چهارشنبه ۰۲ مردادساعت ۰۳:۰۲Jul 2019 24

جدیدترین‌های «تهاجم فرهنگی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
یک مرجع تقلید شیعه گفت: بهترین راه جلوگیری از تهاجم فرهنگی، استفاده از ظرفیت های حرم مطهر رضوی است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۵:۱۲    
حجت الاسلام سالک با تاکید بر فعالیت خوب کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور در غنی سازی اوقات فراغت گفت: کانون ها با غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان و نوجوانان را در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن بیمه می کنند.
روزنامه آذربایجان   ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۲:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
طرح مشکوکی که سفارتخانه آمریکا در بغداد به تازگی با عنوان ساخت رهبران آینده عراق از سرگرفته به اعتقاد بسیاری از صاحب نظران و رسانه های عراقی، بخشی از پروژه تهاجم فرهنگی ایالات متحده باهدف انحراف قشر جوان و نوجوان عراق از ارزش های اصیل فرهنگی و دینی است. ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: سردار اشتری و نیروی انتظامی باید همان گونه که تاکنون با اقتدار تکلیف الهی و قانونی خود را انجام داده اند از این پس نیز این راه را ادامه دهند و از شماتت برخی عناصر مزدور ترسی به دل راه ندهند
برترین ها / بهار نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین: رسول خضری، نماینده پیرانشهر و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در خصوص موضوع حجاب باید کار فرهنگی انجام داد، گفت: باید با تعامل و راهکارهای فرهنگی به تهاجم فرهنگی پاسخ دهیم ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۴:۳۲    
آزادیخواه با تاکید بر تقویت کانون های فرهنگی و هنری مساجد گفت: این کانون ها می توانند با غنی سازی اوقات فراغت با تهاجم فرهنگی دشمن مقابله کنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۲:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: بدون شک ارتباط قلبی جوانان با قرآن و توسعه فرهنگ قرآنی باعث می شود تیر استکبار جهانی به سنگ بخورد و تهاجم فرهنگی کارساز نباشد.
پلیس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۶:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها – زنجان – فرمانده انتظامی استان با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمنان بیان داشت: عرصه های فرهنگی ،عرصه درنگ نیست و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ثابت کرده در عرصه های فرهنگی فراتر از مرز ها تاثیرگذار است.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
خانم شریفی کارشناس فرهنگی گفت: حفظ حریم میان زن و مرد و رعایت عفت عمومی که در قالب حجاب عینیت می یابد، سدی بزرگ در برابر تهاجم فرهنگ غرب است.
بویر نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش بویرنیوز، خبرگزاری فارس در مطلبی نوشت: دشمن با همه ابزار و عوامل خود همزمان با جنگ اقتصادی به شدت در تهاجم فرهنگی علیه کشورمان فعال است و برای ضربه زدن به ارزش های دینی جامعه و کم رنگ کردن اعتقادات بسیار هزینه می کند. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله مکارم شیرازی با صدور پیامی به مسابقات قرآنی مشکات، اظهار کرد: آشنایی جوانان و نوجوانان با این کتاب بزرگ آنان را در برابر تهاجم فرهنگی دشمن حفظ می کند.
دیار آفتاب   ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله دری نجف آبادی گفت : برخی تلاش های اروپاییان بازی است و این بار نباید فریب بخوریم و باید حکیمانه و عزت مندانه با آنها برخورد کنیم.
رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی: رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی ارتش با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمنان گفت:مهمترین راه مقابله با این تهاجم عمل به فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی است . ...
رجا نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۵:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
سردار اشتری به وظایف 26 دستگاه درموضوع عفاف و حجاب اشاره کرد و گفت: 300 مصوبه در شورایعالی انقلاب فرهنگی که به تصویب رهبری رسیده؛ باید از این دستگاه ها سوال شود که در قبال تهاجم فرهنگی چه کرده اند؟
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۰۶:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
اهمیت مهندسی فرهنگی به عنوان یک راهکار برای مقابله با تهاجم فرهنگی بالاخره اعضای ستاد راهبری مهندسی فرهنگی را مجبور به تشکیل جلسه کرد؛ قرار است جلسه این ستاد 29 تیرماه برگزار شود.
هفته نامه شما   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۵:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
پاسخ تحریم، تهدید و تحقیر آمریکایی ها عمل به راهبردهای اقتصاد مقاومتی است پاسخ درست به اراجیف سیاسی آنها قوام بخشیدن به گفتمان هویت انقلابی و کارآمدی و بازکردن راه جوانان حزب اللهی به مراکز تصمیم سازی و تصمیم گیری است ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۲:۵۴    
حجت الاسلام بیگی گفت: ریشه گرایش جوانان به اسلام در مساجد نهفته است و بصیرت دهی علما و روحانیت در امر اقامه نماز و ترویج احکام اسلامی بی تاثیر نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۲:۲۹   + ۲۱ سایت دیگر  
رهبر شیعیان بحرین با بیان اینکه جبهه اسلام باید از ظرفیت ها و فرصت های خود به خوبی استفاده کند، گفت: : امروزه آمریکا در بحرین، ایران و همه کشورها سعی می کند تهاجم فرهنگی داشته باشد و جامعه اسلامی باید با این مسئله مقابله کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس به مناسبت سالروز تصویب قطعنامه 598 در بیانیه ای اعلام کرد: قطعنامه 598 و پایان جنگ تحمیلی هشت ساله هرگز به مفهوم تعطیل شدن امر مقدس دفاع نبود؛ چرا که پس از آن دشمن با حمله به هویت نظام، جنگ را در میدان های دیگر علیه انقلاب اسلامی گسترانیده است.
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۲:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس قرارگاه راهبردی عمار گفت: برجام به خودی خود جز ضرر هیچ چیزی برای کشور نداشت اما از سوی دیگر دونالد ترامپ نیز از برجام خارج شد چون فهمید این توافق برای آمریکا نیز جز ضرر چیزی نداشته است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۰:۴۹    
تهاجم فرهنگی اگرچه واژه ای آشنا برای بسیاری از ایرانی هاست اما گویا هنوز از تاثیر این برنامه ریزی هدفمند در نسل جوان آگاه نیستیم نسلی که امروز در سیبل حملات فرهنگی دشمن قرار دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۰۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
جانشین سابق خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان گفت: اتفاقی که در خصوص وضعیت حجاب یا کلان تر در حوزه زنان در کشور ما افتاده است، انفعال در برابر تهاجم فرهنگی غرب نسبت به استقلال فرهنگی و سیاسی کشورمان است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۲۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ علی حسین پازدار گفت: باید با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمن مقابله کنیم.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۶:۲۷    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس معتقد است دشمنان با راه اندازی شبکه های متعدد فارسی زبان، جنگ نرم تمام عیار و تهاجم فرهنگی را علیه ملت ایران آغاز کرده اند.
رسا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۸:۴۹    
در بسیاری از مواقع؛ نهادها و سازمان های فرهنگی ما در گیر و دار بروکراسی های اداری گرفتارند و نمی توانند ماموریت های مهم و فرهنگی کشور را به سر منزل مقصود برسانند.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس پژوهشکده حج و زیارت بر لزوم استفاده از ظرفیت های دیگر سیاسی حج از جمله مسایلی چون مسایل اقتصادی و جوانان و تهاجم فرهنگی و... پرداخت.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
نادر ملک کندی عضو هیات مدیره موسسه فرهنگی هنری قدر ولایت در گفت وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری تهران پرس درباره فعالیت های این موسسه اظهار داشت: موسسه فرهنگی قدر ولایت پس از اینکه حضرت آقا موضوع تهاجم فرهنگی را مطرح کردند ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان یکی از جنبه های تهاجم فرهنگی را القای مطالب کاذب به ویژه در حوزه عفاف و حجاب دانست و گفت: هیچ شدت عمل و برخورد سلبی درخصوص بی حجابی وجود ندارد، اما دشمنان در فضای رسانه ای و مجازی جنگ روانی ایجاد کرده اند. ...
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۵:۵۵   + ۳۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت: فرهنگ و کوچ عشایر باید ثبت جهانی شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، حجت الاسلام والمسلمین سید رضا تقوی امروز شنبه در نشست شورای مدیران سازمان امور عشایر اظهار داشت ...
مثلث   ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
علی اصغر پورمحمدی در بخش نسل دیروزی برنامه نسل امروز گفت: شرایط فرهنگی در کشور مساعد نیست. بیش از بیست سال بیش رهبر معظم انقلاب شرایط را به عنوان شبیخون فرهنگی و تهاجم فرهنگی توصیف کردند ...
حوزه   ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۰۲:۱۲    
حوزه/ استاد حوزه علمیه بیرجند با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمن علیه جوانان ایران اسلامی،گفت: برای مبارزه با این توطئه دشمن باید ارتباط روحانیت با نسل جوان در راستای آگاه سازی آنها بیشتر شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۲۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
اولین نشست ازسلسله نشست های مقابله باتهاجم فرهنگی با مدیریت آیت الله جعفری درمسجدجامع و مرکز فرهنگی حضرت ولیعصر(عج) برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۱۶:۱۲    
امام جمعه مهریز در جمع نمازگزاران مهریز ضمن انتقاد از وضعیت نابهنجار تهاجم فرهنگی و رواج بی عفتی و بی حجابی در جامعه گفت: مسئله ترویج بی عفتی و بدحجابی در جامعه را جدی بگیریم. این حرکت ضد فرهنگی به گسترش آسیب های اجتماعی می انجامد.
مرآت   ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای فرهنگی و اجتماعی زنان و خانواده با انتقاد ازعدم استفاده از ابزارهای نوین برای ترویج فرهنگ حجاب و عفاف، گفت: مهمتر از بحث تهاجم فرهنگی مشکل اصلی حجاب در کشور ما به دلیل نگاه غربزده برخی از مسئولین فرهنگی ما است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۱۰:۲۴    
شهرکرد- ایرنا - معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمن گفت: دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران با ایجاد شبهه افکنی به دنبال ضربه زدن به ایمان جوانان هستند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در سومین جشنواره طنزپهلو3، در راستای لزوم اخلاص در قلم و گفتار طنازان وپرهیز از واژه های سخیف در طنزپردازی صحبت شد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۰۹:۳۱    
مهدی سجادی امین گفت: امروز دشمنان برای مبارزه با مسلمانان از تهاجم فرهنگی و ایجاد شبهه درمورد اسلامی بودن یا نبودن اصل حجاب استفاده می کنند این درحالی است که علاوه بر اصل حجاب کیفیت آن نیز در قرآن مطرح شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۰۰:۰۶    
نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: لازمه یک جامعه دیندار حفظ پاکدامنی بوده و عفاف و حجاب خط مقدم مقابله با تهاجم فرهنگی است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۲۲:۲۳    
گنبدکاووس - ایرنا - دادستان گرگان گفت: ترویج سبک زندگی اسلامی، الگوسازی افراد متدین و تذکر زبانی از جمله راهکارهای مهم مقابله با تهاجم فرهنگی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
فرهنگ عفاف و حجاب راهکار مقابله با تهاجم فرهنگی است
شبستان   ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: سرود از ابزارهای مقابله با تهاجم فرهنگی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
قم - مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: امروز که کشور در معرض تهاجم فرهنگی است، سرود با اشاعه سبک های مختلف، حرفی برای گفتن در زمینه تهاجم فرهنگی دارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۰۹:۰۳    
تهران- ایرنا- حجاب و عفاف به عنوان مهمترین شاخصه های صیانت از امنیت عمومی پادزهری در مقابل تهاجم فرهنگی و کاهش آسیب های اجتماعی به شمار می رود که باعث تحکیم بنیان خانواده می شود اما برخی موارد در ماه های اخیر سبب برخوردهای متفاوتی در این حوزه شده و این مهم را به ماجرایی تمام نشدنی تبدیل کرده است.
امیر دریادار کاویانی تاکید کرد؛ معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی ارتش با تاکید براینکه باید در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن هوشیار باشیم گفت:دشمن با نفوذ نرم افزاری در حوزه جنگ نرم به دنبال کم رنگ کردن ایمان و تقوا دربین خانواده ها بوده و در این راستا جوانان را هدف قرار داده است. ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۸:۴۱    
بعد از پیروزی انقلاب اسلامی که دولت های غربی نظام اسلامی را مانع تحقق اهداف خود دانستند به مبارزه جدی و همه جانبه با آن پرداخته و علاوه بر جنگ سخت و تهاجم نظامی، جنگ نرم و تهاجم فرهنگی خود علیه حجاب و عفاف را در دستور کار خود قرار داده و با استفاده از تبلیغات رسانه ای ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۳:۱۲    
تربت حیدریه- ایرنا- سرپرست دفتر نهاد نمایندگی رهبر معظم انقلاب اسلامی در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه حضرت فاطمه زهرا (س) را الگویی کامل برای هر زن مسلمان توصیف و بیان کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۲۱:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در جشن انتشار چهار کتاب زنان مقاوم خرمشهر گفت: امروزه در جنگ و تهاجم فرهنگی سهم و نقش زنان متفاوت است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۹:۳۶    
بندرعباس- ایرنا - حیا و حجاب قصه مبهمی نیست، پوششی است که به زنان و دختران وقار می بخشد و پادزهری در مقابل تهاجم فرهنگی و کاهش آسیب های اجتماعی است.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۶:۵۴    
حوزه/ عضو هیأت امنای موسسه قرآنی بیت الاحزان، حفظ قرآن را راهی مهم در زمینه مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن دانست.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۲:۵۲    
حوزه/ مدیر آستان امامزاده حسن(ع) تهران گفت: بقاع متبرکه می توانند به قطب فرهنگی کشور تبدیل شوند.