پنجشنبه ۲۵ مهرساعت ۰۳:۵۳Oct 2019 17

جدیدترین‌های «مستمری بگیران»

احکام بازنشستگی هفت نفر از مستمری بگیران توسط مدیر صندوق استان خراسان جنوبی در روستای بهدان شهرستان بیرجند اهدا شد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل تامین اجتماعی استان چهارمحال وبختیاری به همراه معاونین و کارشناسان این اداره کل به مناسبت روز سالمند از کانون مستمری بگیران شهرکرد بازدید و با سالمندان حاضر در کانون گفتگو کرد و از مسائل و مشکلات آنان آگاه شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۶:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: المپیاد ورزشی فرهنگی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در 6 رشته و دو بخش کارگری و همکاران برگزار می شود .
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۳۶    
تامین اجتماعی گیلان در بخش بیمه ای بطور متوسط ماهانه 275 میلیارد تومان به بیمه شدگان و مستمری بگیران استان پرداخت می کند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۲۱    
مدیر کل تامین اجتماعی خراسان شمالی گفت: بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی اسفراین بزودی صاحب خانه مهر می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه_ مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کرمانشاه از افزایش 15 درصدی حقوق مستمری بگیران تحت پوشش این صندوق خبر داد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر درمان تامین اجتماعی گلستان گفت: المپیاد فرهنگی - ورزشی بازنشستگان و مستمری بگیران فرصتی برای انسجام بیشتر است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - تامین اجتماعی استان قزوین ماهانه 1800 میلیارد ریال دستمزد به مستمری بگیران و مقرری بگیران بیمه بیکاری پرداخت می کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر استان کرمانشاه؛ از افزایش 15درصدی حقوق مستمری بگیران این صندوق به مناسبت روز ملی روستا و عشایر خبرداد و گفت: این افزایش حقوق از 15 مهر سالجاری اعمال خواهدشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۹:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی ضمن مخالفت با فروش اموال سازمان برای پرداخت بدهی ها گفت: دولت بدهی تامین اجتماعی به وزارت بهداشت را پرداخت کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مسابقات مقدماتی المپیاد ورزشی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی فارس در شش رشته ورزشی برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل تامین اجتماعی استان مرکزی گفت: چهار هزار و 300 نفر امسال به جمعیت مستمری بگیران اصلی و تبعی این اداره کل در استان افزوده شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر آذربایجان شرقی با اشاره به افزایش 15 درصدی حقوق مستمری بگیران در سالجاری، گفت: این افزایش از شهریورماه سال جاری اعمال شده و معوقات ماه های گذشته نیز به همراه حقوق شهریور به حساب مستمری بگیران واریز شده است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مهدی سماواتی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه چهار هزار و 57 نفر در این استان مستمری بگیر این صندوق هستند، افزود: با مجوز دولت 15 درصد به حقوق مستمری بگیران این صندوق اضافه شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۴:۴۰    
بهره برداری از 65 طرح اقتصاد مقاومتی در مناطق روستایی و عشایری استان، پرداخت همه مطالبات گندمکاران کشور و افزایش حقوق مستمری بگیران کشاورز، روستائیان و عشایر از عناوین اخبار 15 مهرماه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۸:۲۰    
حقوق مستمری بگیران صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان وعشایر کهگیلویه وبویراحمد 15 درصد افزایش یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
حقوق مستمری بگیران صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان وعشایر کهگیلویه وبویراحمد 15 درصد افزایش یافت.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی با رئیس و اعضاء کانون بازنشستگان و مستمری بگیران شهر اراک دیدار و گفتگو کرد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
سید محمد مرعشی مدیرکل تأمین اجتماعی خوزستان از صدور ، تجدید و تمدید 812 هزار دفترچه درمانی بیمه شدگان و مستمری بگیران استان طی شش ماهه اول سالجاری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر استان از واریز افزایش 15 درصدی حقوق مستمری بگیران این صندوق خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۲۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی فارس گفت: در استان فارس ماهیانه به 200 هزار نفر مستمری بگیر بالغ بر 337 میلیارد تومان مستمری پرداخت می شود.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۵:۰۱    
پیاده روی خانوادگی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی به مناسبت روز جهانی سالمندان همزمان با سراسر کشور در قالب طرح ‘نسیم سلامت’ در قم برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۰:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با اشاره به اینکه طی 14 سال حدود 96 هزار نفر مستمری بگیر داریم گفت: همچنین 470 هزار نفر در طول 14 سال عمر صندوق به دلایل مختلف چون فوت و پیوستن به صندوق های دیگر ازما جدا شده اند.
پارسینه   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۶:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
محمد حسن زدا، در نشست تخصصی توانمندسازی رفاهی سالمندان گفت: زمانی که صحبت از سالمندی می شود، صندوق های بیمه گر اجتماعی از اولین نهاد هایی هستند که با توجه به محاسبات بیمه ای، حساسیت لازم را خواهند داشت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۸:۲۳    
مدیر کل تأمین اجتماعی استان ایلام گفت:به منظور افزایش سطح سلامت، نشاط مستمری بگیران رقابت های ورزشی در چندین رشته در قالب المپیاد ورزشی مستمری بگیران برگزار می گردد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
علی اکبری سرپرست اداره کل تأمین اجتماعی خراسان جنوبی ضمن حضور در دفتر کانون بازنشستگان و مستمری بگیران استان با رئیس و اعضای کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیر خراسان جنوبی دیدار کرد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
با انتقال و تطبیق داده ها و اطلاعات بیمه شدگان ، کارگاه ها و مستمری بگیران ، سامانه متمرکز مستمری سازمان تأمین اجتماعی در استان خراسان رضوی راه اندازی شد.
شهر فردا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۱:۳۳    
پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
سلام نو / عصر شهروند   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۰۹:۳۲   + ۳۹ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، محمد مهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از بررسی پرونده مدرک تحصیلی فریدون در قالب شکایت به قوه قضائیه خبر داد و اظهار داشت: گزارش تعدادی از اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات در مورد مدرک تحصیلی حسین فریدون برادر رئیس جمهور طبق ماده 235 آیین نامه داخلی مجلس آماده شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۷:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده شاهین شهر در مجلس به وزیر رفاه درباره عدم اجرای قانون درباره متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی تذکر داد.
اتحاد خبر   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
اتحادخبر : همزمان با اعزام دومین کاروان زیارتی بازنشستگان ،مدیر کل تامین اجتماعی استان بوشهر گفت: در سال های اخیر شاهد اقدامات بی سابقه و اثرگذاری در عرصه ارائه خدمات رفاهی به بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی بودیم که از جمله آنها می توان به طرح بزرگ کرامت رضوی (اعزام رایگان ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
روسا و نمایندگان کانون های عالی بازنشستگی سراسر کشور و استان تهران با حضور در اداره کل تامین اجتماعی شهرستان های استان تهران ضمن دیدار با مدیرکل تامین اجتماعی شهرستانهای استان تهران، روند رسیدگی به مسائل بیمه شدگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی را پیگیری کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ - ۱۴:۲۲    
مدیرکل تامین اجتماعی استان مرکزی گفت: تعداد مستمری بگیران در استان مرکزی 89 هزار و 900 نفر هستند که حدود 27.5 درصد از جمعیت تحت پوشش استان را تشکیل می دهند.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۴    
گلپایگان- رئیس اداره تأمین اجتماعی گلپایگان گفت: چهار هزار و 700 نفر در شهرستان مشمول دریافت مستمری هستند که ماهانه در مجموع بیش از هشت میلیارد تومان به آن ها پرداخت می شود.
پایگاه خبری اتاق تعاون ایران   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۰۹:۱۷    
مرکز ارتباطات مردمی سازمان تامین اجتماعی؛ به سئوالات و مسائل بیمه شدگان، بازنشستگان، مستمری بگیران و کارفرمایان پاسخ می دهد.
پایگاه خبری اتاق تعاون ایران   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۸:۱۸    
مدیرکل بهزیستی تهران از اجرای طرح حمایت غذایی از اقشار کم درآمد گفت: این طرح صرفاً به افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی مربوط می شود و در مرحله اول تنها ویژه مستمری بگیران دائمی و پشت نوبتی های دریافتی مستمری از کمیته امداد و بهزیستی هستند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۳    
نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت : سازمان تامین اجتماعی با ارایه خدمات متنوع و اثرگذار در حوزه های بیمه ای و درمانی توانسته است از میزان رضایت مندی بالایی در میان بیمه شدگان و مستمری بگیران تحت پوشش خود برخوردار باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه شهروند خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان ، شما می توانید با مراجعه به این بخش از نحوه پیگیری سوژه های ارسالی خود به سامانه های پیامکی 10001915 مطلع شوید. از میان انبوه پیامک های رسیده در تاریخ سی و یکم شهریورماه مهمترین آن ها در ادامه قابل مشاهده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
سید کاظم دلخوش: دولت در حذف یارانه بگیر ها بازنگری کند، چرا که یارانه بسیاری از مستمری بگیران حذف شده است.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،مصطفی سالاری با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی نسبت به نیمی از جمعیت کشور تعهد داردگفت ...
ربیع   ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی با حضور سران سه قوه و به ریاست حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی تشکیل و موضوعات اقتصادی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اتباع سازمان تأمین اجتماعی با حضور در برنامه زنده "باهمستان" شبکه جهانی جام جم نحوه ارائه خدمات سازمان تأمین اجتماعی به ایرانیان خارج از کشور را تشریح و تبیین کرد.
پایگاه خبری اتاق تعاون ایران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۰    
پرداخت 100 درصدی حقوق، عیدی و مزایای کارکنان و بازنشستگان کشوری و لشکری، مستمری بگیران و طرح رتبه بندی معلمان در جلسه شورای هماهنگی اقتصادی مصوب شد.
احکام بازنشستگی سه نفر مستمری بگیران صندوق با حضور مدیر استان خراسان جنوبی درروستای باغستان شهرستان فردوس استان خراسان جنوبی اهدا شد.
رج زاده، مدیر صندوق استان خراسان جنوبی ضمن حضور و دیدار چهره به چهره با اهالی روستای باغستان شهرستان فردوس استان خراسان جنوبی احکام سه نفر از مستمری بگیران صندوق را اهدا نمود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۴:۵۱    
معاون اداره کل تامین اجتماعی استان اصفهان گفت: بیمه شدگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی حتی المقدور به مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی مراجعه کنند.
خرداد نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۴:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
خرداد؛ معاون برنامه ریزی اداره کل درمان غیر مستقیم سازمان تامین اجتماعی در تشریح دلایل شکاف منابع و مصارف بیمه های درمانی و لزوم کاهش تعرفه های جراحی گفت: نسبت تعداد مستمری بگیران به بیمه پردازان در سال های اخیر افزایش یافت. ...
همشهری   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۲:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل تامین اجتماعی گیلان گفت: بازنشستگان بیش از دوسوم مستمری بگیران تامین اجتماعی استان را تشکیل می دهند. جمیل حق پرست در گفت وگو با ایسنا بیان کرد: تا پایان تیر سال جاری تعداد 87 هزار و 584 بازنشسته ...