پنجشنبه ۲۳ آبانساعت ۰۲:۲۹Nov 2019 14

جدیدترین‌های «سازمان انتقال خون کشور»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انتقال خون گفت: سلامت فرآورده های خون ایران بالاتر از کشور آمریکاست و الگوی کشور های منطقه در تولید پلاسما هستیم. بشیر حاجی بیگی سخنگوی سازمان انتقال خون کشور در گفت وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، اظهار کرد:در حال حاضر بیش از 2 ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- در مراسمی با حضور مدیرعامل سازمان انتقال خون کشور اولین سامانه سیار انتقال خون در قزوین رونمایی شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
این سامانه سیار که به هفت تخت خون گیری مجهز است با 10 میلیارد ریال اعتبار از محل بودجه سازمان انتقال خون در دانشگاه علوم پزشکی قزوین به بهره برداری رسید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۷:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انتقال خون کشور با بیان اینکه برنامه نذر خون از ماه محرم آغاز شده و تا پایان ماه صفر ادامه دارد، گفت: در شب و روز تاسوعا و عاشورا 34 هزار و 527 نفر در کشور خون اهدا کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرعامل سازمان انتقال خون کشور گفت: اطلاعات 50 هزار داوطلب اهدای سلول های بنیادی خون ساز در قالب پذیره نویسی در سطح کشور جمع آوری شده است.
در دیدار شاهرخی استاندار همدان با دکتر پور فتح اله مدیرعامل سازمان انتقال خون کشور موضوع راه اندازی مرکز جامع خون گیری در استان همدان با هدف انجام اقدامات تخصصی و کاربردی در حوزه خون مورد بحث و بررسی قرار گرفت و توافقات خوبی انجام شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انتقال خون استان همدان گفت: طی سفر روز گذشته مدیرعامل سازمان انتقال خون کشور به همدان پیگیری ایجاد مرکز جامع خون گیری در دستور کار قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان انتقال خون کشور گفت: همه خون های اهدایی مورد آزمایش HIV و انواع هپاتیت ها قرار می گیرند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه سلامت سخنگوی سازمان انتقال خون کشور با بیان اینکه میزان مراجعه مردم در پنج ماهه نخست سال به مراکز انتقال خون از مرز یک میلیون نفر گذشت، گفت: در این پنج ماه بیش از یک و نیم میلیون واحد خون و فرآورده خونی توزیع شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۰:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- کلینیک جامع اهدای خون با هدف تامین پلاسما، پلاکت و سلول های بنیادی با حضور مدیرعامل سازمان انتقال خون کشور در ارومیه راه اندازی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۱۰ - ۱۷:۰۱    
سخنگوی سازمان انتقال خون کشور گفت: داوطلبان اهداکننده ای که در دوران بارداری یا شیردهی هستند، اجازه خونگیری از آنها نیز سلب شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۰:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان انتقال خون کشور امروز (سه شنبه) پیروز حناچی شهردار تهران را در پویش سه شنبه های بدون خودرو همراهی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۳:۴۶    
پانزدهمین مرکز پلاسما فرزیس خون کشور با حضور مدیر عامل سازمان انتقال خون ایران در زنجان افتتاح شد
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۴:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- سخنگوی سازمان انتقال خون کشور گفت: هموطنان نوعدوست سالانه 2 میلیون و 100 هزار واحد فرآورده خونی در کشور اهدا می کنند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۱:۲۲    
اقتصاد ایران: کرج - رئیس سازمان انتقال خون کشور گفت: اهدای پلاسما در کشور 17 میلیون دلار کاهش ارزبری داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۹:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان انتقال خون کشور با اشاره به اینکه 60 درصد از داروهای پلاسما با پلاسمای ایرانی تولید می شود، اظهار کرد: از طریق اهدای خون مستقیم 200 هزار لیتر پلاسما به دست می آوریم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرعامل سازمان انتقال خون کشور گفت: تا پایان خرداد 98، اهدای خون ایرانیان از مرز 50 میلیون واحد گذر می کند که این میزان از بدو راه اندازی این سازمان تاکنون اهدا شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۵:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی حکمی علی اکبر پورفتح اله را در سمت مدیرعاملی سازمان انتقال خون کشور ابقا کرد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۲:۳۱    
گروه سلامت سخنگوی سازمان انتقال خون کشور از رشد پنج درصدی اهدای خون در ماه مبارک رمضان امسال خبر داد.
ایران پزشک   ۱۳۹۸/۰۳/۱۵ - ۲۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انتقال خون کشور گفت: بیشترین میزان رشد اهدای خون در دو ماهه اول امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل در استان های کرمانشاه، البرز و قزوین بوده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۳/۱۳ - ۱۲:۳۱    
اقتصاد ایران: سخنگوی سازمان انتقال خون کشور از افزایش 26 درصدی اهدای خون در شب های قدر امسال خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۳/۱۳ - ۱۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سخنگوی سازمان انتقال خون کشور از افزایش 26 درصدی اهدای خون در شب های قدر امسال خبر داد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ - ۱۶:۲۳   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انتقال خون کشور گفت: اهدای خون در شب های قدر رشد 26 درصدی داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ - ۰۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان انتقال خون کشور گفت: در فرآیند تولید فرآورده های خون از سانتریفیوژ استفاده می کنیم که قبلا این دستگاه از خارج تأمین می شد اما اکنون از تولیدات داخلی استفاده می کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۶:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - آئین معارفه مهدی اکبری دهبالایی مدیرکل جدید انتقال خون استان قزوین با حضور معاون سازمان انتقال خون کشور برگزار شد.
سازمان انتقال خون ایران   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۰:۳۷    
به گزارش روابط عمومی انتقال خون بوشهر دکتر پور فتح اله درسفر یکروزه به اتفاق دکترکریم شمس اسنجان معاون فنی و فناوری نوین سازمان ،دکتر مهتاب مقصودلو قائم مقام و معاون آموزشی و پژوهشی موسسه عالی طب انتقال خون از بهسازی پایگاه بوشهر و مراحل ساخت مرکز جامع اهدای خون بوشهر دیدن کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر - مدیرعامل سازمان انتقال خون کشور از خودکفایی در تولید دارو از پلاسمای خون اهدایی تا دو سال آینده خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۴:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان انتقال خون کشور با بیان اینکه از لحاظ شاخص اهدای خون در قیاس با بسیاری از کشور ها وضعیت مناسبی داریم گفت: پارسال بیش از دو میلیون و 100 هزار واحد خونی در کشور اهدا شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: سخنگوی سازمان انتقال خون کشور گفت: ایران در حوزه شناسایی و نگهداری خون های نادر جزو اعضای انجمن بین المللی خون های نادر است. بشیر حاجی بیگی اظهار کرد ...
یافته   ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
چاپ ایمیل سخنگوی سازمان انتقال خون کشور گفت: استان های لرستان، خراسان جنوبی، کردستان و استان مرکزی دارای بیشترین بانوان اهدا کننده خون در کشور هستند. ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۰۹:۲۴   + ۵۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انتقال خون کشور درباره میزان افراد دارای گروه خونی خیلی نادر در کشور نیز گفت: تاکنون تعدادی از اهداکنندگان مورد بررسی به عنوان گروه خونی خیلی نادر شناسایی شده اند. از بین افراد شناسایی شده مجموعا 161 نفر در کشور دارای گروه خونی خیلی نادر هستند.
شاخص نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۸:۵۸    
شاخص : مدیرعامل سازمان انتقال خون کشور با بیان اینکه 39 درصد بیماران جراحی شده کم خونی دارند، گفت: امسال یک میلیون و 400 هزار واحد پلاکت در بیمارستان های ایران مصرف شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان انتقال خون کشور گفت: افزایش جمعیت سالمندی، ضمن کاهش تعداد اهداکنندگان خون، نیاز به فرآورده های خونی را افزایش می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان انتقال خون کشور : مدیریت انتقال خون بیمار و انتقال خون خودی برای کاهش حساسیتهای آلرژیک در مراکز درمانی کشور از برنامه های این سازمان است .
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۰۹:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار خراسان شمالی گفت:ضرورت احداث مرکز جامع اهدای خون در استان بیش از پیش احساس می شود که امیدواریم سازمان انتقال خون کشور این موضوع را مورد توجه قرار دهد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۵:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انتقال خون کشور با اشاره به حادثه واژگونی اتوبوس واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد، گفت: سازمان انتقال خون آمادگی دارد که هر لحظه خون و فرآورده های خونی برای مجروحان بستری در بیمارستان، مورد نیاز بود، به صورت اورژانسی و در کمترین زمان خون مورد نیاز را برای بیمارستان ها ارسال کند.
موج   ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۱:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان انتقال خون کشور درگذشت آیت الله هاشمی شاهرودی را تسلیت گفت. به گزارش خبرگزاری موج، در متن پیام تسلیت مدیرعامل سازمان انتقال خون در پی درگذشت آیت الله هاشمی شاهرودی آمده است؛ انا لله و انا الیه راجعون ...
میزان   ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی سازمان انتقال خون کشور گفت:در نه ماهه سال 97 حدود دومیلیون نفر از هم وطنان عزیزمان متقاضی اهدای خون در سراسر کشور بودند که با همت این عزیزان ما تا کنون سه میلیون وششصد هزار واحد خون و فرآورده های خونی به بیمارستان ها داده ایم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۹ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انتقال خون کشور گفت: سالانه 2 میلیون و پانصد هزار مراجعه به مراکز اهدا خون انجام می شود که از آن ها 2 میلیون و صد هزار واحد خون دریافت می شود. ...
میزان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۸ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- سرپرست اورژانس کشور گفت: سازمان اورژانس کشور با داشتن تعداد نیروی جوان و قابل ملاحظه ای هر ساله به کمک سازمان انتقال خون می اید و هر زمان که سازمان انتقال خون کشور اعلام کند نیاز به خون دارد همکاران بنده در قالب یک کمپین به کمک سازمان انتقال خون کشور می آیند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری بین معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و سازمان انتقال خون کشور در وزارت بهداشت منعقد شد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دکتر مهدی اکبری دهبالایی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بر اساس تفاهم نامه سازمان انتقال خون کشور با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همه اهداکنندگان مستمر خون به صورت رایگان واکسن هپاتیت بی دریافت می کنند. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۱:۰۹    
حمید رضا اسلامی: درحال حاضر که با شما صحبت می کنم دراین مقوله شرایط بحرانی نداریم، اما سال هاست که تأمین خون و فراورده های آن برای ما دغدغه بوده است. این در حالی است که ما رتبه سوم تولید خون و فراورده های آن را در کشور پس از تهران و با فاصله اندکی از استان فارس دارا هستیم.
شفا آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۰۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
چند روز پیش بود که علی اکبر پورفتح الله، مدیرعامل سازمان انتقال خون کشور به کاهش اهدای خون در پاییز و زمستان اشاره کرده بود؛ اتفاقی که هر سال سازمان انتقال خون را با چالش مواجه می کند
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۰۹ - ۰۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان انتقال خون کشور با اشاره به تمهیدات این سازمان برای جلوگیری از انتقال ویروس HIV، عملکرد این حوزه را موفق دانست.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۴ - ۱۲:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل سازمان انتقال خون کشور با اشاره به کاهش اهدای خون در پاییز و زمستان گفت: هر روز میزان ذخایر خون را در سراسر کشور پایش می کنیم تا همیشه پنج برابر مصرف روزانه خون و فرآورده های خونی را ذخیره داشته باشیم. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۰۹:۱۴   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انتقال خون کشور شرایط سنی اهدای خون را توضیح داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۰۹:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انتقال خون کشور از آمار اهدای خون ایرانی ها و جزئیات آن توضیحاتی داد.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۲۰:۱۴    
مدیر عامل سازمان انتقال خون کشور از اجرای طرح مدیریت خون بیمار در سه بیمارستان استان البرز خبر داد و گفت: مدیریت انتقال خون بیمار در اقتصاد سلامت نقش موثری دارد.
ربیع   ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۹:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از فارس از البرز، علی اکبر پورفتح الله ظهر امروز در حاشیه کنفرانس مدیریت خون بیمار که در کرج برگزار شد، در جمع خبرنگاران با بیان اینکه پزشکانی که اهدای خون را تجویز می کنند بدانند که الزاماً هر تزریق خونی نمی تواند نجات بخش زندگی باشد ...