یکشنبه ۰۶ بهمنساعت ۰۲:۴۷Jan 2020 26

جدیدترین‌های «انقلاب فرهنگی»

آنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با انتشار پستی نسبت به حضور میلیونی مردم عراق در راهپیمایی اعتراض علیه آمریکا واکنش نشان داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۲:۴۸    
مهدی کوهیان می گوید: شورای عالی انقلاب فرهنگی وزارت ارشاد را متولی فعالیت سامانه های ویدئویی و شبکه نمایش خانگی کرده است. پس اینکه متولی آن خوب عمل نمی کند و به بضاعت های حقوقی خود آگاه نیست و نمی تواند خود را به روز کند یک بحث است و اینکه این حوزه بدون متولی است بحث دیگری.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، سید عزت الله ضرغامی عضو شوراهای عالی فضای مجازی و انقلاب فرهنگی طی پیامی در صفحه صخصی خود در اینستاگرامش نوشت: دیروز برای سخنرانی در همایش شهید صادق گنجی به استان بوشهر منطقه دشتستان و شهر برازجان رفتم. ...
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
جلسه ستاد عالی اقامه نماز در دانشگاه ها با حضور حجت الاسلام قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز کشور در سالن فرهنگ دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۰:۰۸    
مروتی کارشناس مسائل جمعیت، ضمن تشریح فقدان متولی واحد در این حوزه گفت: مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی به عنوان یکی از متولیان این امر، ضمانت اجرایی ندارد ...
تهران- ایرنا- سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بازدید از دبیرخانه جشنواره موسیقی فجر، توجه به سیستان و بلوچستان را به عنوان یک موضوع ملی یاد کرد.
اتحاد خبر   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۹:۱۳    
اتحاد خبر: عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به اینکه وارد سی امین یادواره شهید صادق گنجی می شویم، گفت: شهید صادق گنجی مصداق کامل رزمنده بدون مرز است ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۷:۵۴    
معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار اصفهان در نهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان با بیان اینکه انقلاب اسلامی یک انقلاب فرهنگی است، گفت: در دوران دفاع مقدس نیز از ظرفیت فرهنگ و اعتقادات بهره بردیم .
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۶:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- عضو شورای انقلاب فرهنگی کشور گفت: شهید صادق گنجی بواسطه تلاش ها و خدمات ارزنده ای که در خارج از مرز و در سایر کشورها به اسلام کرد مصداق کامل رزمنده بدون مرز است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۰:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
ابراهیم سوزنچی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اینکه آیا امکان رسیدن به یک خط مشی و سیاست درباره ساماندهی کنکور در مدت شش ماه با توجه به صحبت های دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی وجود دارد ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۷:۰۶    
طاهری: اگر به مصوبات جلسه شورای فرهنگ عمومی اجرایی شود انقلاب فرهنگی خوبی در شهرک های بالای شهرستان پیشوا رخ خواهد داد
رشت 20   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۲:۰۵   + ۴۲ سایت دیگر  
بر اساس مصوبات بیست و دومین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو دانشگاه آزاد موظف است، تغییر رشته و انتقال 134 نفر از فرزندان اعضای هیات علمی بر اساس مصوبه هیات رئیسه آن دانشگاه در سال 1396 به رشته های پزشکی ...
پژوهش طراحی و تدوین برنامه ملی انس با مساجد و نماز جماعت ؛ به کوشش یحیی صالح نیا (مجری طرح) و دکتر علی رضایی (ناظر طرح) انجام شده که توسط دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال 1397 منتشر شد.
استاندار بوشهر گفت: از سال 1396نرخ بیکاری در این استان سیر کاهشی داشته و جزو استان های تک رقمی است.
جلسه 826 شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی و با حضور سران قوای مقننه و قضائیه برگزار شد.
به گزارش اقتصادآنلاین ، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز سه شنبه در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه حضور مردم در مراسم تشییع پیکر شهید سپهبد سلیمانی در شهرهای مختلف کشور ، حضوری معنادار و حساب شده بود ...
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۲۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی عصر سه شنبه به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری، در محل این شورا برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۴:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
جلسه مشترک وزیر بهداشت و هیات عالی جذب شورایعالی انقلاب فرهنگی به منظور بررسی فراخوان شانزدهم جذب هیات علمی جدید در دانشگاه های علوم پزشکی برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۲:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با توجه مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در احکام جداگانه ای، سرپرستان دانشگاه های علوم پزشکی شیراز و مشهد را به عنوان روسای این دانشگاه ها منصوب کرد.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۰۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مسئول کمیسیون فرهنگی دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: رفتارهایی که با اختیار دو طرف اتفاق بیفتد منجر به یک گفتگوی طبیعی و تعامل موفقیت آمیز می شود.
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۰۸:۱۵    
در عرصه فرهنگ سرچشمه ها را به دست آدم هایی که اساسا فرهنگی هستند و نسبت مستقیم با فرهنگ دارند نسپردیم. شما ببینید در کشور ما که انقلابش داعیه فرهنگی بودن دارد و انقلابی مسلحانه نبوده، 12 سال دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی یک دامپزشک بود.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون سبک زندگی اسلامی ایرانی شورایعالی انقلاب فرهنگی تفکر " ازدواج هراسی " در نسل جدید را ناشی از مشکلات خانوادگی، توقعات بالا برای فراهم شدن امکانات ازدواج و سرخوردگی ناشی از رابطه های قبلی با جنس مخالف دانست.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: سقوط هواپیمای مسافربری برای مردم کشور سخت و ناگوار بود، اما پدیده ای که به این ناراحتی ها دامن زد، سوءاستفاده ضدانقلاب ها از این حادثه بود.
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۴:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- مراسم رونمایی از درسنامه های مقطع کارشناسی علوم قرآن و حدیث، دوم بهمن جاری در وزارت علوم و تحقیقات و فناوری برگزار می شود. به گزارش شفقنا، پژوهشگاه حوزه و دانشگاه و مرکز هماهنگی و توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور در راستای مصوبات شورای توسعه فرهنگ قرآنی شورای عالی انقلاب فرهنگی و با ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۶    
معاون سرمایه انسانی سازمان امور اداری و استخدامی کشور از اختصاص 2 هزار و 995 مجوز جذب هیأت علمی به وزارت بهداشت و 6 هزار و 290 مجوز به وزارت علوم خبر داد و گفت: با توجه به نسبت دانشجو به استاد، این تعداد مجوز کفایت می کند. ...
ایبنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه تحول دیجیتالی از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت: تحول دیجیتال به معنای تحول در تمامی کسب و کارها و زیرساخت ها بوده و ساختارها را تغییر می دهد.
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اسلامی سازی دانشگاه ها؛ مقوله ای که هرچند از همان سال های اولیه پیروزی انقلاب اسلامی مدنظر مسئولان مربوطه بوده، اما حقیقت آن است که طی نزدیک به دو دهه اخیر جزء مباحث مهم در سیاست های کلان دانشگاهی کشور به شمار می رود تا جایی که شورای عالی انقلاب فرهنگی به عنوان تنها نهاد بالادستی در آموزش عالی را ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
لایحه ساماندهی سهمیه های کنکور از چندی پیش مطرح شده اما اینکه بررسی آن باید از سوی شورایعالی انقلاب فرهنگی یا مجلس شورای اسلامی صورت گیرد با ابهام مواجه بود، این مساله را از مسوولان سوال کردیم.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سومین همایش حکمرانی و سیاستگذاری عمومی روز چهارشنبه 25/10/1398 با حضور سعید رضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و مهندس محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در محل مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما برگزار شد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، سید عزت الله ضرغامی عضو شوراهای عالی فضای مجازی و انقلاب فرهنگی طی پیامی در صفحه توییتر خود درباره رد صلاحیت 90 نفر از نمایندگان فعلی مجلس شورای اسلامی به دلیل تخلفات مالی نوشت:
جلسه 242 هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و مراکز آموزشی شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست دکتر محمدعلی کی نژاد در محل سازمان امور اداری و استخدامی کشور برگزار شد.
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۲:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
مردم نیوز : درباره آخرین وضعیت بررسی لایحه ساماندهی سهمیه های ورود به مقاطع مختلف آموزش عالی گفت: وزارتخانه های علوم و بهداشت که این لایحه را برای سازمان سنجش آموزش کشور تهیه و به دولت ارسال کرده بودند، به این موضوع اشاره داشتند که بهتر است این لایحه در شورای عالی انقلاب فرهنگی بررسی شود. ...
شورای عالی انقلاب فرهنگی در جلسه 825 خود که سوم دی ماه به ریاست رئیس جمهوری روحانی برگزار شد، 10 مناسبت را به تقویم کشور اضافه کرد که یکی از آنها، نامگذاری 14 اسفند به عنوان روز ترویج فرهنگ قرض الحسنه است ...
آنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در صفحه اینستاگرام خود نسبت به حضور گسترده مردم در نماز جمعه این هفته تهران واکنش نشان داد.
شورای عالی انقلاب فرهنگی   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۰۰:۴۶    
دکتر سعید رضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی طی پیامی درگذشت دکتر علی اصغر کاکوجویباری کارشناس کمیسیون مشورتی این شورا و رئیس اسبق پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش و سازمان آموزش و پرورش استثنایی را تسلیت گفت.
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی سردار سلیمانی را؛ سردار تدبیر و عقلانیت و سردار رفع موانع بزرگ از جمهوری اسلامی معرفی کرد که گره های زیادی در عراق، سوریه، افغانستان، یمن و مناطق راهبردی توسط این شهید بزرگ برطرف شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو حقیقی شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: افتخار جریان دانشجویی این است که با مردم همراهی می کند، اگر دانشجویان این افتخار را حفظ کنند، دانشگاه های ما همیشه پیشرو خواهند بود.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۰۹:۲۱    
گروه فعالیت های قرآنی حجت الاسلام والمسلمین سیدسعیدرضا عاملی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در جمع جامعه قرآنی کشور به برخی خصایص سردار سلیمانی و توان سپاه پاسداران اشاره کرد و در ادامه گفت: در تاریخ ثبت شده، وقتی اروپاییان وارد آمریکا شدند از میان 52 قوم ساکن در آمریکا، 48 قوم قتل عام شدند ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۲۲:۱۵    
گروه حوزه های علمیه عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: با بیان اینکه هویت تمدنی اسلام در سال 53 مورد توجه رهبر معظم انقلاب بوده است بیان کرد: ایشان به دنبال فعال و انقلابی و اجتماعی معرفی کردن اسلام به عنوان یک مدل بودند.
برترین ها / نامه نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۷:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
برترین ها: عزت الله ضرغامی، رئیس سابق صدا و سیما و عضو مجمع تشخیص مصلحت در توئیتی نوشت: رئیس جمهور می گوید، بیایید با هم آشتی کنیم و کینه ها را از دل برداریم. ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و جمعی از مسئولان حوزوی، از 11 اثر جدید منتشر شده توسط شورای تخصصی حوزوی رونمایی شد.
جهان نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
سید عزت الله ضرغامی عضو شوراهای عالی فضای مجازی و انقلاب فرهنگی طی پیامی در صفحه توییتر خود به توهین ترامپ به سردار سلیمانی واکنش نشان داده است.
رسا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۰۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان این که اخلاص اعجاز می کند، گفت: شهادت حاج قاسم سلیمانی روح تازه ای در کالبد جبهه مقاومت دمید.
پژوهش کتابشناسی جامع تحول در علوم انسانی ؛ به کوشش زینب انصاری (مجری طرح) و همچنین دکتر سید حمید طالب زاده (ناظر طرح) انجام شده که توسط دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال 1396 منتشر شد.
آنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۷:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: حکمرانی در سطح دولت باید با الگوی جدیدی بازمهندسی شود تا منجر به استقرار نظام مند عدالت اجتماعی و ظرفیت ایجاد کردن برای استقرار توحید و رفع استیلا از مردم شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۷:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با حضور در منزل مرحوم شهید "شهاب رعنا" از جان باختگان سانحه هوایی اخیر ضمن تسلیت گویی به خانواده آن مرحوم با بازماندگان ابراز همدردی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: نسل جدید فناوری ها با تاثیرگذاری بالا در حکمرانی ها تاثیرگذارند و باید به آن ها توجه شود.
جلسه 127 ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور، روز سه شنبه 24/10/1398 به ریاست دکتر سعید رضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و با حضور دکتر غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در محل دبیرخانه این شورا برگزار شد.