یکشنبه ۱۰ فروردینساعت ۲۲:۴۲Mar 2020 29

جدیدترین‌های «رییس دانشگاه»

 
باشگاه خبرنگاران   ۴۱ دقیقه پیش    
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: طبق آخرین نتایج تاییدشده آزمایشگاهی، تااین لحظه 20 مورد قطعی کرونا در حوزه تحت پوشش دانشگاه شناسایی که از این تعداد متاسفانه 3نفر فوت کرده اند.
ایرنا   ۵۹ دقیقه پیش    
بیرجند - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: از مجموع غربالگری های انجام شده در استان خراسان جنوبی تاکنون 106 نفر نیازمند ارجاع به سطح تخصصی بالاتر و بیمارستان بودند و هفت نفر نیز تحت درمان دارویی قرار گرفتند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از فوت یک نفر دیگر در استان به دلیل ابتلا به کرونا خبر داد و گفت: هم اکنون مجموع فوتی های کرونا در استان به 14 نفر رسیده است.
زریان   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سرویس آذربایجان غربی- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی از ابتلای 33 نفر دیگر به کرونا در 24 ساغت گذشته خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود: امروز 9 مورد جدید ابتلا به بیماری کرونا در حوزه تحت پوشش این دانشگاه مثبت اعلام شد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه ارومیه همچنان با فاصله بسیار زیاد، بیشترین تعداد مبتلایان به کرونا را در استان به خود اختصاص داده است، گفت: طی 24 ساعت گذشته با افزایش 10 نفر ...
کرد پرس   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دکتر جواد آقازاده در گفت و گو با خبرنگار کردپرس افزود: طی 24 ساعت گذشته 33 نفر به تعداد مبتلایان در استان افزوده شد و تعداد جان باختگان بر اثر بیماری کرونا در آذربایجان غربی بدون تغییر 53 نفر باقی ماند. ...
رییس دانشگاه علوم پزشکی سمنان : آزمایش چهار نفر مبتلا به کووید 19 در جمعیت تحت پوشش این دانشگاه ، امروز مثبت اعلام شد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی با اشاره به ابتلای 33 نفر دیگر به بیماری کرونا طی 24 ساعت گذشته گفت: بر اساس آخرین آمار، از ابتدای شیوع این بیماری در استان 648 نفر به کرونا مبتلا شده است.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- رییس دانشگاه فرهنگیان استان خراسان رضوی از برگزاری جشنواره الگوهای برتر تدریس در فضای مجازی در روزهای کرونایی خبر داد.
وانا   ۳ ساعت پیش    
رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان افزود: موارد مثبت آزمایشگاهی کووید19 در سیستان و بلوچستان تا روز یکشنبه دهم فروردین ماه با 12 مورد افزایش به 198 نفر رسید.
فرتاک نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش فرتاک نیوز از ایلام ؛دکتر کریمیان با اعلام این مطلب اظهار کرد: طی 24 ساعت گذشته تعداد 9 مورد مثبت جدید بیماری کرونا در استان گزارش شده است. او افزود : با گزارش 5 مورد فوتی در 24 ساعت گذشته؛ تعداد بیماران فوتی مبتلا به کرونا در استان 21 نفر افزایش یافته است. ...
تابناک ایلام   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: 14 مورد جدید به شمار مبتلایان به کرونا در ایلام افزوده شد و از 260 نفر به 274 نفر افزایش یافت.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان افزود: موارد مثبت آزمایشگاهی کووید19 در سیستان و بلوچستان تا روز یکشنبه دهم فروردین ماه با 12 مورد افزایش به 198 نفر رسید.
رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: با رعایت نکات بهداشتی اواسط اردیبهشت می تواند پایان کرونا در گلستان باشد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان گفت: طی 24 ساعت گذشته شمار افرادی که در ایلام بر اثر بیماری کرونا جان خود را از دست داده اند با احتساب سه مورد جدید به 24 نفر رسید.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تربت حیدریه - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه، شمار مبتلایان به بیماری کرونا در مناطق زیرپوشش این واحد دانشگاهی را 98 نفر اعلام کرد و افزود: از این تعداد هفت تن فوت کرده اند.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
قم – ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: در شبانه روز گذشته، 30 تن از بیماران بستری در بخش های مراکز درمانی قم پس از بهبودی توسط پزشکان معالج از بیمارستان ترخیص شده اند.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: تاکنون یک هزار و 68 نفر در این استان به ویروس کرونا مبتلا شده اند که 742 نفر از آنان بهبود یافته و از مراکز درمانی ترخیص شده اند.
عامر نیوز   ۷ ساعت پیش    
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان گفت: نتیجه آزمایش 831 نفر تا امروز مثبت اعلام شده است. عامرنیوز : رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان گفت: نتیجه آزمایش کروناویروس 831 نفر تا امروز مثبت اعلام شده است. ...
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: یک هزار و 400 میلیارد ریال از معوقات پزشکان و پرستاران این استان در اسفند سال گذشته پرداخت شد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: طی 24 ساعت گذشته شمار افرادی که در ایلام بر اثر بیماری کرونا جان خود را از دست داده اند با احتساب سه مورد جدید به 24 نفر رسید.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون آزمایش ابتلای 404 نفر در این استان مثبت بوده که هفت نفر از آنها را کودکان زیر10 سال تشکیل داده است.
شبستان   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از افزایش شمار مبتلایان به کرونا در استان به تعداد 274 نفر خبر داد و گفت: متاسفانه تعداد فوتی های ناشی از ابتلا به ویروس کرونا در این استان به 24 نفر افزایش یافته است.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: بر اساس آخرین آمار وزارت بهداشت شمار مبتلایان به کرونا در حوزه سه دانشگاه علوم پزشکی سیستان و بلوچستان به 197 نفر رسید.
موج   ۷ ساعت پیش    
رییس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با اشاره به سیر صعودی مبتلایان به ویروس کرونا در کردستان افزود: در حال حاضر تعداد 404 نفر بطور قطع به ویروس کرونا مبتلا شده اند که متاسفانه تعداد 7 نفر از آنها کودکان زیر 10 سال هستند.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان-ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان از کمک سه میلیارد ریالی خیران سلامت و مدیرکل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان از کمک یک میلیارد ریالی خیران مسجدی برای تهیه اقلام پزشکی و بهداشتی و مقابله با کرونا خبر دادند.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با بیان اینکه شمار مبتلایان به ویروس کرونا در شاهرود به 359 تن رسید، گفت : پاسخ 9 نمونه آزمایشگاهی در 24 گذشته مثبت اعلام شد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری گفت: با فوت یک بیمار مبتلا به ویروس کرونا طی 24 ساعت گذشته، تعداد فوتی های ناشی از این ویروس در استان به 14 نفر رسید.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اراک- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: تاکنون برای 66 درصد از جمعیت استان مرکزی به منظور پیشگیری از بروز کروناویروس غربالگری انجام شده است.
کرد پرس   ۸ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری کردپرس، دکتر کریمیان با اعلام این مطلب در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طی 24 ساعت گذشته تعداد 14 مورد مثبت جدید بیماری کرونا در استان گزارش شده است. ...
پانا   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - پویش مبارزه با کرونا با برگزاری مسابقه فرصت سازی کرونایی راه اندازی شد. به گزارش اداره کل روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای، با عنایت به تأکیدات ابراهیم صالحی عمران رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای مبنی بر اینکه می توانیم بحران کرونا را فرصتی تلقی کنیم تا از روش سنتی به آموزش مجازی و ...
ایلنا   ۸ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی مجازی در نامه ای به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تهیه محتواهای الکترونیکی درخصوص ویروس کرونا در سامانه ای به نشانی http://arman.vums.ac.ir/corona و برای استفاده و دسترسی عموم مردم به اطلاعات صحیح خبر داد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان گفت: یک هزار و 707 نفر از بیماران تنفسی مشکوک تاکنون از بیمارستان های شهرستان های کاشان و آران وبیدگل مرخص شدند.
تین نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با هشدار به شیوع گسترده کرونا ویروس گفت: مرحله دوم اوج گیری این بیماری از 20 تا28 فروردین ماه 99 آغاز می شود.
جماران   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محمد کریمیان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: امکانات تمامی دستگاه های کشور اعم از کشوری و لشگری برای مقابله با گسترش ویروس کرونا بکار گرفته شده است و بهترین راه برخورد با این ویروس قطع کردن زنجیره انتقال است. ...
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد گفت: تاکنون 486 هزار نفر از مردم این استان در راستای مبارزه و پیشگیری از کرونا تحت پوشش غربالگری قرار گرفتند.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: با اضافه شدن 43 نفر به تعداد مبتلایان کرونا در استان مجموع بیماران مبتلا به این ویروس تا دهم فروردین ماه به 680 نفر رسید.
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: طبق آخرین نتایج تاییدشده آزمایشگاهی یوم جاری، تعداد مبتلایان به کرونا حوزه تحت پوشش دانشگاه به 18 نفر افزایش پیدا کرد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از تجهیز بیمارستان رازی رشت به 30 تخت آی سی جدید خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۳۹    
ارومیه- ایرنا- رییس دانشگاه ارومیه با اشاره به تعطیلی کلاس های حضوری به علت شیوع بیماری کرونا در این مرکز آموزشی گفت: آموزش در این دانشگاه تعطیل شدنی نیست و به صورت مجازی ادامه دارد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی گناباد گفت: آزمایش کرونای یک نوزاد یک ماهه در این شهرستان مثبت اعلام شد. دکتر جواد باذلی روز یکشنبه طی گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: این نوزاد از شهرستان تربت حیدریه در بیمارستان علامه بهلول گنابادی بستری و تحت درمان قرار دارد. ...
روزنامه البرز فردا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
دکتر حسین کریم طی پیامی فرا رسیدن اعیاد شعبانیه؛میلاد با سعادت امام حسین (ع) "روز پاسدار" و ولادت حضرت ابوالفضل(ع) "روز جانباز" و ولادت سید الساجدین امام زین العابدین (ع)را تبریک و تهنیت گفت.
برترین ها / دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۲:۱۲   + ۴۸ سایت دیگر  
ایسنا: رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل از فوت 11 تهرانی که اواخر اسفند به مازندران سفر کرده بودند، در بیمارستان های این شهرستان خبر داد. دکتر سید فرزاد جلالی شامگاه امروز چهارشنبه 6 فروردین ماه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه تاکنون هزار و 800 بیمار مشکوک و کرونایی در بیمارستان های شهرستان بابل ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان گفت: از زمان شیوع بیماری کرونا در این استان یک هزار و 466 بیمار مشکوک به کرونا در استان شناسایی شده که از این تعداد 345 بیمار بستری و 342 نفر از مبتلایان قطعی نیز پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شدند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۰:۱۹   + ۳۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا : نتیجه آزمایش ابتلا به کرونا برای کودک 8 ساله جهرمی مثبت اعلام شد تا او نخستین کودک مبتلا شده به این ویروس اعلام شود. همچنین نتیجه این نوع آزمایش در مورد سه نفر دیگر در جهرم که نوجوان هستند ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با اعلام آخرین وضعیت آمار ابتلا به کرونا ویروس از افزایش شمار مبتلایان به کرونا در استان به تعداد 260 نفر خبر داد. دکتر محمد کریمیان در گفت و گو با ایسنا ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: خیرین این استان تا کنون سه میلیارد و 500 میلیون ریال به حوزه سلامت این استان کمک نقدی کرده اند که با استفاده از آن در حال خرید تجهیزات برای نیروهای بهداشتی و درمانی هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی آذربایجان غربی گفت: تعداد مبتلایان ویروس کرونا در آذربایجان غربی به 615 نفر رسید که از این تعداد 339 نفر تاکنون بهبود یافته اند.