دوشنبه ۲۵ آذرساعت ۱۳:۱۴Dec 2019 16

جدیدترین‌های «هیات امنای دانشگاه آزاد»

فرهیختگان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۹:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی از تصویب نهایی آیین نامه جامع بازار فناوری و سراهای نوآوری شامل صندوق خطرپذیر ستارگان و صندوق فناوری توسط هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.
موج   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مراسم ختم و یادبود خواهر علی اکبر ولایتی رییس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با حضور جمعی از مسئولین لشکری و کشوری در مسجد امام رضا (ع) تهران برگزار شد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۸:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مراسم ترحیم همشیره دکتر علی اکبر ولایتی رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی عصر امروز با حضور شخصیت های لشکری و کشوری در مسجد امام رضا (ع) تهران برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی گفت: استادان بسیجی باید در خط مقدم دفاع از ارزش ها و انقلاب باشند و دربرابر ناهنجاری ها به رسالت خود عمل کنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۲   + ۲۵ سایت دیگر  
مشاور مقام معظم رهبری و رئیس هیات امنای دانشگاه آزاد با اعضای شورای مرکزی بسیج اساتید این دانشگاه دیدار و گفت وگو کرد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۷    
رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی، درگذشت خواهر رئیس جمهور را به وی تسلیت گفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
شورای سیاستگذاری و نظارت در امورفرهنگی هیات موسس و هیات امناء دانشگاه آزاد اسلامی با حضور ولایتی برگزار شد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۲:۱۴    
مشاور در امور مجلس و امور اجتماعی رئیس هیات مؤسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی گفت: متاسفانه کشور ما امروز با مشکلی به اسم پایان نامه و مقاله فروشی درگیر است و با توجه به ممنوعیت این موضوع در کشور باید با این مساله با جدیت مقابله کرد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۰۹:۲۵    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گیلان، صالح محمدی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گیلان از نشست مشترک رییس سازمان وجمعی ازمعاونین ومدیران با رییس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان و هیات همراه درمحل دفتر ریاست منعقدگردید خبر داد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۴:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس هیأت موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی گفت: این دانشگاه با امکانات، ابزارها و گستردگی واحدها، می تواند از پیشرفت علم و صنعت در کشور حمایت کند و باید در عرصه علم، فناوری و تمدن نوین اسلامی پیشتاز باشد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
آیین تکریم دکتر محمد حاجی آقاجانی و معارفه دکتر علیرضا زالی به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی صبح امروز با حضور دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دکتر علی اکبر ولایتی رئیس هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
چهارشنبه هفته پیش بود که احمد توکلی، رییس هیات مدیره دید بان شفافیت و عدالت در نامه ای به علی اکبر ولایتی، رییس هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی، از تحصیل 134 نفر از فرزندان اعضا و برخی مدیران دانشگاه آزاد در رشته هایی غیر از رشته قبولی خود خبر داد و خواستار جلوگیری از رانت تحصیلی فرزندان برخی از ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۲۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد- رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی درگذشت حامد نظرنیا را تسلیت گفت.
برترین ها / صاف نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد: چهارشنبه هفته پیش احمد توکلی، رییس هیات مدیره دیدبان شفافیت و عدالت در نامه ای به علی اکبر ولایتی، رییس هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه آزاد استان اصفهان، قائم مقام ریاست استان و رئیس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان (خوراسگان) منصوب شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
جلسه شورای تخصصی دانشجویی و فرهنگی استان با حضور بهروز دوستی رئیس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان، حجت الاسلام مرادیان رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان و معاونین دانشجویی فرهنگی واحدهای استان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۲۳:۲۸    
مشهد-ایرنا- مشاور فرهنگی رئیس هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی گفت: پس از جنگ روانی و مدیریت افکار عمومی، دشمن در قبال انقلاب اسلامی به جنگ شناختی دست زده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۶:۱۷    
چهاردهمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۳:۲۵    
عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی گفت: چراغ پیشرفت اسلام با مسئله غدیر روشن نگه داشته شده است. دکتر قاسم جعفری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، افزود: در حقیقت غدیر یک شاخص برای استمرار اسلام نابی است که مبتنی بر آیات وحی، قرآن کریم و نبی اکرم اسلام است. ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۰۹:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد گفت: دوره ای که با ایجاد رشته های کاذب در شهرها بخواهیم اقتصاد دانشگاه را سرپا نگه داریم، به پایان رسیده است. ما برای اشتغال جوانان هر استان رشته طراحی می کنیم. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدحسین مختاری روز سه شنبه در شانزدهمین نشست هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان افزود: تنها راه مقابله با تکفیری ها و گسترش گروه های افراطی و نوظهور درجامعه اسلامی، وجود یک مرکز آکادمیک و علمی برای آشناسازی نسل جوان و تنویرافکارعمومی جامعه است. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان گفت: برای توسعه پرشتاب هرمزگان به دانشگاه ها تکیه خواهیم داشت و به طور قطع برای توسعه مطلوب در استان از توانمندی های دانشگاه های این استان و دانشگاهیان استفاده خواهیم کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۱۰ - ۱۴:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
امام جمعه رشت گفت : این دانشگاه برای حل مسائل مشکلات رودخانه های گوهررود و زرجوب رشت ، انباشت زباله سراوان و تالاب انزلی ورود کند.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۳:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
شفقنا- رییس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دروسی که در واحدهای این دانشگاه ارائه می شود، باید متناسب با شرایط بومی هر منطقه باشد . دکتر علی اکبر ولایتی در اولین نشست هم اندیشی و آشنایی با راهبردها، رویکردها ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۰۷:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد لرستان از راه اندازی سه واحد فناوری در این دانشگاه خبر داد. دکتر بهروز دوستی در گفت وگو با ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: سه ماهه سالجاری تعداد واحدهای فناور دانشگاه آزاد خرم آباد افزایش یافت. ...
نمایندگان کارآفرینان و فعالان جوان بخش خصوصی در دیدار با علی اکبر ولایتی، رئیس هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی، از او خواستند تا مشکلات موجود در مسیر فعالیت جوانان کارآفرین را با مقام معظم رهبری مطرح کند تا با تدبیر ایشان در رفع موانع موجود کمک کارآفرینان جوان باشد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۲۰:۰۷    
روابط عمومی دفتر هیات موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی با انتشار اطلاعیه ای خبر وجود ردپای بازرس استانی هیات امنای این دانشگاه در باند جعل مدرک را تکذیب کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۵:۰۲    
شنیده ها حاکی است بازرس ویژه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی در یکی از استان ها، در ارتباط با کشف باند جعل مدرک دستگیر شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
مشاور امور فرهنگی رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد بااشاره به سرنگونی پهپاد گلوبال هاوک توسط سپاه پاسداران گفت: یکی از دستاوردهای این اقدام شجاعانه این بود که یک بار دیگر اثبات شد مقاومت و ایستادگی نه تنها جنبه جنگ افروزی نداشته بلکه بازدارنده هم هست .
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۷:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات روزانه 10 هزار نفر تردد دانشجو و مسافر دارد، گفت که بعد از حادثه واژگونی اتوبوس طرحی به نتیجه رسیده که قرار است با هزینه 20 میلیارد تومان برای تأمین مسائل ایمنی جاده مربوطه اجرا شود.
آنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دبیرخانه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: در استان ها غالباً طرح های پژوهشی و بودجه های آن به دانشگاه های دولتی ارائه می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۱۴ - ۰۹:۰۴   + ۳۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با صدور بیانیه ای به مناسبت سی امین سالگرد ارتحال بنیان گذار انقلاب اسلامی ایران تاکید کرد: بنیان طراحی شده امام خمینی (ره) در گام دوم انقلاب اسلامی بیش از هر زمان دیگری ارزش و اقتدار خود را نشان می دهد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۴:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات امنای دانشگاه آزاد خراسان شمالی گفت: عدالت امام علی(ع) عامل اصلی شهادت این امام بزرگوار بود. دکتر قاسم جعفری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، با اشاره به اینکه ممکن است به ظاهر بگوییم ابن ملجم مرادی قاتل اصلی امام علی(ع) بوده است ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اولین کاروان کمک های کارکنان هیئت امنا و هیئت موسس دانشگاه آزاد اسلامی به منطقه سیل زده پلدختر در استان لرستان ارسال شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان شامگاه پنجشنبه در همایش گام دوم انقلاب اسلامی با حضور علمای شیعه و سنی در اداره تبلیغات اسلامی آستارا گفت: بیانیه رهبر معظم انقلاب نقشه راه 40 سال آینده جمهوری اسلامی است و باید با قدرت در اجرای آن بکوشیم. ...
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری تهران پرس به نقل ازدانشگاه آزاد ، مهدی باقری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان از راه اندازی مدرسه عالی مهارت در زمینه هتل داری در جزیره کیش خبر داد. ...
تیتر ۱   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات امنای دانشگاه آزاد استان البرز گفت: آنچه امروز از نظر آمریکا ثمربخش است میز مذاکره خواهد بود و در برجام نیز با این رویه خسارت محض را به ایران تحمیل کرد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۲۲:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس هیئت موسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی با قدردانی از نقش آفرینی دانشگاه در امدادرسانی به سیل زدگان گفت: بنده از ریاست، معاونان و مسئولان دانشگاه تشکر می کنم که جلوه بسیار مطلوبی از دانشگاه را نسبت به گذشته عرضه کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۰۰:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا- رئیس هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید براینکه رساله های علمی باید با خط و مشی اقتصادی کشور همخوانی داشته باشد و گوشه ای از مشکلات را حل کند گفت: اساتید با دقت بیشتری در این خصوص به راهنمایی دانشجویان بپردازند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۵:۴۶    
رئیس هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی گفت دانشمندان مسلمان ؛ کاشف ساختار نور بوده اند و جهان علم در بحث فیزیک نور مدیون دانشمندان مسلمان است .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی گفت دانشمندان مسلمان ؛ کاشف ساختار نور بوده اند و جهان علم در بحث فیزیک نور مدیون دانشمندان مسلمان است .
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کرمان گفت: قبه سبز 780 سال پیش در کرمان به عنوان مرکز علمی و اولین دانشگاه جنوب شرق کشور توسط ترکان خاتون تنها زن حاکم کرمان تاسیس شد که در همین راستا به دنبال احیای این بنا هستیم و مکاتباتی با دانشگاه آزاد اسلامی انجام شده اما علی رغم پیگیری ها و دستور شفاهی دکتر ولایتی رییس هیات امنای ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کرمان گفت: قبه سبز 780 سال پیش در کرمان به عنوان مرکز علمی و اولین دانشگاه جنوب شرق کشور توسط ترکان خاتون تنها زن حاکم کرمان تاسیس شد که در همین راستا به دنبال احیای این بنا هستیم و مکاتباتی با دانشگاه آزاد اسلامی انجام شده اما علی رغم پیگیری ها و دستور شفاهی دکتر ولایتی رییس هیات امنای ...
الف   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
احمد توکلی رئیس هیات مدیره دیده بان شفافیت و عدالت با ارسال نامه هایی جداگانه به روسای شورای عالی انقلاب فرهنگی و رئیس محترم هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی خواستار بررسی مطالبه جمعی از اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد مبنی بر رسیدگی به وضعیت حقوق این قشرشد ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۲۲:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با بیان این که حکیم ابوریحان بیرونی یکی از دانشمندان تراز اول تمدن اسلامی بود، گفت: اگر جامعه بخواهد پنج دانشمند جامع و کامل در فضل علم عنوان کند، بی تردید یکی از آن ها ابوریحان بیرونی است.
انصاف نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۱:۲۳    
طبق گزارش رسیده به انصاف نیوز در مورد دانشجوی دکترای دانشگاه آزاد واحد جنوب که گفته می شد با ادعای انتساب به هیات امنای دانشگاه آزاد و نقض قوانین آموزشی و بدون موافقت رییس گروه توانسته از پایان نامه ی خود دفاع کند ...
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۵۱    
دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: استان سیستان و بلوچستان دارای کویر، دریا، میراث فرهنگی، صنایع دستی، منابع، مرز و غیره است که هرکدام از این ظرفیت ها به تنهایی برای استان های مختلف در حوزه گردشگری حایز اهمیت و ارزش است و خوشبختانه سیستان و بلوچستان به تنهایی همه ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: استان سیستان و بلوچستان دارای کویر، دریا، میراث فرهنگی، صنایع دستی، منابع، مرز و غیره است که هرکدام از این ظرفیت ها به تنهایی برای استان های مختلف در حوزه گردشگری حایز اهمیت و ارزش است و خوشبختانه سیستان و بلوچستان به تنهایی همه ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی با صدور حکمی رییس دبیرخانه هیات امنای استان مرکزی را منصوب کرد.