سه شنبه ۱۲ فروردینساعت ۰۳:۳۵Mar 2020 31

جدیدترین‌های «بنیاد شهید»

 
ایثار   ۱۰ ساعت پیش    
همزمان با میلاد با سعادت حضرت ابالفضل العباس علیه السلام فرماندار و رئیس وکارکنان بنیادشهید و امور ایثارگران شهرستان باخرز با کلیه جانبازان این شهرستان ارتباط تلفنی برقرار کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل گفت: افتخار داشتن بیش از 1600 جانباز را در استان داریم و امسال در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، برنامه تکریم جانبازان برگزار نشد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران جوین گفت: در راستای پیشگیری از ویروس کرونا،تعداد 15 پک بهداشتی در بین ایثارگران گروه های خاص توزیع شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۴:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران نحوه ارائه سهمیه سوخت به ایثارگران واجد شرایط را تشریح کرد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان برنامه های این بنیاد را در مبارزه با ویروس کرونا و پیشگیری از شیوع آن تشریح کرد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستانهای استان تهران در تماس تصویری روز جانباز وولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع)را به جانبازان تبریک گفت.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۴۷    
پیام مدیرکل بنیادشهید هرمزگان در پی درگذشت پدرشهید ولی شهبازی
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه گفت: سال گذشته بالغ بر 17 هزار و 800 دیدار با جامعه شهدا و ایثارگران استان با همکاری سایر دستگاه ها در قالب طرح سپاس انجام شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی بیان داشت: ایثارگران از یک شناخت و عرفان بالایی برخوردار هستند و به همین دلیل راه مجاهدت، ایثار، شهادت و جانبازی را انتخاب کردند.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۴۶    
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در پی شهادت جانباز شهید ناصر یزدانی نیاکی پیام تسلیتی را صادر کرد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۱:۱۳    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان ضمن دیدار با کارکنان جانباز شاغل در اداره کل و تبریک روز جانباز، از این یادگاران دفاع مقدس قدردانی کرد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با توجه به شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی با چند جانباز دیدار و روز جانباز را به این یادگاران دفاع مقدس تبریک گفت.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۰:۵۰    
به گزارش ایثار گیلان ، امیراحمد اسکندری ضمن تبریک سال جدید در خصوص اجرای طرح سپاس گفت:خدمت به خانواده شهدا همچنان ادامه دارد و به همه جامعه ایثارگری توصیه می کنیم که در خانه بمانند . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۳:۱۱    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان از آماده سازی بسته های ویژه برای جانبازان با هدف مقابله با شیوع کرونا خبر داد.
حیات   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۰:۳۴    
20:22:0 1399/01/10 گفت و گوی حیات با جانباز برگزیده و فرزند شهید؛ بهرام دلیر چهارم شعبان سالروز ولادت حضرت ابالفضل العباس یکه سوار بلند همت و قهرمان میدان های نبرد با دشمنان دین، آن مظهر شجاعت، بصیرت و ادب است. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ جلوه های ایثار اجتماعی از سوی مدافعان سلامت تا اقشار مختلف مردم که تمامی همت ها و تلاش ها را در مسیر شکست این ویروس منحوس به کار گرفته اند، در حال گسترش است.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۸:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل پیشگیری و بهداشت روانی بنیاد شهید و امور ایثارگران آخرین اقدامات انجام شده برای بستری ایثارگران مبتلا به کرونا در تهران و سایر استان ها را تشریح کرد.
ورس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۷:۵۴    
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شفت روز جانباز را تبریک گفت .
کوتاه آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۷:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: به مناسبت فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز، 2500 نفر از پیام آوران ایثار در فضای مجازی پیام قدردانی برای جانبازان، پزشکان و پرستاران منتشر می کنند . ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۷:۲۹    
گچساران- ایرنا - رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گچساران گفت: 18درصد جانبازان این شهرستان شیمیایی بوده و با عوارض آن دست و پنجه نرم می کنند.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با روز جانیاز مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با همکاران جانباز ضمن گرامی داشت این روز و تبریک میلاد حضرت قمر بنی هاشم (ع) گفت: جانبازان یادگاران روزهای ایثار و شهادت و اسوه های صبر و استقامت در جامعه هستند.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۵۰    
مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران استان قم در برنامه زنده تلویزونی عید آمد همزمان با روز جانباز ضمن تبریک میلاد با سعادت قمر بنی هاشم (ع) بزرگ جانباز کربلا و روز جانباز به فعالیت های بنیاد در حوزه پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و خدمات به جانبازان سرافراز را تشریح کرد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد تأکید کرد: دستاوردها و پیشرفت های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون ایثار و فداکاری های ایثارگران و خانواده های آنان است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل تسهیلات بنیاد شهید گفت: سهمیه بنزین مازاد و ویژه ایثارگران به تصویب نهایی رسیده و از فروردین ماه نیز واریز می شود.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۱۰    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه با تبریک اعیاد شعبانیه و روز جانباز گفت: جانبازان میهن ما حضرت عباس (ع) را الگوی خود قرار داده و از پاسداران واقعی دین و اسلام هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
قزوبن - ایرنا- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین شمار جانبازان هشت سال دفاع مقدس این استان را هفت هزار و 105 نفر اعلام کرد و گفت: 10 درصد جانبازان این استان شیمیایی بوده و با عوارض آن دست و پنجه نرم می کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۳:۵۳    
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شیروان گفت: خانواده های جانبازان و ایثارگران میراثی گران بها و الگو برای انقلاب اسلامی به شمار می روند و دیدار با این خانواده ها موجب عزت و پالایش روح انسان می شود.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۳:۵۰    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر در تماس تلفنی با تعدادی از جانبازان 70 درصد، ولادت باسعادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز را به آنان تبریک گفت.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
پوسترهای روز جانباز به همت روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان و دبیرخانه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت استان منتشر شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۳:۳۷    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر در تماس تلفنی با تعدادی از خانواده های معزز شاهد و ایثارگر، جویای احوال آنان شد و سال جدید تبریک گفت.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا بیش از 54 هزار اقلام بهداشتی برای جانبازان مازندرانی تهیه گردیده است.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۳:۱۱    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی با صدور پیامی فرارسیدن میلاد باسعادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز را تبریک گفت.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران از ایجاد 43 هزار شغل خبر داد. به گزارش بازارکار رضا ریاحی مدیرعامل صندوق اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفت وگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ...
دولت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل پیشگیری و بهداشت روانی بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن تشریح اقدامات پیشگیرانه بنیاد شهید و امور ایثارگران برای مقابله با بیماری کرونا در جامعه ایثارگری، به بیان برنامه های پیش رو در این زمینه پرداخت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران در چهارمحال و بختیاری گفت: جانبازان، شهدای زنده و سفیران روشنایی امروز هستند.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۱۷    
اولین جلسه شورای اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بابل در سال جدید برگزار گردید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان به مناسبت چهارم شعبان روز جانباز پیام تبریکی صادر کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه گفت: بیشترین زنان جانباز کشور کرمانشاهی هستند.
حیات   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
11:15:0 1399/01/10 مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ گفت: شهدا و جانبازان الگویی برای بسط ایثار اجتماعی هستند و هر چه ما از این الگوها و سرمایه های معنوی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بیشتر بهره ببریم در جامعه شاهد باز تولید این رفتارها و در نتیجه گسترش ایثار اجتماعی خواهیم بود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی از وجود چهار هزار و 500 جانباز در استان خبر داد و گفت: از این تعداد یک هزار و 500 نفر جانبازان بالای 25 درصد و 400 نفر نیز جانباز شیمیایی هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی گفت: جانبازان اسناد زنده مجاهدت، ایستادگی و ایثار هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد گفت: مناسب سازی فضا در برخی شهرها و ورودی تعدادی از مکان های عمومی و دولتی استان برای تعدادی از جانبازان که از لحاظ تردد مشکل دارند، نیازمند توجه بیشتری است.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۰:۱۲    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی در سالروز میلاد با سعادت باب الحوائج، حضرت ابوالفضل العباس(ع)، روز جانباز را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، جامعه معزز شاهد و ایثارگر به ویژه جانبازان معزز و خانواده های گرانقدرشان و همچنین مردم شریف استان ایلام تبریک و تهنیت گفت.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۰:۱۲    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: 6 جانباز در خراسان رضوی بر اثر ابتلاء به بیماری حاد تنفسی و مشکوک به کرونا دار فانی را وداع گفته و به همرزمان شهید خود ملحق شدند.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: 6 جانباز در استان خراسان رضوی بر اثر ابتلا به بیماری حاد تنفسی و مشکوک به کرونا به خیل همرزمان شهید خود پیوستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
زنجان- ایرنا- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: با توجه به فرا رسیدن چهارم شعبان (10 فروردین)، سالروز ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز، امسال طرح سپاس از جانبازان این استان در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا به صورت تلفنی اجرا می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۸:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: بر اساس تشخیص کارشناسی و مستند "کمیسیونهای پزشکی تعیین درصد جانبازی" ظرف یک سال اخیر 473 نفر برای نخستین بار درصد جانبازی اخذ کرده د و به جمع جانبازان در این استان افزوده شدند.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۵:۱۶    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس به مناسبت سالروز میلاد علمدار دشت کربلا، حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز، با صدور بیانیه ای، یاد و خاطره حماسه آفرینی ها و ایثارگری های جانبازان انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مدافعان امنیت و حرم و ... را گرامی داشت.