چهارشنبه ۱۸ تیرساعت ۰۲:۴۲Jul 2020 8

جدیدترین‌های «نکات بهداشتی»

 
آنا   ۲ ساعت پیش    
جهانپور گفت: متاسفانه یک تلقی غلط به نام عادی پنداری در مردم و حتی درتعدادی از مسئولان ایجاد شده و این عادی پنداری غیرواقعی و بسیار خطرناک است.
رضا چمن گفت: موارد شناسایی شده به ویروس کرونا در مجموعه تحت مدیریت دانشگاه علوم پزشکی شاهرود رو به افزایش است.
برترین ها   ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
ایرنا: استاندار تهران گفت: فراموش کردیم کرونا وجود دارد و همین سهل انگاری موجب بروز گسترش شیوع ویروس کووید 19 در برخی استان های کشور از جمله این استان شد. ...
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
یاسوج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: برگزاری آزمون استخدامی آموزشیاران نهضت سوادآموزی در این استان با توجه به شیوع بیماری کرونا با رعایت کامل نکات بهداشتی، حفظ فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک و دستکش است.
سلام نو / روز نو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۸:۱۶   + ۵۲ سایت دیگر  
معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، گفت: در وضعیت تهران هنوز تغییری مشاهده نشده است، اما با این روند رشد بیماری، پیش بینی می شود برخی از محدودیت ها مجددا باز گردد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۳۵    
اصفهان- ایرنا - اظهارات طاهره چنگیز رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در باره کاهش سن ابتلا به کرونا و توصیه به رعایت نکات بهداشتی را در این فایل صوتی تاکید کرد. پادکست: امیررضا ابراهیمی دهکردی
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
با اوج گیری کرونا، استفاده از ماسک و رعایت نکات بهداشتی برای ورود به امامزادگان استان تهران اجباری شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
رعایت نکات بهداشتی در پیشگیری از ابتلا به بیماری کووید 19 اهمیت فراوان دارد.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
تولید واکسن برای مقابله موثر با کووید 19 و پیشگیری از ابتلا به این ویروس جدید، نقطه مشترکی است که این روزها بسیاری از کشورهای درگیر این بیماری را به تکاپو واداشته است، زیرا که تنها و بهترین راهکار برای مبارزه با کرونا در اقصی نقاط جهان در کنار رعایت نکات بهداشتی همچون استفاده از ماسک ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۱۸    
کریمیان با بیان اینکه رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی مهم ترین راه های جلوگیری از ابتلا به کرونا است، گفت: 80 درصد افراد متوفی در ایلام به دلیل کرونا دارای بیماری زمینه ای هستند.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۱:۲۷    
به گزارش سلام نو، مردم در نقاط مختلف کره زمین در حالی مشغول زندگی روزمره شان زیر سایه کرونا هستند که حفظ و رعایت نکات بهداشتی و نیز فاصله گذاری اجتماعی در دستور کار تمام دولت های جهان قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۱:۲۲    
تهران- ایرنا- تولید واکسن برای مقابله موثر با کووید 19 و پیشگیری از ابتلا به این ویروس جدید، نقطه مشترکی است که این روزها بسیاری از کشورهای درگیر این بیماری را به تکاپو واداشته است، زیرا که تنها و بهترین راهکار برای مبارزه با کرونا در اقصی نقاط جهان در کنار رعایت نکات بهداشتی همچون استفاده از ماسک ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره صمت نهاوند از اخطار کتبی به 350 واحد صنفی به دلیل عدم رعایت نکات بهداشتی در این شهرستان خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۳۶    
گروه جامعه: با توجه به اینکه نان یکی از اصلی ترین خوراکی های سبد غذایی مردم کشور ماست، رعایت نکات بهداشتی هنگام خرید و مصرف آن نقش بسیار مهمی در کاهش انتقال ویروس کرونا دارد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- در هنگام خرید نان برای پیشگیری از ابتلا به کرونا رعایت برخی از نکات بهداشتی الزامی است که در ادامه مشاهده می کنید. تاریخ انتشار: 09:14 - 17 تیر 1399 - کد خبر: 635372
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۴۸   + ۲۱ سایت دیگر  
با توجه به اینکه نان یکی از اصلی ترین خوراکی های سبد غذایی مردم کشور ماست، رعایت نکات بهداشتی هنگام خرید و مصرف آن نقش بسیار مهمی در کاهش انتقال ویروس کرونا دارد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۸:۳۲    
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: کمیته تخصصی آموزشی و پرورشی نقش مهمی در کیفیت بخشی به برنامه های دستگاه تعلیم و تربیت دارد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، محمد پورداود در جلسه کارگروه توسعه مدیریت استان با اشاره به اهمیت پروتکل های بهداشتی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۷:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
افزایش تعداد مبتلایان به کرونا نشان از لنگر انداختن این مهمان دعوت نشده دارد که ما نیز جز رعایت نکات بهداشتی و همزیستی با آن چاره ای نداریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
شاهرود-ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت: در صورت رعایت نشدن نکات بهداشتی در بین مردم امکان تغییر وضعیت سفید شهرستان های شاهرود و میامی به شرایط هشدار از نظر ابتلا به کرونا وجود دارد.
برترین ها / صبحانه انلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۳:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: مدتی است که اسفندیار قره باغی از انسداد روده رنج می برد. او به تازگی برای دومین بار در بیمارستان بستری شده بود. پس از بهبود پیدا کردن این خواننده اپرا و ترخیص شدن از بیمارستان، حالا مجدد وی در بستر بیماری قرار دارد. ظاهرا قره باغی به کرونا مبتلا شده است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۲:۰۹    
ایسنا : با اجباری شدن استفاده از ماسک در اماکن عمومی مسافران مترو با رعایت نکات بهداشتی به رفت و آمد پرداختند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۸:۵۵    
رعایت نکردن نکات بهداشتی و جدی نگرفتن استفاده از ماسک، زنگ خطر شیوع هر چه بیشتر ویروس کرونا را به صدا در آورده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۸:۳۵    
با توجه به شرایط حاکم در جامعه و شیوع ویروس کرونا، رعایت نکات بهداشتی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی به یک الزام تبدیل شده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۷:۲۶    
با دستور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود و به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی، بازرسان کارگروه آرد و نان شهرستان از نانوایی سطح شهر بازدید کردند.
پایگاه خبری صدای نهاوند   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۶:۰۵    
قاسم بازدار در گفتگو با خبرنگار صدای نهاوند، اظهار کرد: کشتارگاه مرغ نهاوند به علت وجود خونابه داخل مرغ و تقلب در فروش و عدم رعایت نکات بهداشتی پلمپ و به 188 میلیون تومان جریمه محکوم شد. بازدارگفت این کشتارگاه تا رفع کامل نواقص بهداشتی به طور کامل امکان بازگشایی و فعالیت نخواهد داشت. ...
اقتصاد آنلاین / پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۳۸   + ۲۲ سایت دیگر  
بیمه آسیا خدمات بیمه ای خود را صرفا به مراجعینی که نکات بهداشتی و ایمنی را رعایت کرده باشند، ارائه می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۴:۵۷    
زاهدان- ایرنا- فصل تابستان و گرمای هوا و احتمال انتقال بیماری های واگیردار از جمله تب کریمه کنگو ایجاب می کند که هموطنان بویژه مردم سیستان و بلوچستان بیش از پیش به نکات بهداشتی توجه کرده و در خرید گوشت قرمز دقت بیشتری داشته باشند.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
کودکان، کوچکترین ناقلان خاموش کرونا هستند که با کاهش رعایت پروتکل های بهداشتی، گرفتار کرونا و بیمارستان شده اند. به گزارش روز نو : کوچکترین ناقلان کرونا با افزایش موارد ابتلا و کاهش رعایت نکات بهداشتی مهمان بیمارستان ها شدند ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۳:۱۳    
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد در شرایط همه گیری ویروس کرونا مردم باید خودشان در صف اول مبارزه با این ویروس باشند و با مراقبت از خود و رعایت نکات بهداشتی سلامت خود و جامعه را ارتقا دهند.
سیرجان خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۴۷    
مسئول بهداشت حرفه ای معاونت بهداشتی دانشکده علوم پزشکی سیرجان گفت: رعایت نکات بهداشتی برای رانندگان ماشین سنگین در سفرهای درون و برون شهری در جلوگیری از شیوع کرونا ضروری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- علی فتحی آشتیانی ، روانشناس می گوید: آموزش نکات بهداشتی و رعایت پروتکل های بهداشتی مستلزم این است که ما خودمان این مسائل را رعایت کنیم. رعایت پروتکل های بهداشتی،... بر کودکان تاثیر می گذارد. به گونه ای که آنها نیز از مشاهده رفتارهای ما یاد می گیرند تا مسائل بهداشتی خود را رعایت کنند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۰۱    
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: اکثر مردم نکات بهداشتی را در حمل ونقل عمومی رعایت می کنند و با وجود رعایت مردم شاید دلیلی برای اینکه ارائه خدمات حمل ونقل عمومی مشهد محدود یا تعطیل شود وجود ندارد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۱:۵۲   + ۲۲ سایت دیگر  
کوچکترین ناقلان کرونا با افزایش موارد ابتلا و کاهش رعایت نکات بهداشتی مهمان بیمارستان ها شدند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مرکز بهداشت کاشان تغییر شرایط کاشان به حالت قرمز را نتیجه بی توجهی و کم اهمیت خواندن نکات بهداشتی توسط شهروندان کاشانی دانست.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سپید، سیدمحمد حسینی در نشست شورای اطلاع رسانی سازمان بیمه سلامت استان تهران، گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا از اوایل اسفند سال گذشته و با توجه به اینکه زمان دقیق خروج آن از کشور مشخص نیست ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۹:۵۲    
حجت الاسلام و المسلمین هاشمی گفت: مدیریت خدمات دهی در اصناف مختلف بر اساس رعایت نکات بهداشتی ، باعث می شود شرایط برای شیوع ویروس کرونا مهیا نگردد.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۸:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان تاکید کرد: نباید رفتار غیربهداشتی بعضی افراد بی مبالات را به سایرین تعمیم داد همچنین از ناقل بودن سایر افراد به صورت افراطی هراس داشت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
کریمیان گفت: به دلیل شیوع بیماری کرونا سبک زندگی ما باید به سمتی پیش برود که نکات بهداشتی را در زندگی روزمره و به صورت همگانی رعایت کنیم.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه داستان نویسی همزمان با فرا رسیدن روز قلم و با رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در سالن همایش کتابخانه عمومی شهرستان آرادان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۸:۴۳    
به دلیل افزایش آمار کرونا از امروز استفاده از ماسک و رعایت نکات بهداشتی در دستگاه های اجرایی، مراکز عمومی و ناوگان حمل و نقل اجباری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ویروس کرونا خطرناک است اما با رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و با همدلی مردم و مدد الهی این ویروس منحوس را شکست می دهیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۵:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
سازمان سنجش آموزش کشور اطلاعیه ای درباره تاریخ، نحوه پرینت کارت و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون دکتری (Ph.D) سال 1399 و اعلام نکات بهداشتی برای شرکت در آزمون را اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۴:۰۶   + ۶۲ سایت دیگر  
سازمان سنجش آموزش کشور تاریخ، نحوه پرینت کارت و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون دکتری (Ph.D) سال 1399 و اعلام نکات بهداشتی برای شرکت در آزمون را اعلام کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
سیدموسی خادمی گفت: استان کاملاً در وضعیت هشدار است وبرای بهبود شرایط مردم و دستگاه های اجرایی در عمل به مصوبات و نکات بهداشتی همکاری داشته باشند .
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین ، محمد حسینی در نشست شورای اطلاع رسانی بیمه سلامت استان تهران، گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا از اوایل اسفند سال گذشته با توجه به این که زمان دقیق خروج آن از کشور مشخص نیست ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
من از زمان شیوع کرونا از وسایل حمل ونقل عمومی استفاده نکرده ام و در این مدت در هیچ جمع و اجتماعاتی هم حضور نداشتم، اما مبتلا به کرونا شده ام. کرونا از آنچه فکر می کنید به شما نزدیک تر است. ...
سایت قنوت   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که درهای مساجد انگلیس به دلیل شیوع ویروس کرونا بسته شده بود، از روز گذشته (شنبه 14 تیرماه) مساجد این کشور با رعایت تدابیر پیشگیرانه بازگشایی شد. با بازگشایی تدریجی مساجد در این کشور، مسئولان همچنان بر رعایت نکات بهداشتی تاکید دارند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۱:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران در حالیکه مسئولان ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا بر لزوم ماندن در خانه و رعایت نکات بهداشتی تاکید دارند، سهل انگاری مردم در این زمینه موجب شده تا روز به روز آمار مبتلایان به ویروس کرونا در مازندران افزایش یابد.