جمعه ۲۴ آبانساعت ۱۱:۲۸Nov 2019 15

جدیدترین‌های «بازیهای آسیایی»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون کبدی گفت: شکستی که هندی ها در بازیهای آسیایی برابر ایران داشتند شیرازه فدراسیون این کشور را بهم ریخت.
آی اسپورت   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۷:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
آی اسپورت - دو تیم ملی ایران و عراق در یک بازی حساس در چارچوب رقابتهای انتخابی جام جهانی به مصاف هم می روند. در 28 تقابل قبلی ایران با عراق جدال های به یادماندنی و تاریخی به چشم می خورد که پس از گذشت سال ها همچنان در اذهان باقی مانده است ...
برترین ها   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۰۸:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
خبرآنلاین: حسین روحانی عضو کادر فنی تیم ملی کاراته کشورمان پس از مذاکره طولانی با مسئولان فدراسیون کاراته روسیه با آنها برای هدایت تیم ملی این کشور به توافق رسید. وی روز جمعه راهی مسکو شد تا پس از عقد قرارداد، کار خود را با کاراته کاهای روسیه آغاز کند ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۷ - ۰۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی فوتسال ناشنوایان پس از لغو سفر این تیم به بازیهای آسیایی و مسابقات جهانی سوئیس گفت: برای این که تیم از نظر روحی تضعیف نشود سعی داریم تیم را به یک تورنمنت برون مرزی اعزام کنیم.
سلام نو   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۹:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، سرمربی تیم ملی هندبال کشورمان پس از باخت برابر بحرین، گفت: اشتباهات فردی و بازیکن آسیب دیده داشتیم. تیم ملی هندبال مردان کشورمان در چارچوب رقابت های انتخابی المپیک 2020 یکشنبه شب به مصاف تیم بحرین رفت ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۶:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
آقای گل فوتبال پنج نفره بازیهای آسیایی تایلند پس از نایب قهرمانی و کسب سهمیه پارالمپیک 2020 توکیو گفت: پس از کسب عنوان آقای گلی بازیهای آسیایی تایلند تلاش خواهم کرد در پارالمپیک 2020 توکیو نیز این عنوان را به خود اختصاص دهم.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی فوتبال ناشنوایان گفت: تیم ملی فوتبال ناشنوایان نیاز به حمایت ویژه مسوولان دارد تا قهرمانی خود را در بازیهای آسیایی هنگ کنگ تکرار کند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۱:۴۸    
دارنده مدال برنز میکس تیروکمان بازیهای آسیایی جاکارتا که به مدت یکسال از تیم ملی دور بود، درباره علت انصراف دوباره اش از تیم ملی کامپوند گفت: هدف گذاری من مسابقات قهرمانی آسیا تایلند بود اما بنا به دلایل شخصی مجبور شدم از حضور در تیم ملی و شرکت در قهرمانی آسیا تایلند انصراف بدهم.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی والیبال ساحلی ناشنوایان گفت: با توجه به این که بازیهای آسیایی هنگ کنگ اولین تجربه حضور بازیکنان والیبال ساحلی ناشنوایان است، سعی داریم در اولین حضور روی سکو قرار بگیریم.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
امین قربانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تهران پرس، در مورد شرایط شمشیربازی ایران و امکانات محدودی که این رشته دارد اظهار داشت: در حال حاضر شمشیربازی ما در رقابت نابرابر با سایر کشورها قرار دارد، اما با وجود همه این کمبودها، حد و مرزها را با پشتوانه کمی که داشتیم شکسته ایم ...
طرفداری   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۷:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
سرنوشت دو وزنه بردار ایرانی سرانجام به کجا خواهد انجامید؟ طرفداری- کیکاوس سعیدی، سرپرست دبیرکلی کمیته ملی المپیک درباره چهل و هفتمین نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک اظهرا داشت: ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی فوتسال ناشنوایان زمان اعزام تیم به بازیهای آسیایی هنگ کنگ را 6 آبان اعلام کرد و گفت: با آمادگی بالایی که تیم فوتسال ناشنوایان دارد، تنها برای قهرمانی به هنگ کنگ خواهیم رفت.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۰۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رییس فدراسیون ناشنوایان از پرداخت بخشی از هزینه های کاروان ناشنوایان اعزامی به بازی های آسیایی هنگ کنگ توسط رییس کمیته ملی المپیک خبر داد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۱:۰۵   + ۳۴ سایت دیگر  
جامعه آماری ناشنوایان که در ورزش آماتور و حرفه ای فعالیت می کنند قابل توجه است که من یقین دارم با حمایت هایی که از سوی کمیته ملی المپیک و هیات رئیسه فدراسیون ناشنوایان انجام شده است کاروان ناشنوایان در بازیهای آسیایی رتبه ی خوبی را کسب خواهد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و سید رضا صالحی امیری امروز با حضور در محل فدراسیون ناشنوایان در جریان روند آماده سازی تیم های اعزامی ناشنوایان به بازیهای آسیایی هنگ کنگ قرار گرفتند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۰۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رییس فدراسیون ناشنوایان با اشاره به اعزام 134 نفر در 8 رشته ورزشی به بازیهای آسیایی هنگ کنگ گفت: امیدوارم با حمایت وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و اعضای هیات رییسه فدراسیون، مشکلی برای اعزام کاروان به هنگ کنگ نداشته باشیم.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۰۵ - ۲۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سید محمد و سید جواد حسینی برادران سه گانه کار گرگانی به عنوان نمایندگان گلستان در مسابقات قهرمانی کشور در قم شرکت می کنند. ** مسعود رزاقی از شهرستان ترکمن به اردوی تیم ملی تکواندو ناشنوایان کشور دعوت شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۵ - ۱۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
اردوی تیم های ملی والیبال ساحلی و تکواندو برای حضور در بازی های آسیایی ناشنوایان آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سومین اردوی تیم های ملی دوومیدانی ناشنوایان در تهران آغاز شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۹ - ۰۵:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی جودو ناشنوایان اعزامی به بازیهای آسیایی هنگ کنگ گفت: کسب عنوان قهرمانی در هنگ کنگ هدف اصلی جودوکاران ناشنواست، اما قهرمانی زمانی محقق می شود که ورزشکاران ناشنوا مورد توجه مسوولان قرار بگیرند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رییس انجمن تکواندو ناشنوایان گفت: با عملکرد خوبی که تکواندوکاران ناشنوا در اردوهای آمادگی داشتند سعی داریم در بازیهای آسیایی هنگ کنگ جایگاه خوبی داشته باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۱۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سابق دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال گفت: مرتضی کریمی به خاطر سوابق ببن المللی خود که حقیقتا AFCایشان را از بهترین کمک داوران بازیهای آسیایی گوانجو معرفی کرد به عرصه جامعه داوری برگردد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۱۴:۳۲    
اردوی تیم های تکواندو، جودو، والیبال ساحلی و فوتسال برای حضوردر بازی های آسیایی ناشنوایان از روی جمعه آغاز می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۰۵:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
دبیر فدراسیون ناشنوایان از حمایت ویژه وزیر ورزش و جوانان و رییس کمیته ملی المپیک از کاروان اعزامی ناشنوایان به بازیهای آسیایی ناشنوایان در هنگ کنگ خبر داد و گفت ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
تیم ملی فوتبال پیشکسوتان ایران با غلبه بر میزبان بازی ها قهرمان بازیهای آسیایی ویتنام شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۶:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، دومین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی گلبال کشورمان طی روزهای 21 تا 28 شهریور ماه به مدت هشت روز در شهرستان کاشان استان اصفهان برگزار می شود. بر همین اساس از حسن جعفری، مصطفی شهبازی و محمد پرنیا سه گلبالیست اردبیلی برای حضور در این اردو دعوت به عمل آمده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۰۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی تنیس روی میز ناشنوایان گفت: با توجه به کسب جایگاه چهارمی در بازیهای آسیایی ناشنوایان در چین تایپه، این دوره تلاش بر این است که جایگاه خود را ارتقاء دهیم و بر روی سکو قرار بگیریم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۰:۴۶    
ایرنا - تهران -مراسم تجلیل از ورزشکاران مدال آور استان تهران در بازیهای آسیایی و پاراآسیایی جاکارتا 2018 روز شنبه با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و انوشیروان محسنی استاندار تهران برگزار شد. عکاس مرضیه سلیمانی
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۰۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
طاهره طاهریان بعد از کسب عنوان سومی کاروان ورزش ایران در بازی های جهانی بیماران خاص و پیوند اعضا گفت: تمام تلاشمان این است که این ورزشکاران در بازی های آسیایی و المپیک هم شرکت دهیم.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۲۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تجلیل از مدال آوران تهرانی در بازیهای آسیایی و پاراآسیایی 2018 جاکارتا با حضور وزیر ورزش و جوانان و استاندار تهران برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۲۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در مراسم تجلیل از مدال آوران بازیهای آسیایی و پاراآسیایی استان تهران گفت : ورزشگاه بعثت تهران باید با جدیت تجهیز و دراختیار مردم قرار گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا - تهران -مراسم تجلیل از ورزشکاران مدال آور استان تهران در بازیهای آسیایی و پاراآسیایی جاکارتا 2018 روز شنبه با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و انوشیروان محسنی استاندار تهران برگزار شد. عکاس مرضیه سلیمانی
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان در مراسم تجلیل از مدال آوران بازیهای آسیایی و پاراآسیایی استان تهران در جاکارتا گفت: امیدوارم علاوه بر چهار رشته مدال آور المپیکی بتوانیم در کاراته و شمشیربازی نیز در المپیک 2020 صاحب مدال شویم.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مراسم تجلیل از مدال آوران بازیهای آسیایی و پاراآسیایی استان تهران با حضور محسنی بندپی استاندار تهران و مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در سالن آمفی تئاتر استان تهران برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
با حضور وزیر ورزش و جوانان عصر امروز آیین تجلیل از ورزشکاران و قهرمانان بازیهای آسیایی جاکارتا و پاراآسیایی برگزار می شود.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۰۲:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: جواد محمدی مدیرعامل باشگاه در تمرین تیم فوتبال ذوب اهن اصفهان قبل از مصاف با تیم پارس جنوبی حضور یافت. علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان ضمن خوش امد گویی به دکتر محمدی گفت همه ما تلاش میکنیم تا تیم ذوب آهن بهترین نتایج را در مسابقات پیش رو رقم بزند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
اردوی تیم ملی والیبال ساحلی ناشنوایان برای حضور در نهمین دوره بازیهای آسیایی ناشنوایان از روز چهارشنبه آغاز خواهد شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۲۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت سالروز قهرمانی تیم های ملی بانوان و آقایان ایران در بازیهای آسیایی جاکارتا 2018 آیین نکوداشت دوم شهریورماه و جشن روز ملی کبدی در پارک لاله برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۰۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رییس فدراسیون ناشنوایان گفت: برای اعزام کاروان ناشنوایان به بازیهای آسیایی هنگ کنگ نیاز به حمایت ویژه وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک از نظر اعتباری داریم.
پایگاه خبری گسترش / ایلنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۹:۲۸   + ۱۹ سایت دیگر  
دومین روز رقابت های ووشوی قهرمانی جوانان آسیا با کسب یک مدال طلا و دو مدال برنز برای نمایندگان ایران همراه شد. گسترش نیوز - دومین روز رقابت های ووشوی قهرمانی جوانان آسیا با کسب یک مدال طلا و دو مدال برنز برای نمایندگان ایران همراه شد. ...
برترین ها / همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۲۲:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: در پنجمین جلسه ستاد اجرایی اعزام تیم های ناشنوایان به بازیهای آسیایی، نام کاروان ورزشی ایران به نام "وحدت و همدلی" نامگذاری شد. پنجمین جلسه این ستاد عصر امروز (سه شنبه 15 مرداد) به ریاست مهران تیشه گران رئیس فدراسیون برگزار شد و حمید بنی تمیم سرپرست دبیری فدراسیون ناشنوایان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۰۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
ملی پوش کایاک ایران گفت: اگر برنامه ریزی 4 ساله باشد قایقرانی در بازیهای آسیایی 2022 حداقل 6 طلا می گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ملی پوش سابق دوومیدانی گفت: رفتار سلیقه ای رئیس فدراسیون باعث شده تا طی سه سال فعالیتش شش دونده مدال آور رشته 200 متر ایران برای همیشه از دوومیدانی کنار بکشند. ...
عصر ایران   ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۲۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان گفت: تغییر زمان ثبت نام والیبال مشکلی ندارد اگر خبرنگارها حاشیه ایجاد نکنند. به گزارش ایسنا، مسعود سلطانی فر در حاشیه بازدید از اردوی تیم ملی قایقرانی بیان کرد: قبل از بازیهای آسیایی هم از اردوهای تیم های ملی بازدید می کردیم و در جریان مشکلات رشته ها قرار می گرفتیم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۳:۰۸    
مونا عبدی تکواندو کار بوکانی در مسابقات آسیایی نشان طلا را کسب کرد .
صدای ایران   ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مصطفی هاشمی طبا رییس سابق سازمان تربیت بدنی کشور در گفت و گو با یکی از برنامه هایی رادویی پشت پرده کنار گذاشتن امیر عابدینی رییس سابق فدراسیون فوتبال کشور پس از بازیهای آسیایی هیروشیما را فاش کرد ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۸:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
در پایان مسابقات انتخابی تکواندو بانوان ناشنوا، نفرات اعزامی به نهمین دوره بازیهای آسیایی هنگ کنگ در رشته کیوروگی معرفی شدند.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری تهران پرس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان؛ 6 بازیکن دعوت شده به چهارمین اردوی آمادگی تیم ملی والیبال ساحلی ناشنوایان برای حضور در نهمین دوره بازیهای آسیایی 2019 ناشنوایان، از عصر امروز – شنبه 29 تیرماه خود را به کادر فنی معرفی خواهند کرد. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۹:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
مالک باشگاه شهرخودرو گفت: بازیکنانی که از بین ما رفته اند قراردادشان با ما 300 میلیون تومان بود و از لیگ یک جذب کرده بودیم ولی امسال با قرارداد یک میلیارد و 400 میلیون تومانی روبه رو بودند که ما نتوانستیم این مبلغ را به آنها بپردازیم.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
بسیج ورزشکاران سپاه حضرت ابوالفضل (ع) از آزیتا شکاری بانوی جودوکار خرم آبادی که در بازیهای آسیایی کارگران افتخار کسب کرد تقدیر نمود.