چهارشنبه ۲۰ آذرساعت ۲۳:۲۲Dec 2019 11

جدیدترین‌های «بنیاد شهید»

تیتر شهر   ۷ ساعت پیش    
پیمان پورنصر شهردار منطقه 16 به همراه آقانوری معاون بنیاد شهید وامور ایثارگران و جمعی از مدیران منطقه به دیدار خانواده معظم شهید اکبر شنگی قهی رفت.
ایثار   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ طی حکمی عقیل زمانی انبوهی را به سمت معاون فرهنگی و آموزشی منطقه 11و10 بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ منصوب کرد.
حیات   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
15:17:0 1398/09/20 مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره ملی آواها و نواهای ایثار با موضوعات آواها، نواها و سروده های آوایی و آیینی با محوریت فرهنگ ایثار و شهادت به دلیل استقبال علاقه مندان تا 25 آذر تمدید شد. ...
ایمنا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره هنری اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان گفت: جای خالی داستان کودک و نوجوان در حوزه ایثار و شهادت بسیار احساس می شود و همچنین خلاء ادبیات کودک و نوجوان در بحث ایثار شهادت وجود دارد و باید ادبیات کودک و نوجوان انقلاب رسمیت پیدا کند.
ایثار   ۸ ساعت پیش    
رئیس بنیاد شهید شهرستان رباط کریم صبح چهارشنبه با مراجعان جامعه شاهد و ایثارگری ملاقات کرد.
ایثار   ۸ ساعت پیش    
رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری در دیدار با جانباز کارآفرین محمد ایمانخواهی گفت:هدف کلی از ترویج کارآفرینی، مشارکت در ایجاد فرهنگ کارآفرینی در جامعه یا کشور است.
ایثار   ۸ ساعت پیش    
رییس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک از برگزاری پیاده روی خانوادگی با عنوان میثاق با شهدا خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش    
اصفهان- رئیس اداره انتشارات بنیاد شهید اصفهان با بیان اینکه جای داستان کودک و نوجوان در حوزه ادبیات ایثار و شهادت خالی است،گفت: باید تلاش کنیم تا ادبیات کودک و نوجوان انقلاب رسمیت پیدا کند.
برترین ها / ایثار   ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: بنیاد با هرگونه کاهش سهمیه ایثارگران در کنکور مخالف است. به گزارش روز چهارشنبه ایثار مهدی ایزدی با اشاره به اخباری که حکایت از پیشنهاد برای حذف و یا کاهش سهمیه ها در کنکور دارد اظهار کرد ...
ایثار   ۹ ساعت پیش    
به مناسبت شانزده آذرماه بزرگداشت روز دانشجو و گرامیداشت شهدای دانشجو مراسمی با حضور امام جمعه شهرستان ، نماینده وزیر علوم در هیئت نظارت بر تشکل های اسلامی دانشجویان در دانشگاه بوعلی سینا همدان ، ریاست بنیادشهید ، سایرمسئولان شهرستان و دانشجویان در سالن آمفی تئاتر دانشگاه فنی مهندسی برگزار گردید.
ایثار   ۹ ساعت پیش    
همزمان با بیستم آذرماه سالروز شهادت شهید آیت الله سیدعبدالحسین دستغیب، در مراسمی آیت الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز، عنایت الله رحیمی استاندار فارس ...
ایثار   ۹ ساعت پیش    
چهارشنبه بیست ام آذر ماه اولین جلسه ستاد شاهد دانشگاه آزاد اسلامی واحد کبودراهنگ در سال تحصیلی 99-98 با حضور اعضای در محل دفتر بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان برگزار گردید.
خبرگزاری فارس   ۹ ساعت پیش    
رئیس اداره هنری اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان گفت: ضعف در کمبود و یا نبود ادبیات کودک و نوجوان به خصوص در حوزه ایثار و شهادت قابل مشاهده و ملموس است از همین رو نویسندگان باید به طورجدی وارد این عرصه شوند و محصولات خود را در قالب های مختلف تولید کنند.
ایثار   ۹ ساعت پیش    
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شیروان گفت: آموزش، بهترین راه حل پیشگیری از به خطر افتادن فرزندان در کلیه امور است.
ایثار   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه دو کرج از دیدار جمعی از مسئولین با خانواده های جانبازان متوفی خبر داد.
ایثار   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران در شهرستان نکا گفت : تعمیق فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ضامن بقای ارزش های اسلامی است
ایثار   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی اظهار داشت: پدران و مادران مکرم شهدا الگوی بی بدیل مقاومت هستند و نام نیک آنان همیشه در صفحات تاریخ انقلاب اسلامی ایران خواهد درخشید.
ایثار   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید وامورایثارگران استان مرکزی در مراسم رونمایی از کتاب تبسم گل ضمن تاکید به تالیف و انتشار کتاب بیشتر در حوزه فرهنگ ایثار و شهادت، بیان کرد: حمایت از آثار فاخر ادبی در حوزه ایثار و شهادت یکی از اولویت های بنیاد در معاونت فرهنگی است .
ایثار   ۱۰ ساعت پیش    
مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با 16 خانواده شهید و جانباز در البرز دیدار کردند.
فاش نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
همسر شهید محمد صفری که پس از 38 سال تازه فهمیده که شوهرش در بهشت زهرای تهران به خاک سپرده شده است و او سال ها فکر می کرده همسرش مفقودالاثر است. او امروز از رشت به تهران آمد و برای اولین بار بر سر مزار همسرش حاضر شد. ...
فاش نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
در این مجمع دو روزه، بجز دبیران و نمایندگان جانبازان نخاعی کشور، از مسئولین و معاونین بنیاد شهید نیز دعوت شده است با حضور در جمع جانبازان از مشکلات جانبازان قطع نخاع استان ها مطلع شده و نقطه نظرات خود را بیان کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری از افتتاح مرکز توانبخشی و درمانگاه شبانه روزی یاس برای خدمت رسانی ویژه به جانبازان و ایثارگران در شهرکرد خبر داد.
می متالز   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: عدم پرداخت حق بیمه از سوی بنیاد شهید مشکلاتی را در پرداخت خسارت به ایثارگران و مراکز درمانی ایجاد کرده است.
ایثار   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی بیان کرد: هدف والا و پرارزش شهدا، جانبازان و آزادگان، همواره ایثار و مجاهدت در راه خداوند و اعتلای ارزش های بلند اسلامی بوده است.
ایثار   ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: جانبازان امانت داران انقلاب و نظام بوده و هستند و یکی از ویژگی آنها، ایمان و اعتقاد و باور قلبی به هدف خود بوده است که در همه صحنه های قبل و بعد انقلاب از نظام و اسلام دفاع کردند.
حیات   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
12:27:0 1398/09/20 معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد اصفهان بیان کرد: موضوع اشتغال خانواده های معظم شهدا و ایثارگران از اولویت های اصلی بنیاد است که تکمیل و اصلاح اطلاعات آن عزیزان در سامانه سجایا جهت برنامه ریزی مطلوب در این زمینه ضروری است. ...
ایثار   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۲:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران از تصویب اولویت ها و عناوین پژوهشی جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران در هفته پژوهش خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه در دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران روستاهای بخش مرکزی این شهرستان گفت: شهدا و ایثارگران باعث اقتدار نظام اسلامی و کشورمان شدند و امیدواریم ما هم بتوانیم در تحقق آرمان های شهدا ثابت قدم باشیم.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۲:۰۷    
کلاس پیشگیری از آسیب های اجتماعی در مرکز مشاوره و کلینیک مددکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بابل برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران عجب شیر گفت: شهدا با تأسی از اعمال و رفتار حضرت امام حسین(ع) درس فداکاری، وفاداری، ازخودگذشتگی، شجاعت، شهامت و صداقت آموختند و در عمل نیز آن را به اثبات رساندند. .
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۲:۰۲    
افزایش ناچیز بودجه بنیاد شهید در بودجه 99 به ویژه در حوزه درمان گواه عدم امکان حل مشکلات درمانی ایثارگران در سال آینده است.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: بررسی مشکلات درمانی خانواده های شهداء و جانبازان ارزشمند و مقدم است و خدمت به آنها ادای احترام به ایثار، فداکاری و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۱:۴۰    
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی خانواده های شهدا و ایثارگران را سرمایه های معنوی این نظام دانست و گفت : خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران جزو افتخارات ما به شمار می رود.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۱:۳۷    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی به همراه معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی، مدیر موسسه ایثار و هیئت همراه از مراکز تحت پوشش موسسه ایثار و مجتمع توانبخشی بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی با ارسال لوح سپاس از اقدامات و عملکرد مطلوب مدیر منطقه،مسئول امور ایثارگران و نماینده امور بانوان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه تقدیر کرد:
حیات   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی گفت: لازمه حل مشکلات جامعه هدف تلاش همگانی، کوشش بی دریغ، همت بلند و بهره گیری از تمامی ظرفیت های درون سازمان و برون سازمانی است. ...
ایثار   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۱:۰۴    
جانشین معاون فرهنگی بنیاد شهید شهرستانهای استان تهران دربازدید ستادی از شهرستان ورامین بر نهادینه شدن فرهنگ ایثار وشهادت در جامعه تاکید کرد.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۱:۰۱    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ری گفت: تسهیل مسیر تحصیل دانش آموزان علی الخصوص دانش اموزان شاهد لازم و ضروری است.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: جانبازان امانت داران انقلاب و نظام بوده و هستند و یکی از ویژگی آنها، ایمان و اعتقاد و باور قلبی به هدف خود بوده است که در همه صحنه های قبل و بعد انقلاب از نظام و اسلام دفاع کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر گفت: مهلت شرکت هنرمندان سراسر کشور در جشنواره آواها و نواهای آیینی "ایثار" که تا 20 آذرماه جاری بود پنج روز دیگر تمدید شده است.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تأکید کرد: ما مسئولین باید فرهنگ شهادت را که همان مجاهدت تمام عیار در راه خدا است، برای تمامی افراد خصوصاً جوانان تبیین و در جامعه ماندگار کنیم.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۰:۵۶    
رییس کارگروه اشتغال بنیاد شهید شهرری گفت:بنیاد شهید به تنهای متولی تولید شغل نیست و برای حصول اهداف از پیش تعیین شده در عرصه اشتغالزایی، نیازمند همگرایی و هم افزایی همه دستگاه ها و مسئولان هستیم.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۰:۵۳    
رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرری درجلسه شورای معاونین در خصوص جدیت و استمرار در تکریم جامعه ایثارگری، تلاش، کوشش و تسریع در ارائه خدمات به جامعه هدف تاکید کرد.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۰:۵۳    
رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران فیروزکوه در نشستی مشترک با رئیس بیمارستان امام خمینی گفت :همه ما مدیون خانواده های شهدا و ایثارگر هستیم و هدفمان حل مشکلات آنان است.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۰:۴۲    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ملارد گفت: جوانان و نوجوانان دانش آموز در پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس با طلایه داری در جبهه ها، دین خود را به اسلام و انقلاب اسلامی به خوبی اَدا کردند.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۰:۳۹    
رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران پاکدشت در دیدار با جانباز معززموذنی گفت:خانواده شهدا و ایثارگران نمونه ای بارز در صبر و شکیبایی هستند.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل بنیادشهید وامورایثارگران شهرستانهای استان تهران گفت: سعه صدر شاخصه کارمندان بنیاد شهید وامورایثارگران در جلب رضایت خانواده های شهدا و ایثارگران است.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۰:۳۰    
مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستانهای استان تهران درسومین کنگره ملی نماز، سلامت روان و نشاط معنوی شرکت کرد.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی در سفری یک روزه به شهرستان دلیجان با خانواده های شاهد و ایثارگر این شهرستان به صورت چهره به چهره دیدار و گفتگو کرد.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۰:۱۸    
بیست ونهمین جلسه شورای معاونین بنیاد لرستان با دستور کار بررسی مسایل و موضوعات بنیاد شهید شهرستان بروجرد روز سه شنبه 19 آذر با حضور مدیر کل و اعضا در محل اداره کل بنیاد شهید و امور ایثار گران استان تشکیل شد .