یکشنبه ۱۸ خردادساعت ۰۷:۵۴Jun 2020 7

جدیدترین‌های «بسته های حمایتی»

 
برای مقابله با فشار اقتصادی کرونا در ایران اقداماتی مانند توزیع بسته های حمایتی میان گروه های هدف، پرداخت تسهیلات یا افزایش مزد کارگران انجام شده است. اما اینگونه اقدامات کافی است؟ به نظر می رسد دولت ها به تنهایی قادر به کنترل اثرات مخرب این بیماری نیستند و مقابله با آن مشارکت همگانی را طلب می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۲۰:۵۰    
تداوم اعطای بسته های حمایتی به نیازمندان تا پایان کرونا و آغاز فعالیت سینما ها و کنسرت ها با 50 درصد ظرفیت سالن ها از جمله مصوبات امروز جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا بود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۴:۵۶    
توزیع بسته های حمایتی و نان صلواتی در کانونی مزین به نام جوادالائمه(ع) ، معرفی برگزیدگان مرحله نخست مسابقه نهج البلاغه شناسی و برگزاری مراسم سوگواری رحلت حضرت عبدالعظیم(ع) در برخی مساجد تهران ازجمله اخبار حوزه مسجد در 17 خردادماه است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۴:۱۶    
رحیمی با بیان اینکه کمک های مومنانه اعضای کانون فرهنگی هنری جوادالائمه(ع) به محرومان تا پایان خرداد ادامه دارد، گفت: توزیع بسته های حمایتی در سه مرحله و گوشت قربانی، و نیز نان صلواتی در کنار فعالیت 2های فرهنگی به همت این کانون در حال انجام است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
روحانی با بیان اینکه کمک به مردم گرفتار، وظیفه دولت است گفت: در این زمینه به نیازمندان بسته های حمایتی اعطا شد، زیرا در این مدت در شرایط سختی قرار گرفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۳:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مراسم اعزام کاروان کمک های مومنانه و اجرای مرحله دوم رزمایش همدلی صبح امروز در وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد.
رکنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۳:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: حجّت الاسلام حسن روحانی، رئیس جمهور، پیش از ظهر امروز (شنبه 17 خرداد) در جلسه ستاد ملّی مبارزه با کرونا گفت: فعالیت بخش بهداشت و درمان در مبارزه با کرونا، بر گروه های آسیب پذیر متمرکز شده است.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۲:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
روحانی تاکید کرد که فعالیت بخش بهداشت و درمان در مبارزه با کرونا، بر گروه های آسیب پذیر متمرکز شده است و افزود: دوره اپیدمی کرونا طولانی خواهد بود و نمی دانیم پایان آن چه تاریخی است و در چنین فضایی باید دستورالعمل های بهداشتی با دقت مراعات شوند ...
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
حسن روحانی امروز در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا اظهار داشت: بسته های حمایتی تا پایان سال و مهار کرونا ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۲:۲۷   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور یکی از وظایف دولت هنگام شیوع کرونا را تأمین بسته های حمایتی دانست و گفت: فعالیت حمایتی دولت تا پایان سال ادامه خواهد یافت.
رئیس جمهور با بیان اینکه چهارمین وظیفه دولت تامین بسته های حمایتی است، گفت: فعالیت حمایتی ما تا پایان سال و تا هر زمان که کووید 19 باشد ادامه خواهد یافت.
تحلیل بازار / ایانا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
به همت بسیجیان و همکاران وزارت جهاد کشاورزی، مراسم اعزام کاروان کمک های مومنانه و اجرای مرحله دوم رزمایش همدلی صبح امروز برگزار شد؛ ارزش مجموع بسته های حمایتی از ابتدای ماه مبارک رمضان در تهران و سراسر کشور بیش از 65 میلیارد ریال برآورد شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رییس جمهوری روز شنبه در جلسه ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا، تامین بهداشت و درمان جامعه را وظیفه مهم دولت عنوان کرد و گفت: بسته های حمایتی در قالب تسهیلات بانکی، صندوق بیمه بیکاری و بسته های معیشتی تا زمانی که کووید 19 روبروی ما است ادامه خواهد یافت.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۱:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ؛ حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا طی سخنانی اظهار داشت: امروز در این جلسه مباحث موردی بررسی و نسبت به کلیت این مسئله مباحث خوبی مطرح شد. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
غلامرضا منتظری با تأکید بر حمایت از فعالان عرصه فرهنگ و هنر در شرایط شیوع ویروس کرونا, اظهار کرد: متأسفانه حوزه فرهنگ و هنر در بسته های حمایتی دولت دیده نشده و این در حالیست که دولت وعده حمایت از بسیاری از مشاغل خرد در سایر حوزه ها را داده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۱:۰۵   + ۵۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رییس جمهوری، تامین بهداشت و درمان جامعه را وظیفه مهم دولت عنوان کرد و گفت: بسته های حمایتی در قالب تسهیلات بانکی، صندوق بیمه بیکاری و بسته های معیشتی تا زمانی که کووید 19 روبروی ما است ادامه خواهد یافت.
ریاست جمهوری   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۱:۰۴   + ۶۱ سایت دیگر  
فعالیت مهدهای کودک، کلاس های قرآن و آموزشگاه ها مانند آموزشگاه زبان از 24 خرداد با رعایت تمامی دستورالعمل ها آغاز می شود از ابتدای تیر ماه در تمامی مناطق زرد نیز همانند مناطق سفید ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۱:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: حجّت الاسلام حسن روحانی، رئیس جمهور، پیش از ظهر امروز (شنبه 17 خرداد) در جلسه ستاد ملّی مبارزه با کرونا با بیان اینکه دولت در قضیه کرونا، وظایفی برعهده داشته و دارد، گفت: یکی از وظایف دولت، مراعات پروتکل ها بوده است که تاکنون رعایت کرده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۰۹:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
صندوق نوآوری و شکوفایی اعطای بسته های حمایتی برای توسعه فناوری در پارک های علمی و فناوری به واسطه شرکت های دانش بنیان را مد نظر قرار داده است.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
فرزین معتمدی از تهیه و توزیع یک هزار و 60 بسته حمایتی کمک های مومنانه خیرین برای نیازمندان در قالب طرح مواسات و همدلی از سوی جمعیت هلال احمر کرمانشاه خبر داد و گفت: این بسته ها هم اکنون در حال آماده سازی است. ...
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۹:۳۳    
دکتر فرزین معتمدی اظهار کرد: پیرو تاکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر فرهنگی همدلی، باهم بودن و برای هم بودن و کمک های مومنانه به اقشار آسیب پذیر و خانواده هایی که شغل آنها به واسطه ویروس کرونا متاثر شده است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۹:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه از آغاز توزیع هزار و 60 بسته حمایتی کمک های مومنانه خیران برای نیازمندان در قالب طرح مواسات، پویش همدلی و طرح دست یار خبر داد.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۹:۰۰    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان گفت :واحدهای کوچک و متوسط استان می توانند با بهره مندی از بسته های حمایتی شرکت شهرک های صنعتی با اخذ شرایط لازم در بازار فرابورس ایران جهت تامین مالی و استفاده از دیگر مزایای بازار سرمایه اقدام نمایند. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۵:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
به رغم شیوع ویروس کرونا و ضربه آن بر پیکر اقتصاد جهان، بیت کوین نیز شاهد سقوط بود، اما در روزهای اخیر به دنبال تزریق بسته های حمایتی مالی توسط بانک های مرکزی، این رمزارز روند صعودی خود را آغاز کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۰:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
مسئول بسیج اصناف استان قم با بیان اینکه این سازمان بسته های حمایتی و معیشتی میان هزار واحد صنفی آسیب دیده از ویروس کرونا توزیع کرده است، گفت: اصناف مؤمن، انقلابی و ولایی استان مقدس قم در زمینه مقابله با کرونا با روحیه بسیجی خود خوش درخشیدند.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۸:۵۵    
گروه بین الملل: بی ام و برای قانع کردن کارکنانش برای ترک این شرکت و به نزدیک شدن به هدف تعدیل 5 هزار نفری، بسته های حمایتی بیشتری ارائه می کند.
تهران پرس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۸:۵۵    
به گزارش باشگاه خبرنگاران تهران چهارمین مرحله رزمایش کمک مؤمنانه به همت جهادگران گروه جهادی رضوان و بسیجیان پایگاه شهدای مسجد حضرت قائم (عج) به مناسبت عید سعید فطر و سالروز آزاد سازی خرمشهر اجراء گردید. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- معاون هماهنگ کننده سپاه مهاباد گفت: 400 بسته مواد غذایی در قالب سومین مرحله از توزیع بسته های حمایتی در بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
: 200 بسته حمایتی به دانش آموزان نیازمند اهدا شد . به گزارش ، مسئول بسیج دانش آموزی خواهران آبادان گفت: 200 بسته غذایی و بهداشتی در قالب کمکهای مومنانه به خانواده های دانش آموزان نیازمند شهرستان آبادان که از طریق مدیران مدارس معرفی شده و یا از قبل شناسایی شده بودند اهدا شد . ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۰۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان گفت: بیش از 2،300 کیلوگرم گوشت قرمز گوساله و بسته های حمایتی در قالب رزمایش کمک مومنانه در مناطق روستایی و عشایری شهرستان مهرستان توزیع شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۲:۵۱    
مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری شهید چمران گفت: بسته های حمایتی و معیشتی در راستای طرح ملی راهکار به همت فعالان کانون فرهنگی هنری شهید چمران در بین نیازمندان شهر اردبیل توزیع شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۲:۵۱    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بستان اباد گفت:25 بسته غذایی،220 پک بهداشتی و ضدعفونی کننده و تعداد 15عدد بن کارت رفاهی بین خانواده های شهدا و ایثارگران توزیع شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۱:۱۹    
سپاه ناحیه شادگان بار دیگر قدم در راه خیر گذاشته و این بار در همین راستا سراغ کارگران و رانندگان اداره آبفا رفت تا بتواند در این شرایط سخت کرونایی با توزیع سبد های معیشتی دل خانواده های آنان را شاد کند.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۰:۰۹   + ۲۵ سایت دیگر  
نقدینه - مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری با بیان اینکه در حال رایزنی برای ارائه تسهیلات به شرکت های حمل و نقل مسافری زیان دیده از کرونا هستیم، گفت: غیر از 2 وام 10 میلیون ریالی، پرداخت وام 60 میلیون ریالی به راننده های ناوگان مسافری آغاز شد. ...
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: با همکاری نیکوکاران 85بسته حمایتی با اعتبار 20میلیون تومان میان اعضای نیازمند،کانون پرورش فکری زاهدان توزیع شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۰:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
علیرضا بابایی گفت: در ماه مبارک رمضان و در اجرای رزمایش مواسات و کمک مومنانه بیش از سه هزار خانواده زندانیان نیازمند استان بسته های حمایتی و معیشتی دریافت کردند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۹:۳۷    
رئیس اتحادیه نوشت افزار و لوازم مهندسی تهران با بیان اینکه این صنف بسیار مظلوم واقع گشته، گفت: اگر چه شیوع کرونا اکثر صنوف را به تعطیلی کشاند و برخی به کل ورشکست شدند، اما در این میان صنف نوشت افزار کاملا به فراموشی سپرده شد و شامل صنوف آسیب پذیر نشد؛ لذا از بسته های حمایتی محروم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۷:۳۱    
500 بسته حمایتی مواد غذایی و بهداشتی بین مددجویان موسسه خیریه آبشار عاطفه ها در دهدشت توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۴:۳۶   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرکل فناوری اطلاعات قم از اختصاص بسته های حمایتی به شرکت های فعال فناوری اطلاعات خسارت دیده از کرونا در قم خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه گفت: مرحله اول رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه بین خانواده های کم درآمد ایثارگر این شهرستان توزیع شد ...
مدیر اینفو   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۱:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
عباس علیزاده از تصمیم دولت در راستای پرداخت تسهیلات کلان به تعداد زیادی از رسته های شغلی که در جریان شیوع کرونا آسیب دیدند خبر داد و اظهار داشت: تسهیلات 12 تا 16 میلیون تومانی به کسب و کارها و بنگاه های اقتصادی آسیب دیده از کرونا در گیلان پرداخت می شود. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۰:۱۶    
چهارمین مرحله از توزیع بسته های حمایتی و معیشتی در قالب رزمایش کمک مومنانه روز چهارشنبه در شهرستان ابهر استان زنجان آغاز شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۰:۱۴    
محمدمهدی تندگویان گفت: خوشبختانه از مجموع دو مرحله ای که کالاها توسط سمن ها و هیات های ورزشی توزیع شدند، 408 هزار و 675 خانوار از این بسته های معیشتی استفاده کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۰۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
حمایت از کارگران ساختمانی که به دلیل شیوع کرونا دچار مشکل شده اند، در حد وام یک میلیونی باقی مانده است. اکثر آنها نه بسته های حمایتی 200 تا 600 هزار تومانی را دریافت کرده اند و نه خبری از اختصاص وام دو میلیونی به آنها شنیده می شود.
جماران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۲۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه خرمشهر با اشاره به توزیع 2 هزار بسته غذایی در میان نیازمندان این شهر، گفت: بسته های حمایتی شامل برنج، روغن، شکر، رب گوجه فرنگی و ماکارونی است که با همکاری ائمه جماعت مساجد و اعضای پایگاه های مقاومت بسیج بین نیازمندان خرمشهری توزیع شد. ...
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۶:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
توئیت- سرپرستی بیمه کوثر در استان سیستان و بلوچستان در راستای کمک های مومنانه، بسته های حمایتی را میان خانوارهای منطقه کپری جنگلوک چابهار توزیع کرد. با دستور مدیرعامل شرکت و در راستای مسئولیت اجتماعی و انسانی این اقلام در میان خانوارها توزیع شد ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۵:۳۷   + ۲۵ سایت دیگر  
بنابر اعلام وزارت آموزش و پرورش بیش از 16هزار نام کاربری و رمز ورود به سامانه دریافت تسهیلات از طریق پیامک به موسسین مدارس ومراکز غیردولتی وآموزش از راه دور کشور ارسال شد. ...
بررسی سازمان بین المللی کار حاکی از آن است که در بسته های حمایتی ارائه شده توسط 46کشور،عمده تمرکز حمایت ها بر حمایت های مالی (52 درصد) بوده است
آنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۰۹:۰۹    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: در دومین مرحله از رزمایش کمک های مؤمنانه، 80 بسته حمایتی مواد خوراکی بین خانواده دانشجویان آسیب دیده از بیماری کرونا توزیع شد.