جمعه ۲۴ آبانساعت ۰۸:۴۸Nov 2019 15

جدیدترین‌های «عمران خان»

ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۷:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - بانی تحصن ضددولتی در شهر اسلام آباد پایتخت پاکستان که از 13 روز گذشته تجمع اعتراضی علیه دولت عمران خان نخست وزیر این کشور را مدیریت می کند شامگاه چهارشنبه پایان تحصن را اعلام کرد و همزمان گفت: مرحله دوم نهضت ضددولتی به زودی در مناطق دیگر پاکستان اجرا می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
وزرای دولت پاکستان پس از رایزنی طولانی برای صدور مجوز خروج نواز شریف به صورت مشروط موافقت کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رهبر آزادی خواهان کشمیر طی نامه ای از نخست وزیر پاکستان خواست تمام توافق نامه های موجود با هند را لغو کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۰۹    
اسلام آباد - ایرنا - تجمع اعتراضی و تحصن هواداران مولانا فضل الرحمان رئیس حزب جمعیت علمای اسلام در پایتخت پاکستان وارد دوازدهمین روز خود شده است اما گفته می شود با افزایش سرمای هوا ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۳:۳۳    
در پی حضور نماینده پارلمان هند در آئین افتتاح کریدور کرتارپور و تمجید وی از عمران خان، حزب حاکم هند به شدت از وی انتقاد کرد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه بین الملل – در مراسم جشن میلاد پیامبر اکرم(ص) در پاکستان، عمران خان نخست وزیر این کشور، میلاد پیامبر(ص) را پایان قرن ها ظلم، جهالت، بی عدالتی و انحراف از راه راست دانست.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۰۸:۰۰    
حوزه/ عمران خان نخست وزیر پاکستان در سخنرانی خود در کنفرانس رحمة للعالمین گفت: مردم دنیا به دنبال الگو هستند، اما در مدارس به ما یاد ندادند که الگوی ما پیامبر(ص) است و نظام آموزشی ما نتوانست ما را به سمت پیامبر ببرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۰:۰۹    
تعدادی از سران سیاسی هند ضمن حضور در مراسم افتتاحیه کریدور اقتصادی کرتارپور اقدام عمران خان را تلاشی برای توسعه روابط دو کشور دانستند.
سلام نو / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، نخست وزیر هند از همتای پاکستانی اش به خاطر همکاری در زمینه فراهم کردن امکان سفر بدون روادید سیک ها به کارتارپور قدردانی کرد. روزنامه "تایمز ایندیا" به نقل از "نارندرا مودی" نوشت: مایلم از "عمران خان" به خاطر احترام به دیدگاه های هند و همکاری اش تشکر کنم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر هند از همتای پاکستانی خود به خاطر همکاری در زمینه بازدید زائران هندی از نیایشگاه سیک ، تشکر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۱:۴۵    
نارندرا مودی همزمان با افتتاح کریدور اقتصادی کرتارپور توسط دولت پاکستان از تلاش های نخست وزیر این کشور برای گسترش همکاری های دو کشور و افتتاح این کریدور اقتصادی قدردانی کرد.
انتخاب   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۱:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
توماس آلان استاد علوم سیاسی دانشگاه وندربیت تاکید کرد: کاهش تعهدات برجامی ایران شرایط را برای نجات برجام سخت می کند.
سلام نو / جام نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، شرکت کنندگان در اعتراضات علیه دولت اسلام آباد که عموما از حزب جمعیت علمای اسلام هستند با تغییرات ناگهانی هوا مواجه شدند. گزارش ها حاکی است بارش باران و برودت هوا مشکلات شرکت کنندگان در اعتراضات علیه دولت اسلام آباد را به شدت افزایش داده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ۰۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منابع خبری گزارش دادند که دور دوم مذاکرات میان دولت پاکستان و مخالفان- که بر استعفای عمران خان تأکید دارند- در اسلام آباد بدون نتیجه پایان یافت.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ۰۶:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
عمران خان نخست وزیر پاکستان این روزها حسابی به دردسر افتاده است.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۲:۰۴    
اسلام آباد، پاکستان- کماندوهایی که برای تظاهرات ضد دولتی آزادی خود را آماده می کنند. قرار است هزاران نفر از سراسر پاکستان در این تظاهرات شرکت کنند و خواهان برکناری عمران خان نخست وزیر شوند. AFP ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۰:۲۴    
تهران- ایرنا- احزاب مخالف و گروه مذاکره دولت پاکستان به ریاست "پرویز ختک"، وزیر دفاع این کشور، در ادامه مذاکرات، امروز(سه شنبه) دوباره گرد هم می آیند.
ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۰۸:۳۳    
در حالی که مولانا فضل الرحمن، رئیس حزب جمعیت علمای اسلام و رهبر مخالفان که جنبشی برای برکنار کردن نخست وزیر پاکستان به راه انداخته، همزمان با راهپیمایی آزادی ضرب الاجل برای استعفای عمران خان را 24 ساعت دیگر یعنی تا دوشنبه شب (دیشب) تمدید کرده اما برخی نشانه ها خبر از بروز اختلافاتی بین وی و سران دو ...
پژوهش چشم انداز مناسبات ایران و پاکستان در دوره عمران خان (با تأکید بر رویکرد رسانه ای) در آبان ماه 1398 توسط واحد پژوهش های کاربردی معاونت برون مرزی صدا و سیما منتشر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۴:۱۰    
معترضان پاکستانی وابسته به احزاب اسلام گرا با تمدید ضرب الاجل 48 ساعته، همچنان خواستار استعفای دولت عمران خان هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۱:۳۳    
یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: تامین امنیت تنگه هرمز سیاست قدیمی ایران است و طرح صلح هرمز متکی بر پیشرفت های نظامی وفنی ایران است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۰۹:۳۰    
تهران- ایرنا- روزنامه "دان" پاکستان نوشت، به نظر می رسد حزب مسلم لیگ شاخه نواز و حزب مردم تمایلی به همراهی اقدام احتمالی بعدی "مولانا فضل الرحمن"، رهبر حزب جمعیت علمای اسلام شاخه فضل و بانی اعتراضات ضد دولتی موسوم به "راهپیمایی آزادی" ندارند.
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، ده ها هزار تن از اسلام گرایان پاکستانی که در پایتخت این کشور دست به راهپیمایی و تحصن زدند، منتظر اجرای ضرب الاجلی هستند که از سوی رهبرشان برای استعفای نخست وزیر این کشور تعیین شده است. ...
انتخاب   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
احزاب مخالف دولت پاکستان با تجمع در اسلام آباد خواستار برکناری عمران خان از نخست وزیری شدند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۳:۰۰    
گروه بین الملل دولت پاکستان، دیروز، 11 آبان، بعد از اعلام مهلت دو روزه گروه های مخالف نخست وزیر پاکستان برای کناره گیری وی، تأکید کرد عمران خان تسلیم فشار مخالفان نمی شود و کناره گیری نمی کند.
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۲:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
مردم نیوز : عمران خان نخست وزیر پاکستان اعلام کرد اعتراض حزب جمعیت علمای اسلام و عده ای مخالف، دولت را برکنار نمی کند و تا زمانی که مخالفان قوانین را زیر پا نگذارند مانع برپایی تظاهرات آنها نخواهیم شد. ...
سلام نو / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۰:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
به نوشته روزنامه "دان"، عمران خان با صدور فرمانی به وزارت کشور اعلام کرد، در صورت تلاش معترضان برای ورود به منطقه قرمز اسلام آباد(محل استقرار اداره های دولتی و نظامی و ساختمان ریاست جمهوری و نخست وزیری) و نقض توافق حاصله با دولت محلی، برای مقابله با هرگونه شرایطی آماده باشند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
پایتخت پاکستان این روزها شاهد اعتصاب حزب جمعیت علمای اسلام است که هدف خود از این اعتصاب را ساقط کردن دولت عمران خان اعلام کرده اند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۵:۳۴    
تهران- ایرنا- سخنگوی نیروی های مسلح اکستان اعلام کرد، ارتش در چارچوب قانون اساسی از دولت حمایت می کند و تلویحا هشدار داد ؛ به هیچ کس اجازه داده نخواهد شد که بی ثباتی در پاکستان ایجاد کند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۸:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا: ده ها هزار تن از حامیان یک حزب اسلام گرای پاکستانی امروز (شنبه) نیز در ادامه تحصنشان در پایتخت این کشور، بار دیگر خواستار استعفای نخست وزیر شدند. ...
برنامه امروز اندازجهان کانال اردوی شبکه جهانی سحر به راهپیمایی مخالفان در پاکستان و خواسته های معترضان اختصاص دارد.
سلام نو / ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو به نقل از خبرگزاری رویترز، ارتش پاکستان اعلام کرد که از دولت منتخب این کشور و قانون اساسی حمایت می کند. این در حالی است که هزاران تن از مخالفان دولت در اسلام آباد دست به تظاهرات زده و خواستار استعفای نخست وزیر شده اند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
معترضان پاکستانی برای استعفای عمران خان، نخست وزیر این کشور ضرب الاجل 48 ساعته تعیین کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۰ - ۲۱:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- "مولانا فضل الرحمان" رییس حزب جمعیت علمای اسلام شاخه فضل که رهبری تحصن چندهزار نفری از مخالفان دولت در پایتخت پاکستان را برعهده دارد، شامگاه روز جمعه خطاب به "عمران خان" نخست وزیر پاکستان گفت که وی تنها 48 ساعت برای کناره گیری از قدرت وقت دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۱۰ - ۱۹:۴۱    
احزاب سیاسی مخالف نخست وزیر پاکستان با برگزاری تظاهرات دراسلام آباد خواستار استعفای عمران خان شدند
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۰ - ۱۵:۰۵    
تهران - ایرنا - رهبر حزب مسلم لیگ پاکستان شاخه نواز امروز(جمعه) در جمع هواداران احزاب مخالف دولت این کشور در اسلام آباد گفت، مخالفان، سیاست های توخالی نخست وزیر را به خاک سپرده اند.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۰ - ۱۴:۱۸    
شفقنا- صدها هزار پاکستانی علیه نخست وزیر این کشور تظاهرات کردند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، پس از اینکه ده ها هزار نفر در شهر کراچی علیه عمران خان تظاهرات کردند ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۰ - ۱۳:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
ده ها هزار تن از حامیان حزب اسلام گرای "جمعیت علمای اسلامی پاکستان" در اعتراض به وضعیت بد اقتصادی، در پایتخت این کشور دست به راهپیمایی زده و خواستار برکناری نخست وزیر شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۰ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رهبر حزب مخالف "مردم پاکستان"، در جمع معترضان به سیاست های دولت این کشور در اسلام آباد گفت، هیچ کس حاضر به سر خم کردن در برابر عمران خان نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۱۰ - ۱۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
هزاران نفر از اهالی اسلام آباد پایتخت پاکستان علیه دولت عمران خان دست به اعتراض زدند
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۱۷:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
توییتر رسمی دولت پاکستان به نقل از سفیر ایران در اسلام آباد اعلام کرده که ایران همیشه دوشادوش پاکستان خواهد ایستاد.
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۱۶:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
نخست وزیر پاکستان به خانواده های قربانیان آتش سوزی قطار در این کشور که در آن دست کم 70 نفر کشته شده اند، تسلیت گفت. به گزارش شیعه پرس به نقل از شبکه جئو، عمران خان ضمن تسلیت به خانواده قربانیان، این حادثه را فاجعه و وحشتناک توصیف کرده و دستور تحقیق فوری در این زمینه را صادر کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۴:۱۳    
تهران- ایرنا- سفارت آمریکا در پاکستان اعلام کرد، "زلمی خلیلزاد"، نماینده ویژه آمریکا در مذاکرات صلح افغانستان در سفر به اسلام آباد، عمران خان و رئیس ستاد مشترک پاکستان را در جریان آخرین تحولات مربوط به روند صلح افغانستان قرار داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نماینده پاکستان در سازمان ملل با تاکید بر ضرورت آشتی و وفاق در خاورمیانه گفت،" عمران خان" با هدف ایجاد وحدت بین صفوف امت اسلامی با سران عربستان و ایران دیدار و رایزنی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه های امروز افغانستان تیترهای یک و صفحات نخست خود را به موضوعاتی همچون، دیدار خلیلزاد با عمران خان در پاکستان، واکنش افغانستان به پرتاب موشک از سوی پاکستان به کنر و طرح ارگ برای پیشبرد روند صلح، اختصاص داده اند.
انتخاب   ۱۳۹۸/۰۸/۰۷ - ۱۶:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
نخست وزیر پاکستان در دیدار با زلمای خلیل زاد، نماینده ویژه آمریکا در امور صلح افغانستان گفت مهم است تا تمام طرف های درگیر در افغانستان گام های عملی برای کاهش میزان خشونت بردارند ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۸/۰۷ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری صدا و سیما : عمران خان در دیدار "زلمی "خلیل زاد" نماینده ویژه آمریکا در روند صلح افغانستان در اسلام آباد افزود: بحران افغانستان راه حل نظامی ندارد، بنابراین پاکستان به حمایت از هرگونه ابتکار برای دست یابی به صلح پایدار در افغانستان ادامه می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۰۷ - ۱۰:۲۱    
زلمی خلیلزاد ، نماینده ویژه آمریکا در امور صلح افغانستان با عمران خان ، نخست وزیر پاکستان دیدار و گفتگو کرد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۸/۰۷ - ۰۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- عمران خان اولین دانشگاه ویژه سیک مذهبان را در مرز مشترک با هند افتتاح کرده و آن را محلی برای تحصیل تمام سیک مذهبان جهان دانست. تاریخ انتشار: 06:38 - 07 آبان 1398 - کد خبر: 562639