دوشنبه ۲۸ بهمنساعت ۰۶:۴۰Feb 2020 17

جدیدترین‌های «هفته دفاع مقدس»

ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۳:۴۱    
شیراز-ایرنا-دبیر کانون فعالیت های جهادی شهید خضری دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت:به مناسبت هفته دفاع مقدس اردوی جهادی دو روزه با هدف خدمات رسانی به مردم شهرک طالقانی بخش مرکزی و منطقه محروم روستای حسین آباد پشت چک بخش شیبکوه برگزار شد.
استاندار خراسان شمالی در مراسمی به مناسبت ایام دهه مبارک فجر و در راستای خدمات رسانی های به موقع شرکت ملی پخش این منطقه و کسب رتبه برتر این شرکت در پاسداشت هفته دفاع مقدس با اهداء لوح تقدیر از زحمات مدیر منطقه قدردانی به عمل آورد.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با ایام هفته دفاع مقدس همایش اسوه های صبر و مقاومت، در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
همایش پیاده روی جامعه ورزش و جوانان استان گلستان به مناسبت هفته دفاع مقدس در مسیر هتل بابا طاهر گرگان تا تپه نور الشهدای گرگان برگزار گردید.
استانداری خراسان شمالی در مراسمی به مناسبت ایام دهه مبارک فجر و در راستای پاسداشت هفته دفاع مقدس از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان شمالی به عنوان دستگاه برتر تقدیر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۰۵:۵۶    
بندرعباس - ایرنا - درسومین روز از هفته دفاع مقدس مراسم مهمانی لاله ها عصرپنجشنبه همزمان درگلزار شهدای بندرعباس و تمام شهرها و بخش های استان هرمزگان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۰۵:۵۶    
بندرعباس - ایرنا - در ششمین روز از هفته دفاع مقدس گلزارهای شهدای هرمزگان با حضور جمعی از مسوولان، خانواده معظم شهدا، همرزمان شهدا، نیروهای مسلح و اقشار مختلف مردم استان گلباران شد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۲۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد - فرمانده بسیج راه و شهرسازی خراسان شمالی از کسب عنوان دستگاه برتر توسط اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی در راستای گرامیداشت هفته دفاع مقدس خبر داد.
شوشان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۹ - ۰۱:۰۶    
شهردارحرباصدور پیامی فرارسیدن هفته دفاع مقدس راتبریک گفت: به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی حر ،درپیام محمدرضا پاپی آمده است : دفاع مقدس یادآور ایثارگریهای بزرگ مردان و زنانی است که با جانفشانی دربرابر متجاوزان به خاک کشوربا تاسی از مکتب متعالی راه شهدای کربلا باعث ثبت بزرگترین ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سردار ناصر باباخانی گفت: وظیفه ما به عنوان متولیان حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، این است که برای ترویج این فرهنگ ناب باید توجه به نشر حداکثری و البته با کیفیت این گنجینه های معنوی داشته باشیم و هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی برای تبیین دستاورد های 40 ساله انقلاب است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۴:۳۶    
دبیر کارگروه فرهنگ عمومی، تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس از برگزاری قریب 20 عنوان برنامه و فعالیت در بزرگداشت هفته دفاع مقدس توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۳:۳۸    
انزلی- ایرنا- به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس، رژه موتوری نیروهای مسلح نظامی و انتظامی دربندرانزلی برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۱:۴۷    
نشست مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی با کارکنان این اداره کل به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۱:۴۶    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان البرز از اجرای برنامه های فرهنگی ، هنری به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۱:۴۶    
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس مسابقه طراحی و نقاشی با موضوع جنگ، ایثار و شهادت بین علاقه مندان به هنر های تجسمی برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۱:۴۶    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس پیامی صادر کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۱:۳۴    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس با اعلام برنامه های ویژه ایام دفاع مقدس و انتشار کتاب وصیتنامه شهدای فارس در قالب 850 صفحه، گفت: ارزش های اسلامی و انسانی دفاع مقدس با ابزار هنر و فرهنگ عینیت می یابد و در جامعه بیشتر نهادینه می شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۱:۳۴    
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس برنامه های کانون ها در هفته دفاع مقدس را تشریح کرد و گفت: این برنامه ها 31شهریور تا هفتم مهرماه برگزار می شود.
بهرام فاضلی زاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در آستانه هفته دفاع مقدس با همراهی امجدیان معاون فرماندار و جمعی از مسئولین محلی این شهرستان با خانواده شهید محمد علی رفیعی از شهدای بسیج که در سال 59 به علت انفجار مین در سن 33 سالگی در تازه آباد به درجه رفیع شهادت نائل گردید دیدار و از ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۱:۳۴    
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد سالامی استان کرمانشاه؛ بهرام فاضلی زاد، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه به مناسبت هفته دفاع مقدس پیام تبریکی به شرح زیر صادر نمود؛ ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۱:۲۷    
مدیر پایگاه بسیج اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی برنامه های فرهنگی هنری هفته دفاع مقدس این اداره کل را اعلام کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۱:۲۷    
پیام تبریک احمدحسین فتایی سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان به مناسبت هفته دفاع مقدس
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۱:۲۷    
عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، پیامی صادر کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۱:۲۷    
دومین جلسه کمیته فرهنگی و هنری ستاد هفته دفاع مقدس خوزستان با حضور اعضای کمیته در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۱:۲۷    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامشیر از برگزاری چهارمین جشنواره شعر پلاک های گمشده با حضور شاعران خوزستانی خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۱:۲۷    
صبح امروز در آستانه هفته دفاع مقدس مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان بوشهر از انجمن سینمای جوان استان بازدید کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۱:۲۷    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر به مناسبت هفته دفاع مقدس پیامی منتشر کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۱:۲۴    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی، طی پیامی31شهریورماه آغازهفته دفاع مقدس را تبریک گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۴:۳۶    
همزمان با هفته دفاع مقدس ویژه برنامه روز ملی بسیج با حضور سرهنگ سلطانی زاده معاون سیاسی هوا و فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و آحاد مردم و مسولین ویژه برنامه روز ملی بسیج در شهرستان جلفا بر گزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۳:۲۱    
اختتامیه مسابقه کتابخوانی اینک شوکران با همکاری موسسه روایت فتح از هفته دفاع مقدس آغاز شد و پس از دو ماه با معرفی برترین دلنوشته ها بکار خود پایان داد.
بسیج   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سردار سلیمانی گفت: برنامه برگزاری کنگره ملی 92 هزار شهید بسیجی از هفته دفاع مقدس کلید خورد و از آن روز شاهد برگزاری یادواره های شهدا به صورت وسیع در کشور هستیم.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حسین پناهی روز سه شنبه طی نشستی با خبرنگاران با بیان اینکه از مردم به خاطر وعده های پی درپی برای افتتاح این طرح عذرخواهی می کنم، اظهار داشت: این طرح قرار بود در هفته دفاع مقدس به بهره برداری برسد ولی به دلیل مشکلات فنی در بتن ریزی ...
بسیج   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مسئول سازمان حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: ستاد کنگره 92 هزار شهید بسیجی با ریاست مسئول سازمان بسیج مستضفعین تشکیل شده و برگزاری یادواره شهدا در سه بخش ملی، اقشار و استانی از هفته دفاع مقدس کلید خورد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۰۸:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
سومین جشنواره ملی فانوس همزمان با هفته دفاع مقدس در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد و 65 اثر حائز تقدیر شدند.
رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در ایتالیا، (29 آبان ماه) از کتاب سفر به گرای 270 درجه با حضور مترجم، مؤلف و سخنرانان در مؤسسه ایتالیایی مطالعات شرق میانه و دور شهر رُم رونمایی کرد. ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۴:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
سرتیپ کارگر در نامه ای از رویکرد راهبردی معاونت صدای رسانه ملی در تولید و انعکاس ابعاد مختلف دفاع مقدس به ویژه در گرامیداشت سی و نهمین سالگرد هفته دفاع مقدس قدردانی کرد. ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۲۳:۰۳    
مسابقات بدمینتون و آمادگی جسمانی بانوان و فرزندان دختر به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در رده های سنی مختلف برگزار شد.در مسابقات آمادگی جسمانی در رده سنی اول زهرا منصوری، صدیقه مرادی و سمیرا دهقانی؛ در رده سنی دوم سارا درخشنده، مریم موسیوند و مرجان جعفرزاده؛ در رده سنی سوم نسرین ناصری ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۷:۳۰    
نماینده مردم خدابنده در مجلس گفت: مسئولان استانی قول داده بودند کمربندی قیدار تا هفته دفاع مقدس مورد بهره برداری گیرد ولی به دلایل مالی این طرح تا یک ماه آتی به اتمام می رسد.
اکو فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از سوی مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان از اقدامات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان در اجرای برنامه های بزرگداشت هفته دفاع مقدس تقدیر بعمل آمد ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرآنلاین لرستان ، احمد کاظمی در گفتگو با خبرنگار خبرآنلاین در خرم آباد با اعلام این مطلب گفت: در هفته دفاع مقدس بیش از 15 برنامه فرهنگی و ورزشی با استقبال پرشور مردم اجرا گردید . ...
اگرو فود نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۱:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
خطر اساسی برای سلامت غذا و پایداری تامین آن و در مجموع امنیت ملی در آینده وجود دارد که باید راهکارهای آنرا پیدا کنیم. به گزارش خبرگزاری فارس، با ابتکار بسیج وزارت جهادکشاورزی، مهرماه امسال و به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۰۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
گذر از هفته دفاع مقدس و سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با فرماندهان سپاه، فرصتی ایجاد کرد تا نگاهی دیگر به عظمت اقتدار ایران و اهمیت آن بشود.
شب شعر وخاطره گویی به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهرستان بهمئی برگزار شد.
آبادان نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ - ۱۷:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
هشت سال اینجا موزه دفاع مقدس است : گفتن از هشت سال آن هم در یک روز، کار دشواری است ولی نگفتن از آن دشوار تر . تکلیف آنان که حرف های بسیار برای گفتن داشتند و نگفته، رفتند چه می شود؟ آن روزها به ما می گفتند بچه هستید و خیلی چیزها را درک نمی کنید ...
ندای پیشوا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ - ۱۵:۱۶    
نمایش رفیق آسمانی برگرفته از یک نمایش خیابانی به کارگردانی نویسندگی مهدی همتی در هفته دفاع مقدس به اجرا در آمد. به گزارش ندای پیشوا: این نمایش به دلاوریهای رزمندگان اسلام و سختیها ...
مسؤول بسیج رسانه شهرستان سوادکوه با اشاره به معرفی ادارات برتر جشنواره قطعه ای از جبهه در سوادکوه 98 از ارسال 210 عکس برای این جشنواره خبر داد. 35 اداره و نهاد ارزیابی شده برای فضا سازی هفته دفاع مقدس اقدام به نصب بنر، نصب پرچم، احداث سنگر ...
ایثار   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۰۰:۰۰    
همزمان با هفته دفاع مقدس در مراسمی 31 گلزار مطهر شهدای شهرستان آباده گلباران و عطرافشانی شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۵    
جلسه کمیته فرهنگی، اجتماعی، رسانه ای شورای هماهنگی حفظ آثار دفاع مقدس خراسان رضوی با هدف بررسی عملکرد و آسیب شناسی برنامه های هفته دفاع مقدس و هماهنگی برنامه های در دست اقدام حوزه ترویج فرهنگ دفاع مقدس برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان اصفهان گفت:تعمیر 434 واحد مسکونی تعمیری در دو استان لرستان و اصفهان تا پایان هفته دفاع مقدس به پایان رسید و به صاحبان تحویل داده شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۲:۴۶    
امروز طی مراسمی با حضور جمعی از مسئولان استان یزد، حدود یکصد نفر از فعالان هفته دفاع مقدس تقدیر شدند.