دوشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۶:۱۳Jun 2019 17

جدیدترین‌های «ساختمان های نیمه کاره»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۴:۰۸    
زنجان-شهردار زنجان بر تعیین تکلیف ساختمان های نیمه کاره در شهر زنجان تأکید کرد و گفت: وجود سوله ها و ساختمان های نیمه کاره باعث شده گردشگران ذهنیت خوبی از شهر زنجان نداشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۲۱:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ابهر از دستگیری یک سارق اماکن خصوصی و ساختمان های نیمه کاره و مزارع در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی رامهرمز گفت: 2 سارق حرفه ای ساختمان های نیمه کاره در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان سیستان وبلوچستان از دستگیری سارق ساختمان های نیمه کاره و 2 مالخر اموال مسروقه خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۰:۵۲    
فرمانده انتظامی آستانه اشرفیه از دستگیری سارق سیم برق و ساختمان های نیمه کاره با 9 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
پلیس   ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۰۹:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه استان ها – تهران بزرگ - رئیس کلانتری 134 شهرک قدس از انهدام باند سرقت های سریالی مهد کودک های تهران خبر داد و گفت: متهمان علاوه بر سرقت از مهد کودک ها به 25 فقره سرقت از ساختمان های نیمه کاره نیز اعتراف کردند.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۸/۰۳/۱۳ - ۰۹:۴۲    
نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان، خواستار تعیین تکلیف پروژه احداث پمپ بنزین و گاز در بزرگراه شهید ردانی پور شد. علیرضانصر اصفهانی گفت: بارها از طریق تریبون شورای شهر و در جلسات از شهرداران فعلی و قبلی درخواست شد تا تکلیف ساختمان های نیمه کاره موجود در شهر که منظره نامناسبی را ایجاد کرده ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ - ۱۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: ساختمان های نیمه کاره شهر اصفهان نه تنها سیما و منظر شهر را خدشه دار کرده که شهروندان را نیز متضرر کرده است. به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، علیرضا نصراصفهانی صبح امروز یکشنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان ...
خلیج فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ - ۰۹:۴۵    
خلیج فارس: فرمانده انتظامی شهرستان گناوه از کشف 7 فقره سرقت مغازه و ساختمان های نیمه کاره و دستگیری سارق خبر داد. به گزارش خلیج فارس به نقل از ایسنا؛ سرهنگ حسین احمدی با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت مغازه و ساختمان های نیمه کاره ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۰:۰۲    
فرمانده انتظامی شهرستان سلطانیه از دستگیری سارق ساختمان های نیمه کاره و کشف 4 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان دورود گفت: با تلاش ماموران پلیس آگاهی دورود یک نفر سارق ساختمان های نیمه کاره دستگیر و 12 فقره سرقت از وی کشف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی فیروزآباد گفت: با تلاش مأموران انتظامی این شهرستان، 2 سارق با 7 فقره سرقت از ساختمان های نیمه کاره دستگیر شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کهنوج ازدستگیری یک نفر سارق ساختمان های نیمه کاره توسط ماموران پلیس آگاهی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر از دستگیری 3 سارق ساختمان های نیمه کاره در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۶:۱۲    
فرمانده انتظامی شهرستان بم از دستگیری3 سارق منزل و ساختمان های نیمه کاره و اعتراف آن ها به 67 فقره سرقت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۶:۳۱    
فرمانده انتظامی شهرستان عباس آباد از شناسایی و دستگیری 2 سارق ساختمان های نیمه کاره و اماکن خصوصی با 8 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۰:۱۲    
ابطال اصلاحیه مصوبه اخذ عوارض تمدید پروانه ساختمان های نیمه کاره
دانا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۷:۲۹    
معاون خدمات شهری شهرداری بیرجند با اشاره به این که 70 مرکز جمع آوری زباله خشک در سطح شهر بیرجند وجود دارد، گفت: نزدیک به 700 زباله گرد در سطح شهر بیرجند حضور دارد که ساماندهی شده هستند.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۱۷:۰۷    
عضو هیئت رییسه کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای عالی استان هابابیان اینکه نیمه کاره ماندن ساختمان ها در بافت شهر علاوه بر مخدوش کردن چهره شهرها سبب جمع شدن معتادان و بزهکاران می شود، گفت: به دنبال آن هستیم تا با اصلاح قوانین مالکان را موظف به تکمیل ساختمان های خود در زمان مقرر کنیم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۲۳:۱۰    
فصاحت - تهران: ساختمان های نیمه کاره رها شده در انتهای کوچه های 7 متری و 8 متری سوم شرقی خیابان کریمی شیرازی شهرری به محلی امن برای خرید و فروش موادمخدر، زنان و مردان هنجارشکن تبدیل شده است.
پلیس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۷:۳۰    
گروه استان ها- گلستان- جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق سابقه دار و اعتراف وی به 21 فقره سرقت ساختمان های نیمه کاره در شهرستان "گرگان" خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت از دستگیری 2 سارق منزل و ساختمان های نیمه کاره در این شهرستان خبر داد.
خوزنیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان اهواز از دستگیری سارق حرفه ای منازل نیمه کاره با 9 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. سرهنگ محسن دالوند گفت: سارق حرفه ای منازل نیمه کاره با 9 فقره سرقت در اهواز دستگیر شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی صومعه سرا از دستگیری سارق و مالخران ساختمان های نیمه کاره با 8 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
شمس خبر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به وزش باد شدید به شهروندان و به خصوص رانندگان توصیه می گردد از توقف و پارک خودرو در زیر درختان و همچنین حاشیه ساختمان های نیمه کاره به خصوص ساختمان هایی که دارای داربست هستند پرهیز نمایند.
پایگاه خبری صدای نهاوند   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۱:۵۳    
سرهنگ شااحمد ساکی در گفتگو با خبرنگار صدای نهاوند گفت: ماموران انتظامی کلانتری 12 شهرستان نهاوند حین گشت زنی در حوزه استحفاظی فردی را که قصد سرقت یک دستگاه موتورسیکلت متعلق به یکی از شهروندان را داشت دستگیر و به کلانتری منتقل کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۲:۰۶    
2 سارق مصالح ساختمان های نیمه کاره در تالش از توابع استان گیلان دستگیر شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۴:۴۵    
فرمانده انتظامی شهرستان آمل از دستگیری سارق ساختمان های نیمه کاره با 11 فقره سرقت در این شهرستان خبرداد.
برترین ها / همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۰۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران نوشت: فرمانده انتظامی استان بوشهر از دستگیری سارقی خبر داد که با استفاده از شکلات مسموم اموال طعمه های خود را به سرقت می برد. سردار خلیل واعظی افزود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۴:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی فریدونکنار از دستگیری سارق منزل و ساختمان های نیمه کاره با 27 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی ساری از دستگیری سارق سابقه دار ساختمان های نیمه کاره با 10 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
پلیس   ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها -اردبیل- رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری سارق حرفه ای و سابقه دار و کشف 65 فقره سرقت از ساختمان های نیمه کاره خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۲۱:۴۰    
فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از دستگیری 2 سارق حرفه ای و کشف 9 فقره سرقت از سوی ماموران کلانتری 22 این فرماندهی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۲۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان سمنان گفت: سرقت از ساختمان های نیمه کاره بخش قابل توجهی از پرونده های استان را تشکیل می دهد. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، سرهنگ بینقی رئیس پلیس آگاهی استان سمنان گفت: مردم در پیشگیری از سرقت می توانند بسیار نقش آفرین باشند. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی تالش از دستگیری سارق لوازم و تاسیسات ساختمان های نیمه کاره حین ارتکاب به سرقت و معرفی او به مرجع قضایی خبر داد.
جماران   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
در این گزارش آمده است: صبح سردی را برای رفتن به شهر کرند غرب انتخاب کردم، مدت هاست که این خط مسافری تعطیل شده و مینی بوس های کرند غرب در پایانه شهید کاویانی دیگرکار نمی کنند. ماشین های سواری هم اگر مسافر کرند باشد، سوار می کنند. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۴:۵۰    
خمین - ایرنا - فرمانده انتظامی محلات گفت: باند سارقان حرفه ای ساختمان های نیمه کاره در این شهرستان دستگیر و متلاشی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۲۰:۵۷    
فرمانده انتظامی ارومیه گفت: سارقان کوله باغ ها، مغازه ها و ساختمان های نیمه کاره با بیش از 40 فقره سرقت در ارومیه به دام افتادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۰۸:۴۵    
فرمانده انتظامی رفسنجان از دستگیری سه نفر سارق ساختمان های نیمه کاره و یک نفر سارق دوربین های مداربسته و کشف 15 فقره سرقت در شهرستان خبر داد.
به گزارش اقتصادآنلاین ، در جلسه نوبت بعدازظهر روز یکشنبه لایحه تعرفه مجوز افزایش مهلت شروع و اتمام عملیات ساختمانی مورد بررسی قرار گرفت. در جریان بررسی این لایحه ...
شعار سال   ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۰۰:۵۱    
2 هزار ساختمان مسکونی و مجتمع تجاری در بندرعباس سال هاست نیمه کاره به حال خود رها شده که علاوه بر مشکلات قانونی و حقوقی، به سیما و منظر شهری نیز صدمه می زنند. شهرداری هم برای تعیین تکلیف این اماکن قوانین قدیمی موجود و پیچیدگی های زیاد در این زمینه را از جمله مشکلات پیش رو در این زمینه عنوان می کند ...
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۷:۱۹    
وجود نماهای نامطلوب شهری به ویژه ساختمان های نیمه کاره و رها شده که آبستن معضل ها و مشکلات اجتماعی بسیاری هستند، یکی از بزرگترین ناهنجاری ها در حوزه ساخت و سازهای شهری به حساب می آید.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۷:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- ساختمان های نیمه کاره و رها شده در مناطق مختلف کشور از جمله استان هرمزگان بعنوان یکی از ناهنجاری های حوزه ساخت و ساز شهری ، خطرات زیست محیطی و آسیب های اجتماعی مختلفی را درپی دارد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - فرمانده انتظامی دلیجان گفت: باند سارقان ساختمان های نیمه کاره و اماکن خصوصی در این شهرستان با تلاش عوامل انتظامی متلاشی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۳:۴۸    
سارق ساختمان های نیمه کاره رودسر با 7 فقره سرقت در این شهرستان شناسایی و دستگیر شد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۲:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه ماموران پس از تعقیب و گریز با شلیک تیر هوایی موفق به توقف خودرو مورد نظر شدند افزود: با توجه به غیر بومی بودن متهم، وی خودرو را رها کرد و وارد یکی از ساختمان های نیمه کاره شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
سارق مسلح که ساعتی پیش پس از سرقت خودرو با پلیس راهور گیلان درگیر شده خود را در یکی از ساختمان های نیمه کاره خیابان بیستون رشت محبوس کرده است.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۴:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگارمهر، دقایقی پیش صدای شلیک چندین گلوله از یکی از ساختمان های خیابان بیستون رشت شنیده شد. براساس گفته شاهدان عینی دقایقی پیش فردی با در دست داشتن یک اسلحه وارد یکی از ساختمان های نیمه کاره خیابان بیستون رشت شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
جعفریان از دستگیری یک سارق ساختمان های نیمه کاره در قم خبر داد.