پنجشنبه ۰۱ اسفندساعت ۰۴:۳۶Feb 2020 20

جدیدترین‌های «جام تختی»

سلام نو   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، تیم ملی کشتی فرنگی ایران که از روز گذشته کار خود را در رقابت های قهرمانی آسیا به میزبانی دهلی نو آغاز کرد؛ امروز هم به نمایش درخشان خود در قاره کهن تداوم بخشید. ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۶:۰۸   + ۶۵ سایت دیگر  
فدراسیون کشتی اعلام کرد تست اولیه بهروز هدایت در جام تختی مثبت شده است و در جریان مسابقات قهرمانی آسیا از این موضوع مطلع شده اند.
برترین ها   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۶:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: پیکار های کشتی فرنگی قهرمانی سال 2020 آسیا از امروز (سه شنبه) با برگزاری پنج وزن نخست آغاز شد و فردا (چهارشنبه) به پایان می رسد. در مبارزه های وزن 87 کیلوگرم که روز گذشته برگزار شد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۱۸   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اتحادیه جهانی کشتی با ارسال نامه ای به فدراسیون کشتی به مربی خاطیِ رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی اخطار داد.
برترین ها   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: محمد بنا در خصوص حضور در پیکارهای کشتی قهرمانی آسیا در هند اظهار داشت: بعد از جام تختی در شیراز ، نخستین مرحله تمرینی را برگزار کردیم که با اعزام تیم به مسابقات قهرمانی آسیا همزمان شده است. کشتی گیران به 2 گروه تقسیم شدند و یک گروه به مرور فن پرداختند و گروه دیگر تمرین کشتی می کنند ...
کرد پرس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۱:۴۶    
به گزارش خبرگزاری کُردپرس، سرمربی تیم ملی بزرگسالان کشتی فرنگی کشور 30 ورزشکار را در اوزان 55، 60، 63، 67، 72، 77، 82، 87، 97 و 130 کیلوگرم به اردو دعوت کرد . ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۲:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش جی پلاس ، محمد بنا درباره انتخاب فرنگی کاران اعزامی ایران به رقابت های قهرمانی آسیا، اظهار کرد: برخی ها تفکرشان این بود که هر کشتی گیری که در جام تختی قهرمان شود حتما باید به رقابت های قهرمانی آسیا اعزام شود ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۴:۰۱    
تهران- ایرنا- رییس هیات کشتی استان مازندران در خصوص اعزام نشدن علی اکبر یوسفی نفر نخست جام تختی در وزن 130 کیلوگرم به رقابت های قهرمانی آسیا گفت: ابتدا به این موضوع اعتراض داشتیم اما با توضیحات سخنگوی فدراسیون کشتی متقاعد شدیم و او قرار است در جام وهبی امره ترکیه حضور یابد.
برترین ها / بانک ورزش   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۱:۵۹   + ۴۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: حسن رنگرز مدیر فنی تیم های ملی کشتی فرنگی در مورد ترکیب تیم اعزامی به رقابتهای قهرمانی آسیا گفت: پس از ارزیابی فنی که طی چند روز گذشته به عمل آمد و با توجه به نتایج رقابت های بین المللی جام تختی در مورد نفرات اعزامی به مسابقات کشتی بزرگسالان قهرمانی آسیا در هند تصمیم گیری شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۳:۲۹    
مدیر تیم های ملی کشتی فرنگی گفت: اینکه میرزازاده به جای یوسفی راهی مسابقات قهرمانی آسیا می شود، تصمیم کادرفنی تیم ملی است و باید به این تصمیم اعتماد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
کادرفنی تیم ملی کشتی فرنگی نفر سوم سنگین وزن کشتی فرنگی جام تختی را به جای قهرمان این رقابت ها برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا انتخاب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۰۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
داور مسابقه نصیری و مقصودی در جام تختی گفت: فن نصیری آنقدر زیبا اجرا شد که فکر کردم 4 امتیازی است اما با دیدن فیلم مسابقه متوجه شدم 2 امتیاز است.
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۲۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مردم نیوز :محسن کاوه که میهمان برنامه دایره طلایی بود درباره برنامه های تیم ملی کشتی آزاد گفت: اصل برنامه ما از قبل المپیک بود و جام تختی را ورودی این رقابت ها قرار دادیم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
کمیته انضباطی فدراسیون کشتی امروز با برگزاری جلسه ای اتفاقات روی داده در رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی در شهر شیراز را بررسی کرد.
میزان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رئیس کمیته داوران فدراسیون کشتی گفت: با درخواست کادرفنی فیلم مبارزات حاشیه ساز در جام تختی بازبینی شد. تاریخ انتشار: 18:17 - 19 بهمن 1398 - کد خبر: 594657
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
حسن رنگرز، سخنگوی فدراسیون کشتی اعلام کرد، خانه کشتی تا اوایل اسفند ماه سال جاری آماده بهره برداری خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
آزادکار وزن 65 کیلوگرم ایران با انتقاد از کادر فنی تیم ملی، گفت: من هم تا حدی طاقت دارم این برخوردها را تحمل کنم. نه شغل دارم نه حریف تمرینی، اما آمدم قهرمان جام تختی شدم تا آسیایی بروم و کمی مشکلاتم حل شود اما عشقشان کشید که حقم را بخورند و بیرونم کنند.
میزان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۰۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- باید در شرایط مساوی و رقابت های پایاپای با رقبای خارجی، پیروزی به کشتی گیران ایران برسد. تاریخ انتشار: 01:01 - 15 بهمن 1398 - کد خبر: 592813
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۵:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
به نظر می رسد در دو وزنی که ابهاماتی در خصوص انتخاب ملی پوش آسیایی وجود داشت مجید داستان و امیرحسین مقصودی روانه دهلی نو خواهند شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۰۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران گفت: تیم جوانی برای رقابتهای قهرمانی آسیا در نظر گرفته شده که از نفرات منتخب و برتر جام تختی هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ملی پوش وزن 79 کیلوگرم کشتی آزاد جهانی 2019 گفت: در لیگ جهانی با محسن کاوه و غلامرضا محمدی صحبت کردم و وضعیتم را شرح دادم که می خواهم کمرم را مداوا کنم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۱۱ - ۱۱:۲۷    
مربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: عملکرد کشتی گیران در جام تختی نشان داد مربیان سازنده به خوبی کارشان را انجام داده اند.
میزان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۹ - ۰۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- عضو تیم کشتی فرنگی گفت: اگر کم لطفی داوران نبود قطعا مدال طلای وزن 72 کیلوگرم جام تختی را به دست می آوردم. تاریخ انتشار: 00:01 - 09 بهمن 1398 - کد خبر: 591166
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
دانش آموزان مدارس سما توانستند طی هفته گذشته در حوزه های علمی، پژوهشی و ورزشی افتخار آفرینی کنند.
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مردم نیوز :بعد از برگزاری چهلمین دوره مسابقات کشتی فرنگی جام تختی در شیراز با حضور 5 تیم خارجی، سرمربیان تیم های روسیه و قرقیزستان مهمان سازمان لیگ کشتی بودند. سرمربیان تیم های روسیه و قزقیزستان در جام تختی، با حضور در سازمان لیگ با عبدالمهدی نصیرزاده دیدار و گفت وگو کردند. ...
ورزش 3   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
بازبینی کشتی های وزن 65 کیلوگرم جام تختی باعث تغییر نتایج مبارزه نیمه نهایی و دادن رای به شکست قهرمان این وزن شده است!
وانا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
محسن کاوه در واکنش به تغییر نتیجه مبارزه میثم نصیری با امیرحسین مقصودی اعلام کرد که در این خصوص جلسه ای با کادرفنی تیم ملی کشتی آزاد خواهد داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۰:۴۵    
رئیس کمیته داوران فدراسیون کشتی در خصوص تغییر نتیجه مبارزه نفر اول وزن 65 کیلوگرم کشتی آزاد جام تختی با حریف جوانش توضیحاتی ارائه کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به بررسی مجدد داوری مبارزه های میثم نصیری با امیرحسین مقصودی و امیرمحمد یزدانی به درخواست کادرفنی تیم ملی آزاد، برنده مبارزه نصیری و مقصودی در جام تختی کشتی آزاد تغییر کرد.
قم نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۲۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
قم نیوز: فرنگی کار مطرح قم در ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی ایران به عنوان قهرمانی چهلمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی دست پیدا کرد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۴:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
فرنگی کاران خوزستانی در رقابت های بین المللی جام جهان پهلوان تختی به چهار مدال طلا، چهار نشان نقره و شش مدال برنز دست پیدا کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
احتمال استفاده از 4 فرنگی کاری که از حضور در رقابت های جام تختی شیراز معاف شدند، در ترکیب آسیایی تیم ملی کشتی فرنگی بسیار کم است.
مرآت   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
قهرمان وزن 72 کیلوگرم مسابقات کشتی فرنگی جام تختی گفت: کشتی در تایم دوم مقابل گرایی کمی حساس شد و در یک لحظه غفلت کردم و روی پل رفتم، اما ضربه نشدم.
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
امید نوروزی: سرمربیگری تیم ملی را قبول نکردم مردم نیوز : امید نوروزی در گفتگو با ایسنا، درباره علت قبول نکردن دریافت بازوبند پهلوانی استان فارس در جریان برگزاری رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی در شیراز، اظهار کرد: این بازوبند خیلی با ارزش است و من خودم را لایق دریافت آن نمی دانستم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۰:۵۳    
بعد از برگزاری رقابت های کشتی فرنگی جام تختی در شیراز و رضایت همه از میزبانی این شهر، به نظر می رسد یک مرحله از اردوهای تیم ملی در راه المپیک در شیراز برگزار شود.
میزان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: برای اردو و مسابقات مختلف از جمله المپیک حضور هیچ کشتی گیری مشخص شده نیست. تاریخ انتشار: 10:29 - 06 بهمن 1398 - کد خبر: 590356
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۰:۳۰    
سرمربی سابق تیم ملی کشتی فرنگی جوانان گفت: جوانترها عملکرد خوبی در جام تختی داشتند و این نوید روزهای خوبی را در آینده می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۰۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته داوران کشتی فدراسیون کشتی معتقد است عملکرد داوران رقابتهای کشتی فرنگی جام تختی با توجه به نظر مثبت نماینده اتحادیه جهانی مورد قبول است.
فانوس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۰۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
قهرمان وزن 130 کیلوگرم مسابقات کشتی فرنگی جام تختی گفت: حریفانم حدود 7-8 سال از من بزرگتر و از نظر تجربه بسیار جلوتر از بودند و شاید اندازه سن من تجربه داشته باشند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۰۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
در روز هایی که کنفدراسیون فوتبال آسیا با یک توطئه سعودی- امریکایی بر طبل ناامنی و عدم برگزاری مسابقات بین المللی ورزشی در ایران می کوبد، شیراز آخر هفته گذشته میزبان رقابت های کشتی فرنگی جام بین المللی تختی بود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۹:۰۸    
مسابقات کشتی فرنگی جام تختی به میزبانی شیراز برخلاف رقابت های کشتی آزاد در یک شرایط متفاوت برگزار شد و تیم ایران توانست بعنوان قهرمانی این مسابقات دست پیدا کند.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
شیراز - ایران قهرمان مسابقات بین المللی کشتی فرنگی جام تختی شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سه برنز و یک طلا حاصل حضور فرنگی کاران قم در رقابت های بین المللی جام تختی در شیراز بود.
ورزش 3   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
جام تختی تا حدودی مهر تاییدی روی انتخاب های محمد بنا برای مسابقات جهانی 2019 زد؛ اگرچه شگفتی هایی را هم در دل خود جای داده بود.
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
اردوی تیم ملی کشتی فرنگی روز 10 بهمن آغاز می شود مردم نیوز : به نقل از مهر رقابت های کشتی فرنگی جام تختی شب گذشته با معرفی نفرات برتر در شهر شیراز به پایان رسید تا کادر فنی بتواند با مشخص شدن نفرات برتر، نخستین اردوی تیم ملی را آغاز کند. ...
خوزنیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس هیات کشتی خوزستان گفت: کشتی گیران جوان و بزرگسال خوزستانی همچون دوره های گذشته در قهرمانی ایران در رقابت های بین المللی جام تختی نقش پررنگی داشتند. ...
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
نسل طلایی کشتی فرنگی ایران در یک قاب مردم نیوز : چهلمین دوره مسابقات کشتی فرنگی جام تختی طی 2 روز در شیراز برگزار شد؛ رقابت هایی که بیشتر جنبه داخلی داشت و اکثر مدعیان پوشیدن دوبنده تیم ملی روی تشک رفتند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مهدی ابراهیمی فرنگی کار قمی وزن 82 کیلوگرم در رقابت های کشتی جام تختی پس از چهار پیروزی به دیدار پایانی راه یافت .
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۲:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی با تاکید بر اینکه بازنده ها و برنده ها در جام تختی کار را تمام شده ندانند، گفت: هیچ کشتی گیری بطور قطعی ملی پوش نیست و همه شانس المپیکی شدن را دارند.
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
عذرخواهی پس از جنجال در جام تختی مردم نیوز : در جریان مبارزه مرحله یک چهارم نهایی وزن 72 کیلوگرم کشتی فرنگی جام تختی در سالن شهید دستغیب شیراز، محمدرضا گرایی کشتی گیر شیرازی تیم ملی و دارنده مدال های طلای زیر 23 سال 2019 جهان ...