یکشنبه ۲۸ مهرساعت ۰۴:۲۱Oct 2019 20

جدیدترین‌های «اداره فرهنگ و ارشاد»

ایسنا   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز گفت: هجدهمین مراسم آئینی روایت نینوا بعدازظهر روز اربعین در روستای تاریخی اریسمان از توابع بخش امامزاده آقا علی عباس(ع) شهرستان نطنز برگزار می شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۳:۵۵    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مینودشت از دیدار با مختار رنجیده شاعر پیشکسوت مینودشتی به مناسبت بزرگداشت روز شعر و ادب فارسی با حضور فرماندار شهرستان در روز سه شنبه 27 شهریور ماه خبر داد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طارم گفت: نمایشگاه عکس محرم و صفر به مناسبت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در محل گالری نمایشگاهی مجتمع فرهنگی و هنری شهید بهشتی آب بر دایر است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۷:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ابرکوه در یزد از فعالیت های کتابخوانی در موکب خدام الحسین ابرکوه در کربلا که به موکب دانایی نام گرفته است، خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۵:۳۰    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل طی پیامی هفته خوشنویسی را به فعالان عرصه خوشنویسی تبریک گفت.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۵:۳۰    
سرپرست فرمانداری شهرستان به همراه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نایین از پیشکسوت کتابفروشی شهرستان عیادت کردند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۵:۳۰    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان به همراه معاونین این اداره از استاد حاج احمد مشجری (محبوب) مداح، شاعر پیشکسوت آیینی و کتابشناس فرهیخته کاشان عیادت کرد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۵:۳۰    
استاندار قزوین گفت: باید اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین تلاش کند ملزومات مورد نیاز ایجاد شود تا جایگاه خوشنویسی استان حفظ شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۸    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قصرشیرین، از اجرای برنامه های فرهنگی در راستانی ترویج نهضت عاشورایی در مرز خسروی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۳:۵۵    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قصرشیرین گفت: در راستای رسالت فرهنگی و ترویج نهضت عاشورایی برنامه های فرهنگی زیادی برای ایام اربعین در این شهرستان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قصرشیرین گفت: کتاب های عاشورایی ادعیه و اقلام تبلیغی آئینی از سوی موکب های خدمات رسانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بین زائران اربعین حسینی (ع) توزیع شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۸    
تبریز- ایرنا- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرند از برگزاری جشن صد سالگی تئاتر در این شهرستان خبر داد و گفت: این مراسم، امسال در جهت معرفی هرچه بیشتر شاخصه های فرهنگی شهرستان برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل _ایرنا _ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خلخال گفت: با اقدامات صورت گرفته هنر نمایش و تئاتر پس از سال ها رکود در این شهرستان رونق گرفته است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
در آستانه اربعین حسینی، نمایش بانوی صبر به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرمدره به روی صحنه می رود.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندرماهشهر ، با امام جمعه شهر شهید چمران دیدار و گفت و گو کرد.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندرماهشهر ،از 14 کانون آگهی تبلیغاتی ، 5 چاپخانه ، 6 مرکز چاپ دیجیتال و 3 مؤسسه فرهنگی هنری در این شهرستان بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نظرآباد گفت: همزمان با سراسر کشور مسابقه قرآنی اشک ها و عبرت ها در شهرستان نظرآباد برگزار می شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۳:۳۰    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به همراه رئیس گروه قرآنی اداره کل و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تیران و کرون از موسسه قرآنی نورالثقلین قهریزجان بازید به عمل آوردند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۳:۳۰    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه رئیس گروه قرآنی اداره کل و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با فرماندار تیران و کرون دیدار و گفتگو کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۳:۳۰    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به همراه رئیس گروه قرآنی اداره کل اداره کل و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با حجت الاسلام و المسلمین شیاسی امام جمعه رضوان شهر و تنی چند از فعالان حوزه فرهنگ و هنر دیدار و گفت وگو کرد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۷    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان گفت: در سومین دوره جشنوارۀ انتخاب پایتخت کتاب ایران، شهرستان کاشان در جمع پنج نامزد نهایی قرار گرفته است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۰۰    
آیین رونمایی از کتاب روزگار زیبا سرگذشت پژوهشی شهیدان رضا و حسین نبی زاده به نویسندگی دکتر امین رضا توحیدی عضو هیات علمی دانشگاه باهنر کرمان، دوشنبه 22 مهرماه و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بانه گفت: به درخواست نویسندگان مهلت ارسال آثار به دبیرخانه دوازدهمین جشنواره داستان بانه بار دیگر تا 30 آذر امسال تمدید شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۰    
رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی دهاقان با مدیر مسئولان کانون های فرهنگی هنری مساجد دیدار و گفتگو کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۰    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهین شهر و میمه با امام جمعه جدید شاهین شهر دیدار و گفتگو کرد.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودان از برگزاری مراسم تعزیه خوانی به مناسبت اربعین حسینی در این شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سرپل ذهاب،به مناسبت ایام اربعین حسینی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سرپل ذهاب با برپایی قرارگاه فرهنگی اربعین در جوار موکب الحسین بخش قلعه شاهین واقع در ورودی شهرستان سرپل ذهاب از 20 مهرماه تا 27 مهرماه با توزیع وعرضه محصولات فرهنگی ازجمله کتاب و ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت فرار رسیدن اربعین حسینی، نمایشگاه عکس در مسیر دلدادگی به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری آموزش و پرورش در آموزشگاه دخترانه زینبیه شهر بندری جاسک برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۵    
با همراهی و مجوز اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت نمایش "مجافقین" به نویسندگی و کارگردانی رسول حق شناس از تاریخ بیست مهر لغایت پانزده آبان ماه جاری در سالن آمفی تئاتر شادروان هوشنگ حنیفه مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) به روی صحنه رفت .
جلسه مشترک فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گتوند با رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گتوند در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گتوند، برگزار شد.
تیتر امروز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
نمایش فیزیکال جنگآل به نوشته و کارگردانی علی قاجاری و با اجرای فاطمه زهرا آقایی، شیما احمدی، هاتف غلامی، هاوین فتحی، علی قاجاری، الناز قاسم زاده، مهدی قنبری، زهرا محمدی، مهدی هاشم زاده و با موضوعی درباره رزم آور نور که برای بدست آوردن نور زندگی توسط شر ربوده شده است و به مبارزه می پردازد ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۰    
به همت و همراهی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن موسیقی شهرستان پاکدشت و با حضور روح اله اسدی، نخستین کارگاه تئوری و عملی ساز نی با شرکت علاقه مندان به هنر موسیقی در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) برگزار شد. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۰    
نمایشگاه کتاب 50 درصد تخفیف توسط انتشارات آراستگان و با حمایت اداره فرهنگ وارشاد افتتاح شد . این نمایشگاه از تاریخ 98/7/9 الی 98/7/20 برگزار شد که به دلیل استقبال مردم مجددا برای دو هفته دیگر تمدید شدهمچنین قابل ذکر است که بیش از 300 عنوان کتاب ...
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری جشنواره تئاتر منطقه ای مرند از 8 الی 10 آبان ماه 98 خبر داد .
نشست معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر با انجمن های هنری تنگستان در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اهرم برگزار شد.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دامغان از برگزاری نشست هم اندیشی با فعالان حوزه موسیقی شهرستان در این اداره خبر داد.
نشست شورای هماهنگی پاسداشت زبان فارسی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دامغان برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۸:۵۸    
همزمان با هفته دفاع مقدس مسئول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان درمیان با خانواده های شهدای روستای چک دیدار و از صبر و شکیبایی آنان تجلیل کرد.
نجف آباد نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
وزارت ارشاد: همزمان با فرارسیدن هفته خوشنویسی با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، انجمن خوشنویسان و نگارخانه امروز نمایشگاهی از مجموعه آثار اساتید و هنرمندان خوشنویسی شهرستان در محل نگارخانه امروز برگزار شده است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۳۵    
بهروز مشتاق رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک از مرکز شماره 1 و 2 کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان قرچک بازدید کرد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سبزوار روز سه شنبه در نشست با مسئولان نهادهای فرهنگی این شهرستان گفت: سبزوار در مسیر جاده تاریخی ابریشم قرار دارد و از ظرفیت های فرهنگی و تاریخی مناسبی برخودار است که با اجرای طرح "گذر فرهنگ و هنر" پیوند گردشگران و مردم با آثار تاریخی و مشاهیر این شهرستان عمیق تر می ...
مسعود بهشتی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمه از کتابخانه عمومی سیدالشهدای این شهرستان بازدید کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل از برگزاری هجدهمین سوگواره ادبی عاشورایی در این شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران،حضور گسترده و روزافزون زنان در جوامع امروز و ایفای نقش های گوناگون، زنان را به یکی از عوامل کلیدی در تحولات اجتماعی تبدیل کرده است و اگر این حضور و تأثیرگذاری، براساس اصول و مبانی صحیح، سامان نیابد ...
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چرداول از افتتاح نمایشگاه بزرگ کتاب خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۷    
محمد صمدی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان البرز در آستانه 21 مهرماه روز ملی خوشنویسی پیامی را صادر کرد.
بهارستانه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان گفت: موضوع عفاف و حجاب به عنوان یکی از اصلی ترین مولفه های فرهنگ جامعه باید مورد توجه دستگاه های اجرایی قرار بگیرد.
مراسم نکو داشت روز حافظ با حضور اهالی فرهنگ و هنر و مردم فرهنگ دوست به اهتمام انجمن کتاب هدف سیمرغ، انجمن نویسندگان و پژوهشگران ابرشهر و انجمن کتاب پرواز سیمرغ در فرهنگسرای وکیلی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور برگزار شد.
فرمانداری شهرضا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا : ناصر اسدی سرپرست فرمانداری شهرستان شهرضا به اتفاق معاونت سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری، معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۲    
اولین جلسه راهبردی کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان با حضور اعضاء بیستم مهرماه در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تیران وکرون برگزار شد.