه ای علمی -کاربردی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۳:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - رییس دانشگاه جامع علمی و کاربردی آذربایجان شرقی گفت: تاکنون 71 هزار نفر از مراکز علمی و کاربردی استان فارغ التحصیل شده اند که از این تعداد 70 درصد شاغل هستند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۳:۰۳    
رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمان گفت: آمارهایی خروجی فارغ التحصیلان این دانشگاه نشان می دهد که 39 درصد از دانش آموختگان دانشگاه جامع علمی کاربردی در رشته تحصیلی خود مشغول به کار شده اند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس دانشگاه ارومیه گفت: این دانشگاه در شهریور سال جاری میزبان یازدهمین کنگره ملی علوم باغبانی ایران خواهد بود که به عنوان بزرگترین رخداد علمی در این حوزه مطرح است.