یکشنبه ۲۸ مهرساعت ۱۹:۵۶Oct 2019 20

جدیدترین‌های «مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات»

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد از انتشار فراخوان شناسایی پلتفرم های برتر کسب و کار مبتنی بر فناوری اطلاعات خبر داد. به گزارش بازارکار ، محمدرضا پاکدل در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۲۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ساری - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران گفت: طرح پایش زیرساخت های ارتباطی در دو هزار و 474 روستای استان انجام شد.
میلاد لارستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس از آغاز عملیات عمرانی فاز اول پروژه فیبر روستایی استان از جمله روستاهای لارستان از محل اعتبارات طرح توسعه خدمات روستایی (USO) خبر...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۴    
ارومیه- ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی گفت: طی یک سال گذشته یک هزار و 700 روستای این استان به شبکه ملی اطلاعات متصل شده و تا پایان امسال نیز همه روستاهای بالای 20 خانوار در صورت تامین تجهیزات به این شبکه متصل می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان گفت: زائران اربعین حسینی در مرزهای چذابه و شلمچه استان در صورت گم کردن وسایل و مدارک خود از سامانه" پست یاب" استفاده کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی گفت: ایجاد سایت ارتباطی و تامین پوشش تلفن همراه در گردنه گیان شهرستان تفرش در دستور کار شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۲    
خرم آباد – ایرنا – مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان گفت: وضعیت ارتباط مخابراتی یکهزار و 100 روستای بالای 20 خانوار استان پایش شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر گفت: 83.8 درصد خانواده های ساکن این استان به اینترنت دسترسی دارند و ما رتبه اول کشوری را در این شاخص داریم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۰    
زنجان - ایرنا - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان گفت: 59 دستگاه خودپرداز (ATM) در باجه های پست بانک روستایی استان فعال هستند و پست بانک زنجان برای ارائه تسهیلات با نرخ کارمزد 15 درصد جهت خرید این دستگاه توسط سایر باجه های پست بانک روستایی آمادگی دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۷:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل گفت: به منظور توسعه زیرساخت های گردشگری در 7 نقطه تعیین شده گردشگرخیز استان اردبیل اینترنت پرسرعت پوشش داده می شود.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر با اشاره به توسعه زیرساخت ها و ایجاد شرایط مناسب برای استارت آپ ها گفت: کسب و کارهای اینترنتی در استان بوشهر گسترش می یابد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل گفت: برقراری پوشش اینترنت پرسرعت روستایی در 400 نقطه روستایی استان از جمله برنامه ها بوده تا بتوانیم ساکنان این روستاها را از اینترنت پرسرعت بهره مند کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام گفت: در راستای ارائه خدمات مطلوب به زائران در مرز مهران چتر wi-fi رایگان جایگزین اینترنت بالن شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۲:۰۱    
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه از برقراری کد دستوری USSD اپراتورهای همراه برای آگاهی از وضعیت و موقعیت زائرین با یکدیگر و ارسال موقعیت به دوستان خود در مسیر اربعین خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۴:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام گفت: اختلال به وجود آمده در بخشی از شبکه موبایل و اینترنت در مرز مهران، به دلیل قطع شبکه فیبرنوری است و تا ساعاتی دیگر برطرف خواهد شد.
اشکذر نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد، در نشستی با حضور نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، گزارشی از وضعیت ارتباطات شهرستان های این حوزه ارائه کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خوزستان گفت: 27 سایت سیار و ثابت مخابراتی در مسیر مرزهای شلمچه و چذابه به منظور پوشش تلفن همراه و اینترنت و ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی نصب شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات ایلام گفت: سایت تلفن همراه در منطقه کنجانچم در مسیر جاده مهران-ایلام راه اندازی می شود.
خبرگزاری فارس: به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، حسین فلاح جوشقانی معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در بازدید از مرز خسروی گفت ...
سیتنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۴:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه از ارتقا تمام ظرفیت های ارتباطی این استان برای حفظ ارتباط پایدار و ایمن خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
ایلام- ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام گفت: با رایزنی ها انجام شده با مسئولان همراه اول و ایرانسل به زودی 2 سایت ارتباطی سیار در مسیر پل کنجانچم مهران جهت پوشش کامل راه اندازی می شود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۹:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
قرارگاه رسانه ای اربعین با حضور مدیر کل صداوسیمای مرکز ایلام، سردار یاری فرمانده انتظامی استان و جمعی از مسئولان استانی در مرز بین المللی مهران افتتاح شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مازندران گفت: در راستای اجرای طرح کشوری اتصال ادارات به شبکه ملی اطلاعات، این اداره کل براساس وظیفه محوله زیرساخت لازم برای اجرای این طرح را در استان فراهم کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام گفت: به منظور بازدید از وضعیت نحوه خدمات رسانی در مسیر تردد زائران معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به همراه مدیران اپراتورهای تلفن همراه، 16 مهرماه به استان ایلام سفر می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام گفت: به منظور بازدید از وضعیت نحوه خدمات رسانی در مسیر تردد زائران معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به همراه مدیران اپراتورهای تلفن همراه، 16 مهرماه به استان ایلام سفر می کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
ساری – ایرنا – مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران از تامین زمین مورد نیاز برای ایجاد پارک کسب و کار فضاپایه کشور در این استان خبر داد و گفت: عملیات اجرایی ساخت این پارک امسال آغاز می شود.
عصر ایران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۰:۲۳    
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان، همراه با تنی چند از رجال دولتی این استان از دفتر روز اول علی بابا بازدید کرد. در جریان بازدید این هیات دولتی از کارخانه نوآوری آزادی که صبح روز دوشنبه 8 مهر ماه صورت گرفت، مدیر عامل شرکت سفرهای علی بابا در دفتر روز اول، میزبان روسای سازمان صنعت ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات ایلام از افزایش 50 درصدی ظرفیت بخش های مختلف ارتباطات در ایلام برای اربعین خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۳:۰۰    
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام گفت: در راستای خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی 12 سایت سیار تلفن همراه در شهرستان و مرز بین المللی مهران نصب شده است.
جلسه شورای فرهنگی دستگاه های تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان مرکزی با موضوع رونق بخشی به اقامه نماز در مدارس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی در گزارشی روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان عنوان کرد : در این جلسه مهدوی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران از اعطای تسهیلات کم بهره به شاغلان کسب و کارهای حوزه فناوری اطلاعات خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۶:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام با اشاره به حذف ویزا با کشور عراق گفت: با توجه به اینکه سال گذشته حدود 65 درصد ترافیک زائرین اربعین از مرز مهران بوده، پیش بینی های لازم جهت تامین ارتباط پایدار در مسیرهای منتهی به پایانه مرزی مهران انجام شده است.
اسپاش   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۳:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
روز چهارشنبه مورخ 3 مهر، آزمایشگاه الکترواپتیک گروه حسگرهای فضایی پژوهشکده مکانیک در شیراز با حضور دکتر حسین صمیمی، رئیس پژوهشگاه فضایی ایران، معاونان و مدیران این پژوهشگاه و همچنین مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس افتتاح شد.
با مردم   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۹:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان از اتمام طرح پایش وضعیت ارتباطی 2060 روستای بالای 20 خانوار استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات فارس از صدور 9 پروانه امنیت فضای تبادل اطلاعات برای متقاضیان در استان اطلاع داد.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۲:۳۱    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، آیین افتتاح پروژه های مخابراتی به مناسبت هفته دولت با سرمایه گذاری بالغ بر 43 میلیارد ریال در حوزه مخابرات منطقه آذربایجان غربی و سرمایه گذاری بالغ بر 1767 میلیارد ریال در حوزه ارتباطات سیار در منطقه ترگور بخش سیلوانا با حضور معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ - ۲۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان با اشاره به اجرای طرح پایش زیرساخت ارتباطی روستاهای این استان گفت: وضعیت ارتباطی 307 روستاهای استان سمنان پایش شد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ - ۱۲:۱۸    
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان گفت: هرکجا دغدغه ای درباره تشعشع این دکل ها وجود داشت، نمایندگان شوراها اعلام کنند تا براساس استاندارد تست تشعشع انجام شود؛ پس از این تست گیری مکاتبه ای با سازمان انرژی اتمی انجام می شود و اگر مشکلی در این زمینه وجود داشت توسط این سازمان بررسی می شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی گفت: 59 درصد روستاهای شهرستان فاروج دارای پوشش تلفن همراه است که این تعداد 84 درصد جمعیت روستایی شهرستان را دربر می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان با اشاره به دریافت روزانه گزارش وضعیت اپراتورهای همراه اول و ایرانسل، گفت: بررسی ها از پایداری وضعیت ارتباطی تلفن همراه در این استان حکایت دارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه با اشاره به پیشرفت بیش از 50 درصدی پروژه "دیتا سنتر" گفت: این پروژه سال آینده به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کرمانشاه، این استان را یکی از گذرگاه های اصلی کشور برای عبور زائران اربعین حسینی دانست و گفت: براساس پایش جاده ای انجام شده در مسیر اربعین حسینی و با ایجاد رومینگ بین اپراتورها، پوشش تلفن همراه جاده ای به طورکامل برقرار می شود.
سازمان نظام صنفی یارانه ای اصفهان   ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۲    
جعفر مطلب زاده مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان در جلسه ای مشترک با رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای استان به بررسی وضعیت، مشکلات و نیازمندی های شرکت های نوپا و حوزه کارآفرینی در استان پرداخت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۲:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر - مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر گفت: با اجرا و تکمیل طرح های متعدد در حوزه ارتباطات، اختلاف سطح دسترسی به اینترنت در شهرها و روستاهای استان بوشهر کاهش یافت.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه با اشاره به ارزیابی مسیر 316 کیلومتری تردد زوار اربعین از ورودی استان تا مرز خسروی گفت: طی ارزیابی صورت گرفته با استفاده از سیم کارت اپراتورهای مختلف، مشکل حاد ارتباطی در این مسیر گزارش نشده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان ایلام با اشاره به اهداف تشکیل دفاترپیشخوان گفت: یکی از دلایل تشکیل این دفاتر جلوگیری از موازی کاری دستگاه های دولتی و حرکت به سوی دولت الکترونیک است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
ایلام - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات ایلام گفت: 88 درصد جاده های ایلام تحت پوشش شبکه های تلفن همراه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۱۶:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد گفت: استان یزد در زیرساخت های ارتباطی رتبه برتر و در حوزه جاده ای و روستایی از استان های برتر کشور است.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان با اعلام راه اندازی 14 سایت برای افزایش کیفیت ارتباطات در پایانه های مرزی شلمچه و چذابه، به ارائه خدمات ارتباطی مطلوب و با کیفیت به زائرین اربعین حسینی (ع) در پایانه های مرزی شلمچه و چذابه تاکید کرد.
شمال نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۰۷:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران ضریب نفوذ اینترنت در استان را 84 درصد اعلام کرد و گفت: دو میلیون و 814 هزار نفر در استان کاربر اینترنت هستند.