دوشنبه ۰۵ اسفندساعت ۲۰:۵۹Feb 2020 24

جدیدترین‌های «رئیس اداره جهاد کشاورزی»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ملارد- رئیس اداره جهاد کشاورزی ملارد با اشاره به اینکه46هکتار از مراکز احداث گلخانه ای ملارد شناسایی شده است گفت: از این تعداد برای 36هکتار از گلخانه ها در این شهرستان مجوز صادر شده است.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی گرمسار گفت: در سومین روز از دهه فجر، یک واحد تولیدی مرغ تخم گذار با اعتبار 70 میلیارد ریال در ایوانکی افتتاح شد.
عصر همدان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی اسدآباد در گفت وگو با خبرنگار عصر همدان ؛ از بهره برداری 9 پروژه کشاورزی در ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: تعدادی از این طرح ها به عنوان واحد تولیدی و تعدادی به صورت عمرانی است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۵:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
آرادان – رئیس اداره جهاد کشاورزی آرادان گفت: پروژه توسعه ای گلخانه خیار درختی بااعتبار دو میلیارد تومان افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۹ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان آستانه اشرفیه با اشاره به میزان کود شیمیایی توزیع شده در این شهرستان گفت: میزان سهمیه کود شیمیایی در فصل زراعی جدید هفت هزار تن است که تاکنون هزار تن آن در بین کشاورزان استان های توزیع شده است.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۱:۳۰    
جلسه کارگروه توسعه کشاورزی، کشتهای گلخانه ای و ارتقا بهره وری آب شهرستان شمیرانات به ریاست بهروز صداقتی معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری شمیرانات و با حضور مسعود ایلکا رئیس اداره جهاد کشاورزی شمیرانات و اعضاء جلسه در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
دامغان - رئیس اداره جهاد کشاورزی دامغان از تخصیص 43 میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی به این شهرستان خبر داد و گفت: از این میزان 18 میلیارد ریال تسهیلات جذب شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۲:۲۱    
تهران- ایرنا- رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان پردیس گفت: به منظور افزایش و توسعه بهره وری از منابع طبیعی، ویلا و باغ های غیرمجاز تخریب شده این شهرستان به گلخانه تبدیل می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۰۸:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس اداره جهاد کشاورزی تبریز گفت: در بحث آبیاری سبزیجات با آب فاضلاب که دو سال قبل مطرح شد، کشاورزان تقصیری نداشتند و آب پاک قنات کشاورزان به هنگام جاری شدن در کانال با آب فاضلاب مخلوط می شد و جداسازی آن جزو وظایف آب و فاضلاب و شهرداری بود.
عصر همدان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی نهاوند در گفت وگو با خبرنگاران گفت: با توجه به ممنوعیت کشت گیاهان ممنوعه طرح جلوگیری از کشت این گونه گیاهان در دستور کار جهاد کشاورزی قرار دارد. ...
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۴:۰۸    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، جلسه بررسی امور عشایری با حضور حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری، هاتف ممیزی رئیس امور عشایری استان تهران، معاونین عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری ری، بخشداران ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۰۸:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی قشم از ثبت 4 میلیارد و 900 میلیون ریال خسارت در پی بارندگی هفته پیش این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
به گفته فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه در دهه فجر 38 پروژه در این شهرستان افتتاح و رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان آستانه اشرفیه مکلف شد هرچه سریع تر میزان اعتبارات دریافتی را به اعلام کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
شوشتر- رئیس اداره جهاد کشاورزی شوشتر گفت: بیش از 700 پرونده تشکیل و به دستگاه قضا در راستای صدور حکم معرفی می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۵:۵۸    
رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان پردیس گفت: آلودگی به صورت گسترده در منابع خاکی کشور وارد شده است و این آلودگی به صورت عمدی و یا سهوی سلامت انسان را مستقیم و یا غیر مستقیم به مخاطره می اندازد.
اتحاد خبر   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۰۹:۰۷    
اتحاد خبر: معاون امور اقتصادی وزیر کشور صبح پنجشنبه 19 دی ماه به همراه فرماندار دشتستان و رئیس اداره جهاد کشاورزی از سردخانه سه هزار تنی و بسته بندی خرما در آبپخش بازدید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۲۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان پردیس گفت: حکم قطعی آزادسازی نیم هکتار زمین کشاورزی با قلع وقمع بنای ساخته شده در روستای کردنبرد پردیس اجرا شد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره جهادکشاورزی نیشابور گفت: در حال حاضر 58 درصد منابع آبی کشاورزی نیشابور از منابع زیرزمینی تأمین می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۲۰:۴۲    
رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان ری گفت: زعفران کاران شهرستان ری با کمک کارشناسان جهاد کشاورزی در حوزه تأمین پیاز زعفران، کود و مشاوره موفق شدند حدود 30 کیلوگرم زعفران درجه یک در مزارع فشافویه تولید کنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ - ۰۹:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان بناب از تخریب سه واحد از کاربری های غیر مجاز در اراضی کشاورزی این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دامغان - رئیس اداره جهاد کشاورزی دامغان از اتمام برداشت دو محصول پیاز و سیب زمینی در این شهرستان خبر داد و گفت: سه هزار و 250 تن از این دو محصول برداشت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ - ۰۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رئیس اداره جهاد کشاورزی سقز با بیان اینکه شهرستان سقز در تولید زنبور عسل رتبه اول استان را کسب کرده گفت: امسال 530 تُن عسل توسط زنبورداران این شهرستان تولید شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ - ۰۶:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی مه ولات با اشاره به اینکه سالانه از 20 هزار هکتار باغات این شهرستان حدود 30 هزار تن پسته خشک برداشت می شود، از راه اندازی بورس این محصول در آینده ای نزدیک خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۸ - ۱۶:۲۲    
رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان فیروزکوه گفت: در یک زمین حدوداً 30 هکتاری اقدام به احداث 93 مورد ساخت وساز غیرمجاز کرده بودند که همه آن ها تخریب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۲۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی استان تهران گفت:کاهش میزان ذخایر آب زیرزمینی حکایت از رشد بیش از حد سدها دارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد با حضور مسئولان استانی و شهرستانی مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان کهگیلویه برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
با حکم رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد علیرضا نیکویی زاده به عنوان سرپرست اداره جهاد کهگیلویه منصوب شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۴:۳۵    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، حسین توکلی کِجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری با عباسی رئیس اداره جهاد کشاورزی و اعضای گروه آببران شهرستان ری دیدار و از نزدیک در جریان مشکلات آب کشاورزی شهرستان ری قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا - رئیس اداره جهاد کشاورزی گچساران گفت: پنج هزار و 670 تن محصول گوجه فرنگی خارج از فصل در شهرستان تولید و روانه بازارهای مصرف شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ساوه _ ایرنا – رئیس اداره جهاد کشاورزی زرندیه گفت: 400 تن کود فسفاته معادل نیمی از سهمیه تخصیصی برای کشت پاییزه این شهرستان بین کشاورزان توزیع شده اما به علت وارداتی بودن این محصول، هنوز 50 درصد باقیمانده از سهمیه جذب نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان آستانه اشرفیه از تولید 11 هزار 141 تن پیله بادام زمینی خشک در آستانه اشرفیه برداشت شد.
کانون سبحان   ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی کوهدشت گفت: 45 هکتار زعفران در سطح کوهدشت کشت می شود و در رقابت با سایر نقاط کشور، این محصول دارای کیفیت مطلوب و بالایی است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا - رئیس اداره جهاد کشاورزی زرندیه گفت: یک چهارم از اراضی باغی و زراعی این شهرستان با اقداماتی که از سال 1387 تاکنون انجام شده،به سامانه های آبیاری نوین و تحت فشار مجهز شده اند.
آوای رودکوف   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان لارستان از برداشت بیش از 17 هزار تن لیمو ترش از باغات این شهرستان، خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان دماوند از برداشت 1600 تن محصول سیب زمینی از 50 هکتار اراضی کشاورزی این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
میامی - رئیس اداره جهاد کشاورزی میامی بابیان اینکه درمجموع تعداد 581 کندوی عسل در سطح این شهرستان وجود دارد، گفت: افزایش تولید این محصول پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان پارس آباد گفت: برداشت محصول چغندر قند در شهرستان پارس آباد مغان در شمال استان اردبیل آغاز شده است.
شوشان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۲۲:۴۵    
رئیس اداره جهاد کشاورزی شوشتر از رشد 3 برابری کشت و برداشت شلتوک در این شهرستان در سال جاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی مه ولات با اشاره به اینکه تولید پسته در این شهرستان در 19 هزار و 300 هکتار سطح زیرکشت انجام می شود، گفت: تولید پسته برای 400 هزار نفر در مه ولات شغل روزکاره ایجاد کرده است.
دانا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره جهادکشاورزی قوچان گفت: از 800 هکتار سطح زیر کشت زعفران در این شهرستان بیش از 400 تن گل زعفران برداشت می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۰۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی تفت گفت: جشنواره انار تفت باید سبب اقتصادی شدن باغ های تفت شود تا باغداران دلگرم باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۴:۴۶    
شاهرود - رئیس اداره جهاد کشاورزی شاهرود بابیان اینکه بارش باران و رگبار هفته گذشته به کشاورزی بخش بسطام خسارت زده است، گفت: احتمال افزایش خسارت به کشاورزان منطقه وجود دارد.
عصر همدان   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۴:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
علی کمالی نژاد در گفت وگو با خبرنگار عصر همدان ؛ گفت: در شهرستان نهاوند بیش از 35 هزار هکتار اراضی کشاورزی آبی وجود دارد و سالانه محصولات مختلفی توسط کشاورزان از این اراضی برداشت می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی پاوه، از برداشت بیش از 3 هزار تن انار در باغات این شهرستان خبر داد.
عصر همدان   ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
علی کمالی نژاد، رئیس اداره جهاد کشاورزی نهاوند در گفت وگو با خبرنگار عصر همدان گفت: هم زمان با سراسر کشور سرشماری کلونی های زنبورداری شهرستان نهاوند در روزهای قبل انجام شد تا برنامه ریزی و مدیریت بهتری نسبت به تولید عسل در شهرستان نهاوند داشته باشیم. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۷:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا - رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان ساوه گفت: بارندگی های اول تا سوم آبان باعث شد که 60 درصد از محصول انار باغ هایی که تاکنون برداشت نشده اند، دچار خسارت شوند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رئیس اداره جهاد کشاورزی میبد گفت: امسال وضعیت باغات زیر کشت انار خوب است و پیش بینی می شود بیش از 20 هزار تن انار در سطح شهرستان برداشت شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان شمیرانات اعلام کرد: یکهزار و 150 تن از 550 هکتار باغ زیر کشت این محصول برداشت شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۲۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس اداره جهاد کشاورزی فیروزکوه اعلام کرد: با تخریب 30 مورد ساخت و ساز غیرمجاز در روز جاری بیش از 20 هکتار از زمین های کشاورزی شهرستان آزادسازی شد.
توازن   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۶:۲۷    
توازن؛ زیرساخت های لازم برای اجرای طرح باغداری در 250 هکتار از زمین های منطقه غورک های باشت آماده است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد ...