چهارشنبه ۲۹ اسفندساعت ۲۳:۱۸Mar 2019 20
 

جدیدترین‌های «مدیر حج و زیارت»

ایکنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۲۰    
گروه اجتماعی مدیر حج و زیارت کهگیلویه و بویراحمد از تکمیل ظرفیت کاروان حج تمتع سال 98 این استان خبر داد.
جماران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۴:۴۷    
به گزارش ایرنا، در ابتدای این مراسم، حامد دارابی مدیرحج و زیارت استان کرمانشاه خواستار هم افزایی مجموعه پزشکان با عوامل اجرایی کاروان ها شد و گفت: امید است از صبح فردا (یکشنبه 26 اسفند ماه) عملیات معاینات پزشکی زائران آغاز شود تا انشاالله طبق برنامه ریزی صورت گرفته عملیات حج ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۳:۳۵    
مدیر حج و زیارت استان از اعزام اولین کاروان زائرین نوروزی عتبات عالیات از کرمانشاه از امروز جمعه، 24 اسفند ماه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۹:۲۶    
بجنورد- ایرنا- مدیر حج و زیارت خراسان شمالی گفت: اعزام 21 کاروان نوروزی از این استان از امروز چهارشنبه به مقصد عتبات عالیات آغاز شد.
دانا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۵:۳۲    
مدیر حج و زیارت سیستان وبلوچستان گفت: برای حج تمتع امسال زائران 10 کاروان تشیع و تسنن به زیارت خانه خدا اعزام می شوند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۳:۲۵    
گروه فرهنگی مدیر حج و زیارت استان زنجان گفت: امسال ظرفیت 1500 نفری برای اعزام زائران از زنجان به حج تمتع درنظر گرفته شده و نوسات قیمتی نیز در هزینه های این سفر دخیل هستند.
گلستان ما   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۴:۲۹    
مدیرحج و زیارت گلستان با بیان اینکه از زمان آغاز ثبت نام کاروان های حج تمتع تاکنون دو هزار و 560 نفر ثبت نام کرده اند، گفت: ازفردا (دوشنبه 20 اسفند) اولویت جدید ثبت نام برای دارندگان فیش تا پایان اسفند 85 آغاز می شود.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۲:۴۱    
گروه اجتماعی مدیر حج و زیارت خراسان شمالی گفت: تاکنون بیش از یک هزار و 300 نفر در کاروان های حج تمتع استان نام نویسی کرده اند که در مجموع 90 درصد ظرفیت کاروان های استان تکمیل و 10 درصد نیز خالی مانده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۸:۳۳    
مدیر حج و زیارت استان گیلان گفت: زوار گیلانی در قالب 14 کاروان در نوروز 98 به عتبات عالیات اعزام می شوند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۲:۲۸    
گروه اجتماعی مدیر حج و زیارت فارس زمان آغاز اعزام کاروان های عتبات عالیات این استان ویژه ایام نوروز را از 24 اسفندماه اعلام کرد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۲۰:۳۱    
گروه اجتماعی - مدیر حج و زیارت گیلان با بیان اینکه 540 نفر زائر گیلانی در ایام نوروز به عتبات عالیات اعزام خواهند شد، تصریح کرد: زائران عتبات عالیات در قالب 14 کاروان از 24 اسفندماه 97 لغایت 8 اردیبهشت ماه 98 به عتبات اعزام می شوند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۰:۲۰    
گروه اجتماعی مدیر حج و زیارت خراسان شمالی گفت: تاکنون حدود یک هزار نفر در کاروان های حج تمتع استان نام نویسی کرده اند که در مجموع 65 درصد ظرفیت کاروان های استان تکمیل شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۸:۱۰    
مدیر حج و زیارت استان کرمانشاه گفت : اگر مرز خسروی باز شود، تردد زائرین 10 استان از این مرز به عتبات عالیات انجام می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۶:۳۸    
گرگان - ایرنا - مدیر حج و زیارت استان گلستان گفت که سهیمه در نظر گرفته اعزام زائر برای استان گلستان در حج تمتع 98 حدود چهار هزار نفر است که تاکنون 2 هزار نفر اقدام به نام نویسی کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۲:۱۷    
مدیر حج و زیارت استان همدان با بیان اینکه 60 کاروان نوروزی عتبات عالیات از همدان اعزام می شوند گفت: اعزام زائران عتبات عالیات از 25 اسفندماه 97 تا 9 فروردین 98 است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۲:۴۲    
مدیرحج و زیارت استان زنجان گفت: نام نویسی حج تمتع 98 در زنجان در دفاتر و شرکت های زیارتی انجام می شود.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۹:۰۵    
گروه اجتماعی مدیر حج و زیارت خراسان شمالی گفت: سال آینده از این استان یک هزار و 660 زائر در قالب 11 کاروان به حج تمتع مشرف می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۰:۳۴    
بجنورد- ایرنا- مدیر حج و زیارت خراسان شمالی گفت: تا کنون 40 درصد از ظرفیت کاروان های حج تمتع استان کامل شده است.
شبستان   ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۲:۵۷    
مدیر حج و زیارت استان بوشهر گفت: امسال 810 زائران طی شش کاروان با پروازهای ایرانی به سرزمین وحی اعزام می شوند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۲:۰۰    
گروه اجتماعی مدیر حج و زیارت خراسان شمالی گفت : ثبت نام متقاضیان حج تمتع در کاروان ها همزمان با سراسر کشور از روز گذشته، دهم اسفندماه در استان نیز آغاز شده است .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۱:۵۰    
مدیر حج و زیارت مازندران گفت: 70 درصد ظرفیت نام نویسی زائران مازندرانی در کاروان های حج تمتع پر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۱:۲۴    
بیرجند - ایرنا - مدیر حج و زیارت خراسان جنوبی گفت: با هماهنگی های صورت گرفته 17 کاروان زیارتی حج تمتع 98 با ظرفیت 2 هزار و 300 زایر از فرودگاه بیرجند عازم سرزمین وحی خواهند شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۰:۳۷    
مدیر حج و زیارت استان با اعلام آغاز فرایند انتخاب کاروان حج تمتع گفت: ودیعه گذارانِ تا 30 بهمن ماه 85، می توانند با مراجعه به سامانه حج دات آی آر، کاروان خود را انتخاب کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۱۰ - ۲۰:۵۲    
مدیرحج و زیارت کهگیلویه و بویراحمد از ثبت نام اولویت های حج تمتع 98 در کاروان ها همزمان با سراسر کشور خبر داد و گفت:
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۰ - ۱۱:۳۸    
مشهد- ایرنا- مدیر حج و زیارت خراسان رضوی از آغاز ثبت نام متقاضیان حج تمتع سال 1398 در سامانه اینترنتی http://reserve.haj.ir خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۰    
مدیر حج و زیارت مازندران از آغاز نام نویسی زائران در کاروان های حج تمتع 98 از صبح امروز خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۱۰ - ۱۰:۳۸    
مدیر حج و زیارت استان سمنان گفت: امسال 10 کاروان از استان سمنان به حج تمتع اعزام می شود و این سهمیه امکان افزایش دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۱۸:۴۵    
مدیرحج وزیارت استان گفت دارندگان قبض ثبت نام حج تمتع تا پایان بهمن 85از فردا برای انتخاب کاروان خود اقدام کنند
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۱۸:۳۴    
مدیر حج و زیارت آذربایجان شرقی گفت: ثبت نام متقاضیان حج تمتع سال 98 از فردا در آذربایجان شرقی آغاز می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۱۵:۵۹    
بندرعباس- ایرنا- مدیر حج و زیارت هرمزگان گفت: نام نویسی متقاضیان حج تمتع برای اعزام در سال 98، از فردا جمعه دهم اسفند ماه همزمان با سراسر کشور در این استان آغاز می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۱۵:۳۴    
کرمانشاه- ایرنا- مدیرحج و زیارت استان کرمانشاه اعلام کرد: دارندگان اسناد ودیعه گذاری حج تا پایان اسفند ماه سال 85 از فردا (جمعه دهم اسفندماه) می توانند برای ثبت نام تشرف به حج تمتع، به کاروان های استان مراجعه کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۱۵:۲۰    
مدیر حج و زیارت استان اردبیل گفت: ثبت نام متقاضیان حج تمتع سال 98 از روز جمعه 10 اسفند ماه در اردبیل آغاز می شود.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۴    
مدیر حج و زیارت خراسان جنوبی گفت: ثبت نام دارندگان اسناد حج تمتع تا پایان بهمن ماه 1385 در کاروان های استان، از روز جمعه دهم اسفند ماه آغاز می شود.
دانا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۱۴:۲۶    
مدیر حج و زیارت خراسان رضوی گفت: همزمان با سراسر کشور ثبت نام زائران حج سال 98 خراسان رضوی از فردا، 10 اسفند ماه شروع می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۷    
گرگان- مدیر حج و زیارت گلستان گفت: از مجموع سرانه 84 هزار و 500 نفری اعزام زائران در سال 98، سه هزار و 960 نفر سهمیه گلستان است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۱۱:۱۲    
کرج - ایرنا - مدیر حج و زیارت استان البرز گفت که نام نویسی متقاضیان حج تمتع برای اعزام در سال آینده، همزمان با سراسر کشور در البرز از صبح فردا جمعه آغاز می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۰۹:۰۳    
مدیرحج و زیارت خراسان جنوبی از ثبت نام اولویت های حج تمتع 98 در کاروان ها همزمان با سراسر کشور، از روز جمعه دهم اسفند ماه در این استان خبر داد و گفت:2 هزار و400 زائر از خراسان جنوبی به حج تمتع اعزام می شوند.
شبستان   ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۰۸:۳۸    
مدیر حج و زیارت خراسان شمالی، از آغاز زمان ثبت نام زائران حج تمتع در کاروان ها، همزمان با سراسر کشور از ساعت 10 صبح روز جمعه دهم اسفندماه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۲۰:۲۶    
مدیر حج و زیارت گلستان گفت: کلیه دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع تا پایان بهمن سال 85 می توانند به دو طریق مراجعه حضوری به 27 کاروان در استان گلستان و سامانه حج و زیارت نسبت به ثبت نام و دریافت کدرهگیری اقدام کنند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۷    
گرگان - ایرنا - مدیر حج و زیارت گلستان با اشاره به ضرورت نام نویسی نهایی از دارندگان قبوض ودیعه حج تمتع تا 30 بهمن سال 1385 ،گفت: 2 هزار و 600 گلستانی دارای این فیش ها هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۱:۱۱    
مدیر حج و زیارت گیلان از ثبت نام اولویت های حج تمتع 98 در کاروان ها، از روز جمعه دهم اسفند ماه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۱:۰۴    
مدیر حج و زیارت استان گلستان از آغاز ثبت نام متقاضیان تشرف به حج تمتع سال 1398 خبر داد و گفت: متقاضیان از 10 اسفند با مراجعه به سامانه الکترونیکی حج reserve.haj.ir می توانند نسبت به ثبت نام و تکمیل اطلاعات خود در سامانه اقدام کنند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۱۳:۱۳    
رشت- ایرنا - مدیر حج و زیارت گیلان از ثبت نام متقاضیان اولویت های حج تمتع 98 در کاروان ها از روز جمعه دهم اسفندماه جاری خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ - ۲۱:۱۱    
گروه اجتماعی - مدیر حج و زیارت گیلان از آغاز ثبت نام در کاروان های حج تمتع سال 98 از دهم اسفندماه خبر داد و گفت: به منظور تسهیل در پرداخت زائرین حج تمتع سال 1398 هزینه سفر در دو قسط دریافت خواهد شد.
دیار میرزا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ - ۱۹:۱۵    
مدیر حج و زیارت استان گیلان با صدور اطلاعیه ای از ثبت نام اولویت های حج تمتع 98 در کاروان ها، از روز جمعه دهم اسفند ماه خبر داد.
میبد خبر   ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۱۰:۵۴    
مدیر حج و زیارت استان یزد گفت: هزار و 680 زائر یزدی در قالب 42 کاروان زمینی و هوایی درنوروز 98 عازم عتبات عالیات می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۹:۳۲    
شیراز-ایرنا- مدیرکل حج و زیارت استان فارس گفت: پروازهای این استان به عتبات عالیات در کشور عراق از یک پرواز به 2 پرواز در هفته افزایش یافت.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۷:۳۶    
رشت - ایرنا - مدیرحج و زیارت گیلان از آغاز ثبت نام قطعی پذیرفته شدگان سفر نوروزی عتبات عالیات از امروز در استان خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۳:۳۰    
گروه اجتماعی مدیرحج و زیارت استان البرز از آغاز ثبت نام قطعی پذیرفته شدگان این استان در کاروان های عتبات عالیات خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۲:۲۲    
مدیر حج و زیارت استان قزوین گفت: در ایام نوروز هزار و 170 نفراز مردم استان به عتبات عالیات سفر می کنند.