سه شنبه ۱۲ فروردینساعت ۰۶:۴۲Mar 2020 31

جدیدترین‌های «کارگران»

 
تحلیل بازار   ۴۶ دقیقه پیش    
عبور کرونا از مرز کشورها و دردسرهایی که برای ابعاد مختلف زندگی تمام مردم جهان ایجاد کرد، برکسی پنهان نیست اما مهمترین آسیب را کارگران در اقصی نقاط دنیا از شیوع کرونا متحمل شدند.
شبستان   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حیدری با بیان اینکه بخش زیادی از ساکنان مناطق کم برخوردار و پیرامونی شهر مشهد، کارگران روزمزدی هستند که این روزها و پس از شیوع کرونا با مشکلات اقتصادی و معیشتی جدی مواجهند، گفت: کمک به اقشار آسیب پذیر یکی از دغدغه های شورای شهر مشهد است.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران می گوید تسهیلات ارزان دولت باید با اولویت به کارخانه هایی داده شود که در شرایط سخت سال گذشته و با وجود نوسانات اقتصادی و شیوع کرونا کارگرانشان را حفظ کردند.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد درباره پلمپ کشتارگاه مرغ گچساران گفت: تعطیلی این مرکز در پی مشاهده علائمی از تب و لرز در یکی از کارگران این کشتارگاه صورت گرفته است.
جماران   ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا، برنامه ریزی برای حمایت از اقشار آسیب پذیر در صدر فهرست اقدامات این سازمان قرار گرفت. ...
می متالز   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - یک منبع آگاه در شورای عالی کار از مخالفت سرسختانه دولتی ها و کارفرمایان با پیشنهاد نمایندگان کارگری با میزان افزایش حقوق کارگران خبر داد.
می متالز   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - یک منبع آگاه در شورای عالی کار از مخالفت نمایندگان کارگری با پیشنهاد دولتی ها برای افزایش 19 درصدی حقوق کارگران خبر داد.
خبر فوری   ۸ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
درباره شرایط پرداخت حق بیمه کارگران توسط کارفرما بیشتر بدانید. درباره شرایط پرداخت حق بیمه کارگران توسط کارفرما بیشتر بدانید.
افکار نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
سفر برگ سامانه ای است که کارمندان و کارگران با شرایط خاص می توانند در آن ثبت نام و در تهران و کرج و سمنان با آن در ایم کرونا سفر کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۹:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
فائو در گزارش جدید خود اعلام کرد که شیوع ویروس کرونا در جهان دسترسی به کارگران و زنجیره های تولید را در بخش کشاورزی مختل کرده و می تواند امنیت غذایی جهان را تحت تأثیر خود قرار دهد.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۹:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
خلیج فارس: هوا تاریک است و نزدیک به سپیده صبح. عقربه های ساعت هنوز به 6 نرسیده که همراه کارگران جمع آوری پسماند از بیمارستانی به بیمارستان دیگر از درمانگاهی به درمانگاه دیگر می روم.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
قانون کار، که به زعم طراحان اولیه آن قانونی است حداقلی برای تأمین حقوق کارگران، طی دو سه دهه اخیر در نتیجه انواعی از استثناسازی ها، مقررات زدایی ها، و تشکل زدایی ها کاملاً مثله شده است. شاید یکی از مواد باقیمانده این قانون، که آن هم مشمول همۀ کارگران نمی شود، ماده 41 است . ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک رفاه کارگران ضمن تقدیر از تلاش و زحمات صادقانه کادر درمانی کشور در ایام شیوع کرونا گفت: بانک رفاه کارگران در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و حمایت از نظام سلامت کشور، برای پرداخت اقساط تسهیلات کادر درمانی خط مقدم مقابله با ویروس کرونا، سه ماه تنفس اعمال کرده است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
پیکر این پیشکسوت فوتبال که مدت ها بود در خانه با بیماری قلبی مبارزه می کرد دوشنبه در آرامستان دارلرحمه شیراز به خاک سپرده شد. زندیاد کیا بچه محله فخرآباد شیراز بود و در سال های دهه 50 فوتبال ایران، سابقه حضور در تیم شاهین تهران و سرمربیگری تیم ملی فوتبال کارگران ایران را بر عهده داشت. ...
هفته نامه عصر ارتباط   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
پس از ابتلای یکی از کارگران انبارهای آمازون در آمریکا، بقیه کارگران قصد دارند در اعتراض به سیاست های این شرکت و بی توجهی به سلامتشان راهپیمایی کنند. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
لامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، نماینده رشت در مجلس دهم گفت: وجود ویروس کرونا و شیوع سریع آن که به دلیل عدم قرنطینه شهرها، ضعف زیرساخت های پزشکی و درمانی و همچنین عدم رعایت و همکاری برخی از مردم صورت گرفته است، کار مملکت را تا حدود زیادی در دست انداز انداخته است.
خبرگزاری فارس: شکر اله شیرخانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام شامگاه امروز گفت: کارگران مشمول قانون کار که همزمان با شیوع بیماری کرونا شغل خود را از دست داده اند، بیمه بیکاری دریافت می کنند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
علی ربیعی روز دوشنبه در اولین نشست خبری با رسانه ها در سال 1399 که به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد، گفت: فعلا به طور مقدماتی در گام اول سیاست هایی را اتخاذ کرده ایم که بیکاری گسترده رخ ندهد. بنابراین 75 هزار میلیارد تومان اعتبار با نرخ 12 درصد برای حمایت از حفظ تولید و کارگران اختصاص دادیم.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
استاندار گیلان با بیان اینکه مقطع زمانی کنونی و شرایط حال حاضر نیازمند همت و تلاش مضاعف همه مسئولان است، به در پیش بودن فصل کشاورزی اشاره و بر لزوم اتخاذ تدابیری اصولی برای تسهیل کار کشاورزان تأکید کرد.
توازن   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
توازن؛ به گزارش توازن و به نقل از ایسنا؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تست غربالگری کارگران کشتارگاه های صنعتی دام و طیور در شهرستان های 8 گانه استان با قید فوریت توسط مراکز بهداشتی انجام خواهد شد ...
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مهدی مجیدی معتقد است؛ دولت باید قبل از همه گروه ها به فکر کارگران بازنشسته باشد و افزایش مستمری ها و اجرای همسان سازی حقوق آنها را در اولویت قرار دهد؛ چراکه 70 درصد این گروه، حداقل بگیر هستند و قادر به تامین هزینه های ضروری زندگی نیستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
کارگران ساختمانی مازندرانی این روزها در گیرودار خانه ماندن دردی به نام تامین معیشت به دوش می کشند و معتقدند مسئولان تنها یازدهم اردیبهشت هرسال به مناسبت روز کارگر به یاید این قشر از جامعه هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۴۴    
تهران - ایرنا - شبکه 12 تلویزیون رژیم اسرائیل روز دوشنبه گزارش داده است که در پی ابتلای چند کارگر فلسطینی به ویروس کرونا، مقامات رژیم صهیونیستی قصد دارند حدود 35 هزار از کارگران فلسطینی را از این مناطق اخراج کنند.
موج   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۴۱    
علی رغم اعلام کاهش 85 درصدی تعداد اتوبوس ها در روزهای آتی سیلی از مسافران و کارگران مهاجر به هرمزگان باز خواهند گشت.
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۳۶    
با گذشت یازده روز از آغاز سال جدید میزان دستمزد کارگران در سال 1399 هنوز مشخص نشده است.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
مسئولان سازمان بازرسی کشور با حضور در سایت کرونای سازمان بهشت زهرای تهران، از کارگران این مجموعه قدردانی کردند.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
در دومین جلسه کمیته بهداشتی، فرهنگی و اجتماعی، پرداخت 50 درصد غرامت دستمزد به کارگران دارای استراحت پزشکی بدون نظر کمیسیون پزشکی سازمان تامین اجتماعی که نیازمند زمان بیشتری است اعلام شد.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: کمک های مالی دولت باید با هدف حفظ مشاغل توزیع شوند و نه صرفاً افزایش سود صاحبان سرمایه .
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۳۳   + ۲۹ سایت دیگر  
دومین جلسه کمیته بهداشتی، فرهنگی و اجتماعی وزارت کار با حضور معاون روابط کار و معاون فرهنگی و اجتماعی این وزارتخانه و نماینده معاونت درمان سازمان تأمین اجتماعی، برگزار و اهداف قابل پیگیری در بخشهای، امهال بدهی و پوشش بیمه بیکاری دراین نشست مطرح شد.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
اگر وعده برگزاری جلسات در فروردین ماه به سرانجام برسد می توان امیدوار بود که نگرانی های گروه های کارگری بابت دستمزد، زود به پایان برسد و کارگران در انتهای فروردین ماه و بازنشستگان، یکی یا دو ماه بعدتر، از دستمزد افزایش یافته ی سال جدید بهره مند شوند؛ در غیر این صورت ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام گفت: از زمان شیوع بیماری کرونا ویروس 612 کارگر در این استان بیکار شده و در سامانه درخواست بیمه بیکاری ثبت نام کرده اند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۲۱    
کارگران فصلی در روزهای کرونایی بی پشتوانه ترین قشر جامعه هستند که با تهیه شناسنامه ای از این افراد درهر شهر بستری برای حمایت از کارگران و خانواده های آنان در شرایط خاص فراهم می شود.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سندیکای صنعت برق ایران طی نامه ای از وزیر نیرو درخواست کرده است تا عادی شدن شرایط کشور، به منظور جلوگیری از خطر ابتلای کارکنان و کارگران شرکت های سازنده تجهیزات و پیمانکاران و مهندسی مشاور صنعت برق به این ویروس و همچنین جلوگیری از مواجهه مجدد با طیف وسیعی از قرارداد های متوقف در صنعت برق ...
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۲۰    
چطور است که ما در این گونه موارد دیده نمی شویم؟مگر ما ایرانی نیستیم؟تفاوت از آسمان تا زمین است و این یعنی ظلم به بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی.
برترین ها / میزان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۳۶   + ۵۷ سایت دیگر  
خبرآنلاین: نشست علی ربیعی سخنگوی دولت امروز (دوشنبه) با خبرنگاران به صورت مجازی برگزار شد. او در ابتدای این نشست گفت: امسال نوروز ما با اعیاد دینی مقارن شده است. ما در حالی وارد 1399 شدیم که سال سختی را در 98 پشت سر گذراندیم. چالش های بزرگی داشتیم که بزرگترین آن تحریم های بی سابقه آمریکا بود. ...
برترین ها / جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۳:۰۹   + ۳۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: نماینده کارگران در شورای عالی کار احتمال تعیین دستمزد کارگران در هفته جاری را بعید دانست و گفت: به دلیل عدم تعیین دستمزد، بسیاری از کارگران نگران بستن قرارداد های خود در سال جدید هستند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۳۸    
تهران-ایرنا- میلیون ها نفر از کارگران خارجی در کشورهای حاشیه خلیج فارس با شیوع کرونا و به دنبال آن تعطیلی های فراگیر و عدم پرداخت دستمزدها و نیز با توجه به امکان کاهش کارگران از سوی کارفرماها، موقعیت بی ثبات و بلاتکلیفی پیدا کرده اند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
در دومین جلسه کمیته بهداشتی، فرهنگی و اجتماعی، پرداخت 50 درصد غرامت دستمزد به کارگران دارای استراحت پزشکی بدون نظر کمیسیون پزشکی ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
پروانه نیک مرام روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: کارگرانی که به دلیل شیوع ویروس کرونا از اسفندماه سال گذشته تا اردیبهشت ماه امسال، از کار خود بیکار شده اند می توانند اطلاعات خود را در سامانه بیمه بیکاری ثبت کنند. ...
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
اگر هیچکدام از درخواست های فوق را نمی پذیرید حداقل دستور فرمایید بخشی از بدهی های دولت به سازمان تامین اجتماعی را سریعا بازپرداخت کنند.
راه مبین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
یک فعال صنفی کارگران ساختمانی شهرستان شهریار خواستار توقف نامه های دستوری وزارت کار درخصوص شرح وظایف و تکالیف انجمن های صنفی کارگران صنعت ساختمان شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی دزفول گفت: با توجه به راه اندازی سامانه ثبت بیمه بیکاری کارگران لذا از افرادی که در پی شیوع ویروس کرونا شغل خود را از دست داده اند درخواست می شود در این سامانه ثبت نام کنند.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۱۸    
سلام نو – سرویس اجتماعی: این روزها هرچند سایه کرونا بر زندگی تمام ایرانیان افتاده و تبدیل به بزرگ ترین نگرانی آن ها در آغاز سال 99 شده، اما با وجود کرونا کارگران ایرانی باز هم یک دغدغه مهم دارند و آن حداقل دستمزدشان در سال 99 است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مسئول بسیج سازندگی استان گفت: امروز در بین کارگران 110 بسته غذایی در قالب بن خرید به ارزش 17 میلیون تومان به همراه 250 عدد ماسک سه لایه فیلتردار توزیع شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرماندار پاکدشت از راه اندازی مرکز نقاهتگاهی 120 تختخوابی در سالن ورزشی کارگران این شهرستان خبر داد.
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
مصوبه پرداخت تسهیلات ارزان به بنگاه ها به شرط حفظ کارگران در حالی از سوی دولت ابلاغ شده که بسیاری از کارشناسان و مقامات کارگری تاکید دارند این مصوبه با اولویت کارخانه ها و واحدهایی پرداخت شود که کارگران خود را در سال گذشته با وجود نوسان نرخ ارز و در شرایط شیوع کرونا اخراج نکردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
شرکت بین المللی آمازون با شیوع ویروس کرونا در جهان بر خلاف اعتراضاتی که به عملکردش می شد حاضر به تعطیلی و دورکاری کارمندانش در بحران کرونا نشد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش جماران، ابراهیم صادقی فر با بیان این مطلب گفت: بیش از 240 مجموعه ورزشی و 6 مجموعه اقامتی و رفاهی در سراسر کشور داریم که اداره کل امور ورزشی با هماهنگی هایی که با مدیران مجموعه ها و همچنین مدیران کل استان ها دارند این مجموعه ها را برای مقابله با ویروس کرونا بسیج کرده اند و از هر نظر آماده ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی