شنبه ۱۷ خردادساعت ۲۳:۱۷Jun 2020 6

جدیدترین‌های «افزایش حقوق»

 
کارگر نیوز   ۶ ساعت پیش    
نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: مردم و بازنشستگان سوال می کنند که چگونه است حقوق کارکنان دولت 50 درصد افزایش یافته، اما حقوق بازنشستگان تنها 15 درصد، این با قانون اساسی مغایر است.
تجارت نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
میزان افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی هنوز اعمال نشده است و رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی در این خصوص گفت: باید حداقل حقوقی که برای شاغلان در نظر گرفته می شود برای بازنشستگان نیز تصویب شود.
حامیان ولایت   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
فرمول رتبه بندی مصوب کمیسیون آموزش مجلس: مقدماتی: شامل همه معلمان می شود و بیست درصد افزایش حقوق دارد. پایه: شامل همه معلمان از همان سال اول تدریس می شود به شرط حدأقل داشتن مدرک ارشد ...
میزان   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رییس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی تهران از بررسی مجددا میزان افزایش حقوق کارگران و بازنشستگان خبر داد. تاریخ انتشار: 14:50 - 17 خرداد 1399 - کد خبر: 626668
برترین ها   ۸ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار هر گونه افزایش مجدد حقوق و دستمزد کارگران در شرایط حاضر اقتصاد را به صلاح ندانست و گفت: اگر چه افزایش حداقل دستمزد کارگران در سال جاری، 21 درصد تصویب شده اما حداقل 34 درصد افزایش در حقوق و دستمزد صورت گرفته است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۲:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
بازنشستگان تأمین اجتماعی همچنان منتظر افزایش حقوق سال 99 هستند، این در حالی است که شرایط بازنشستگان کشوری، در همان روزهای نخست سال جدید، تعیین تکلیف شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کانون بازنشستگان مشهد با اشاره به عدم تعیین تکلیف وضعیت مسکن در حقوق کارگران، گفت: شرایط افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی نیز همچنان نامعلوم است.
خودرو تک   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۰۷:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
در حالی افزایش مستمری به یک چالش برای سازمان و دولت تبدیل شده است که تنها امکان موجود برای زیست باکیفیت بازنشسته، مستمری اش است. به گزارش خبرنگار ایلنا؛ این روزها موسفیدان حداقلی بگیر سامان تامین اجتماعی منتظر شنیدن یک خبر ویژه هستند؛ خبری که هر سال همین روزها منتشر می شود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی گفت: از نمایندگان دوره یازدهم مجلس نیز درخواست می کنم حتما توجه جدی به موضوع افزایش حقوق بازنشستگان داشته باشند و آن را در دستورکار قرار دهند.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
پس از گذشت بیش از 75 روز از سال 99، همچنان میزان افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی در هاله ای از ابهام باقی مانده است.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۳:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
روح الله ایزدخواه در گفتگویی با اشاره به اینکه مجلس یازدهم به دنبال ساماندهی وضعیت حقوق و دستمزدها است، اظهار داشت: بحث همسان سازی حقوق و دستمزدها یکی از مطالبات مهم مردم است و پیگیری آن برای ما بسیار اهمیت دارد. ...
فرصت امروز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۰۹:۲۵    
یکی از خواسته های اصلی مدیران این است که رضایت شغلی کارمندان خود را افزایش داده و در سطح موردنیاز قرار دهند، با این حال آنها در این رابطه تمایلی به افزایش درآمد آنها نداشته و این مسئله می تواند توازن مالی شرکت را نابود کند ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۵:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ با رئیس و اعضای کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیر تهران دیدار کرد.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۲:۱۱    
معاون دبیرکل خانه کارگر گفت: پافشاری بر ارتقای مزد مبنا از سوی نمایندگان کارگری شورایعالی کار پافشاری درستی است. این است که آنها بر دو وجه موضوع یعنی دریافتی های قانونی و مزد مبنا تاکید می کنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۹:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، به تحریف مصاحبه اش با خبر بیست و سی شبکه دوم سیما در برخی کانال های خبری واکنش نشان داد.
تحلیل بازار / خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
محمودی، نماینده مردم شهررضا در مجلس از عدم افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی و مستمری بگیران در سال جاری انتقاد کرد.
بیتوته   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
با موافقت شریعتمداری یکشنبه17خرداد ماه, افزایش حقوق سال جاری بازنشستگان برای سال 99 در شورای عالی کاربررسی می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
روز گذشته خبری درباره به تعویق افتادن افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی و مستمری بگیران در سایت شهرآرانیوز منتشر شد که واکنش های بسیاری از سوی مخاطبان و کاربران سایت به همراه داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
افزایش حقوق و دستمزد جزو پرتکرارترین مطالبات مردم در فارس من است. در این گزارش به بررسی مطالبات شما و آخرین پیگیری های انجام شده می پردازیم.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۳۳    
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: در دیدار هیأت رئیسه کانون بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی و کانون پیشکسوتان با وزیر کار، نمایندگان بازنشستگان بر ضرورت تأمل در تصویب افزایش حقوق سال جاری در شورایعالی کار تأیید کردند که مورد تأیید وزیرکار نیز قرار گرفت.
تحلیل بازار / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
مصری، نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: از سال 97 تا 99 یک ریال به مستمری بگیران اضافه نشده است.
ربیع   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۱:۴۶   + ۵۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از گسترش نیوز،محمدباقر نوبخت در جلسه علنی صبح امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در گزارشی درباره ی عملکرد بودجه اظهار کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۱:۴۶   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس امور پایش تعهدات دولت و تجهیز منابع سازمان برنامه و بودجه کشور جزئیات تازه تری از نحوه افزایش امتیازات فصل دهم کارمندان شرکتهای دولتی را اعلام کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۱:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
پس از گذشت بیش از 75 روز از سال 99، همچنان میزان افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی در هاله ای از ابهام باقی مانده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۱:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
با موافقت وزیر کار تهاون و رفاه اجتماعی یکشنبه17خرداد ماه, افزایش حقوق سال جاری بازنشستگان برای سال 99 در شورای عالی کاربررسی می شود.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۱:۰۲    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بررسی افزایش حقوق امسال بازنشستگان در شورای عالی کار موافقت کرد. به گزارش بازارکار به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مجلس یازدهم گفت: رزمندگان معسر 750 هزار تومان حقوق می گیرند و امسال به حقوقشان اضافه نشده است.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، به نقل از ایرنا، نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: بسیاری از مشکلات در کشور به دلیل بی اعتنایی به محرومان است. عبدالرضا مصری در جلسه علنی امروز سه شنبه مجلس گفت: جناب آقای دکتر نوبخت؛ تمام تنگناها و مشکلات و مسائلی که کشور در رابطه با نقدینگی دارد ...
سلام نو / میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۹:۴۶   + ۶۵ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو به نقل از ایرنا، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دیدار با نمایندگان بازنشستگان با بررسی افزایش حقوق امسال بازنشستگان در شورای عالی کار موافقت کرد. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۹:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا: هیات رئیسه کانون بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی و کانون پیشکسوتان با وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی دیدار کردند. در این دیدار نمایندگان بازنشستگان بر ضرورت تأمل در تصویب افزایش حقوق سال جاری در شورایعالی کار تایید کردند که مورد تایید وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی نیز قرار گرفت.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
پرونده افزایش حقوق کارگران در سال جاری هنوز بسته نشده است و نماینده کارگران به دنبال افزایش حداقل حقوق کارگران هستند اما آیا شورای عالی کار مصوبه قبلی خود را تغییر می دهد؟
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
با اینکه 2 ماه و 12 روز از ابتدای سال 99 گذشته، هنوز تکلیف افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی مشخص نشده است و پاس کاری برای افزایش حقوق این افراد ادامه دارد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۴:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
پنج شنبه گذشته، مصطفی سالاری (مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی) گفت: افزایش حقوق بازنشستگان بعد از تصویب هیات دولت در واریزی ماه خرداد اعمال خواهد شد. او اعلام کرد: هدفگذاری سازمان در حوزه بازنشستگان در سال 99 متناسب سازی حقوق مستمری بگیران است. ...
ورزش 3   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدال آوران ورزش ایران در تاریخ المپیک از این پس با معیارهای جدیدی از کمیته ملی المپیک حقوق دریافت می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
کمیته ملی المپیک در نظر دارد با توجه به افزایش حقوق المپین ها، نوع مدال را هم در نظر بگیرد.
مثلث   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۸:۱۷   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از افزایش 15 درصدی حق عائله مندی بازنشستگان خبر داد و گفت: این افزایش در حقوق خردادماه بازنشستگان پرداخت می شود.
سلام نو / شمال نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به ضرورت تصویب افزایش حقوق بازنشستگان در هیات دولت، گفت: افزایش حقوق بازنشستگان بعد از تصویب هیات دولت در واریزی ماه خرداد اعمال خواهد شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۷:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
شصت و دومین نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک با ریاست سید رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک و دیگر اعضای آن و با رعایت پروتکل بهداشتی در سالن شماره یک کمیته برگزار شد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۶:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی سراسر کشور از جلسه سه ساعته با وزیر رفاه خبر داد و گفت: افزایش مستمری بازنشستگان حداقل بگیر و سایر سطوح مد نظر قرار گرفت.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۶:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
مردم نیوز :بعد از افزایش 21 درصدی دستمزد کارگران برای سال 99, اعتراض های متعددی از سوی جامعه کارگری شروع شد، اعتراض هایی که محور اصلی آن ها پیشی گرفتن هزینه ها از دستمزد کارگران بود، به همین دلیل خواستار بازنگری مزد در چارچوب ماده 41 قانون کار از سوی دولت شدند ...
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۴:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: حداقل حقوق سربازان 340 هزار تومان و حداکثر بیش از یک میلیون تومان شده است.
تحلیل بازار / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۴:۴۴   + ۳۲ سایت دیگر  
افتخاری، مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری، با اشاره به افزایش حق عائله مندی و اولاد بازنشستگان این صندوق اظهار داشت: حق عائله مندی و اولاد با محاسبه 15 درصد افزایش، در حقوق خردادماه به همراه مابه التفاوت ماه های فروردین و اردیبهشت واریز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
کمپین مخاطبان فارس من با موضوع افزایش حقوق سربازان در چند قدمی پیگیری ازمسؤولان عالی کشوراست.مطالبه ای که درخواست فرزندان غیور این مرز وبوم است.آنان که غیرتمندانه از خاک، آب و ناموس دفاع می کنند. فقط یک خواسته دارند: حقوق "قانونی"سربازان را بپردازید!
فرصت امروز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۲:۵۵    
افزایش سطح رضایت کارمندان یکی از دغدغه های همیشگی مدیران محسوب می شود. در این رابطه صرفا به افزایش حقوق محدود نبوده و راهکارهایی وجود دارد که بدون هزینه، باعث خواهد شد تا سطح رضایت شغلی کارمندان افزایش پیدا کند ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۲:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
بین تعدادی مستمری بگیر تأمین اجتماعی نشسته بودم و داشتم به صحبت هایشان گوش می کردم؛ موضوع صحبت آن ها افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی بود. ...
نماینده   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده رشت از افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان انتقاد کرد و گفت که باید در این اوضاع به هم ریخته اقتصادی به آن ها توجه شود.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - رئیس مجمع نمایندگان کارگران گفت: کارگران به دنبال افزایش حقوق پایه هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس گفت: مردم و بازنشستگان سؤال می کنند که چگونه است حقوق کارکنان دولت 50 درصد افزایش یافته، اما حقوق بازنشستگان تنها 15 درصد، این با قانون اساسی مغایر است.