جمعه ۲۶ مهرساعت ۱۹:۳۵Oct 2019 18

جدیدترین‌های «سبک زندگی اسلامی»

نشست هم اندیشی سبک زندگی اسلامی - ایرانی در تحکیم بنیان خانواده روز پنجشنبه با عنوان "خانواده سالم، فرزندان برتر" در تالار تئاتر شهر مجتمع فرهنگی هنری کومش سمنان برگزار شد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
امروزه بسیاری از مشکلات مردم ناشی از عدم آگاهی نسبت به خوردن آشامیدن، خوردن، ساعت خوابیدن، زمان مسافرت رفتن، رنگ لباس و حتی تعامل فرزندان است؛ همه این ها در سبک زندگی اسلامی و سالم مطرح می شود و طب به عنوان یک سبک جامع به این سؤالات پاسخ می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روستا بر مدار تولید ، خشونت؛ مروری بر دیدگاه های استیون پینکر ، استادان و نااستادان؛ اخلاق در دانشگاه و مبانی و اصول حاکم بر ارتباط با خلق در سبک زندگی اسلامی از منظر قرآن کریم از مهمترین نشست هایی بود که هفته گذشته در کشور برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ پنجمین دوره نمایشگاه سبک زندگی اسلامی منچستر، با بیش از 120 غرفه دار از 15 کشور برگزار خواهد شد.
معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس گفت: در راستای تحقق اهداف سبک زندگی اسلامی و ایرانی، نخستین مسابقه زنده طراحی لباس عاشورایی یکشنبه 28 مهر ماه جاری برپا می شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۳۱    
حجت الاسلام افروغی گفت:برای تحقق سبک زندگی اسلامی لازم است درون و بیرون با هم اصلاح شود.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۲۰:۴۹    
حوزه/ نشست اخلاق مدرسه علمیه مسجد گوهرشاد مشهد با موضوع سبک زندگی اسلامی در گام دوم انقلاب برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۱۹    
یکی از کارشناسان حوزه سلامت روان سپاه عاشورا، بهداشت وسلامت روان و بازگشت به سبک زندگی ایرانی -اسلامی را نیاز امروز جامعه برشمرد و گفت: بسیاری از ناهنجاری ها و بزهکاری ها نتیجه نبود سلامت روان و روی گردانی از سبک زندگی اسلامی است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۲۶    
یک کارشناس مسائل دینی، مصرف بهینه و آگاهانه ی آب را همان توسعه پایدار می داند و معتقد است که نهادینه کردن فرهنگ مصرف نیازمند ارائه راهکارهای اجرایی است ولی با وجود فرهنگ دینی غنی در این باره هنوز نتوانسته ایم آن را در سبک زندگی مردم عملیاتی کنیم.
مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان سمنان با اشاره به برگزاری نشست هم اندیشی سبک زندگی اسلامی ایرانی در تحکیم بنیان خانواده وکارگاه پیشگیری از آسیب های اجتماعی دراین استان گفت: این برنامه به مدت سه روز در دوشهرستان سمنان وشاهرود برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۲:۵۸    
مسئول تشکل های دینی اداره کل تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: از مهم ترین تأثیرات جامعه قرآنی بر فضای سبک زندگی جامعه، ارتقای رجوع به قرآن و فرامین صادر شده در این کتاب آسمانی است و باید رسالت عام جامعه قرآنی را در تحقق سبک زندگی اسلامی مد نظر قرار دهیم.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
نورمحمدی با اشاره به برگزاری نشست تخصصی سبک زندگی(گام دوم) در سمنان گفت: شناخت دقیق از جامعه قرآنی و نیز سبک زندگی اسلامی می تواند تبعات منفی کارکردهای جامعه مدرن را در جامعه اسلامی خنثی سازد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
نشست تخصصی معنویت عاشورایی و الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با محورهایی همچون معنویت عاشورایی و سبک زندگی اسلامی ایرانی برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
کرمانی گفت:نشست هم اندیشی سبک زندگی اسلامی ایرانی در تحکیم بنیان خانواده وکارگاه پیشگیری از آسیب های اجتماعی دراستان سمنان برگزار می شود.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ عضو هیئت مدیره انجمن سواد رسانه ای طلاب تصریح کرد: متاسفانه رویکرد و محتوای برخی فیلم های سینمایی به نحوی، سبک زندگی اسلامی را مورد تهدید قرار می دهد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
برنامه ترنج ، پانزدهم مهر با موضوع نقش زنان در مدیریت سبک تغذیه خانواده،از رادیو گفت وگو پخش می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه با هدف طرح ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی و بررسی چالش های دنیای مدرن امروز از شبکه رادیویی گفت وگو روی آنتن می رود ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۰۸:۰۲    
اساساً سبک زندگی اسلامی که در آموزه های اسلامی مطرح شده، لبّ کلام در بیانات رهبری است، ایشان با استفاده از آیات و روایات میفرمایند: اسلام فقط برای این نیامد که اعتقادی را در زوایای قلب و ذهن انسان به وجود آورد، ولو اینکه آن اعتقاد در عمل و زندگی آنان هیچ گونه اثری نداشته باشد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۷:۰۲    
مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان گنبدکاووس گفت: با توجه به اینکه سبک زندگی اسلامی باید از کودکی در بین جامعه ترویج شود، شناخت زندگی پیامبران و ائمه در بین نونهالان یکی از اولویت های مهم بسیج است.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۶:۳۷    
گروه حوزه های علمیه نشست مبانی و اصول حاکم بر ارتباط با خلق در سبک زندگی اسلامی از منظر قرآن 17 مهرماه در قم برگزار می شود.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده روز شنبه در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی گفت: پلیس بیشترین تعامل و ارتباط را با بدنه اجتماعی و جامعه دارد و تمرکز بر سبک زندگی اسلامی و نوع تعامل با مردم می تواند باعث جلب قلب های مردم و هم افزایی ظرفیت های موجود بین ملت و نیروی انتظامی باشد. ...
بسیج   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۰:۳۶    
امام جمعه مرند از روحانیون خواست، سبک زندگی اسلامی و احکام دین را برای مردم تبیین کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۵:۵۵    
کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی با موضوع آسیب شناسی فرهنگ کار و اشتغال در سی سخت برگزار شد.
شورای عالی انقلاب فرهنگی   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۶:۰۱    
پژوهش واکاوی مفهومی سبک زندگی اسلامی ایرانی ازدیدگاه مقام معظم رهبری و دلالت های آن بر برنامه درسی ؛ به کوشش محمد بنائیان سفید (مجری طرح) و پروفسور آقای محمد حسین یارمحمدیان و آقای دکتر سید مهدی آقاپور (اساتید راهنما) و همچنین نعمت الله فاضلی (استاد مشاور) انجام شده که توسط دبیرخانه شورای عالی ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۴:۲۷    
گروه بین الملل در نشستی از دومین گردهمایی بین المللی فین تک اسلامی که در مالزی برگزار شد، قابلیت استفاده از محصولات حلال و سبک زندگی اسلامی در کشورهای غربی مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان-نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به کارگیری قرآن در زندگی زمینه ساز کاهش آسیب های اجتماعی است، گفت: سبک زندگی مسئولان یک جامعه اسلامی باید قرآنی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۵:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
رمان واو نوشته اسماعیل واقفی به همت حوزه هنری یزد توسط انتشارات سوره مهر منتشر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
فومن- مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با تأکید بر اینکه نباید اجازه دهیم سبک زندگی اسلامی تحت تأثیر فرهنگ غربی قرار گیرد، گفت: جامعه تبلیغی تنها روحانیون نیستند بلکه نیازمند همکاری همه هستیم.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۱:۱۰    
گروه جامعه تبلیغات تجاری یکی از موضوعات مهم اجتماعی است که نه فقط در زمینه اقتصادی بلکه در سایر زمینه ها مانند فرهنگی، اجتماعی، روانشناختی و ... آثار مهمی بر جا می گذارد ...
صاف نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
هر چند مجموعه سریالی ستایش در زمان پخش مخاطبانی دارد ولی نمی توان نادیده گرفت که این سریال چه به لحاظ کیفیت روایت داستانی و چه محتوایی که در زیر لایه متن دارد، فرسنگ ها با آنچه انتظار می رود فاصله دارد ...
رسا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۱:۱۷    
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: جامعه در سبک زندگی اسلامی خیلی موفق عمل نکرده است، به واقع همه امور زندگی مان به نوعی متاثر از نظام غرب است.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۰:۳۶    
محمد شهابی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گنابادضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس افزود : تکریم خانواده های شهدا و ایثارگران، از شاخص های اصلی سبک زندگی اسلامی
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
گروه حوزه های علمیه کرسی ترویجی دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی در حوزه سبک زندگی اسلامی و راه های دستیابی به افق ترسیم شده در بیانیه گام دوم برگزار خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ - ۱۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت قشم گفت: خطری که امروزه کشور را تهدید می کند جنگ نرم، تهاجم فرهنگی، اخلاقی و عقیدتی برای تغییر سبک زندگی اسلامی است.
رسا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۲:۵۱    
حضرت آیت الله مکارم شیرازی در یادداشتی سیره عملی امام سجاد(ع) را بهترین الگوی سبک زندگی اسلامی ارزیابی کرد.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا – حوزه نوشت: ائمه اطهار علیهم السلام با تسلط بر بهترین روش ها به تبلیغ سبک زندگی اسلامی پرداخته و این شیوه ها را متناسب با نیازها و اوضاع سیاسی جامعه، امکانات متعارف و رعایت میانگین قدرت جذب جامعه پایه ریزی کرده اند. ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۶:۳۱    
گروه مؤسسات قرآنی مردم نهاد ثبت نام دوره جدید سبک زندگی اسلامی با محوریت سیره زندگی معصومین(ع) به صورت مجازی برگزار می شود.
رسا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۲۳:۰۱    
استاد حوزه علمیه با بیان اینکه حوزه های علمیه خواهران نقش قابل توجهی در تحقق تمدن نوین اسلامی دارند، گفت: طلاب خواهر مبلغ سبک زندگی اسلامی باشند.
آنا   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۲۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، ترویج سبک زندگی اسلامی را بین جوانان یکی از مهم ترین رسالت های دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد و گفت: تهاجم فرهنگی غرب اگر با فرهنگ اسلامی و سبک زندگی تمدن ساز اسلامی زدوده نشود و اجازه داده شود در جامعه رسوخ کند، همه چیز را به بی بند وباری و زوال می کشاند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۵:۲۷    
ناصر اسحاقی از برگزاری همایش نقش زن در دفاع مقدس با رویکرد سبک زندگی اسلامی در هفته دفاع مقدس در نوشهر خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مسوول بسیج جامعه زنان کردستان با اشاره به اجرای 200 برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در استان گفت: برگزاری نشست مقابله با مد و مدگرایی و ترویج سبک زندگی اسلامی از برنامه های این هفته به شمار می رود.
بسیج   ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام سالک در همایش ملی رسانه و سبک زندگی اسلامی ایرانی با محوریت استحکام خانواده گفت: برای مقابله با ولنگاری فرهنگی نیازمند عزم ملی هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بخش کودک و نوجوان موسسه قدرولایت فعالیت های این موسسه را در حوزه آثار کودک و نوجوان تشریح کرد.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۰۹:۳۸    
وقتی پسوند اسلامی به واژه ای به نام سبک زندگی افزوده می شود، بدان معناست که معیار سنجش آن، ارزش های اسلامی است. پس واژه سبک زندگی اسلامی می تواند متضمن این ویژگی ها باشد که فرد مورد نظر نیست؛ بلکه منظور یک رفتار جمعی و اجتماعی است. در مسائل اجتماعی نیز همه افراد ملحوظ نیستند و معمولاً روش رایج [...]
شبستان   ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۰۸:۵۰    
مسئول کانون فرهنگی هنری 18 اسفند جونقان گفت: کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی به همت اعضای کانون و با حضور خواهران در مسجد صاحب الزمان (عج) جونقان برگزار شد.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۶/۲۹ - ۱۵:۳۸    
سلمان سیف الهی، مدیرعامل مؤسسه قرآنی بخشایش، در گفت وگو با ایکنا از آذربایجان شرقی، با بیان اینکه 250 قرآن آموز در رده های سنی نوجوان و جوان این موسسه مشغول آموزش هستند، گفت: روخوانی، روان خوانی، حفظ و تجوید، احکام، عقاید و سبک زندگی اسلامی از جمله رشته هایی است که قرآن آموزان آموزش می بینند ...
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۲۳:۰۰    
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان با بیان اینکه پیاده روی اربعین پیوندی میان عاشورا و ظهور است، گفت: پیاده روی اربعین بیانگر تفاوت سبک زندگی اسلامی با سبک زندگی غربی است.
رهیافته   ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
یک مرد مسلمان بنگلادشی که باجه کوچکی در رم دارد، کیف پول تاجر محلی محتوی مقادیر زیادی پول نقد را به وی برگرداند و حتی حاضر نشد در قبال آن جایزه بگیرد.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک، کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی با موضوع اخلاق اسلامی مدیران برای مسئولان زرندیه در اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزار شد.در حال تکمیل.. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: ترویج فرهنگ سبک زندگی اسلامی در استان مورد توجه قرار گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۰۹:۲۱    
کارگاه آموزش سبک زندگی اسلامی با موضوع اخلاق اسلامی برای مسئولان زرندیه برگزار شد.