شنبه ۲۳ آذرساعت ۰۵:۴۹Dec 2019 14

جدیدترین‌های «سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی»

سازمان تعزیرات حکومتی   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از جریمه 12 میلیاردی یک شرکت تولید کننده جوجه یک روزه در استان فارس خبر داد.
پایگاه خبری گسترش / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۶:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
سازمان غذا و دارو در واکنش به اظهارات سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی در نشستی خبری درباره نرخ ایمپلنت در تهران، تاکید کرد که نرخ ایمپلنت ها با لحاظ به کیفیت آنها، از حدود 150 هزار تومان تا یک میلیون تومان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۴:۳۳    
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی نسبت به انتقاد رسانه ها از سازمان تعزیرات واکنش نشان داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از رسیدگی به پرونده تخلف ارزی یک شرکت واردکننده خبر داد و گفت: پس از احراز تخلف این شرکت به پرداخت جریمه 19 میلیارد ریالی محکوم شد.
سازمان تعزیرات حکومتی   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از جریمه 19 میلیارد ریالی یک شرکت وارداتی خبر داد.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۲۰:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، وی افزود: مقرر شد این شعب ویژه رسیدگی هایشان را یک هفته ای انجام دهند و نتیجه رسیدگی ها را به استحضار هموطنان برسانند. رایگانی خاطرنشان کرد ...
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: خوشبختانه بازار در آرامش کامل بسر می برد و مشکل خاصی در کشور وجود ندارد.
کیهان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۲۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی کشور با اشاره به نظارت و کنترل بازار در پی طرح سهمیه بندی و اعلام نرخ جدید بنزین، از افزایش گشت های سیار نظارتی برای کنترل بازار خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۴:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از اجرای طرح ویژه و افزایش گشت های این سازمان برای مقابله با گران فروشی به بهانه افزایش قیمت بنزین خبر داد.
فردا نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۳:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از اجرای طرح ویژه برای مقابله با گران های احتمالی به بهانه افزایش قیمت بنزین خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۳۹    
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با حضور در برنامه گفت وگوی ویژه خبری به بررسی نظارت و کنترل بازار بعد از افرایش قیمت بنزین پرداختند.
پایگاه خبری گسترش / جام جم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۰۸:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
تابش با بیان اینکه هیچ نوع افزایش نرخ کالایی نداریم، گفت: با هر گونه افزایش برخورد جدی می شود. گسترش نیوز: عباس تابش شب گذشته (جمعه 24 آبان) در برنامه تیتر امشب شبکه خبر سیما با اشاره به اینکه در جلسه تنظیم بازار سهمیه سرویس مدارس، آموزش رانندگی و همه مراکزی که خدمات خاص می دهند ...
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۴:۲۷   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصاد خبرگزاری تهران پرس، در شرایطی که به گفته یاسر رایگانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی عدم عرضه خودرو از سوی خودروسازان باعث افزایش قیمت ها در بازار شده است ...
شیعه نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به طرح اربعین حسینی این سازمان گفت: 2 هزار و 417 پرونده در این خصوص تشکیل شده است و متخلفان به پرداخت 37 میلیارد و 985 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.
سازمان تعزیرات حکومتی   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۵:۰۹    
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی در نشست با خبرنگاران جزئیات آخرین احکام پرونده های مهم و ملی رسیدگی شده در سراسر کشور را اعلام کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۰۱:۴۵    
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی در واکنش به افزایش مجدد قیمت خودرو های داخلی در دو روز گذشته گفت: خودروساز ها درروند کاهش قیمت خلل ایجادکردند و با کاهش عرضه و پلاک گذاری خودرو بازار خودرو را به سمت صعود قیمت ها هدایت کردند.
شبکه خبر   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از تشکیل 35 پرونده تخلف دفاتر هواپیمایی در ایام اربعین خبر داد و گفت: 23 تخلف مربوط به استان تهران است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۴:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی در خصوص افزایش قیمت خودرو گفت: متاسفانه در 2 ماه اخیر که شاهد عکس العمل خوب در بازار درباره سیر نزولی کاهش قیمت خودرو بودیم، خودروساز های داخلی نقشی را که باید ایفا می کردند ...
سیدیاسر رایگانی در نشست خبری ارائه عملکرد سازمان تعزیرات حکومتی اظهار کرد: متاسفانه دوستان در سازمان هواپیمایی می گویند دفاتر و شرکت های پاک مجوز فروش بلیت هواپیما دارند. وقتی دفتر پاک با مجوز پاک امکان فروش بلیت دارد اگر در شبکه دلالی نیست پس در چه قالبی است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۲:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: در رابطه با عملکرد اپراتورها در ایام اربعین تخلف صورت گرفته است و باید جریمه شوند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۱:۵۷   + ۳۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: کل پرونده ها در 7 ماهه نخست سال 98 نسبت به بازه مشابه سال گذشته 14 درصد رشد داشته است که این رقم در بحث قاچاق رشد 28 درصدی داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: 35 پرونده تخلف شرکت های هواپیمایی در ایام اربعین تشکیل شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
سید یاسر رایگانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی درباره قیمت های کنونی کالاها گفت: ما درشرایطی هستیم که دلار ثابت شده است ولی قیمت های کنونی کالاها واقعی نیست و این نماد گران فروشی است.
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۱:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، سیدیاسر رایگانی، سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی اظهار کرد: حدود دو ماه پیش مسئولان سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کردند در جلسه ای با تولیدکنندگان رب مقرر شده قیمت توافقی اعلام و درج شود ...
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، سید یاسر رایگانی، سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: حدود دو ماه پیش مسؤولان سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کردند که در جلسه ای با تولیدکنندگان رب مقرر شده قیمت توافقی اعلام و درج شود ...
سازمان تعزیرات حکومتی   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با انتقاد از کاهش نیافتن قیمت رب از سازمان حمایت خواست تعارف را با تولیدکنندگان رب گوجه کنار بگذارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۴:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از جریمه 471 میلیارد ریالی 3 متهم پرونده عرضه خارج از شبکه سوخت خبر داد.
سازمان تعزیرات حکومتی   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۳:۰۵    
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از جریمه 471 میلیارد ریالی 3 متهم پرونده قاچاق سوخت خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۲۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از جریمه 137میلیارد ریالی یک شرکت تولیدی قند به دلیل عرضه خارج از شبکه 2هزار تن شکر سهمیه ای در تبریز خبر داد.
آناج   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۶:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از جریمه 137 میلیارد ریالی شرکت تولیدی قند در تبریز به دلیل عرضه خارج از شبکه 2 هزار تن شکر سهمیه ای خبر داد.
سازمان تعزیرات حکومتی   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۶:۰۴    
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از جریمه 137 میلیارد ریالی شرکت تولیدی قند در تبریز به دلیل عرضه خارج از شبکه 2 هزار تن شکر سهمیه ای خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۷:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: از نگاه ما اپراتور تخلف کرده و وزیر ارتباطات باید اپراتورهای متخلف را معرفی کند تا در دادگاه پاسخگوی بازگشت 26میلیارد تومان به حساب مشترکان خود باشند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: گرانفروشی و کم فروشی اپراتور های تلفن همراه در ایام اربعین محرز شده است. تاریخ انتشار: 15:41 - 04 آبان 1398 - کد خبر: 562236
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۶:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از وزیر ارتباطات خواست اپراتور های متخلف را به سازمان تعزیرات معرفی کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا- سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: شرکت توزیع برق خوزستان به دلیل دریافت وجه اضافی در حق دولت و شاکیان حدود 9 میلیارد ریال جریمه شد.
سازمان تعزیرات حکومتی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۱۷    
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از جریمه 9 میلیارد ریالی شرکت توزیع برق خوزستان به دلیل دریافت وجه اضافی در حق دولت و شاکیان خبر داد.
سازمان تعزیرات حکومتی   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۵:۱۶    
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از آغاز طرح نظارتی اربعین به منظور تسهیل کسب و کار و تامین رفاه زوار خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با اعلام کشف 25 هزار کیلوگرم شیرخشک قاچاق گفت: قاچاقچی شیرخشک در چابهار بیش از 6 میلیارد ریال جریمه شد.
سازمان تعزیرات حکومتی   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۳:۵۷    
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی جزئیات رسیدگی به آخرین پرونده های مهم و ملی در سطح کشور را بیان کرد.
پارسینه   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
سیدیاسر رایگانی گفت: مدیرعامل یک شرکت که گازوئیل یارانه ای در استان خراسان جنوبی را قاچاق کرده بود، به شعبه احضار شد. وی افزود: در بررسی ها محرز شد که این شرکت اقدام به 101 هزار و 865 لیتر گازوئیل کرده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۰۸:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از جریمه 5 میلیاردی مدیرعامل یک شرکت صادراتی برای قاچاق سوخت خبر داد و گفت: این حکم قطعی شده است.
کیهان   ۱۳۹۸/۰۷/۰۵ - ۲۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: گزارش های متعددی در خصوص اختلاف قیمت تا 30 برابری ایمپلنت در شهر تهران به سامانه 135 تعزیرات رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۳:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی : از سال 91 تاکنون 4 هزار و 400 میلیارد تومان جریمه وصول نشده داریم
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۲۳:۵۱    
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از خلاف واقع بودن اظهارات شبنم نعمت زاده پرده برداشت و گفت: این متهم در کرج مؤسسه داشته و همچنان فعالیت دارد.
سازمان تعزیرات حکومتی   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از وصول جریمه 40 میلیارد تومانی در سه پرونده خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۰۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
فارس نوشت: سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: با توجه به میزان اخذ شده در 4 دوره قبض، شرکت گاز خراسان رضوی به پرداخت جریمه نقدی و استرداد وجوه اضافی محکوم شد و حکم به برکناری مدیرعامل شرکت صادر شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۸:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی در پاسخ به سوالی درباره اظهارات روز گذشته متهم شبنم نعمت زاده در دادگاه، گفت: وی اعلام کرده است که در کرج هیچ موسسه ای ندارد و به حوزه دارو بدون چشم داشت کمک کرده است که این اظهارات قطعا خلاف واقع است؛ ایشان در کرج فعالیت داشته و دارد. ...
برترین ها / صراط نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۶:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: یاسر رایگانی در جمع خبرنگاران در رابطه با اقدامات انجام شده از سوی تعزیرات در 5ماه اخیرگفت: تعداد 50 پرونده ارسال درخواست واخواهی و تجدیدنظر، 530 مورد مسدودالحسابی، 530 مورد توقیف اموال در گمرکات، 410 مورد اعمال توقیف اسناد و املاک و 485 مورد تعلیق کارت بازرگانی انجام شده است ...
صراط نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۷:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از خلاف واقع بودن اظهارات شبنم نعمت زاده پرده برداشت و گفت: این متهم در کرج موسسه داشته و فعالیت دارد.
سازمان تعزیرات حکومتی   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۷:۱۹    
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی در پاسخ به اظهارات روز گذشته متهم شبنم نعمت زاده در دادگاه گفت: وی اعلام کرده است که در کرج هیچ موسسه ای ندارد و به حوزه دارو بدون چشم داشت کمک کرده است که این اظهارات قطعا خلاف واقع است؛ ایشان در کرج فعالیت داشته و دارد.