شنبه ۰۲ شهریورساعت ۱۵:۵۴Aug 2019 24

جدیدترین‌های «فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس»

598   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس از کشف محموله قاچاق تلفن همراه به ارزش 177 میلیارد ریال در هندیجان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۰:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس از کشف محموله قاچاق تلفن همراه به ارزش 177 میلیارد ریال در هندیجان خبر داد.
موج   ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۶:۱۶    
رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس گفت: چرا یک مجرم علیرغم هشدار قوه قضاییه به خارج از کشور می رود؟ به گزارش خبرگزاری موج، امیر خجسته رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس در توییتی نوشت: اینکه چگونه یک مجرم علی رغم هشدار قوه قضائیه به دستگاه های امنیتی به راحتی از کشور خارج می شود ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۲۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - شمس الدین قربانفر دبیر فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی با حضور در مرز شلمچه از زیرساخت های این مرز بین المللی بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
آبادان – ظهر امروز دبیر فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس از زیر ساختهای مرز شلمچه بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۰ - ۲۳:۴۱    
اهواز - ایرنا- دبیر فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس گفت: با بررسی های میدانی، راه های بسیاری برای ورود کالای قاچاق به کشور شناسایی شده و برای مقابله با آنها راهکارهای عملی ارائه و در کمیسیون مجلس مطرح شده ومورد بررسی قرار گرفته است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۰ - ۱۹:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
اعضای فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی از بخش های مختلف مرز چذابه بازدید کردند. به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان، امروز دهم مردادماه شمس الدین قربانفر دبیر فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۱۸:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
تسنیم به نقل از رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس نوشت: با جدیت دستگاه های نظارتی، دست مافیای خودرو، شکر و کالای اساسی و سایر اقلام به زودی قطع می شود. ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس گفت: جلوی ورود کالای قاچاق به کشور در مبادی ورودی گرفته نمی شود و می خواهند برای برخورد با این کالاها در شهرها و مراکز استان و به صورت خیلی سخت تری انجام شود.
صاحب نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۱۶:۴۴    
عضو فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس گفت: جلوی ورود کالای قاچاق به کشور در مبادی ورودی گرفته نمی شود و می خواهند برای برخورد با این کالاها در شهرها و مراکز استان و به صورت خیلی سخت تری انجام شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
روز گذشته، رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس طی مصاحبه ای با بیان اینکه 34 هزار خودرو غیرقانونی ثبت سفارش شده است، گفت: این کار توسط یکی از معاونین وزارت صمت و تیمی متعلق به وی صورت گرفته است، حال آن که سال گذشته، محمد شریعتمداری در برنامه ای تلویزیونی ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۲:۵۰    
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در حقیقت نسل جوان امروز در قیاس با برخی مسوولان سالخورده نسبت به نظام و انقلاب دلسوزتر هستند که باید بیش از هر زمان دیگر به آن ها بها دهیم.
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس با اشاره به واردات خودرو از سوی چهار خانواده گفت: یکی از این خانواده ها 125 هزار خودرو با اظهارنامه جعلی وارد کرده که تمامی خودروها قاچاق محسوب می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۰۷:۱۲   + ۸۶ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس با اشاره به واردات خودرو از سوی چهار خانواده گفت: یکی از این خانواده ها 125 هزار خودرو با اظهارنامه جعلی وارد کرده که تمامی خودروها قاچاق محسوب می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس با بیان اینکه طبق مدارک و مستنداتی که به این فراکسیون رسیده است، زمین خواری و کوه خواری در منطقه لواسان توسط یک سری افراد خاص و سفارش شده، محرز است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۰:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس خبر داد که با تلاش این فراکسیون هزاران میلیارد تومان بازگشت سرمایه به بیت المال داشته ایم که مستندات آن در اختیار مجلس و دستگاه های نظارتی قرارگرفته است.
آنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس سازمان خصوصی سازی را ممنوع الخروج کردیم، اما نمی دانم پشت قضیه کیست که قلدرمآبانه کار خودش را می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۰۹:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خودروسازان داخلی بلای جان مردم شده اند گفت: ایران خودرو و سایپا حیاط خلوت برخی از مسؤولان شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۰:۵۸   + ۲۶ سایت دیگر  
فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس در گزارشی از قاچاق کالا از مبادی رسمی و تخلفات گمرک به افشای مواردی از جمله قاچاق از طریق اظهار خلاف واقع در سامانه جامع گمرکی ، با سوءاستفاده از قانون کالاهای مرجوعی و قاچاق با تبانی در مورد خودروهای لوکس خارجی پرداخته است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۲:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی در واکنش به موج جدید افزایش قیمت ها در کالاهای اساسی از جمله گروه لبنیات این اتفاق را یک مجموعه از کم کاری های مستمر و در بازه ی زمانی گسترده توصیف کرد و گفت ...
همشهری   ۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۱۲:۵۲    
واردات 125هزار خودرو توسط 4خانواده رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس گفت: 34هزار خودروی غیرقانونی در سال های 96 و 97 ثبت سفارش شده است و همچنین 4 خانواده با استفاده از رانت و تشکیل باندهای فساد اقتصادی 125هزار خودروی خارجی را به کشور وارد کرده اند ...
خودرو تک   ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: 34 هزار خودرو غیرقانونی در سال های 96 و 97 ثبت سفارش شده است. امیر خجسته در نشست با خبرنگاران اظهار کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۰۸:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
سنندج - رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس گفت: افشاگری به عنوان یک مطالبه مردمی می تواند در جلوگیری و به حداقل رسیدن مفاسد مالی و اقتصادی در کشور اثرگذار باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۰۱:۳۲   + ۶۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: 34 هزار خودرو غیرقانونی در سال های 96و 97 ثبت سفارش شده است و همچنین چهار خانواده با استفاده از رانت و تشکیل باندهای فساد اقتصادی 125 هزار خودرو خارجی را به کشور وارد کردند.
موج   ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۱۹:۵۶    
رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس گفت: تغییرات رییس قوه قضاییه در سازمان زندان ها، خبر خوبی است. به گزارش خبرگزاری موج، امیر خجسته در توییتی نوشت: خبر خوب از قوه قضاییه اینکه تعدادی از مدیران ارشد سازمان زندان ها از جمله مدیر کل تهران تغییر کردند ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۰۸:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: پرونده سیلوی 16 هزار تنی شهید زارعی همدان که به بخش خصوصی واگذار شده است با قدرت در قوه قضاییه پیگیری می شود.
دانا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۳:۲۴    
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در خصوص بحث شرکت غله و سیلوی همدان گزارش مبسوطی را خدمت رئیس قوه قضاییه ارائه دادم از دستور ویژه رئیس قوه قضائیه برای بررسی واگذاری شرکت غله و سیلوی همدان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۱:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی از ورود مجلس به تبانی هزارمیلیاردی برای واگذاری یک شرکت هواپیمایی خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۰:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
فقدان برنامه در مصرف بهینه مالی در میدان های نفتی و خریدهای غیر ضروری از جمله مصادیق تخلفات شرکت های نفت خیز جنوب و شمال است که در گزارش فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس به آن اشاره شده است.
موج   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۲:۱۷    
رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس گفت: چرا باید مجلس برای حل مشکل گرانی خودرو جلسه غیر علنی برگزار کند؟ مگر مردم نامحرم هستند؟ به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، مجلس شورای اسلامی امروز برای بررسی مشکل گرانی خودرو، جلسه غیر علنی با رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار کرد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۲۲:۲۷    
پتروشیمی ها در سال های اخیر به انحای مختلف خبر ساز و حاشیه ساز بودند، چه آن زمان که نعمت زاده به دنبال خروج از بورس کالا بود، چه در حال حاضر که کشور با تحریم های ظالمانه روبه رو است، همچنان به فعالیت های غیر شفاف خود ادامه می دهند
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۲:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی با بیان اینکه، تخلفات حوزه محصولات پتروشیمی به واردات این محصولات در بندرعباس نیز تسری پیداکرده، گفت: لازم است شفاف سازی در خصوص عوامل ذی مدخل این پرونده صورت گیرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۲۳:۳۰    
در حالی که دولت در سال جاری در تلاش است تا درآمد های مالیاتی را از طریق لغو معافیت های مالیاتی و تعریف پایه های مالیاتی جدید افزایش دهد، اما خبر ها حکایت از آن دارد که برخی تولیدکنندگان بزرگ برای فرار های مالیاتی شیوه های جدیدی را پیاده سازی کرده اند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۲۱:۰۷    
گفتگوی ویژه خبری امروز رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی، بر سه محور استوار بود:
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس گفت: در حال حاضر در سیستم های نظارتی و کمیسیون اصل 90 و فراکسیون های مجلس مسأله زمین خواری در همدان توسط باند همدانی اصفهانی دنبال می شود و به زودی نتیجه نهایی به اطلاع مردم رسانده می شود.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۳:۴۳   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: امیر خجسته نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت های پتروشیمی وقتی که می خواهند کالای خود را در داخل کشور بفروشند باید 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده پرداخت کنند و طبق گزارشی که به فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس رسیده برای این که این 9 درصد مالیات را پرداخت نکنند ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس می گوید نباید تنها از سکه مالیات دریافت شود بلکه باید از خرید و فروش دلار، یورو و طلا نیز مالیات گرفته شود.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۹:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس می گوید برخی شرکت های تولیدکننده هر طور که بخواهند در بازار انحصاری، قیمت روغن موتور را افزایش می دهند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۱۰:۰۵    
انتقاد امیر خجسته رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی از ناتوانی دستگاههای نظارتی در برخورد با مفاسد .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ - ۱۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس از واگذاری سیلوی همدان به بخش خصوصی با یک دهم قیمت و با اقساط طولانی مدت خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس گفت: دولت نباید تجربه سال گذشته در تخصیص ارز برای تامین کالاهای اساسی را امسال تکرار کند که در این صورت هیچ عذری از دولت پذیرفته نیست و باید پاسخگو باشد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس با انتقاد از فروش سیلو همدان به یک دهم قیمت و به صورت اقساطی، گفت: این واگذاری به جای اینکه از طریق مزایده صورت گیرد از طریق مذاکره انجام شده که خلاف قانون است.
کارگر نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
خجسته افزود: در حال حاضر در حدود 60 هزار خودرو در کف کارخانه ایران خودرو وجود دارد که برخی از قطعات آن از جمله چراغ و .. تکمیل نیست. سوال اینجا است که ایران خودرو با چه مجوزی احتکار کرده است؟
فاش نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی با ابراز نارضایتی از روند طولانی رسیدگی و صدور رای پرونده اختلاس در بنیاد شهید و بانک دی، خواستار تعیین تکلیف این پرونده جنجالی تا قبل از پایان عمر مجلس دهم شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۲۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس با انتقاد از حذف شورای رقابت از قیمت گذاری خودرو توسط لابی های قدرت و ثروت گفت: به زودی گزارش تخلفات خودروسازان را اعلام خواهیم کرد که در آن صورت در مورد استیضاح وزیر صمت، تحقیق و تفحص از آن ها و ارجاع به قوه قضائیه تصمیمات قاطع خواهیم گرفت.
عصر خودرو   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۵   + ۳۱ سایت دیگر  
عصر خودرو- رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس با انتقاد از حذف شورای رقابت از قیمت گذاری خودرو توسط لابی های قدرت و ثروت گفت: بزودی گزارش تخلفات خودروسازان را اعلام خواهیم کرد که در آن صورت در مورد استیضاح وزیر صمت، تحقیق و تفحص از آنها و ارجاع به قوه قضائیه تصمیمات قاطع خواهیم گرفت.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس با بیان اینکه اهرم های تشویقی برای افراد افشاکننده فساد در طرح "حمایت و صیانت از کاشفان و گزارشگران فساد" مدنظر قرار گرفته است بر اهمیت تشویق گزارش دهنگان فساد و ایجاد امنیت برای آن ها تاکید کرد.
برترین ها / شیرازه   ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۰۳:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
تابناک: این روز ها تنها چیزی که از زبان مردم شنیده می شود، افزایش قیمت ها و به هم ریختگی بازار است. همه از گرانی ها و عدم پاسخگویی ها گلایه می کنند. این در حالی است که نمایندگان مجلس، دولت و نبود نظارت را مقصر وضعیت کنونی می دانند ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۲۰:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزای فارس: امیر خجسته رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس در نامه ای خطاب به حجت الاسلام حسن روحانی تصریح کرد: با توجه به انتشار اخباری مبنی بر افزایش قیمت بنزین در فضای مجازی رسانه ای کشور و در زمانی که نمایندگان مردم به واسطه تعطیلی مجلس شورای اسلامی و سرکشی در حوزه های انتخابیه خود به ...
سلام نو   ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۱:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، حسین مقصودی سخنگوی فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت وگویی،ضمن انتقاد از وضعیت مدیریت در وزارت ورزش و جوانان، گفت:عملکرد وزارت ورزش در چند سال اخیر به ویژه از زمان مدیریت سلطانی فر تاکنون به سمت سیاسی کاری و لابی گری حرکت کرده است. ...