پنجشنبه ۲۵ مهرساعت ۰۴:۴۱Oct 2019 17

جدیدترین‌های «مدیر حج و زیارت»

ایلنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گفته مدیر حج و زیارت استان زنجان، تاکنون 22 هزار و 835 زنجانی در سامانه سماح برای حضور در مراسم اربعین ثبت نام کرده اند و این ثبت نام ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت فارس گفت: تاکنون 204 هزار و 700 متقاضی پیاده روی اربعین از استان فارس در سامانه سماح ثبت نام کرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۳    
مدیر حج و زیارت استان کهگیلویه و بویراحمد از ثبت نام بیش از 32 هزار نفر برای حضور در مراسم اربعین حسینی 98 خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرحج و زیارت استان کرمانشاه از تمدید ثبت نام در سامانه سماح تا روز اربعین خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۱    
مدیر حج و زیارت استان مرکزی گفت: تمام زائران اعزامی استان به اربعین در صحت و سلامت کامل هستند و در صورت بروز مشکل برای هر زائری نمایندگی بیمه ایران در عراق موظف به رسیدگی است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۷    
مدیر حج و زیارت خراسان شمالی، گفت: تاکنون 21 هزار و 564 نفر از خراسان شمالی برای شرکت در پیاده روی بزرگ اربعین حسینی در سامانه سماح ثبت نام کرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت استان قزوین گفت: تاکنون 44 هزار قزوینی برای حضور در پیاده روی اربعین در سامانه سماح ثبت نام کردند که در مقایسه با سال گذشته این میزان به دو برابر رسیده است.
موج رسا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرحج و زیارت استان زنجان گفت: تا کنون بیش از 37 هزار نفر از استان زنجان برای شرکت در راهپیمایی اربعین از کشور خارج شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت استان بوشهر گفت: تاکنون بیش از 84 هزار نفر از مردم استان بوشهر برای شرکت در مراسم اربعین حسینی در سامانه سماح ثبت نام کرده اند که نسبت به پارسال افزایش 140 درصدی دارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیر حج و زیارت استان سمنان گفت: هشت هزار و 523 بانو از استان سمنان با نام نویسی در سامانه سماح به پیاده روی اربعین حسینی اعزام می شوند.
دانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۶:۳۶    
مدیر حج و زیارت خراسان جنوبی گفت: تا کنون 29 هزار و 500 نفر از خراسان جنوبی برای حضور در همایش بزرگ پیاده روی اربعین در سامانه سماح ثبت نام کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- مدیر حج و زیارت چهارمحال وبختیاری گفت: زائران اربعین حسینی در چهارمحال و بختیاری افزایش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
جانشین مدیر حج و زیارت مازندران گفت: از آغاز ثبت نام اربعین یعنی یکم شهریور ماه امسال تاکنون 114هزار و 202 نفر از مازندرانی ها برای اربعین در سامانه سماح ثبت نام کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرحج و زیارت استان همدان از دو برابر شدن استقبال مردم این استان و نام نویسی آن ها در سایت سماح برای پیاده روی اربعین خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۷    
نوفرستی مدیر حج و زیارت خراسان جنوبی گفت: تا کنون 29 و 500 نفر به عتبات و عالیات و شرکت در پیاده روی اربعین اعزام شدند.
موج رسا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت استان زنجان گفت:تا کنون 36 هزار و 461 نفر از استان زنجان برای شرکت در راهپیمایی اربعین از مرزهای کشور خارج شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۵    
رشت - ایرنا - مدیر حج و زیارت گیلان گفت: تا کنون 52 هزار و 276 نفر از زائران اربعین از این استان در سامانه سماح ثبت نام کرده اند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرحج و زیارت استان البرزبا اشاره به استقبال کم نظیر مردم استان از پیاده روی اربعین حسینی گفت : تعداد ثبت نامی های این استان تاکنون به 88 هزار و 968 نفر رسیده است.
عصر تبریز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت آذربایجان شرقی گفت: تاکنون، 110 هزار نفر از آذربایجان شرقی در سامانه سماح برای سفر اربعین ثبت نام کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت استان بوشهر گفت: تا کنون تعداد 83 هزار و 765 نفر از مردم استان در سامانه سماح ثبت نام کرده اند که این آمار نسبت به سال گذشته رشد 140 درصدی داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۲۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت فارس گفت: تاکنون 201 هزار و 324 متقاضی پیاده روی اربعین از استان فارس در سامانه سماح ثبت نام کرده اند.
کیهان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۲۰:۱۳    
مهلت نام نویسی در سامانه سماح ساری- خبرنگار کیهان: مدیر حج و زیارت مازندران با اشاره به اینکه زائران برای حضور در پیاده روی اربعین، حتماً باید در سامانه سماح نام نویسی کنند، گفت: متقاضیان تا 48 ساعت مانده به روز اربعین نیز می توانند برای اعزام نام نویسی کنند. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت چهارمحال وبختیاری گفت: آمار ثبت نام کنندگان مردم چهارمحال وبختیاری در سامانه سماح در مقایسه با سال گذشته افزایش سه برابری را نشان می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۹    
ارومیه- ایرنا- مدیر حج و زیارت آذربایجان غربی گفت: 48 هزار و 800 زائر که از شهرستان های مختلف استان قصد حضور در پیاده روی میلیونی اربعین را دارند، در سامانه سماح ثبت نام کرده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۵۷    
مدیرحج و زیارت استان بوشهر با اشاره به استقبال پرشور مردم ولایت مدار استان بوشهر برای شرکت در مراسم پیاده روی اربعین حسینی گفت: تاکنون افزون بر 83 هزار نفر از استان بوشهر راهی کربلای حسینی برای شرکت در مراسم پیاده روی اربعین شده اند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت استان کهگیلویه و بویراحمد از ثبت نام بیش از 31هزار نفر برای حضور در مراسم اربعین حسینی 98 خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- جانشین مدیریت حج و زیارت گلستان گفت: تاکنون 39 هزار و 568 گلستانی در سامانه سماح ثبت نام کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرحج و زیارت استان بوشهر گفت: تا کنون، 82 هزار و 744 نفر از این استان در سامانه سماح برای حضور در مراسم اربعین نام نویسی کرده اند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیر حج و زیارت چهارمحال وبختیاری گفت: تاکنون 26 هزار و 986 نفر از استان برای شرکت در مراسم پیاده روی اربعین در سامانه سماح ثبت نام کرده اند و ثبت نام مردم 3 برابر پارسال است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرحج و زیارت استان اصفهان از ثبت نام 263 هزار اصفهانی و 31 هزار نفر از کاشان برای شرکت در راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه زائرین برای تامین ارز مشکلی ندارند، گفت: تاکنون 31 هزار و 430 نفر برای حضور در مراسم اربعین ثبت نام کرده اند که این تعداد نسبت به سال گذشته سه برابر شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت استان زنجان، از افزایش دو برابری ثبت نام کنندگان در سامانه سماح خبر داد و گفت: تاکنون نام بیش از 34 هزار نفر در سامانه ثبت شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۱۷    
مدیر حج و زیارت گیلان با بیان اینکه تاکنون 51 هزار زائر گیلانی در سامانه سماح ثبت نام کردند، افزود: این در حالی است که سال گذشته حدود 24 هزار نفر از گیلان به همایش اربعین اعزام شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۰    
مدیر حج و زیارت استان کرمانشاه گفت: تا به امروز 52 هزار و 500 نفر در سامانه سماح ثبت نام کرده اند، که آمار نسبت به سنوات گذشته افزایش چشمگیری داشته است.
موج رسا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت استان زنجان گفت: تا کنون 34 هزار و 204 نفر در سامانه سماح برای شرکت در راهپیمایی اربعین ثبت نام کرده اند که این آمار دو برابر سال گذشته است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیر حج و زیارت استان مرکزی گفت: 56 هزار و 200 نفر در این استان تاکنون برای پیاده روی اربعین در سامانه سماح ثبت نام کردند.
دانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت استان بوشهر گفت: تا کنون 81 هزار 670 زائر از استان بوشهر جهت شرکت در مراسم پیاده روی اربعین در کربلی معلی در سامانه سماح نام نویسی کرده اند.
شمال نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت مازندران از ثبت نام 114 هزار نفر برای شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت استان ایلام گفت: زائران عتبات عالیات می توانند تا 7 آبان ماه با ثبت نام در سامانه سماح و داشتن گذرنامه معتبر به صورت رایگان وارد عراق شوند.
موج رسا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۰۰:۳۲    
مدیر حج و زیارت استان زنجان گفت: خروج از کشور و شرکت در مراسم اربعین نیازمند ثبت نام در سامانه سماح است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۶:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت استان اصفهان گفت: تا کنون 280 هزار نفر از استان اصفهان برای پیاده روی اربعین در سامانه سماح ثبت نام کرده اند.
دانا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت گلستان گفت: تاکنون 37هزار و 500گلستانی برای شرکت در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی در سامانه سماح ثبت نام کرده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۵:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرحج و زیارت استان بوشهرگفت: براساس آمارها 81 هزار و 651 زائر استان بوشهر در سامانه سماح سازمان حج و زیارت برای شرکت در پیاده روی عظیم اربعین حسینی ثبت نام کرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۵:۳۴    
مدیرحج و زیارت استان کرمانشاه از ثبت نام نزدیک به 50 هزار نفر در کرمانشاه در سامانه سماح خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرحج و زیارت استان سمنان گفت: زائران با رعایت مسایل بهداشتی و ایمنی، به ویژه مسمومیت غذایی را در پیاده روی اربعین جدی بگیرند.
روزنامه البرز فردا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت استان البرز گفت: طبق آخرین آمارهای سامانه سماح تاکنون 68 هزار و 521 نفر از البرزی ها در همایش پیاده روی اربعین شرکت کرده اند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۰:۰۳    
شهرکرد- ایرنا- مدیر حج و زیارت چهارمحال وبختیاری گفت: تاکنون حدود 24 هزار زائر از استان برای شرکت در پیاده روی اربعین حسینی در سامانه سماح ثبت نام کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۳:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت استان فارس گفت: تاکنون بیش از 180هزار نفر در استان فارس برای پیاده روی اربعین ثبت نام کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
یزد مدیر حج و زیارت استان یزد از ثبت نام بیش از 50 هزار نفر از استان یزد در سامانه سماح و تقاضا برای سفر به عراق برای شرکت در گردهمایی اربعین خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۶:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت استان قزوین گفت: 35 هزار و 600 نفر از مردم استان برای شرکت در مراسم پیاده روی اربعین در سامانه سماح ثبت نام کرده اند.