جمعه ۲۰ تیرساعت ۱۸:۳۸Jul 2020 10

جدیدترین‌های «بنیاد مسکن»

 
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۳:۳۹    
معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری مناطق آزاد کشور با بیان اینکه نمی خواهیم در روستاها هتل بسازیم گفت: اهالی روستاهای گردشگری در مناطق آزاد کشور با ایجاد مهمان کاشانه میزبان گردشگران می شوند. ...
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۶:۳۴    
منطقه آزاد ماکو – خبرماکو – مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان غربی گفت: 10 هزار و 441 واحد مسکن روستایی در منطقه آزاد ماکو مقاوم و بهسازی شده است. محمود بدلی روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرماکو اظهارداشت: مقاوم سازی چهار هزار و 812 واحد مسکونی روستایی در شهرستان ماکو ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۶:۲۱   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور افزایش وام مسکن روستایی از 45 به 50 میلیون تومان را به بانک مرکزی و بنیاد مسکن ابلاغ کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۴:۴۸    
مدیرکل بنیاد مسکن و رییس سازمان جهاد کشاورزی استان خوزستان به منظور پاسخگویی به تماس های مردمی، یکشنبه 22 تیرماه جاری در مرکز سامد استانداری خوزستان حضور می یابند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
زنجان- مدیرکل بنیاد مسکن زنجان، گفت: برای بیش از 69 درصد واحدهای مسکونی روستایی در استان زنجان سند مالکیت صادر شده است.
خمام نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اسماعیل محمودی، گفت : زیرسازی 2 کیلومتر از معابر این روستا توسط دهیاری و شورای اسلامی صورت پذیرفته، اما وعده آسفالت با گذشت حدود 1 سال از سوی بنیاد مسکن جامه عمل پوشانده نشده است. عضو شورای اسلامی روستای تیسیه خواستار رسیدگی به وضعیت آسفالت این روستا شد. ...
تحلیل بازار / خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۶:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان خبر داد: تاکنون 8 هزار خانه برای خانواده های دارای دو معلول توسط این بنیاد ساخته شده و 5 هزار نیز در سال جدید نیز در دست ساخت است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان غربی گفت: 65 درصد خانوارهای روستایی این استان شامل 186 هزار و 546 خانوار از طرح هادی روستایی بهره مند شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۴۴    
گروه استان ها - استاندار خراسان جنوبی گفت: برای نخستین بار ساخت 6 هزار واحد مسکونی شهری ویژه اقشار کم درآمد ایجاد می شود که شیوه نامه آن تنظیم شده و در روزهای آینده بنیاد مسکن اطلاع رسانی می کند.
فرمانداری لنجان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۶    
دیدار مدیرکل کمیته امدادامام خمینی (ره) استان با فرماندار شهرستان لنجان به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، صبح امروز کریم زارع مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان با خدامراد صالحی در محل فرمانداری لنجان دیدار و گفتگو کرد. ...
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۵:۵۰    
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان شوط گفت: 36 درصد اماکن روستایی شهرستان شوط مقاوم سازی شده اند. به گزارش خبر ماکو؛ میرحیدر طالب زاده در گفت وگو با خبرنگار قالانیوز در منطقه آزاد ماکو اظهار داشت: اجرای طرح هادی و ایمن سازی اماکن روستایی در شهرستان شوط با قوت هر چه تمام تر در حال اجرا است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
جلسه هماهنگی با بانکهای عامل وستاد بازسازی روستاهای سیل زده جاسک با ابتکار فرماندار جاسک و با حضور مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هرمزگان برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه وشهرسازی استان کرمان گفت: برای طرح اقدام ملی مسکن 214هکتار اراضی دولتی اختصاص دادیم که غالباً به صورت کارگزاری به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی واگذار می شود.
اخبار ملکان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۵۲    
اخبار ملکان:مدیرکل بنیادمسکن استان از اجرای طرح اقدام ملی تولید مسکن به منظور خانه دار شدن مردم در کشور خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سهرابی، مدیرکل مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: بر اساس برنامه چهارم و پنجم توسعه سالیانه ساخت 200 هزار واحد مسکونی در دستور کار این بنیاد قرار گرفته است.
فرمانداری فریدونشهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۵۷    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر به منظور فراهم شدن شرایط و روند اجرای طرح بازسازی هیاتی به ریاست آقای صفری فرماندار فریدونشهر ، آقای مرادمند ریاست جهاد کشاورزی استان ، مهندس خانی مدیر کل بنیاد مسکن استان ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- سازمان نظام مهندسی ساختمان سیستان و بلوچستان و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در خصوص ارائه خدمات مهندسی در بازسازی واحدهای مسکونی مناطق هدف در حاشیه شهرها و مناطق آسیب دیده از سیل در این استان تفاهم نامه مشترک امضا کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایلام گفت: از ابتدای پرداخت بسته های حمایتی دولت به سیل زدگان تاکنون 649 میلیارد و 630 میلیون ریال کمک بلاعوض به واحدهای مسکونی خسارت دیده از سیل این استان پرداخت شده است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر از انعقاد قرارداد طرح برون دانشگاهی در زمینه شناسایی مخاطرات پیرامونی روستاهای خراسان شمالی با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۸:۲۷    
گروه استان ها- مردم روستای ده زیار استان کرمان 10 سالی است که برای دریافت اسناد املاک خود بین ادارات ثبت اسناد و بنیاد مسکن سرگردان هستند.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۰:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن لرستان از تخصیص تسهیلات تکمیلی برای واحدهای سیل زده نیمه تمام درلرستان خبرداد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۲:۵۲    
عطا الله زمانی مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس به اتفاق عسکری نماینده داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی از روستاهای شهرستان داراب بازدید کرد و اظهار داشت : ظرفیت سازی برای توسعه روستایی در مناطق شرق فارس یک اولویت استراتژیک است. ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۱:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون امور بازسازی بنیاد مسکن گفت: به خانواده های محروم روستایی تسهیلات بلاعوض ساخت مسکن پرداخت می شود.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور گفت: در سفر رئیس جمهوری به استان قم برای 24 پروژه ای که در نظر گرفته شده بود بالغ بر 387 میلیارد تومان اعتبار تعیین شده بود که این رقم به 583 میلیارد تومان افزایش یافت. ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: در شرایط کنونی سهم بنیاد مسکن از طرح ملی تولید حدود 200هزار مسکن روستایی بود که مقرر شد سهم بنیاد در این حوزه تولید به حدود 400هزار واحد مسکونی افزایش یابد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۷:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: در شرایط کنونی سهم بنیاد مسکن از طرح ملی تولید حدود 200 هزار مسکن روستایی است، در نشست امروز مقرر شد که سهم بنیاد در این حوزه تولید حدود 400 هزار واحد مسکونی شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۶    
رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اعلام اینکه 65 هزار خانوار محروم در سطح کشور شناسایی شده است از تحویل و تکمیل 20 هزار واحد مسکونی برای محرومان توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: دغدغه توسعه روستاهای این استان در ابعاد مختلف از جمله فرهنگی، اجتماعی و عمرانی را داریم و روستاها در ابعاد مختلف توسعه می یابند.
اشکذر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۴۹    
جلسه بررسی مهمترین مسائل و مشکلات عمرانی شهرستان اشکذر با حضور صادقیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، هادی نسب فرماندار، آخوندی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیز داری، نمایندگان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ، راه و شهرسازی و بنیاد مسکن و ادارات شهرستانی مرتبط در سالن کوثر فرمانداری برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۲۶    
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ایلام، از اختصاص 400 میلیارد ریال تسهیلات جهت بازسازی زیرساخت های خسارت دیده از سیل روستاهای ایلام، خبرداد.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه مهر ایران و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تقاهم نامه ای را به ارزش 900 میلیارد ریال امضا کردند تا براساس آن به افراد واجد شرایط برای کمک به احداث و تکمیل مسکن روستایی تسهیلات پرداخت شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۴۶    
فرماندار ملارد گفت: در سه سال گذشته مبلغ 200 میلیارد تومان اعتبار از محل مالیات بر ارزش افزوده به دهیاری های این شهرستان اختصاص داده شد تا برای ایجاد توسعه و درآمدهای پایدار و اشتغالزایی سوق داده شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۵۲    
گچساران - ایرنا - رئیس اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی باشت گفت: 125 میلیارد ریال اعتبار از ابتدای سال 1398 تاکنون برای توسعه زیرساخت های مناطق روستایی این شهرستان هزینه شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
نصیبی به ضرورت بازنگری طرح هادی توسط بنیاد مسکن اشاره کرد و گفت: در بیش از 500 روستای گلستان 10 سال از عمر طرح هادی می گذرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۲۳    
گروه استان ها 15 هکتار زمین از اراضی ملی در بیج گوش روستای عباسقلی خانی کاکان بویراحمد به بنیاد مسکن واگذار شده است .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بنیاد مسکن دشتستان گفت: اکنون 45 طرح عمرانی با 117 هزار و 784 میلیون ریال آماده بهره برداری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: سه هزار میلیارد تومان اعتبار به حوزه مسکن این استان اختصاص یافته که 70 درصد این اعتبار درون این منطقه در گردش است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۱:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ابراهیم امامی روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این واحدها با رعایت اصول فنی ارایه شده از سوی بنیاد مسکن احداث شده و برای کمک به صاحبان آنها 80 میلیون ریال وام بلاعوض پرداخت می شود. وی بیان کرد: با هدف حمایت از طرح های بوم گردی و ایجاد زمینه توسعه اقتصادی و ایجاد فرصت های شغلی در مناطق [...]
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- رئیس بنیاد مسکن اسفراین گفت: سهمیه اسفراین در طرح اقدام ملی مسکن 160 واحد است که تاکنون 80 متقاضی تأیید و به بنیاد مسکن معرفی شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا- معاون مسکن و بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: زمین مورد نیاز برای ساخت یکهزار و 502 واحد مسکن در قالب طرح اقدام ملی به بنیاد مسکن و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در این استان تحویل شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها_ مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم گفت: برای همه روستاهای بالای 20 خانوار استان، تهیه طرح هادی شده و حدوداً 65 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، با اشاره به اینکه توسعه پایدار روستایی بر مشارکت روستائیان استوار است، گفت: دهیاران با شناخت پتانسیل های موجود، نقش مهمی در توسعه پایدار روستاها به عهده دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۸:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: بنیاد مسکن برای ساخت 52 هزار واحد مسکونی در طرح مسکن ملی، زمین های جدیدی را تحویل گرفته و ساخت 6 هزار واحد مسکونی در استان های مختلف را آغاز کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۸:۲۱    
قم - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن قم گفت: طی چهار دهه گذشته 775 هکتار زمین در 70 روستای استان توسط این نهاد انقلابی تملک و حدود پنج هزار قطعه زمین نیز تفکیک و در اختیار روستاییان قرار داده شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قم گفت: سازمان برنامه و بودجه برای اجرای ساخت یک هزار مسکن خانواده های کم بضاعت روستایی دراین استان 800 میلیارد ریال تسهیلات تخصیص داد.
برترین ها / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۱۰   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اعلام کرد: با آورده 30 میلیارد تومانی بنیاد و منابع 60 میلیارد تومانی بانک مهر ایران، میزان تسهیلات تکمیلی مسکن روستایی به 90 میلیارد تومان می رسد که این مبلغ در قالب وام 15 میلیون تومانی قرض الحسنه به 6000 واحد مسکونی روستایی و یا واحد کوچک شهری اختصاص ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۲:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون بنیاد مسکن با بیان این که وام 50میلیون تومانی مسکن روستایی هنوز ابلاغ نشده است، گفت: پرداخت این وام از ماه آینده آغاز می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۱:۳۰    
علیرضا تابش، رئیس بنیاد مسکن گفت: در این برنامه به 65هزار نفر که شناسایی شده اند، وام مسکن روستایی پرداخت می شود، سازمان برنامه وبودجه نیز برای هر واحد حدود 25تا 30میلیون تومان به عنوان آورده آن فرد در اختیار ما قرار می دهد.