دوشنبه ۰۵ اسفندساعت ۲۱:۰۶Feb 2020 24

جدیدترین‌های «قیمت کالاها»

خبرگزاری فارس   ۸ ساعت پیش    
گزارش بازار این هفتهٔ خبرگزاری فارس اختصاص به قیمت کالاها و ملزومات نوروزی دارد، برخی کالاها با افزایش قیمت روبه رو شده اند و برخی دیگر نیز در ثبات قیمت هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۳:۲۸    
جدیدترین لیست قیمت انواع محصولات، میوه و خشکبار، مواد پروتئینی و دیگر محصولات 4 اسفندماه در بازار بوشهر برای اطلاع از وضعیت قیمت کالاها منتشر شد.
ساعت24   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۷:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
ساعت24 -سهراب شرفی عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی فارس در پایان با تأکید بر احتمال افزایش قیمت ارزهای خارجی و کاهش ارزش پول ملی در پی قرارگرفتن نام ایران در فهرست سیاه اف.ای.تی.اف تصریح کرد: با این اتفاق باید شاهد افزایش مجدد قیمت کالاها و خدمات باشیم.
تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۳:۳۹   + ۱۹ سایت دیگر  
به گفته وی، هرچند بالا رفتن نرخ تورم، به افزایش قیمت کالاها منجر شد و در نهایت به اقشار مختلف مردم فشارهای جدید وارد کرد اما همزمان با گران شدن مواد اولیه، دشوار شدن تامین منابع مالی و بالارفتن هزینه خدمات، تولیدکنندگان نیز با مشکلات و محدودیت هایی مواجه شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
قم - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: بازار کشور اکنون در شرایط امن و با ثبات قرار دارد و همه هدف و تلاش ما تثبیت قیمت کالاها در ایام قبل از نوروز است.
متالز نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
علیرغم سرمایه گذاری قابل توجه و گام های بسیار خوب در فناوری های جدید ، استخراج معادن و اکتشاف هنوز هم می تواند یک صنعت غیرقابل پیش بینی باشد. از اکتشافات علمی اخیر گرفته تا ناگفته های ناخوشایند قیمت کالاها ، و... را می توان بزرگ ترین رازهای مربوط به معدن دانست.
ابن خلدون نه تنها مخالف دخالت دولت در فعالیت های کشاورزی و تجاری بود، بلکه در زمینه تعیین قیمت کالاها و خدمات هم معتقد بود که دولت نباید تعیین کننده قیمت ها باشد.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۲۸    
محمد خدا بخشی نماینده دوره دهم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار تهران پرس در خصوص اینکه مجلس چه تمهیداتی برای جلوگیری از افزایش نرخ اقلام و مایحتاج مورد نیاز مردم در شب عید اندیشیده، اظهارداشت: مجلس مراقبت و نظارت بر افزایش قیمت کالاها دارد. ...
دیار جنوب   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۰۹:۴۵    
تاریخ ایجاد در 27 بهمن 1398 معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر گفت: 5 بازارچه توسط شهرداری بوشهر در سطح شهر راه اندازی می شود و شرایطی فراهم می شود تا قیمت کالاها و محصولات مورد نیاز مردم با قیمت مناسب توزیع شود. ...
ندای استان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۲:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
ندای استان:معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر گفت: 5 بازارچه توسط شهرداری بوشهر در سطح شهر راه اندازی می شود و شرایطی فراهم می شود تا قیمت کالاها و محصولات مورد نیاز مردم با قیمت مناسب توزیع شود.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۰۹:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل گفت: با توجه به قرار گرفتن در آستانه عید نوروز، نظارت بر قیمت کالاها از اول اسفندماه تشدید می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۵:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون نظارت، بازرسی و مبارزه با کالای قاچاق سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: بی توجهی واحدهای صنفی به درج قیمت کالاها و خدمات عرضه شده به مردم، مهمترین تخلف واحدهای صنفی این استان به شمار می رود.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۰:۰۵    
اتحاد گفت: با هدف کنترل و تنظیم بازار طرح نظارت نوروز99 در آستانه سال جدید در جهرم اجرا می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۰۹:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
یک عضو اتاق بازرگانی تهران معتقد است با وجود کنترل نسبی قیمت کالاها در بازار، برای رسیدن به آرامش قطعی باید شفافیت در اقتصاد افزایش یابد.
دانا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل اقتصادی گفت: زمانی که فرصت جایگزینی برای هجوم نقدینگی سرگردان ایجاد نشودعملا نقدینگی به سمت کالاهایی که حاشیه سود بادآورده ای دارند، حرکت می کنند.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۳:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
چبه گزارش خبرنگار مهر، بهنام شهدی ظهر چهارشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار استان که در محل استانداری برگزار شد، با اشاره به فرا رسیدن ایام پایانی سال و افزایش خریدهای مردم برای عید ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رییسی: مسئولان باید با انجام وظایف خود و تشدید نظارت، مانع از افزایش کاذب قیمت کالاها شوند.
خرداد نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
خرداد: رئیس قوه قضائیه تأکید کرد: مسئولان باید با انجام وظایف خود و تشدید نظارت، خصوصاً در ایام پایانی سال مانع افزایش کاذب قیمت کالاها شده و اجازه ندهند مردم در این زمینه نگران شوند. ...
افکار نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
هنگامی که قیمت کالاها طی یک ماه بیش از 50 درصد افزایش پیدا کند، به وضعیتی می رسیم که اقتصاددان ها آن را را ابرتورم یا تورم حاد می نامند.
عصر ایران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۳:۰۳   + ۶۷ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه تأکید کرد: مسئولان باید با انجام وظایف خود و تشدید نظارت، خصوصاً در ایام پایانی سال مانع افزایش کاذب قیمت کالاها شده و اجازه ندهند مردم در این زمینه نگران شوند. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۲:۴۰   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: بنده از وزارت صمت، سازمان حمایت از مصرف کنندگان و سازمان تعزیرات حکومتی می خواهم به طور جد نظارت کنند و اجازه ندهند قیمت های کاذب مردم را دغدغه مند کند.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
محمد درویشکردار روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به پیش بینی هواشناسی مبنی بر کاهش شدید دما و بارش برف در استان اظهار کرد: با عنایت به پیش بینی هواشناسی مبنی بر وقوع بارش برف شدید در استان ؛ طی این روزها و به منظور جلوگیری از افزایش غیر قانونی و احتمالی قیمت کالاها و خدمات ...
خبرگزاری ایسنا: یک عضو اتاق بازرگانی ایران معتقد است در صورت فراهم آمدن برخی مقدمات می توان انتظار داشت که قیمت بخشی از کالاها در بازار شب عید کاهش پیدا کند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۲۳:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اقدامات مناسب ستاد تنظیم بازار استان در راستای کنترل قیمت کالاهای اساسی، گفت: در نتیجه اقدامات این ستاد، قیمت کالاها در استان ما در مقایسه نقطه به نقطه، 4.5 درصد از سایر استان ها کمتر است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
حجم ویدیو: 2.33M | مدت زمان ویدیو: 00:01:15 دانلود ویدیو لینک کوتاه لینک کپی شد
صدا نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۰:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
روز گذشته شاخص کل بورس تهران با رشد 5 هزار و 695 واحدی همراه شد و به نزدیکی مرز کانال 446 هزار واحد رسید. این رشد که تحت تاثیر نقدینگی پرقدرت در حال ورود به بازار سهام و عواملی دیگر مانند بهبود نسبی قیمت کالاها در بازارهای جهانی بود ...
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
اسفنانی گفت: قیمت کالاها در نمایشگاه های بهاره باید بین 15 تا 30 درصد ارزانتر و البته با کیفیت و مرغوب باشد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۸:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
رییس فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی گفت: این اطمینان خاطر را به مردم می دهیم که به هیچ وجه نگران افزایش قیمت کالاها در ایام قبل عید نباشند زیرا کالا به وفور تولید شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۸:۵۸    
مشهد- ایرنا- عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران گفت: طی دو سال اخیر سرمایه های واحدهای صنفی به نصف تا یک سوم کاهش یافته و افزایش قیمت کالاها به هیچ وجه سرمایه صاحبان اصناف را زیاد نکرده است.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۰:۰۲   + ۳۸ سایت دیگر  
ک مقام مسئول کارگری با بیان اینکه بن خواربار کارگران معادل پول خرید چیپس و پفک است و حذف آن تاثیری در مزد کارگران نمی گذارد، بر لزوم بازنگری دستمزد در طول سال تاکید کرد و گفت: شورای عالی کار باید در طول سال فعال باشد و کارگروههای تخصصی آن مباحثی نظیر نرخ دستمزد و تغییر قیمتها را بررسی کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
جدیدترین لیست قیمت انواع محصولات، میوه و خشکبار، مواد پروتئینی و دیگر محصولات 13 بهمن ماه در بازار بوشهر برای اطلاع از وضعیت قیمت کالاها منتشر شد.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۰:۰۳    
افزایش قیمت دلار در ماه های اخیر، پس لرزه های بسیاری در حوزه های مختلف اقتصادی، اجتماعی و غیره به دنبال داشته که افزایش قیمت کالاها و خدمات و به دنبال آن سیر صعودی قیمت انواع فلزات از جمله آهن ...
سیستم نظارتی ما نباید اجازه دهد بیش از آنچه که توافق شده و مبنای کارشناسی است قیمت کالاها و خدمات افزایش پیدا کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۳:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
یک مقام مسئول از تعلل بانک مرکزی در تخصیص ارز به واردکنندگان کالاهای اساسی خبر داد و گفت: این اقدام بانک مرکزی منجر به افزایش قیمت کالاها خواهد شد و باید برای آن فکری کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۲:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم سمیرم در مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: شب عید پیش رو است و می طلبد نظارت ها افزایش یابد تا با افزایش قیمت ها مواجه نشویم.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۶:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید دولت باید با تشدید نظارت بر بازار و برخورد با متخلفان از افزایش قیمت کالاها و کوچک شدن سفره مردم جلوگیری کند زیرا در حال حاضر میوه از سبد غذایی بسیاری از خانواده ها حذف شده است.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۴:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
دبیر فدراسیون واردات در خصوص احتمال افزایش نرخ دلار اظهارنامه های کالاهای وارداتی از 4200 تومان به نرخ نیمایی و تاثیر آن بر قیمت کالاها گفت: به دلیل کسری بودجه دولت و کاهش فروش نفت دولت درصد افزایش میزان درآمدهای مالیاتی است و به نظر می رسد این اقدام نیز در راستای افزایش درآمدهای دولت از محل حقوق ...
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۸:۵۲    
کسب و کار نیوز - افزایش قیمت مواد غذایی به موضوعی چالشی برای مردم و مصرف کنندگان تبدیل شده است. امروز دغدغه تمام مردم گرانی های بی پایانی است که زندگی و معیشت آنها را تحت تاثیر قرار داده است. توان اقتصادی روز به روز کاهش پیدا می کند در حالی که قیمت کالاها روز به روز در حال افزایش است ...
اقتصاد آنلاین / نوش آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۱:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، بررسی تغییر قیمت کالاها و خدمات در دی ماه سال جاری نشان می دهد که شاخص کل تورم نسبت به آذرماه 0.8 درصد و نسبت به دی ماه سال گذشته 26.3 درصد افزایش یافته است. ...
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
حسین محمودی اصل اصلاح درآمدهای دولت ناشی از افزایش نرخ حقوق ورودی کالا را سبب تورم دانست و عنوان کرد: دولت با اصلاح نرخ حقوق ورودی کالا و کسب درآمد 55 هزار میلیارد تومانی، باعث افزایش 5 تا 6 درصدی قیمت کالاها در داخل خواهد شد.
رکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۵:۳۶    
رکنا: مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صمت گفت: خودروهای سواری پراید و پژو 405 از چرخه تولید خارج خواهند شد. رکنا: وضعیت خودرو در کشورمان با ابهامات زیادی روبر است. رکنا: کاکایی اظهار کرد که قیمت کالاها با تاخیر بالا می رود اما برای بعضی دیگر از کالاها... ...
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۸:۵۹    
شفقنا- خبرهای امروز از سوال نمایندگان مجلس از رییس جمهور درباره ی افزایش قیمت کالاها بعد از افزایش قیمت بنزین و وضعیت بحرانی در مناطق سیل زده تا فرارهای مالیاتی کلان با حساب های اجاره ای و انتقاد از عملکرد ضعیف صدا و سیما درباره انتخابات. خلاصه اخبار امروز را در ادامه می خوانید: ...
اقتصاد آنلاین / آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۶:۰۲   + ۴۸ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، نرخ تورم سالیانه ، درصد تغییر میانگین اعداد شاخص قیمت در یک سال منتهی به ماه جاری در مقایسه با دوره مشابه سال قبل از آن است. ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
گزارش تازه مرکز آمار ایران نشان می دهد که نرخ تورم دوره دوازده ماهه منتهی به دی ماه 98 به 38.6 درصد رسیده است. نرخ تورم در انتهای آذر امسال، 40 درصد بود و در دی ماه، تورم رونده کاهنده داشته است ...
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- نماینده مردم تنکابن و رامسر در مجلس خطاب به رییس جمهور گفت: آیا اصلاح قیمت بنزین موجب افزایش قیمت کالا و خدمات و همچنین کاهش قدرت خرید مردم نشده است؟ ...
پول نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۰۹:۱۳    
پول نیوز - نقدینگی به حجم پول در گردش گفته می شود که قیمت کالاها با میزان نقدینگی و سرعت گردش آن بستگی پیدا می کند.
وزارت صنایع و معادن   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
راه اندازی پویش " بدون درج قیمت نخریم " توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت با هدف فرهنگ سازی و نهادینه نمودن نصب اتیکت قیمت توسط واحد های صنفی و همچنین ترغیب همشهریان به اهمیت موضوع و توجه جدی به درج قیمت کالاها در زمان خرید
شیعه نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۲:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: دستورالعمل قیمت گذاری برای ایام پایانی سال، به استان ها ابلاغ شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
جدیدترین لیست قیمت انواع محصولات، میوه و خشکبار، مواد پروتئینی و دیگر محصولات 29 دی ماه در بازار بوشهر برای اطلاع از وضعیت قیمت کالاها منتشر شد.
خبر فوری   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۲۲:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران گفت: کمیته نرخ گذاری با توجه به حجم کالاها، قیمت را در گمرکات کشور کاهش داده است. رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران گفت: کمیته نرخ گذاری با توجه به حجم کالاها، قیمت را در گمرکات کشور کاهش داده است.