جمعه ۲۰ تیرساعت ۱۶:۵۵Jul 2020 10

جدیدترین‌های «مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات»

 
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
قم – ایرنا – مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات قم با تاکید بر این که اولویت این استان حمایت از بخش خصوصی برای حضور موثر و گسترده در حوزه فاواست، گفت: برخی ظرفیت های فناوری اطلاعات بخش خصوصی قم در کشور کم نظیر و یا بی نظیر است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی گفت: 505 روستای این استان در راستای اجرای طرح توسعه ارتباطات روستایی از خدمات اینترنت نسل چهارم پرسرعت بی سیم بهره مند شدند.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مهدوی هزاوه مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی گفت: امکان دسترسی به شبکه اینترنت برای 660 روستای بالای 20 خانواری در استان فراهم شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان گفت: 2 هزار و 580 کیلومتر شبکه فیبر نوری به منظور توسعه زیرساخت ارتباطات در استان اجرایی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان 89 درصد از روستاهای بالای 20 خانوار استان به شبکه ملی دسترسی پیدا کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
بوشهر - مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر گفت: خدمات اینترنت به 255 مدرسه فاقد سرویس در شهرستان دشتستان واگذار می شود.
پایداری ملی (پدافند غیر عامل)   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۰۶    
مدیر کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان قم با حضور در مرکز داده امین، ضمن بازدید از این مرکز با روند فعالیت های آن از نزدیک آشنا شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان گفت: یک میلیون و 173 هزار و 959 مشترک فعال تلفن همراه در استان سمنان وجود دارد که نشان از روند مطلوب توسعه ارتباطات در این استان است.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان گلستان گفت : خدمات شناسه دار اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان به دفاتر پیشخوان خدمات دولت واگذار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کردستان گفت: ظرفیت پهنای باند اینترنت این استان از ابتدای دولت تدبیر و امید تاکنون 24 برابر افزایش یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر - مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر گفت: شکاف دیجیتالی بین شهرها و روستاها در استان بوشهر کاهش می یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۲۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان با اشاره به پیشرفت 75 درصدی پروژه تار در استان گفت: مصرف اینترنت استان در ایام کرونا 3 برابر شد.
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۹:۰۸    
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مازندران، مهندس کبیری در این نشست با اشاره به تعهدات وزارت مبنی بر ارائه خدمات به نقاط کمتر برخوردار علی الخصوص روستاهای استان، بر راه اندازی و تأمین زیرساخت های ارتباطی در روستاهای دارای اولویت استان تأکید کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۷:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام، گفت: از طریق دولت الکترونیک می توان، لایه های زائد مدیریت دولتی را حذف کرد.
تحلیل بازار / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی گفت: آذربایجان غربی طی دو سال گذشته توانسته بیش از یک هزار و 500 برنامه موبایلی را تولید و روانه بازار هدف کند.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات ایلام گفت:تعداد 414 مدرسه شهری و 595 مدرسه روستایی استان به منظور ایجاد دسترسی به شبکه ملی اطلاعات به اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان معرفی شدند که باید زیرساخت مورد نیاز آن ایجاد و به شبکه ملی اطلاعات متصل شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۹:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات ایلام گفت: با توجه به ضرورت آموزش مجازی در مدارس، تاکنون 42 درصد مرکز آموزشی و مدارس مناطق روستایی و شهری این استان به شبکه اینترنت متصل شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۴:۴۶    
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در گرمسار خبر از افتتاح طرح هایی در حوزه های ارتباطات و فناوری اطلاعات با اعتبار 400میلیارد ریال در چند ماه آینده داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۲:۵۹    
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس گفت: رومینگ بین الملل برای مشترکین داخلی هیچ هزینه ای در برنخواهد داشت و متاسفانه تبلیغات غلطی در این راستا صورت گرفته است.
یزدی نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۰۵:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد با بیان اینکه تکمیل توسعه نسل چهارم تلفن همراه در روستاها در برنامه وزارت ارتباطات است، گفت: این رویداد بزودی در روستاهای استان محقق می شود.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۰۰:۲۲    
اراک کمال آبادی: به گزارش اداره روابط عمومی مخابرات منطقه مرکزی ملک حسینی، مدیر مخابرات منطقه مرکزی به همراه مهدوی، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی با کریمی ، نماینده مردم شریف شهرستان های اراک ،کمیجان وخنداب در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی با اشاره به اینکه تا امروز 90 درصد برنامه تامین زیرساخت های شبکه ملی اطلاعات با انجام 50 طرح کلان اجرایی شده، گفت: در این راستا طی سال های گذشته بیش از 100 هزار میلیارد ریال اعتبار در استان هزینه شده است.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۰:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل گفت: در شهرستان گرمی 40 مدرسه شهری و 67 مدرسه روستایی از طریق اینترنت پرسرعت به شبکه ملی اطلاعات متصل می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۲۲:۱۲    
ارومیه- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی گفت: طبق آمار، تاکنون 75 درصد از روستاهای آذربایجان غربی به شبکه ملی اطلاعات متصل شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس گفت: 2 هزار و 338 روستا در این استان که 90 و 76 صدم درصد روستاهای بالای 20 خانوار این استان را شامل می شود از اینترنت ثابت و سیار بهره مند هستند که بستر این دسترسی در دولت تدبیر و امید فراهم شد و امروز با تاکید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۳:۰۳    
ساری- کبیری، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران گفت: تمامی روستاهای بالای 20 خانوار استان تا پایان امسال به شبکه ملی اطلاعات متصل می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۸:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای توسعه و تکمیل زیرساخت های شبکه ملی اطلاعات و توسعه اقتصاد دیجیتال، رتبه استان در شاخص توسعه یافتگی فاوا را در بین استان های کشور سوم ذکر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۷:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان گفت: این استان از لحاظ شاخص توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات رتبه دوم کشوری را به خود اختصاص داده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۷:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر گفت:درحال حاضر 93 درصد از روستاهای بالا 20 خانوار این استان شامل 379 روستا زیر پوشش اینترنت ثابت یا سیار قرار دارند که میانگین کشوری این شاخص 88درصد است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی گفت: بزرگترین مرکز داده غرب و شمالغرب کشور با تکیه بر دانش فنی بومی و با سرمایه گذاری 350 میلیارد تومانی در تبریز افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی گفت: با هدف توسعه شبکه دیجیتالی و بهبود شاخص های زندگی در روستاها تاکنون 56 دستگاه خودپرداز با هزینه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با هدف دسترسی روستاییان برای روستاهای فاقد هرگونه دستگاه خودپرداز بانکی ایجاد شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
قم – ایرنا - مدیر کل ارتباطات وفناوری اطلاعات قم گفت: بر اساس خوداظهاری 40 دستگاه اجرایی درقم هم اکنون 478 خدمت به صورت الکترونیکی ارائه می شود که این آمار 25 درصد نسبت به پیش از شیوع کرونا افزایش داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی با اشاره به توسعه روزافزون استفاده از شبکه اینترنت در مدارس شهری و روستایی استان گفت: تعداد مدارس روستایی متصل به اینترنت در استان تا آغاز سال تحصیلی جدید به 2 هزار و 250 واحد می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۷:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی گفت: 54 درصد مدارس روستایی استان در قالب طرح هوشمندسازی مدارس به اینترنت پرسرعت متصل هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۵:۰۷    
گروه استان ها- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام، از هوشمندسازی 30 درصدی مدارس استان ایلام خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از افزایش ترافیک مرسولات پستی در استان اردبیل خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۲:۵۹    
ایسنا/خراسان رضوی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان رضوی گفت: شرکت های فناور در پارک علم و فناوری استان به گونه ای عمل کرده اند که خدمات و محصولات آن ها را می توانیم در سطح ملی ارائه دهیم و باید بستر توسعه را برای آن ها فراهم کنیم.
تحلیل بازار / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۱:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان گفت: زیست کره توران شاهرود با سرمایه گذاری چهار میلیارد تومانی تحت پوشش زیرساخت های ارتباطی قرار می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی با اشاره به اینکه پوشش شبکه ملی اطلاعات در ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید، صفر بود، گفت: با تلاش دولت تاکنون 2 هزار و 400 روستای این استان به شبکه ملی اطلاعات متصل شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۷:۳۸    
بجنورد- ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی گفت: زیرساخت های اینترنتی هوشمندسازی مدارس روستایی در این استان از ابتدای دولت تدبیر و امید تاکنون رشدی 40درصدی داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۴:۰۲    
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات چهارمحال و بختیاری با اشاره به حمایت ویژه از کسب و کارهای نوپا و استارتاپ ها گفت: در راستای توسعه اقتصاد دیجیتال بسته های حمایتی در زمینه تبلیغات، نرم افزار و اتوماسیون تا سقف 500 میلیون ریال به آنان ارائه می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۰:۵۸    
تبریز- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی از راه اندازی کریدور اقتصاد دیجیتال در این استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی گفت: منابع حمایتی دولت به صورت بهینه به کسب وکارهای حوزه ICT آسیب دیده از شیوع بیماری کووید19 تخصیص می یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کردستان گفت: قرار است تا پایان شهریور امسال، 2 هزار و 374 مدرسه شهری و روستایی در این استان به شبکه ملی اطلاعات و اینترنت رایگان متصل شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
قم - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات قم گفت: همزمان با شیوع کرونا خدمات الکترونیک در قم افزایش یافت و زمینه برای قدم برداشتن به سمت دولت الکترونیک فراهم شد.
تبریزمن   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
جلسه بررسی وضعیت ارتباطات شهرستان ورزقان با حضور فرماندار ، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات مدیر مخابرات منطقه در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی از راه اندازی "نت سنج" برای نظارت مردمی به کیفیت اینترنت در استان خبرداد.
توریسم آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات اردبیل گفت: به منظور توسعه گردشگری الکترونیکی، مسیرهای گردشگری خلخال به اینترنت پرسرعت تجهیز شد .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۰۹:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل گفت: 33 پروژه سامانه تقویت تلفن همراه و اینترنت در خلخال در حال راه اندازی و تکمیل برای بهره برداری است.