دوشنبه ۱۸ فروردینساعت ۱۹:۳۴Apr 2020 6

جدیدترین‌های «کارتن خواب»

 
دانا   ۹ ساعت پیش    
فرماندار سراوان با اشاره به اینکه محل اسکان برای بی خانمان ها، معتادین و کارتن خواب ها در نظر گرفته شده است، گفت: با کمک خیرین و سمن ها برای جلوگیری از ویروس کرونا غذای گرم میان معتادین، کارتن خواب ها و افراد بی سرپناه انجام می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۷:۴۱    
امینی از اجرای طرح پیشگیری از ابتلا به کرونا در میان کارتن خواب ها و افراد بیخانمان در استان مرکزی خبر داد.
روزنامه البرز فردا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۷:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر بهزیستی کرج در مورد شرایط خدمت رسانی به معتادین کارتن خواب گفت : موسسات کاهش آسیب تحت نظارت بهزیستی شهرستان کرج از اولین روزهای شروع کرونا تا هم اکنون در حال ارایه خدمات به افراد آسیب دیده هستند .
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۴:۰۱    
عکس بالا مربوط به ایالت نوادا در آمریکاست که تمهیدشان این ست که بین کارتن خواب ها خط کشی کنند تا با فاصله روی زمین بخوابند!اما عکس پایین خانه ی بانوان شهرداری تهران است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل بهزیستی البرز گفت: تا کنون بیش از 180 میلیون تومان بسته بهداشتی و پیشگیرانه شامل ژل دست، محلول ضد عفونی کننده محیط و سطوح، پد الکلی، دستکش و ماسک خریداری و در اختیار معتادین کارتن خواب و بی سرپناهان قرار گرفته است.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۲:۵۸    
زهرا داستانی هرچه که می گذرد و سیطره کرونا بر زندگی ما بیشتر می شود، زخم های سربسته باز، زخم های سرباز عمیق تر، آسیب ها بیشتر و لایه های پنهان زندگی از زیر پوسته شهر بیرون می خزند ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مریم وافری فاروجی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پنج مددجوی زن سرپرست خانوار و یا معلول و همچنین یک عضو آزاد، کار تهیه این 25 هزار ماسک را انجام دادند که با اولویت مددجویان توزیع آن انجام و مازاد تولید هم برای تامین هزینه های تهیه، فروخته شد. ...
خوزنیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی خوزستان با اشاره به اقدامات مراکز کاهش آسیب اعتیاد بهزیستی در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، از خدمات رسانی مراکز گذری در 70 پاتوق شناسایی شده استان خبر داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۷:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل بهزیستی خوزستان گفت: طرح پیشگیری و مراقبت از مبتلایان ویروس کرونا در افراد بی خانمان و کارتن خواب و مصرف کنندگان موادمخدر ، در خوزستان آغاز شده و تاکنون 70 پاتوق در این استان شناسایی و تیم های ویژه در حال غربالگری هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۶:۳۵    
مدیرکل بهزیستی استان مرکزی با اشاره به اینکه تاکنون هیچ موردی از شیوع کرونا در افراد بی خانمان و کارتن خواب ها در استان مشاهده نشده گفت: طرح پیشگیری از کرونا از ابتدای شیوع این بیماری در افراد بی خانمان و کارتن خواب های مصرف کننده مواد شروع شده است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۴۷    
موسوی چلک گفت: سازمان بهزیستی، سازمان های غیردولتی و شهرداری تهران به آموزش، ارائه اقلام بهداشتی و انتقال کودکان کار و خیابان، کارتن خواب ها، معتادان متجاهر و ... به مراکز بهداشتی برای مصونیت در برابر ویروس کرونا می پردازند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان مرکزی از اجرای طرح پیشگیری از ابتلا به کرونا در میان کارتن خواب های معتاد خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۰:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
ایرنا- تهران- تصاویر، اطراف میدان شوش، قیام و مولوی تهران را بعد از انتقال کارتن خواب ها به گرم خانه توسط شهرداری تهران نشان می دهند. پیش تر ویدیویی از دستفروش ها و کارتن خواب های میدان مولوی در فضای مجازی منتشر شده بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان البرز، گفت: طرح غربالگری علائم اولیه ویروس کرونا در پاتوق ها و محل استقرار معتادین و کارتن خواب های استان البرز انجام شد.
روزنامه البرز فردا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی البرز گفت: اجرای طرح آگاه سازی و آموزش پیشگیری از بیماری کرونا در پاتوقها و محل استقرار معتادین کارتن خواب توسط مراکز گذری ، ون سنتر ، دی آی سی، تیم های ثابت و سیار با خرید لوازم بهداشتی وپیشگیرانه به مبلغ یک میلیارد وهشتصدمیلیون ریال در دستور کار قرار گرفت.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۰۸:۰۰    
زهرا مشتاق (روزنامه نگار و مستندساز) طی یادداشتی به لزوم توجه ارگان های دولتی و مردمی به کارتن خواب ها، بی خانمان ها و زباله گردان و اسکان آنها در پی شیوع کرونا پرداخت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۲:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان سنندج گفت: مرد 35 ساله ای که طبق گفته شاهدین عینی به مواد مخدر اعتیاد داشته در خیابان نمکی هسته مرکزی شهر سنندج جان باخت.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۲:۴۰   + ۲۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران با انتشار تصاویری از ازدحام معتادان در میدان شوش گلایه کرد. به گزارش ایسنا، سید مالک حسینی در حساب توییتری خود با انتشار تصاویری از ازدحام معتادان نوشت: میدان شوش، بامداد 14 فروردین 1399؛ این افراد مردم همین شهرند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۴:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- طرح موبایل ون(مطب سیار) در هرمزگان در راستای پیشگیری از ویروس کرونا علاوه بر خدمات روزانه خدمات ویژه تری به معتادان بی خانمان و کارتن خواب ها ارائه می دهد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
محسن شیخی علیزاده گفت: داوطلبان جمعیت هلال احمر اهواز همچنین با همکاری خیرین دو هزار و 500 بسته بهداشتی شامل ماسک، دستکش لاتکس و پد الکل را مهیا و بین کودکان کار، کارتن خواب ها و نیازمندان توزیع کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۳:۳۰    
ایسنا/خراسان رضوی مسئول اداره فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری کاشمر گفت: با توجه به اینکه کارتن خواب های کاشمر در معرض ابتلا و شیوع ویروس کرونا قرار داشتند، شناسایی و اسکان داده شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۵۱    
معاون فرهنگی، اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس از اطعام شبانه کارتن خواب های شیراز با رعایت نکات بهداشتی از محل موقوفات قوام و حاج علی رضایی خبر داد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
سعید فریور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این خودرو در راستای کمک به جلوگیری از شیوع بیماری کرونا بین افراد و گروه های آسیب پذیر با مشارکت موسسات خیریه پیشگیری از آسیب های اجتماعی و گروه های داوطلب همیار سلامت روان استان در مناطق حاشیه نشین و محلات آسیب خیز فعال است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۷:۱۶    
مسئول امور فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشمر گفت: کارتن خواب ها در این شهرستان با یک وعده غذای گرم جهت پیشگیری از شیوع کرونا ساماندهی می شوند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۱:۵۱    
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اهواز شب گذشته، 8 فروردین ماه در پی افزایش آمار مبتلایان به کرونا، اقدام به تهیه گزارش تصویری از وضعیت بی خانمان ها و کارتن خواب های این شهرستان کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- شیوع ویروس کرونا در آمریکا منجر به تشدید معضل بی خانمانی شده و مقام های فدرال تاکنون هیچ اقدامی برای رفع این معضل اجتماعی انجام نداده اند. تاریخ انتشار: 18:11 - 07 فروردین 1399 - کد خبر: 606420
میزان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۲:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- سرپرست سازمان رفاه خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران گفت: بی خانمان ها و کارتن خواب ها توان مراقبت از خود را ندارند. تاریخ انتشار: 12:11 - 07 فروردین 1399 - کد خبر: 608315
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران اعلام کرد: بی خانمان ها و کارتن خواب ها می توانند خطر بالقوه ای برای شهر باشند و تصمیمات نادرست مشکلات آنان را افزایش داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مسئول گرمخانه بانوان اصفهان گفت: در حال حاضر 70 زن کارتن خواب در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا در گرمخانه بانوان اصفهان در قرنطینه هستند و در این مرکز تا کنون مورد مشکوک و یا مبتلا به این بیماری نداشته ایم.
فانوس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۶:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
2 مرد کارتن خواب در دو سناریوی جداگانه به خواب ابدی رفتند.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
گزارش رسانه آمریکایی از حجم انبوه کثافت، و خطر ابتلای کارتن خواب های آمریکا به کرونا را در این ویدئو می توانید مشاهده نمایید.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۲:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل بهزیستی ایلام گفت: طرح پیشگیری و مراقبت از بیماری کرونا در افراد بی خانمان و پاتوق های کارتن خواب مصرف کننده مواد مخدر همزمان با سراسر کشور در این استان اجرا شد.
گفتارنو   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۰۸:۵۴    
گفتارنو/مرضیه قاضی زاده: قرنطینه خانگی اصطلاحی که این روز ها به شدت باب شده، ولی این اصطلاح در بین کارگران روزمزد و خانه بدوشان بی جیره و مواجبی که هشتشان گروی نه شان است، معنای دیگری دارد، شاید مرگ! ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی از توزیع 7000 پرس سبزی پلو با ماهی میان کارتن خوابهای پایتخت در شب سال نو خبر داد. سید مالک حسینی گفت: در تمامی گرمخانه ها و مراکز نگهداری مددجویان به مناسبت سال نو سفره هفت سین پهن شده است. ...
سلامت نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سلامت نیوز :با شناسایی کروناویروس در ایران بسیاری تلاش داشتند با معرفی گروه های آسیب پذیر مانند کارتن خواب ها مسئولان را متوجه بخشی از جامعه کرده باشند که اگر این ویروس در میان آنها شیوع پیدا کند ممکن است کووید19 تلفات زیادی بر جا باقی بگذارد. ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۰۷:۱۲    
مدیرعامل مؤسسه طلوع بی نشان ها با اشاره به اینکه هر ساله در روز های پایان سال، سبزی پلو با ماهی طبخ و بین کارتن خواب های شهر و مردم محروم توزیع می کردیم، گفت: همه کسانی که در این طرح مشارکت می کنند پای دیگ های طبخ نیتی داشتند ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس بهزیستی ورامین گفت: این نهاد به منظور مقابله با ویروس کرونا، با همکاری موسسات فعال زیر نظر بهزیستی، اقدام به ضدعفونی و ساماندهی کودکان کار، متکدیان و کارتن خواب ها نموده تا از انتشار این بیماری در این افراد جلوگیری شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۵:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل بهزیستی لرستان از آغاز طرح پیشگیری و مراقبت از بیماری کرونا در افراد بی خانمان و کارتن خواب خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۵:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: طرح پیشگیری و مراقبت از بیماری کرونا در افراد بی خانمان و معتادان کارتن خواب با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر استان آغاز شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۴:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان رفاه و خدمات اجتماعی شهرداری تهران از نادیده گرفتن گرمخانه های پایتخت در تزریق کمک های دولتی انتقاد کرد و در عین حال از شلوغی گرمخانه های پایتخت در پی تعطیلی مراکز ماده 16 خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۲:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران گفت: تا این لحظه هیچ کمکی از سوی سایر دستگاه های دولتی و غیردولتی به شهرداری نشده است. حتی پیشنهاد کمکی هم نیامده است.
تحلیل بازار / اقتصاد نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۵:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور از آغاز طرح پیشگیری و مراقبت از بیماری کرونا در افراد بی خانمان و کارتن خواب مصرف کننده مواد در سراسر کشور، از روز 25 اسفندماه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۳:۰۳   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور از آغاز طرح پیشگیری از ابتلا به کرونا در افراد بی خانمان و کارتن خواب ها خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۰۲:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به افزایش مراجعات به گرمخانه های پایتخت از عدم ابتلای کارتن خواب های مراجعه کننده به گرمخانه های پایتخت به کرونا خبر داد.
خبر فوری   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۲۱:۵۵    
با همکاری جمعیت طلوع بی نشان ها و خانه تئاتر، 50 هزار بسته بهداشتی در میان کارتن خواب ها، کودکان کار و افراد کم بضاعت توزیع شد. با همکاری جمعیت طلوع بی نشان ها و خانه تئاتر، 50 هزار بسته بهداشتی در میان کارتن خواب ها، کودکان کار و افراد کم بضاعت توزیع شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۵:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران از راه اندازی خط تولید ماسک برای تامین ماسک کارتن خواب ها خبر داد.
اصلاحات نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اصلاحات نیوز؛ تهران این روزها حال هوای دیگری را تجربه می کند؛ مردم پایتخت به مانند دیگر استان های کشور میزبان مهمان ناخوانده ای شده اند که قدمش شوم بوده و تقریبا نیمی از پایتخت را خانه نشین کرده و بلای جان بسیاری از تهرانی ها شده است. ...