چهارشنبه ۲۵ مهرساعت ۱۹:۴۰Oct 2018 17

جدیدترین خبرهای «آیت الله طالقانی»

همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۰:۱۶    
دانش آموزان مدارس آیت الله خامنه ای ، آیت الله طالقانی و سید احمد خمینی شهر ایلام، در قالب اردوهای راهیان نور به مناطق عملیاتی فکه ، اروند رود ، شلمچه در جنوب کشور اعزام شدند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۵:۴۴    
کرمانشاه_رئیس بیمارستان آیت الله طالقانی کرمانشاه از آمادگی این مرکز برای ارائه خدمت به زائرین اربعین حسینی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۱:۰۱    
رئیس بیمارستان آیت الله طالقانی استان کرمانشاه گفت: تمام نیروهای درمانی و ستادی این بیمارستان در ایام اربعین آماده باش کامل هستند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۱۵:۳۰    
کائینی در واکنش به پست اینستاگرامی تاج زاده مبنی بر تایید سخنان آیت الله طالقانی درباره اجباری نبودن حجاب در اسلام او را که حال از نظر فکری تغییر کرده و دست به تحریف وقایع نیز می زند، به کارمندی تشبیه کرد که پس از اخراج می خواهد اموال کلاسه شده را نیز با خود ببرد!
قم پرس   ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۰۱:۴۴    
بیمارستانجدیدآیت اللهطالقانیآباداندرشهریورماهسالآیندهبهبهره برداریمیرسد رییسدانشکدهعلومپزشکیآبادانگفتبیشترپروژه هایدرحالساختدانشکدهعلومپزشکیآبادانبه روزهستند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۶:۳۰    
وزیر بهداشت گفت: من خجالت کشیدم هنگامی که نماینده اهواز گفت دو بیمارستان تخصصی ابوذر و سوانح و سوختگی آیت الله طالقانی اولین بیمارستان های ساخته شده در اهواز هستند؛ این موضوع جای خجالت دارد و معنی آن را می رساند که کوتاهی شده و باید جبران کنیم.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۳:۵۰    
بیمارستان 110 تختی سوانح و سوختگی آیت الله طالقانی اهواز با حضور وزیر بهداشت و معاون وزیر راه و شهرسازی به بهره برداری رسید.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۳:۲۶    
ساختمان جدید بیمارستان سوانح و سوختگی آیت الله طالقانی و کلینیک و بیمارستان اطفال و کودکان ابوذر اهواز، امروز (7 مهر) با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۰:۵۹    
بزرگ ترین بیمارستان سوانح و سوختگی و همچنین بزرگ ترین و مجهزترین بیمارستان کودکان جنوب کشور در اهواز و با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۰۹:۲۴    
اهواز - با حضور وزیر بهداشت و درمان، ساختمان جدید بیمارستان سوانح سوختگی آیت الله طالقانی اهواز افتتاح شد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۶ - ۱۱:۲۱    
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید علی حسینی در برنامه همکلاسی آسمانی و بزرگداشت شهدای دانش آموز دبیرستان آیت الله طالقانی شهر دیر افزود: امروز دشمن با ارائه جنگ نرم به دنبال کمرنگ کردن ارزش ها در بین نسل جوان ما است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۷/۰۶ - ۰۲:۳۳    
بوشهر - همایش همکلاسی آسمانی و بزرگداشت شهدای دانش آموز دبیرستان آیت الله طالقانی بندر دیر برگزار شد.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۰    
از آنجا که اندیشه سیاسی آیت الله طالقانی ریشه در آرمان های مشروطه دارد می توانیم از آرای ایشان برای حل مسائل امروزی بهره بگیریم تا بتوانیم جامعه را در مسیری هدایت کنیم که هم از تساهل و مدارای گسترده تری برخوردار باشد و هم بتواند از عقل جمعی همه جریان ها و همه سلیقه ها استفاده کند.
جماران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۲:۱۹    
مراسم سی ونهمین سالگرد درگذشت آیت الله طالقانی روز گذشته در کانون توحید تهران برگزار شد. به گزارش خبرنگار جماران، حجت الاسلام والمسلمین کوشا در این مراسم طی سخنانی، گفت: پیامبر اکرم(ص) همواره در مسائل مختلف اجتماعی به مشورت با دیگران می پرداخت و نظر آنها را جویا می شد ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۲۲:۲۷    
اهواز – ایرنا- مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان گفت: 2 تن از مصدومان آتش سوزی پردیس اهواز به دلیل درجه سوختگی بالا به بخش مراقبت های ویژه بیمارستان آیت الله طالقانی اهواز منتقل شدند که حال آنها وخیم است.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۲۰:۲۵    
محمد مهدی جعفری از همراهان آیت الله طالقانی و از مبارزان پیش از انقلاب در همایش آزادی، شورا و قسط دربارۂ جملات منسوب به او در فضای مجازی پیرامون موضوع حجاب اجباری مورد پرسش قرار گرفت و توضیح داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۱۹:۴۹    
عصرایران نوشت:محمد مهدی جعفری از همراهان آیت الله طالقانی و از مبارزان پیش از انقلاب در همایش آزادی، شورا و قسط دربارۂ جملات منسوب به او در فضای مجازی پیرامون موضوع حجاب اجباری مورد و پرسش قرار گرفت و توضیح داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۱۹:۲۲    
تهران-ایرنا- مراسم سی و نهمین سالگرد درگذشت آیت الله سید محمود طالقانی در کانون توحید تهران برگزار شد.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۰۴:۰۰    
همین طور گریه می کرد و می گفت شاه حسینی، هزار ها نفر از مشروطه تاکنون کشته شدند و خون دادند تا رسید به ما و حالا هم کشته می شوند و هزار ها نفر در زندان هستند برای این که ما باشیم. من از تو می پرسم که تو چه غلطی کردی برای این کشته ها. حالا شدی رییس؟ ماشین زیر پایت است. برو گاوداری ات را بکن ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۸:۵۴    
به گزارش ایرنا، جواد منصوری عصر پنجشنبه در آیین گرامیداشت آیت الله طالقانی در شهرستان طالقان افزود: طالقانی به مبارزه با فساد اهتمام داشت و امروز ما به طالقانی های دیگر نیاز داریم تا درمقابل ظلم ایستادگی کنند چراکه انقلاب از بیرون آسیب نخواهد دید و باید مراقب نفوذی های درونی باشیم. ...
فرمانداری فریدن   ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۲:۰۵    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن – جلسه هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس با حضور اعضا و به ریاست فرماندار برگزار شد. فرماندارطی سخنانی ضمن تسلیت فرارسیدن ایام محرم ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۱:۵۳    
طالقانی با حفظ اصول پدر همه گروهها بود و در طول حیات مبارکش مبلغ جامعه توحیدی بدون حذف نیرو بود او نماد تعامل با همه گروهها جامعه اعم از جامعه روحانیت مبارز، نهضت ملی ازادی ایرن، جبهه ملی و حتی مارکسیست ها بود.
فرادید   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۷:۴۹    
نشست سه جانبه ایران، روسیه و ترکیه در تبریز، سالگرد 11 سپتامبر، نشست تاریخی اوپک، آشپزی پوتین، دوچرخه سواری رئیس جمهور فرانسه در دانمارک، آتش سوزی کنسولگری ایران در بصره، جشن استقلال کره شمالی، سالگرد درگذشت آیت الله طالقانی و حیوانات نقاش از جمله تصاویر منتخب این هفته فرادید می باشد.
صدای ایران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۷:۱۰    
مراسم یادواره آیت الله سید محمود طالقانی به مناسبت سالروز خاموشی اش با عنوان برای ما همیشه زنده است در خانه موزه سیمین و جلال در روز جمعه ساعت 5/30 تا 7/30 دقیقه برگزار می شود. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۶:۴۶    
مراسم بزرگداشت آیت الله طالقانی جمعه 23 شهریور از ساعت 17 تا 19 در خانه موزه سیمین و جلال (منزل سابق جلال آل احمد) برگزار خواهد شد.
حوزه   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۰۰:۲۴    
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی از بیمارستان آیت الله طالقانی (ره) تبریز بازدید و از پیشرفت ارائه خدمات به مردم تقدیر کرد.
بانک ویدئو نوداد   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۲۳:۵۶    
مهدی طالقانی فرزند آیت الله طالقانی اظهار داشت: مرحوم پدر بنده اصرار داشتند ازدواج کنم. دختر یکی از دوستان خود که اهل طالقان بود را به من پیشنهاد کردند که در کرج زندگی می کردند و چند دختر داشت.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۲۳:۲۳    
مزار آیت الله طالقانی روز دوشنبه با حضور خانواده وی، شماری از مسئولان و مردم ولایتمدار در بهشت زهرا(س) گلباران شد. به گزارش ایرنا، این مراسم در قطعه 17 بهشت زهرا(س) برگزار شد و حجت الاسلام محمود دعایی مدیرمسئول روزنامه اطلاعات و مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) از جمله شرکت کنندگان بودند ...
منجیل خبر   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۲۲:۰۰    
سیدمهدی طالقانی فرزند مرحوم آیت الله طالقانی در مصاحبه با روزنامه جوان گفت: اوایل انقلاب کارخانه ای مشکل پیدا کرده بود و قرار بود من بروم کمک کنم مشکلش حل شود. به پدر گفتم: یکی از دوستان تان- که شما خیلی هم دوستش دارید- به من پیشنهاد کرده بیا و این کارخانه را بچرخان . ...