دوشنبه ۱۸ آذرساعت ۰۰:۰۶Dec 2019 9

جدیدترین‌های «جهاد اسلامی»

جام نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۲:۱۰    
سران این دو جنبش مقاومت دیدار تازه کرده و بر پیوند همیشگی تأکید نمودند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۰۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در لبنان روابط جنبش متبوعش را با حماس مستحکم و راهبردی توصیف کرد و گف: بین دو جنبش هیچ اختلافی وجود ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۳:۴۹    
تهران- ایرنا- رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس و دبیرکل جنبش جهاد اسلامی در قاهره با هم دیدار و در مورد آخرین تحولات فلسطین ، روابط دو جانبه و اقدامات رژیم صهیونیستی برای یهودی سازی قدس گفت وگو کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رهبران جنبش های حماس و جهاد اسلامی در نشستی مشترک درباره اوضاع داخلی فلسطین و روابط راهبردی رایزنی کردند
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
سران جنبش های حماس و جهاد اسلامی در دیداری پنج ساعته در قاهره پیرامون موضوعات مختلف از جمله خطرهای پیش روی مسأله فلسطین گفت وگو کردند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۱:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
رهبران جنبش حماس و جهاد اسلامی نشستی را در قاهره برگزار و درباره مسائل فلسطین گفتگو کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رهبران جنبش های حماس و جهاد اسلامی در نشستی مشترک در خصوص روابط استراتژیک میان این جنبش ها رایزنی کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
منابع فلسطینی از دیدار پنج ساعته رهبران جنبش های حماس و جهاد اسلامی در پایتخت مصر خبر دادند.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۰۹:۲۴    
شفقنا- رهبران دو جنبش حماس و جهاد اسلامی فلسطین شب گذشته به ریاست اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس و زیاد النخاله دبیرکل جهاد اسلامی، جلسه طولانی 5 ساعته برگزار کردند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۲۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
هیئت جهاد اسلامی فلسطین اهداف خود از سفر به مصر را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۴:۳۳    
سران جنبش جهاد اسلامی فلسطین از جمله دبیرکل آن و حماس از جمله رئیس دفتر سیاسی این جنبش وارد قاهره شده اند و یکی از اعضای جهاد اسلامی از برگزاری نشست دوره ای دفتر سیاسی این جنبش در مصر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی امروز نیز به برخی مناطق کرانه باختری یورش برده و چند فلسطینی دیگر را بازداشت کردند.
آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
هئیت های بلندپایه حماس و جهاد اسلامی برای برگزاری نشست هایی مهم با مقامات مصری وارد این کشور شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۵:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
یک عضو گروهان های القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی که در حمله اخیر رژیم صهیونیستی در منطقه الشجاعیه غزه زخمی شده بود، به شهادت رسید.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - امام جمعه بروجرد گفت: امروز فلسطین در قالب حماس و جهاد اسلامی تهدیدی جدی برای اسرائیل بوده و خواب را از آنها گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۱:۴۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه خبری العهد لبنان، ارزیابی های نهاد امنیتی رژیم صهیونیستی نشان می دهد جنبش جهاد اسلامی فلسطین به دنبال گرفتن انتقام خون بهاء ابو العطا از فرماندهان شاخه نظامی این جنبش است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین با اشاره به اقدامات رژیم صهیونیستی و افزایش شهرک سازی، خواستار ادامه مقاومت مقابل این رژیم و وحدت ملی در فلسطین شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین با اشاره به شهادت یک جوان فلسطینی بر ضرورت ادامه مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران روز چهارشنبه تاکید کرد که ناتوانی مقام های رژیم صهیونیستی برای تشکیل کابینه به یک مشکل و چالش بزرگ برای تل آویو تبدیل شده است و ممکن است منجر به یک ماجراجویی خارجی در منطقه از سوی این رژیم شود.
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تهران گفت: نتانیاهو در زمینه تشکیل کابینه ناتوان است و این مساله ممکن است او و رژیم صهیونیستی را به سمت یک ماجراجویی بیرونی سوق داده و برای نجات خود به سمت درگیری با ایران و حزب الله حرکت کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده جنبش جهاد اسلامی گفت: رژیم صهیونیستی خبیث ترین سازمان جاسوسی را دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
ترور اخیر بهاء ابوالعطا از فرماندهان ارشد سرایا القدس (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین) بار دیگر اذهان را متوجه سیاست ترور رژیم صهیونیستی علیه رهبران مقاومت در کشورهای مختلف کرد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه ایالات متحده اول نوامبر گزارش داد که ایران نه تنها مرگ بارترین کشور حامی تروریسم در جهان است، بلکه دامنه و ماهیت حملات مرگبار خود را نیز گسترش داده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۰۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
دکتر ظریف در گفتگو با دبیرکل جنبش جهاد اسلامی بر حمایت از مقاومت فلسطین تاکید کرد
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۲۳:۲۴    
شفقنا- نیروهای جهاد اسلامی در غزه دو موشک به سمت اسرائیل شلیک کردند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از اسکای نیوز،با وجود آنکه آتش بس بین اسرائیل و جهاد اسلامی برای مدتی برقرار شد اما بازهم تحرکاتی بین دو طرف وجود دارد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۲۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از غزه و کرانه باختری رود اردن، واکنش ها به اظهارات وزیر امور خارجه آمریکا مبنی بر مشروع بودن شهرک سازی ها در کرانه باختری و الحاق آن به سرزمین های اشغالی، سراسر غزه و کرانه باختری را در برگرفته است. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۲۰:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ایران روز سه شنبه تلفنی با دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت وگو کرد ومقاومت ملت فلسطین در برابر اشغالگری رژیم صهیونیستی را ستود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۹:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین روز سه شنبه با بیان اینکه ما با ایران مشکلی نداریم ، از تهران خواست به جای تعامل با گروه هایی چون حماس و جهاد اسلامی با تشکیلات تحت رهبری وی تعامل و ارتباط داشته باشد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۷:۰۶    
گروه بین الملل گروه های مختلف فلسطینی اعم از جنبش های حماس، جهاد اسلامی و فتح، رژیم صهیونیستی را مسئول کامل شهادت سامی ابودیاک ، اسیر بیمار فلسطینی دانستند.
سلام نو   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۲۲:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، به نقل از اسپوتنیک، آویخای ادرعی، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در بیانیه کوتاهی اعلام کرد: کمی قبل، شلیک یک راکت از نوار غزه به سمت اسرائیل رصد شد که در پی آن آژیرهای خطر در این منطقه به صدا درآمدند. ...
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۲۱:۰۰    
شفقنا- نیروهای جهاد اسلامی دو موشک را از نوار غزه به سمت جنوب رژیم صهیونیستی شلیک کردند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از اسکای نیوز، با وجود آنکه بین رژیم اشغالگر قدس با نیروهای جهاد اسلامی آتش بس برقرار شده است اما هنوز تحرکاتی بین دو طرف وجود دارد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۰۹:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - احمد المدلل یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد: پرونده های فساد نتانیاهو که به دادگاه رسیده است ، ثابت می کند که او به پایان حیات و دوران سیاسی خود نزدیک شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۷:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
یکی از رهبران ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین با اشاره به اعلام جرم علیه نتانیاهو، تاکید کرد پایان عمر سیاسی نخست وزیر رژیم صهیونیستی فرا رسیده است.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۰۰:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: به نقل از العهد، یک عضو مطرح جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد اشغالگران اسرائیلی به سبب افزایش قدرت گروه های مقاومت در حالتی از آشفتگی سیاسی و موجودیتی به سر می برد، مقاومتی که توانست تل آویو را با صدها راکت موشک باران کند و سبب شکست نتانیاهو در تشکیل دولت شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد که رزمندگان این کشور آماده پاسخگویی به هرگونه ماجراجویی و حماقت صهیونیست ها هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۲۳:۴۱    
یک عضو مطرح جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد رزمندگان گردان های قدس انگشتانشان بر روی ماشه است تا به هرگونه حماقت اسرائیل پاسخ دهند.
کیهان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۲۰:۴۶    
محمدرضا مرادی نوار غزه بار دیگر شاهد حمله رژیم صهیونیستی بود. جنگنده های رژیم صهیونیستی بامداد سه شنبه 21 آبان ماه منزل بهاء ابوالعطا از فرماندهان ارشد سرایا القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در منطقه الشجاعیه غزه را هدف گرفتند ...
خبر فوری   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۷:۰۱    
جنبش های جهاد اسلامی و حماس ضمن محکومیت حمله اخیر رژیم صهیونیستی به سوریه، حمایت کامل خود را از سوریه اعلام کردند. جنبش های جهاد اسلامی و حماس ضمن محکومیت حمله اخیر رژیم صهیونیستی به سوریه، حمایت کامل خود را از سوریه اعلام کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مهر : جنبش جهاد اسلامی فلسطین بر حمایت کامل خود از سوریه در مقابله با رژیم صهیونیستی تاکید کرد.
نسیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۵:۰۱    
نسیم آنلاین : حماس و جهاد اسلامی هر دو طی بیانیه ای حملات بامداد امروز اسرائیل به دمشق را محکوم کردند. یک منبع نظامی سوری به خبرگزاری رسمی سوریه سانا گفت، جنگنده های اسرائیلی بامداد روز چهارشنبه از سمت جولان اشغالی و منطقه "مرج عیون" لبنان ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
غزه- ایرنا- جنبش مقاومت اسلامی فلسطین ( حماس) و جهاد اسلامی فلسطین با صدور بیانیه های جداگانه تجاوز بامداد امروز (چهارشنبه ) جنگنده های رژیم صهیونیستی به خاک سوریه را محکوم کردند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۳:۳۹    
جنبش های جهاد اسلامی و حماس ضمن محکومیت حمله اخیر رژیم صهیونیستی به سوریه، حمایت کامل خود را از سوریه اعلام کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین، امروز تجاوز رژیم صهیونیستی به سوریه را محکوم کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۲۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) تاکید کرد اظهارات وزیر خارجه آمریکا درباره شهرک سازی، هرگز این حقیقت را که کرانه باختری، سرزمین اشغال شده متعلق به ملت فلسطین است، تغییر نخواهد داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۲۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی تاکید کرد گردان های قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی، دستورالعمل روشنی در اختیار دارد مبنی بر اینکه در اولین لحظه هر گونه تجاوز یا نقض آتش بس از سوی اسرائیل به آن پاسخ دهد.
هابیلیان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سفیر فلسطین در تهران، اظهار کرد: ترور رهبران جریان مقاومت از سوی عوامل رژیم صهیونیستی باعث قوی تر شدن انگیزه مردم فلسطین و جریان مقاومت جهت مقابله با صهیونیست ها و همپیمانان آنها می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین با محکوم کردن اظهارات وزیر خارجه آمریکا در حمایت از شهرک های صهیونیست نشین در کرانه باختری بر ضرورت پایان شکاف و دودستگی میان فلسطینیان تاکید کرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۰۹:۵۵    
یکی از ژنرالهای بارز ارتش رژیم صهیونیستی که فرمانده یکی از یگانهای نظامی مستقر در مرز غزه است به افزایش توان جنبش جهاد اسلامی فلسطین اذعان کرد. به گزارش شیعه پرس به نقل از روسیاالیوم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۲۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی تاکید کرد گردان های قدس شاخه نظامی جهاد اسلامی به جنایت ترور بهاء ابوالعطا(فرمانده منطقه شمالی گردان های قدس شاخه نظامی جهاد اسلامی)پاسخ دادند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
یک ژنرال ارتش رژیم صهیونیستی مستقر در مرز با غزه گفت که قدرت نظامی جنبش جهاد اسلامی افزایش یافته است.