شنبه ۰۳ اسفندساعت ۱۲:۴۰Feb 2020 22

جدیدترین‌های «نظام مهندسی»

ایرنا   ۱ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- سرپرست سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: کشور ظرفیت های زیادی در حوزه زراعت چوب و گیاهان دارویی دارد، همچنین روی آوردن فارغ التحصیلان و اعضاء نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی به این شغل ها ضمن کسب درآمد برای آن ها، افزایش اشتغال در منطقه را به دنبال دارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قم رئیس سازمان نظام مهندسی قم بر لزوم توسعه معماری اسلامی در قم تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
قم - رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان قم گفت: توقعی که مجموعه مهندسان از نمایندگان مجلس دارند توجه به اشتغال مهندسان با توجه به حجم فارغ التحصیلان در این زمینه و توجه به معیشت آنان است.
صما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۲:۲۲    
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی با انتقاد از کاهش تولید مسکن در کشور در چند سال گذشته گفت: کمبود عرضه مسکن گرانی شدید و رکود را در پی داشته است.
رشت 20   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
در اولین جلسه رسمی دوره هشتم شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور که در سالن جلسات این شورا برگزار شد، مجتبی احمدزاده با کسب 21 رای به عنوان منشی اول هیات رییسه شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور انتخاب شد.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۷:۵۵    
مجتبی احمدزاده با کسب 21 رای به عنوان منشی اول هیات رییسه شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور انتخاب شد.
معدن24   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۵:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت در گردهمایی منطقه ای سازمان های نظام مهندسی معدن استان های منطقه 3 کشور گفت: نظام مهندسی معدن ایران دارای ظرفیت های بسیار عظیمی است که هنوز بخش بزرگی از آن فعال نشده است. ...
معدن نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۴:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز - سازمان نظام مهندسی معدن ایران طی اطلاعیه ای معادل ریالی عدد p برای سال 1399 را ابلاغ کرد.
دولت   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۴:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: طبق برآورد معاونت مسکن، امضا سه تفاهم نامه با نظام مهندسی، وزارت کشور و طرح تهاتر مصالح تا 25 درصد بر قیمت پروژه های طرح اقدام ملی مسکن تاثیر می گذارد. ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۴۸    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان بیست و سومین جلسه شورای هماهنگی مدیران و معاونین سازمان جهاد کشاورزی به ریاست دکتر مهاجر ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان برگزار شد: در این جلسه مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه، رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی ...
صما   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۲۲    
اولین نمایشگاه بین المللی صدور خدمات فنی و مهندسی، صنعت احداث و انرژی و فناوری های نوین مسکن و ساختمان از 14 اسفند ماه به مدت 4 روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار می شود.
انتخاب   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی گفت: مرحله دوم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن، بعد از انتخابات انجام می شود. وی همچنین افزود: نظام مهندسی کشور باید هر چه سریع تر نقشه ها را تحویل دهد و تخفیفات مناسبی در تعرفه های نظام مهندسی به ما بدهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۷:۵۱    
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان یزد گفت: از اینکه شهرداری به درستی به تصمیمات کمیته پیشگیری از تخلفات عمل نمی کند گلایه مندیم.
صما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۶:۵۱    
انتخابات هیئت رئیسه شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان روز سه شنبه 29 بهمن در اولین جلسه رسمی شورای مرکزی برگزار شد.
صما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۵۱    
در آستانه برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، مهندس احمد خرم رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان، با انتشار بیانیه ای، مهندسان و آحاد جامعه را برای شرکت در این انتخابات سرنوشت ساز دعوت کرد.
گلستان 24   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۳۶    
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان گفت: این سازمان بالغ بر 9600 عضو دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان گفت: مسائل زیباسازی و نما یکی از معضلات شهرهای ما است که مقرر شده بود که طرح جامعی مصوب شود و ما پیگیر آن هستیم.
اقتصاد ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با اعلام اینکه قیمت تمام شده واحدهای طرح اقدام ملی مسکن 25 درصدارزان تر می شود، وعده اتمام واحدهای این طرح را تا سال 1400 داد. محمد اسلامی روز سه شنبه در حاشیه همایش طرح اقدام ملی مسکن که در موزه دفاع مقدس برگزار شد با اشاره به اینکه امروز سه تفاهم نامه با وزارت کشور ...
برترین ها   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه خانه های خالی را شناسایی می کنیم، گفت: با امضای تفاهم نامه با سازمان نظام مهندسی تهران و بازار تهاتر ایرانیان، مصالح ساختمانی با تخفیف در اختیار سازندگان طرح ملی مسکن قرار می گیرد تا با تخفیف 20 درصد مردم را راحت تر خانه دار کند. ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: دومین تفاهم نامه را با سازمان نظام مهندسی ساختمان منعقد می کنیم که تخفیفات خدمات مهندسی ارائه می کنند و سومین تفاهم نامه با شرکت تهاتر ایرانیان برای تامین مصالح با شرایط اقساطی است.
در همایش ملی طرح اقدام ملی مسکن، تفاهم نامه همکاری وزارت راه و شهرسازی با وزارت کشور، سازمان نظام مهندسی ساختمان و شرکت تهاتر ایرانیان به امضا رسید.
معدن نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز - همزمان با برگزاری بیست و پنجمین جلسه شورای مرکزی (دوره ششم) سازمان نظام مهندسی معدن ایران در روز گذشته موضوع پذیرش استعفای داریوش اسماعیلی توسط رئیس جمهور مطرح شد.
بازتاب   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۳۹   + ۲۵ سایت دیگر  
محمود محمودزاده امروز در همایش طرح اقدام ملی مسکن با بیان اینکه امروز سامانه ملی اسکان و املاک کشور رونمایی می شود، گفت: گردش مالی 400 هزار واحد مسکونی طرح ملی مسکن بدون احتساب قیمت زمین 100 هزار میلیارد تومان است، بنابراین امروز با تفاهم نامه ای که با وزارت کشور ...
معاون مسکن و ساختمان ضمن اعلام رونمایی از سامانه املاک و اسکان از امضای سه تفاهم نامه با وزارت کشور، سازمان نظام مهندسی ساختمان و شرکت تهاتر ایرانیان خبر داد.
موج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۲۲:۰۴    
کارگروه نظارت بر شبکه توزیع آفت کش های استان یزد با حضور محمدرضا خلف باغی رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی یزد در سازمان جهاد کشاورزی استان یزد برگزار شد.
مرجع دانش سیویلیکا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۰۷    
کنفرانس ملی ساختمان، محیط زیست و مدیریت مصرف انرژی،در تاریخ 12 اسفند 1398 توسط دانشگاه شهید چمران اهواز، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خوزستان و سازمان صنعت،معدن و تجارت خوزستان در شهر اهواز برگزار می شود. ...
موج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۳۸    
رییس نظام مهندسی کشاورزی استان یزد به لزوم ارتباط و همکاری اتاق بازرگانی و نظام مهندسی کشاورزی یزد جهت صادرات محصولات کشاورزی استان تاکید کرد.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۳۵    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، طی نشستی با حضور الله بخش حبیبی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، مدیر جهاد کشاورزی و دیگر مسئولان، سید پوریا تهور به عنوان سرپرست نمایندگی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان قرچک معرفی شد.
ایتنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۲:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
ایتنا - طلایی رییس کمیسیون فاوا: از آقای ناظمی معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که به نظر می رسد یکی از حامیان و پشتیبانان طرح نظام مهندسی فناوری اطلاعات به حساب می آید برای حضور در جلسه کمیسیون دعوت به عمل آمد اما متاسفانه در جلسه برای پاسخگویی به سوالات فعالان بخش خصوصی حاضر نشدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران اعلام کرد: از اول اردیبهشت سال آینده، پروانه های اشتغال به حرفه مهندسان صرفا به صورت الکترونیکی تمدید می شود.
صما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۰    
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان گفت: با وجود آن که بارش برف از قبل پیش بینی شده بود، اما برخی از دستگاه های خدمت رسان آمادگی مقابله با این موضوع را نداشتند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس سازمان نظام مهندسی استان یزد با بیان این که بسیاری از ساخت و سازهای غیرمجاز ناشی از عدم آگاهی مردم است، گفت: نهادینه سازی فرهنگ مطالعه نقش مهمی در آگاه سازی مردم از قوانین ایفا می کند.
فانوس زاگرس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۲:۰۵    
در این شهر انگار مد شده است در جاهایی که نماد دموکراسی هستند اقلیت دیکتاتورانه جلوی انتخاب اکثریت جبهه گیری کنند. از زمانی که انتخابات دور جدید نظام مهندسی شهرستان گچساران برگزار شده است تا امروز قریب به دوماه گذشته است اما هنوز ترکیب هیئت رئیسه مشخص نشده است. انتخاباتی که در [...]
برق نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۵:۲۹    
در بارش برف اخیر بسیار با خبر شکستن تیر برق ها مواجه شدیم که موجب قطعی برق چند روزه چندین شهر و روستا شد، بعنوان یک کارشناس عمران و عضو سندیکای صنعت برق ایران پیشنهاد می دهم به کمک دانشگاه های گیلان و نظام مهندسی ساختمان، در مصالح بکار رفته این سازه ها یک بررسی جامع (مقاومت مصالح) انجام گیرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان با اشاره به تولید فراوان مهندس بیکار در کشور، گفت: برای اشتغال این مهندسان دولت باید وام مسکن با سود 18 درصدی به مردم پرداخت کند.
صما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۲:۱۹    
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان گفت: همکاری با شورای مرکزی، رویکرد بسیار مهم سازمان های نظام مهندسی در سال آینده است.
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور در خصوص اعمال تغییرات در نحوه نظارت مهندسان از اعمال بازرسی های تخصصی در نظام مهندسی در آینده خبر داده و گفته است: در آینده نزدیک فضایی ایجاد خواهد شد تا تخلفات احتمالی به حداقل خود برسد.
روز نو   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۲۶   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی از فرصت 10 روزه تاییدنشدگان طرح ملی مسکن برای ثبت اعتراض در سامانه طرح مذکور خبر داد. به گزارش روز نو ، در مرحله اول ثبت نام طرح ملی مسکن صلاحیت 58 درصد از ثبت نام کنندگان تایید و صلاحیت 42 درصد از آنها رد شد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۰۷:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- واقعی شدن نرخ خدمات نظام مهندسی همواره یکی از مطالبات جامعه مهندسی در ایران بوده و اخیرا نیز تعرفه های جدید برای این نوع خدمات در نظر گرفته شده اما سوال مهم این است که دامنه اثرگذاری افزایش تعرفه تا چه حد در بازار مسکن و قیمت تمام شده ساختمان تاثیر می گذارد؟
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۱:۴۳    
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد آمادگی این سازمان برای ورود به حوزه نوآوری در صنعت ساختمان را در کنار ظرفیت های دیگر از جمله هماهنگی بین متولیان شبکه نوآوری، حمایت دستگاه های حاکمیتی، همکاری نهادهایی از جمله شهرداری، مراکز نوآوری و دانشگاه ها ...
صما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۰۹:۱۷    
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان همدان با انتقاد از ضعف آموزش مهندسان گفت: متاسفانه فارغ التحصیلان رشته های مهندسی بعد از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه ها به هیچ عنوان آمادگی ورود به حرفه را ندارند.
صما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۶:۴۶    
احمد خرم رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان، برخی از مهم ترین عناوین برنامه کاری سازمان نظام مهندسی ساختمان را به شرح ذیل بیان کرد:
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۶:۲۸    
هفتمین جشنواره چهره سال راه و ساختمان کشور به منظور گزینش مسوولان و مدیران در پروژه های برتر سال در میان 8 گروه که شامل روسای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان های، شهرداریهای کشور، سازمان راهداری وحمل ونقل جاده های، مناطق آزاد کشور، اعضای کمیسیون عمران مجلس ...
فرمانداری فلاورجان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۵:۱۷    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فلاورجان، برنامه افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی دهه_فجر در شهرستان فلاورجان با حضور مهندس ساعدی فرماندار فلاورجان، معاونین فرماندار، ائمه جمعه، بخشداران، شهرداران و دیگر مسئولین شهرستان ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد آنلاین – محبوبه قرمزچشمه ؛ ساختمان سازی اصول خاصی دارد مجوز های ساخت و ساز نیز بر اساس اصول و معیار های خاصی داده می شود. زلزله، سیلاب، آب، برق ، گاز ، خدمات رفاهی از جمله معیارهایی است که در کل باید در نظر گرفته شود. استان البرز متولد شد و با سرعت باورنکردنی رشد می کند ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان روز چهارشنبه در بیست و نهمین کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با اشاره به مشکل دامداری پیمان حسن نژاد رنجبر برای موافقت نامه منابع طبیعی گفت: نماینده استانداری، جهاد کشاورزی، سازمان و خانه صنعت، معدن و تجارت ...
قم نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۲:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان قم از نامگذاری بزرگترین سالن ورزشی استان که به همت این سازمان احداث شده، به نام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد آنلاین - محبوبه قرمزچشمه ؛ امید به داشتن مسکن ارزان تر از عرف، دلیلی است که متقاضیان را در راهروها و ساختمان های دولتی از این اتاق به آن اتاق کشانده است. این امید پل بی راه نیست ...
صما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس نظام مهندسی ساختمان استان تهران گفت: صنعت ساختمان به عنوان موتور محرکه اقتصادی، با بیشترین اشتغال زایی و کارآفرینی، نقش برجسته و پیشرانی در اقتصاد ملی دارد.
فرمانداری کاشان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۲۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
آیین گشایش ساختمان نظام مهندسی کاشان صبح روز یکشنبه با حضور جمعی از مسوولان استان و شهرستان کاشان برگزار شد. این ساختمان در عرصه 271متر مربع با زیربنای 1100 مترمربع در 5 طبقه ساخته شده است و شامل دفتر خدمات، دفتر هیات اجرایی، سالن کنفرانس و آموزش می باشد. ...