یکشنبه ۱۷ فروردینساعت ۰۷:۰۱Apr 2020 5

جدیدترین‌های «غربالگری»

 
جماران   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، امیر مراد خوش کنار روز شنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: همه ظرفیت های درمانی، پزشکی و تجهیزات پدافند بیولوژیک قرارگاه عملیاتی لشکر 84 لرستان را در راستای مبارزه با بیماری کرونا در استان پای کار آوردیم. ...
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل بهزیستی گیلان، از راه اندازی سامانه خودارزیابی روان شناختی در بحران ویروس کرونا خبر داد و اضافه کرد: این سامانه به غربالگری افرادی می پردازند که دچار بیماری های روانی کرونایی شده اند.
فاش نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
فاش نیوز- مستند گلشهر به کارگردانی حسین نژادموسی و با موضوع مقابله با ویروس کرونا در مشهد ساخته شد. در خلاصه موضوع فیلم مستند گلشهر به تهیه کنندگی هاشم مسعودی و مجتبی احسانی آمده است: با شیوع ویروس کرونا در ایران ...
احمد حسین زادگان با اشاره به اینکه بطور میانگین بالای 70 درصد در طرح غربالگری شرکت کردند، گفت: این رقم باید به 100 درصد برسد.
باشگاه خبرنگاران   ۷ ساعت پیش    
بیش 86 درصد از جمعیت مردم کردستان توسط سامانه 4030 در استان پایش شده اند.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا - سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی اعلام کرد: تاکنون 90 درصد از جمعیت 863 هزار نفری این استان نسبت به بیماری کووید 19 غربالگری شده اند.
سیدموسی حسین نژاد گفت: 100 درصد جمعیت روستایی و 85 درصد جمعیت شهری سوادکوه غربالگری کرونا شدند.
کیهان   ۷ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
جانشین سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه بسیج بر اساس تکلیف به دستگاه های نظام کمک می کند گفت: با حضور بیش از 50 هزار تیم غربالگری بسیج موفق شدیم حدود 70 میلیون از مردم را غربالگری کنیم.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- فرماندار اردستان گفت: این شهرستان با اجرای طرح غربالگری خانه به خانه شناسایی موارد مشکوک مبتلا به ویروس کرونا، رتبه نخست استان اصفهان را به خود اختصاص داده است.
موج   ۸ ساعت پیش    
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس با اشاره به اینکه تا کنون بیش از 87 درصد در این طرح غربالگری شده اند، گفت: بیشتر از اپیدمی کرونا با اپیدمی ترس مواجهیم.
برترین ها / تبریز بیدار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۱:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
روابط عمومی معاونت بهداشت: معاون بهداشت وزارت بهداشت از غربالگری بیش از 69 میلیون و 200 هزار نفر از هموطنان در بسیج ملی مقابله با کرونا تا بعد از ظهر امروز خبر داد. ...
خوزنیوز   ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی خوزستان گفت: طرح پیشگیری و مراقبت از مبتلایان ویروس کرونا در افراد بی خانمان و کارتن خواب و مصرف کنندگان موادمخدر ، در خوزستان آغاز شده و تاکنون 70 پاتوق در این استان شناسایی و تیم های ویژه در حال غربالگری هستند. ...
غربالگری کرونا در تهران الزامی شد به گزارش مهر، ️انجام غربالگری کرونا (تست ابتلاء به کرونا) با هدف شناسایی دقیق مبتلایان و ناقلان این بیماری در تهران الزامی شد.
عصر شهروند   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل سلامت شهرداری تهران گفت: بر اساس تفاهمنامه ای که شهرداری تهران و وزارت بهداشت انجام داده اند، از ظرفیت های خانه های سلامت برای طرح غربالگری استفاده می شود.
شما نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور از قطع همکاری این سازمان با وزارت بهداشت به دلیل بارگذاری اطلاعات افراد در سامانه غربالگری ویروس کرونا خبر داد و گفت: این کار غیر حرفه ای و نادرست بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۸ ساعت پیش    
استاندار کهگیلویه و بویراحمد از آغاز مرحله دوم بیماری کرونا در این استان خبر داد و گفت: در این مرحله تاکنون 15 تا 20 هزار نفر غربالگری شده اند.
کیهان   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون استاندار قم و فرمانده انتظامی استان آخرین وضعیت وجود اتباع خارجی پاکستانی، هندی و غربالگری اتباع افغانستانی را تشریح کردند.
روزنامه شروع   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت مازندران گفت: پزشکان خانواده می توانند با کنترل هر چه بیشتر و غربالگری جمعیت تحت پوشش خود، نسبت به راهنمایی و کنترل شیوع ویروس کرونا در جامعه نقش مهمی ایفا کنند.
مدیرکل بهزیستی استان کردستان گفت: سامانه خودارزیابی روانشناختی بحران کرونا برای شناسایی و غربالگری به موقع، هوشمند و پیشگیری از آسیب های روانی و اجتماعی ناشی از این بحران راه اندازی شده است.
شبستان   ۹ ساعت پیش    
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی، از غربالگری 90 درصد جمعیت استان نسبت به بیماری کووید 19 خبر داد.
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور از قطع همکاری این سازمان با وزارت بهداشت به دلیل بارگذاری اطلاعات افراد در سامانه غربالگری ویروس کرونا خبر داد و گفت: این کار غیرحرفه ای و نادرست بوده است.
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور از قطع همکاری این سازمان با وزارت بهداشت به دلیل بارگذاری اطلاعات افراد در سامانه غربالگری ویروس کرونا خبر داد و گفت: این کار غیرحرفه ای و نادرست بوده است.
بسیج   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
گروه های جهادی جزیره خارگ شبانه روز در امر پاکسازی، گندزدایی و ضدعفونی و غربالگری محیط شهری پای کار هستند و به یک ستون اصلی و تأثیرگذار تبدیل شده اند.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: چهارمیلیون و 542 هزار و 432 نفر خوزستانی تاکنون در طرح غربالگری ویروس کرونا وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی شرکت کرده اند.
مردم به سامانه غربالگری کرونا مراجعه و وضعیت سلامت خود و خانواده را در اسرع وقت ارزیابی و ثبت کنند.
روزنامه شروع   ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت شهرستان همدان گفت: از ابتدای طرح غربالگری سلامت تاکنون 83 درصد مردم همدان و 90 درصد مردم استان در غربالگری مرکز بهداشت شرکت کردند.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- فرماندار سامان گفت: با اجرای طرح نظارت و غربالگری خودروهای غیربومی طی 40 روز گذشته از ورود بیش از یک هزار خودرو به این شهرستان جلوگیری شد.
دیار آفتاب   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سردار سپهر با اشاره به خدمات بسیج در مقابله با ویروس کویید 19 افزود:در این مدت 50 هزار تیم از بسیج توانسته است 70 میلیون نفر را غربالگری کند.
خبر خودرو   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی گفت: برای مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا حتی بعد از تعطیلات نوروزی تا برطرف شدن کامل بحران در آماده باش هستیم. محمود امانی بنی با بیان این مطلب اظهار کرد: در ایام نوروز تیم های مجرب و متخصص مراکز بهداشت استان که در فرودگاه مشهد مستقر شده اند ...
کبنا نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه در پیک کویید 19 در استان از هر 100 نفر، تست 16 نفر مثبت اعلام می شد، خاطرنشان کرد: این میزان اکنون کاهش یافته و از هر 100 نفر، تست 5 نفر مثبت اعلام می شود.
جماران   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
احمد حسین زادگان استاندار مازندران امروز شنبه در جلسه ویدئویی کنفرانس ستاد مبارزه با ویروس کرونا از غربالگری بیش از 80 درصدی مردم استان در مسئله ابتلا به ویروس کرونا خبر داد و تاکید کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۹:۵۷    
گروه استان ها - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر با اشاره به اجرای طرح غربالگری تشخیص بیماری کرونا گفت: تاکنون 965 هزار نفر در ورودی و خروجی های استان بوشهر توسط اعضای هلال احمر غربالگری شدند.
بیتوته   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
استاندار تهران گفت: معتادان متجاهر حاضر در سطح پایتخت که پیش از این راها سازی شده بودند بار دیگر برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا به دیگر شهروندان جمع آوری و پس از غربالگری در مراکز ترک اعتیاد پذیرش می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۹:۴۲    
همدان - فرماندار اسداباد گفت: 96 درصد اسدآبادی ها در اجرای طرح غربالگری کرونا مشارکت کردند و همین جدیت و همکاری عمومی باعث جلوگیری از انتشار بیشتر ویروس کرونا در سطح جامعه شد.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز - صبح امروز فعالیت در مجتمع صنعتی و معدنی سنگ آهک پیربکران با رعایت تمامی دستور العمل های بهداشتی پرسنل با نظارت مدیریت واحد HSEE آغاز شد.
اخبار رسمی   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۹:۳۶    
شنبه 99/1/16 ، تهران , (اخبار رسمی) : کارگران معادن زغال سنگ در آن زمان با استفاده از ابزارهای ابتدایی و به صورت دستی سوراخ هایی را بر روی ورق های فلزی ایجاد و از آن برای غربالگری زغال سنگ استفاده می کردند.
تهران پرس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سردار حسن حسن زاده فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران در گفت وگو بایک منبع موثق اظهار کرد: در زمینه مقابله با ویروس کرونا، بسیج از همان روز اول با بهره گیری از توان مردمی و قدرت سازماندهی خود پای کار آمده و در کنار همه مجموعه ها به ویژه کادر بهداشت و درمان قرار گرفت و اقدامات اثرگذار و ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران اعلام کرد: انجام غربالگری کرونا (تست ابتلا به کرونا) با هدف شناسایی مبتلایان و ناقلان این بیماری در تهران الزامی شد. ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۹:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان چهارمحال و بختیاری ؛ دکتر مجید شیرانی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد اظهار کرد : بدون شک موفقیت حاصل شده بواسطه زحمات شبانه روزی همه تلاشگران عرصه سلامت می باشد. ...
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۹:۲۳    
محسنی با اشاره به تاثیرات اقتصادی کرونا و آسیبهای وارد آمده به فضای کسب و کار یادآور شد: در این زمینه نیز دولت 75 هزار میلیارد تومان وام با سود 12 درصد پرداخت خواهد کرد که منتظر ابلاغ دستورالعمل آن هستیم..
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۹:۲۰    
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز بر لزوم توجه به طرح غربالگری و فاصله گذاری اجتماعی در استان خوزستان تاکید کرد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۹:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اسان مازندران سرهنگ حسن پور قربان در جمع خبرنگاران در ارتباط با اقدامات انجام شده قرارگاه پدافند زیستی سپاه شهرستان بهشهر، اظهار کرد: قراگاه پدافند زیستی سپاه شهرستان با حضور معاونت های ستادی و فرماندهان حوزه مقاومت پس از شیوع ویروس کرونا تشکیل شده است. ...
دیار جنوب   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
تاریخ ایجاد در 16 فروردین 1399 مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: از 9 اسفند سال گذشته تا 14 فروردین سال جاری 965هزار و 12 نفر از سرنشینان 366هزار و 550 خودرو توسط این جمعیت غربالگری و تب سنجی شدند. ...
عصر شهروند   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
شهردار منطقه 2 از آغاز اجرای طرح غربالگری بیماری کووید 19 ویژه شهروندان منطقه در سرای محلات خبرداد.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۸:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
ساعت 24 -رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران اعلام کرد: انجام غربالگری کرونا (تست ابتلا به کرونا) با هدف شناسایی مبتلایان و ناقلان این بیماری در تهران الزامی شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سردار علی رزمجو گفت: در این راستا با همکاری جمعیت هلال احمر، دانشگاه علوم پزشکی و بسیجیان یک میلیون و 619 هزار نفر در تشخیص ویروس کرونا غربالگری شده اند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۸:۴۷   + ۶۰ سایت دیگر  
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران اعلام کرد: انجام غربالگری کرونا (تست ابتلا به کرونا) با هدف شناسایی مبتلایان و ناقلان این بیماری در تهران الزامی شد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روز شنبه روابط عمومی شهرداری منطقه 19، علی توکلی با اشاره به اهمیت همکاری و همدلی مسئولین و شهروندان در مقابله با کرونا، بر تداوم عملیات ضد عفونی و گندزدایی معابر، اماکن عمومی و سایر نقاط تا ریشه کنی این ویروس تاکید کرد. ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
حیدر احسانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: حدود 10 درصد این جمعیت به صورت خوداظهاری و 90 درصد آن توسط شبکه بهداشت کارکنان به صورت تلفنی غربالگری شدند. ...