سه شنبه ۲۲ آبانساعت ۲۱:۵۲Nov 2018 13

جدیدترین خبرهای «روزنامه آمریکایی»

خرداد نیوز   ۸ ساعت پیش    
خرداد: نیویورک تایمز در گزارشی نوشت: اگرچه آمریکا مدعی است تحریم ها ملت ایران را هدف نگرفته اند اما این کشور با سهل انگاری عمدی در اطمینان خاطر دادن به شرکت های داروسازی برای همکاری با ایران، مشکل کمبود دارو در این کشور را تشدید کرده است. ...
خبرگزاری فارس   ۸ ساعت پیش    
روزنامه آمریکایی به نقل از مقام های کنونی و سابق کاخ سفید خبر داد که رئیس جمهور این کشور طی همین هفته جاری وزیر امنیت داخلی کابینه خود را برکنار می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۳:۴۰    
روزنامه آمریکایی گزارش داد دموکرات ها در آمریکا قصد دارند با آغاز به کار مجلس جدید نمایندگان، 12 موضوع را علیه ترامپ مورد بررسی و تحقیق قرار دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۲۱:۲۶    
یک روزنامه آمریکایی نوشته اسرائیل که سابقه ای طولانی در پرورش دیکتاتورهای بدنام دارد این بار به یاری ولیعهد عربستان سعودی آمده است.
اینتیتر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۹:۰۸    
یک روزنامه آمریکایی از نقشه سعودی ها برای خرابکاری در ایران و ترور مقامات ایرانی پرده برداشت. به گزارش اینتیتر به نقل از مهر، یک روزنامه آمریکایی از نقشه سعودی ها برای خرابکاری در ایران و ترور مقامات ایرانی پرده برداشت که مقام های اطلاعاتی نزدیک به ولیعهد سعودی یک سال پیش در تدارک نقشه چند ...
هارپی نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۱:۲۰    
یک روزنامه آمریکایی فاش کرده، برخی مقامات اطلاعاتی نزدیک به محمد بن سلمان، سال گذشته از گروه کوچکی از تجار خواسته بودند تا از شرکت های آنها برای ترور دشمنان ایرانی پادشاهی سعودی استفاده کنند.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۱:۰۰    
به گزارش خبرگزاری شبستان ، نیویورک تایمز به نقل از سه مقام آگاه نوشت که مقام های اطلاعاتی نزدیک به محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سال گذشته با گروهی از تاجران درباره ترور مقام های ایرانی توسط شرکت های خصوصی صحبت کرده اند. ...
پانا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۰:۵۴    
تهران (پانا) - چند منبع آگاه به روزنامه نیویورک تایمز اطلاع داده اند که مقامات سعودی از یک سال پیش به دنبال ترور مقامات ارشد ایرانی از جمله قاسم سلیمانی بوده اند. ...
العالم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۰:۴۱    
یک روزنامه آمریکایی در تحلیلی درباره تحریم های آمریکا علیه ایران نوشته است که تحریم های آمریکا دسترسی به دارو را در ایران دشوار کرده است.
ابنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۹:۵۷    
روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز فاش کرد مقام های اطلاعاتی نزدیک به ولیعهد سعودی یک سال پیش در تدارک نقشه چند میلیارد دلاری برای خرابکاری در ایران و ترور مقام های ایرانی بوده اند.
پرشیا دایجست   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۹:۵۲    
پرشیا دایجست - یک روزنامه آمریکایی فاش کرده، برخی مقامات اطلاعاتی نزدیک به محمد بن سلمان، ولی عهد عربستان سعودی سال گذشته از گروه کوچکی از تجار خواسته بودند تا از شرکت های آنها برای ترور دشمنان ایرانی پادشاهی سعودی استفاده کنند. ...
شیعه نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۹:۲۲    
روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز فاش کرد مقام های اطلاعاتی نزدیک به ولیعهد سعودی در تدارک نقشه چند میلیارد دلاری برای ترور مقام های ایرانی بوده اند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۷:۵۴    
تهران- ایرنا- تقدیر روحانی از تلاش همه دستگاهها برای کمک به زلزله زدگان استان کرمانشاه به عنوان یک کار ملی در آستانه سالگرد حادثه تلخ زلزله در این استان، گزارش اقدامات یک ساله دولت برای زلزله زدگان کرمانشاه، تاکید سخنگوی شورای نگهبان بر عدم تحمیل نظرات از سوی این شورا ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۰:۳۴    
به نظر می رسد، پس از قتل جمال خاشقجی، روزنامه نگار عربستانی به دست نزدیکان محمد بن سلمان، افشاگری های زیادی در مورد توطئه ها و برنامه های مخفی دربار سعودی علیه مخالفان و دشمنانش منتشر شده است ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۰:۱۷    
تهران- ایرنا- روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز فاش کرد مقام های اطلاعاتی نزدیک به ولیعهد سعودی یک سال پیش در تدارک نقشه چند میلیارد دلاری برای خرابکاری در ایران و ترور مقام های ایرانی بوده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۰:۰۴    
یک روزنامه آمریکایی فاش کرده، برخی مقامات اطلاعاتی نزدیک به محمد بن سلمان، ولی عهد عربستان سعودی سال گذشته از گروه کوچکی از تجار خواسته بودند تا از شرکت های آنها برای ترور دشمنان ایرانی پادشاهی سعودی استفاده کنند.
کیهان   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۲۲:۳۶    
یک روزنامه آمریکایی نوشت: سیاست چماق ترامپ در نهایت خود آمریکا را می شکند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۶:۴۱    
روزنامه آمریکایی ایندیپندنت در گزارشی از یک تحقیق گسترده بر روی 60هزار نفر از مردم آمریکا و اروپا به بررسی این موضوع پرداخته که چه ارتباطی میان میزان درآمد، تعداد فرزندان و خودخواهی افراد وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۰۴:۴۴    
روزنامه آمریکایی واشنگتن پست نوشت که انتظار نمی رود توقف سوخت رسانی آمریکا به جنگنده های ائتلاف سعودی به عنوان عاملی تغییر دهنده در سرنوشت جنگ در یمن عمل کرده و به پایان آن کمک کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۰۱:۰۳    
یک روزنامه آمریکایی تصریح کرده صرف قطع عملیات های سوخت رسانی به جنگنده های سعودی برای پایان دادن به جنگ یمن کافی نیست.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۴:۴۳    
وزارت خارجه دولت مستعفی یمن از اقدام یک روزنامه آمریکایی در انتشار یادداشتی به قلم یکی از رهبران جنبش انصارالله انتقاد کرده و آن را اقدامی ضعیف خواند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۰:۰۶    
رئیس کمیته انقلاب یمن برای نخستین بار طی یادداشتی در روزنامه ای آمریکایی به بررسی فرصت های صلح پیشنهادی واشنگتن پرداخت که انتشار آن با واکنش تند وزیر خارجه دولت مستعفی همراه شد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۰۸:۵۵    
محمد علی الحوثی در مقاله ای که در روزنامه آمریکایی واشنگتن پست منتشر شد، نوشت: آمریکا فرماندهی تجاوز به یمن را برعهده دارد. اگر ائتلاف متجاوز حملات هوایی خود را متوقف کند، ما هم آماده توقف حملات موشکی هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۰۵:۲۴    
ائتلاف تحت رهبری عربستان سعودی گزارش رسانه های آمریکا درباره قصد دولت آمریکا برای متوقف کردن عملیات سوخت رسانی به جنگنده های این ائتلاف را تأیید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۰۳:۴۱    
روزنامه آمریکایی واشنگتن پست مدعی شد آمریکا تصمیم گرفته سوخت رسانی به هواپیماهای جنگی ائتلاف متجاوز سعودی علیه یمن را متوقف کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۰۱:۵۱    
روزنامه آمریکایی واشنگتن پست مدعی شده دولت این کشور تصمیم گرفته سوخت رسانی به جنگنده های ائتلاف تحت رهبری عربستان سعودی را متوقف کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۰۱:۵۰    
روزنامه آمریکایی واشنگتن پست مدعی شده دولت این کشور تصمیم گرفته سوخت رسانی به جنگنده های ائتلاف تحت رهبری عربستان سعودی را متوقف کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۰۰:۰۲    
یک روزنامه آمریکایی فاش کرده که در جریان رقابت های انتخاباتی 2016، رئیس جمهور آمریکا شخصا در روند پرداخت پول برای سرپوش گذاشتن بر رسوایی های اخلاقیش مداخله داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۱۷:۵۸    
یک روزنامه آمریکایی نوشت که دموکرات ها می خواهند جوانب سیاست خارجی رئیس جمهور این کشور را بررسی کنند.
اکو فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۱۶:۴۴    
اکوفارس: یک روزنامه آمریکایی از قصد دولت این کشور برای تشدید فشارها علیه گروه انصارالله یمن خبر داده است.