پنجشنبه ۲۵ مهرساعت ۰۵:۳۳Oct 2019 17

جدیدترین‌های «بنیاد مسکن»

خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- 22.5 میلیارد تومان پروژه عمرانی در چهارمحال و بختیاری با حضور معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی افتتاح شد.
جماران   ۱۰ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدعلی رضایی روز چهارشنبه در بازدید از روند بازسازی مناطق سیل زده اهواز و باوی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا و در پاسخ به انتقاد برخی ساکنان مناطق سیل زده از ناکافی بودن تسهیلات دولتی و بانکی برای بازسازی منازل آسیب دیده از سیلاب ویرانگر فروردین ماه 1398 افزود ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیر بنیاد مسکن شهرستان داراب گفت: در نشست های مقدماتی تصمیم گیری قطعی برای جابجایی روستای کوه سفید گرفته شده است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن استان خراسان جنوبی گفت: طرح اقدام ملی با ساخت هزار و 70 واحد مسکن شهری در شهرهای کمتر از 100 هزار نفر جمعیت خراسان جنوبی اجرا می شود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل بنیادمسکن لرستان از معرفی بیش از 43 هزار متقاضی سیل زده استان به بانک های عامل خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان به مناسبت فرارسیدن 15 مهرماه روز ملی روستا گفت: برای 68 درصد از واحدهای مسکونی روستایی سند مالکیت صادر شده است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: برای مرمت واحدهای بوم گردی در روستاهای هدف گردشگری، تسهیلات 20 میلیون تومانی با سود 4 درصد و تسهیلات 40 میلیون تومانی با سود 5 درصد برای احداث واحدهای بوم گردی پردخت می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد - ایرنا- معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامیگفت: طرح هادی 50 درصد روستاهای بالای 20 خانوار در کشور با حمایت دولت تهیه و اجرا شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۹    
طرح هادی روستای هرچگان از توابع شهرستان شهرکرد صبح امروز با حضور معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و جمعی از مسؤولان استانی افتتاح شد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۲    
سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان سرخس از ساخت 257 واحد مسکونی در مناطق سیل زده این شهرستان خبر داد و گفت: عملیات ساخت این تعداد واحد آغاز شده و در فاز اول تا پایان آبان ماه امسال 107 واحد تحویل متقاضیان می شود.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی حربه قانونی برای جلوگیری از تخلفات در روستاها ندارد فقط گزارشات را برای بخشداری ها ارسال می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۴    
مدیرکل بنیاد مسکن خراسان جنوبی گفت: استان خراسان جنوبی در چند سال گذشته زمین خواری نداشته و موضوع زمین خواری در آن به صفر رسیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل بنیاد مسکن خراسان جنوبی گفت: بنیاد مسکن ابزار قانونی کافی برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز در روستاها در اختیار ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۲    
طرح های هادی روستای هرچگان شهرستان شهرکرد با حضور معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی افتتاح شد.
بیان روز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۵    
معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور از ساخت 18هزار واحد مسکن محرومین روستایی در استان هایب سیستان بلوچستان ،خراسان جنوبی ،کرمان و لرستان آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی از تملک 110 هکتار زمین روستایی استان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۷:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: در طول 40 سال گذشته 4میلیون و 325 هزار مسکن در مناطق روستایی و شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت احداث شده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۷:۳۵    
26 طرح هادی روستایی در شهرستان کیار چهارمحال و بختیاری با حضور معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بهره برداری شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
پلدختر- مدیرکل بنیاد مسکن لرستان گفت: نُرم بازسازی مسکن روستایی در برخی نقاط لرستان به لحاظ صعب العبور بودن این مناطق، زیر 10 درصد است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۱:۱۳    
معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: در بنیاد مسکن آمادگی وجود دارد در روستاهای هدف گردشگری به افراد دارای مجوز گردشگری 2 واحد وام با سود 4 درصد داده شود.
شهر فردا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد بازسازی بنیاد مسکن در لرستان با اعلام آخرین وضعیت احداث واحدهای سیل زده در این استان، گفت: تا کنون 42 هزار تن سیمان رایگان بین مردم توزیع شده است.
کیهان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 450 میلیارد ریال به صورت بلاعوض و با کمک های دولت به مردم و مناطق خسارت دیده ناشی از سیل فروردین امسال و همچنین زمین لرزه اردیبهشت 97 پرداخت شد. ...
کیهان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: یک هزار و 500 تن سیمان رایگان برای احداث و بازسازی مسکن های آسیب دیده از سیلاب امسال، به استان اختصاص یافت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۹:۳۷    
معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: تاکنون در کشور 3 میلیون و 500 سند برای املاک روستایی و شهرهای زیر 20 هزار نفر در کوتاه ترین زمان ممکن صادر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۹:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- 26 طرح هادی روستای چهارمحال و بختیاری روز سه شنبه با حضور معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بهره برداری شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: 26 طرح هادی روستایی با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال در شهرستان کیار افتتاح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۸:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور از صدور 3 میلیون و 500 هزار سند در مناطق روستایی و شهرهای زیر 20 هزار نفر کشور خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان گفت: بازسازی 20 هزار و 800 واحد روستایی لرستان در برنامه کاری بنیاد مسکن قرار دارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
خرم اّباد - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان گفت: 173 هزار خانوار در قالب 153 هزار مسکن روستایی در لرستان وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- مدیرکل بنیاد مسکن چهارمحال و بختیاری گفت: 50 درصد واحدهای مسکونی روستای امام قیس در این استان مقاوم سازی شد.
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی گفت:تاکنون 80 هزار واحد مسکونی در سطح استان مقاوم سازی و تحویل مردم شده است
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
شهرری- ایرنا- مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ری گفت: 83 هزار و 395 مترمربع از معابر روستایی این شهرستان با اعتبار 45 میلیارد ریال طی 6 ماهه نخست سال جاری آسفالت شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، احداث این واحدها با حضور محمدباقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه و در راستای تفاهم نامه این نهاد با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آغاز شده است. به گفته نوبخت تلاش می شود این واحدها کمتر از یک ساعت احداث و بهره برداری شوند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۰۰    
شهرکرد- معاون عمران روستایی بنیاد مسکن کشور گفت: گردشگری روستایی در چهارمحال و بختیاری توسعه یابد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۰    
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بروجن از احداث 4 هزار و 280 مین مسکن مقاوم سازی شده روستایی در روستای کلبی بک بخش بلداجی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فارس اعلام کرد که تاکنون بالغ بر 66 درصد از اماکن روستایی در این استان دارای سند شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به توسعه عمران روستایی گفت: در دولت دوازدهم 11 هزار و 800 کیلومتر آسفالت ریزی در روستاهای کشور اجرا شده است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرآنلاین لرستان ، محمدباقر نوبخت در خرم آباد و در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان گفت: احداث این واحدهای مسکونی در سایر استان ها یک ساله به سرانجام رسیده و تلاش خواهیم کرد این مهم در استان لرستان تا هفته دولت سال آینده به سرانجام برسند. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
جواد رحیمی مقدم روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این انجمن با هدف شناسایی افراد کم درآمد و جلب حمایت و اعتماد خیرین به عنوان مکانی رسمی و قانونی تشکیل شده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۰    
معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت: در 3 سال و نیم گذشته 11 هزار کیلومتر آسفالت ریزی در روستاهای کشور انجام شد اما چون کار به صورت پراکنده در روستاها بود خود را نشان نداد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
اقبال عباسی روز سه شنبه در نشست با معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی افزود: ظرفیت های گردشگری بسیاری در روستاهای استان وجود دارد که این موضوع می طلبد با همکاری بین بخشی در راستای شکوفایی این ظرفیت ها اقدامات موثرتری برداشته شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۳    
معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به تعمیرات و بازسازی منازل در مناطق زلزله زده گفت: تا کنون حدود 100 هزار واحد در کرمانشاه بازسازی و تعمیرات آن انجام شده است، تعدادی در سرپل ذهاب باقی مانده که عمدتا مشکلات حقوقی دارند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
سرویس ایران جوان آنلاین: تاکنون بیش از 100هزار سند مالکیت در روستا ها و شهر های کمتر از 25 هزار نفر در استان گلستان صادر شد. محمدتقی زمانی نژاد مدیرکل بنیاد مسکن گلستان با بیان اینکه تاکنون 100هزار جلد سند مالکیت در گلستان صادر شده گفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۱    
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان گفت: در طرح اقدام ملی کمتر با زمین های حاشیه شهرها سر و کار داریم و تمرکز بر ساخت مسکن در شهرهای جدید مانند بهارستان، مجلسی و غیره است که از امکانات زندگی برخوردار هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اعلام اینکه 463 پروژه بهسازی و احیای بافت باارزش و گردشگری روستایی در هفته گذشته آغاز شد، گفت: در حال حاضر، بیش از 1468طرح هادی و اجرای 1148 طرح هادی و بهسازی محیط روستایی به همت بنیاد شروع شده است.
عصر اترک   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون بازسازی بنیاد مسکن خراسان شمالی گفت: در خراسان شمالی، خسارت دیدگان ناشی از سیل بهار امسال علاوه بر اینکه از طریق معرفی به بانک ها برای دریافت تسهیلات بازسازی منازل خسارت دیده خود حمایت شدند همچنین به آنان 24 میلیارد تومان کمک بلاعوض نیز اعطا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گچساران گفت:: براساس برنامه ریزی های انجام شده تا پایان سالجاری 400 واحد روستایی با در اختیار گرفتن تسهیلات بانکی در این شهرستان مقاوم سازی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اصفهان گفت: 400 میلیارد تومان اعتبار امسال برای بهسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی این استان اختصاص یافت.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۲۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن لرستان گفت: تعمیر 90 درصد واحدهای روستایی سیل زده استان انجام شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان تهران گفت: این بنیاد تاکنون در استان 90 هزار جلد سند صادر نموده که 8 هزار فقره آن مربوط به شهرستان دماوند است که می توان گفت این شهرستان پیشرو است.