پنجشنبه ۲۸ شهریورساعت ۰۵:۰۹Sep 2019 19

جدیدترین‌های «ایثار»

خبرگزاری دفاع مقدس   ۶ ساعت پیش    
سرهنگ احمد مهرابیان گفت: برگزاری پرشور برنامه های گرامی داشت هفته دفاع مقدس با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اولویت مهم مسئولان ادارات است.
کیهان   ۷ ساعت پیش   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: بنیاد با همه توان حفظ حرمت و جایگاه شهدای والامقام را پیگیری کرده و بر توسعه فرهنگ ایثار و شهادت به عنوان عنصری مهم و تعیین کننده در جامعه اسلامی تأکید دارد.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
قم - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم گفت: رفع مشکل اعتیاد نیازمند یک عزم ملی و همگانی است و همه قشرهای جامعه باید در این مساله مشارکت و همکاری داشته باشند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۰ ساعت پیش    
علی زینی وند گفت: برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آشنا کردن نسل های مختلف با ارزش های جنگ هشت ساله تحمیلی راه اندازی کاروان های راهیان نور از نیازهای اساسی کشور است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۶:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا پیمان جهانگیری روز چهارشنبه در نشست هماهنگی برگزاری همایش بزرگ مقاومت مردم اندیمشک در ششم مهرماه 59 افزود: حماسه های بزرگ رشادت و مقاومت مردم اندیمشک در دوران دفاع مقدس برگ زرینی از افتخارات مردم این دیار است. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۶:۲۹    
جلسه کمیته فرهنگی استان قم با موضوع گرامیداشت هفته دفاع مقدس، برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با تاکید بر تبیین فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه گفت: در این راستا تاکنون 15 فیلم فاخر در وصف رشادت ها و حماسه آفرینی های شهدای 8 سال دفاع مقدس استان بوشهر تولید و تهیه شده است.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: بنیاد با همه توان حفظ حرمت و جایگاه شهدای والا مقام را پیگیری کرده و بر توسعه فرهنگ ایثار و شهادت به عنوان عنصری مهم و تعیین کننده در جامعه اسلامی تأکید دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۰    
نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه ایلام با اشاره به آغاز هفته دفاع مقدس گفت : تبیین رشادت های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس باید به دور از هرگونه غلو وتحریف باشد .
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۵:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس روز چهارشنبه در نشست خبری برنامه های ستاد بزرگداشت سی و نهمین سالگرد گرامی داشت هفته دفاع مقدس، گفت: اگر امروز فرهنگ ایثار و شهادت، فرهنگ خودباوری و ایثار، مدیریت جهادی در جامعه حاکم شود، در جنگ اقتصادی نیز پیروز میدان خواهیم شد. ...
پلیس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
گروه ناجا- جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله با بیان اینکه ملت ایران هرگز فریب دشمن را نمی خورد،گفت: مسئولان نظام تا آنجا که می توانند فرهنگ شهادت و ایثار را ترویج دهند.
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۵:۳۶    
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: انتقال حماسه ها و ایثار شهدای طلبه و روحانی در دوران دفاع مقدس به جامعه یک تکلیف مهم و رسالتی ارزشمند است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
دکتر همتی گفت: فرهنگ ایثار و شهادت از هویت های تمدنی ایران اسلامی است و باید بتوانیم این روحیه و فرهنگ را هر چه بیشتر در ابعاد مختلف و در بدنه جامعه ترویج کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان گفت: فرهنگ ایثار و شهادت یک فرهنگ استراتژیک برای کشور است. به گزارش ایسنا منطقه لرستان، سرهنگ حجت اله ناصرپور در نشست هم اندیشی درس آشنایی با دفاع مقدس، اظهار کرد: فرهنگ ایثار، فداکاری، مقاومت و شهادت، یک فرهنگ استراتژیک و هویت ساز برای کشور ماست ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ دوم پاسدار طالب احمدی نیا روز چهارشنبه در نشست خبری تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس، با بیان اینکه هر چه داریم به برکت خون شهدا و جانفشانی و ایثار رزمندگان و شهدا است، تصریح کرد: تدبیر پیامبرگونه امام راحل(ره) و ازخودگذشتگی رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس موجب سربلندی و عزت و اقتدار نظام شد. ...
ایثار   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار استان مرکزی به عنوان بیست و هشتمین شعبه مجتمع ایثار با حضور حمیدرضا پورحاج رضایی مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی و توان بخشی ایثار تأسیس شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
محمد کاظمی نسب روز چهارشنبه در نشست هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس با گرامیداشت یاد شهدای دفاع مقدس افزود: اقتدار و عظمت نظام اسلامی مرهون تلاش وفداکاری های شهدا و ایثارگران است . ...
ایثار   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۵    
مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار استان مرکزی به عنوان بیست و هشتمین شعبه مجتمع ایثار با حضور حمدرضا پورحاج رضایی مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی و توان بخشی ایثار پیش از ظهر امروز چهارشنبه 27 شهریور تأسیس شد .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
تأکید بر تبلیغ جلوه های حماسه و ایثار دفاع مقدس توسط رسانه ها و تطبیق نقش جوانان امروز با جوانان هشت سال دفاع مقدس ازجمله مباحث مطرح شده در نشست خبری به مناسبت هفته دفاع مقدس بود.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۳    
پیام آوران ایثار رشادت ها ی شهدا و ارزشهای دوران دفاع مقدس را به نسل جوان بیان می کنند.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۰    
مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار استان مرکزی به عنوان بیست و هشتمین شعبه مجتمع ایثار با حضور حمدرضا پورحاج رضایی مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی و توان بخشی ایثار تأسیس شد .
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۰    
یکی دیگر از یادگاران بوستان ایثار و شهادت از شهر اهواز به فیض شهادت نائل آمد و به جمع شهیدان گلگون کفن پیوست.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه مرکز راهیان نور سپاه پاسداران گفت: امسال بیش از 5000 نفر از دانش آموزان اهل تسنن در اردوی راهیان نور حضور داشتند. به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، سردار یعقوب سلیمانی ظهر امروز در جمع خبرنگاران، با اشاره به اینکه در قله های رفیع انقلاب اسلامی، دفاع مقدس سیمای زمینی آیات آسمانی است ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: سی و نهمین سالگرد دفاع مقدس یادآور ایثار و گذشت ملت قهرمان و نیروهای مسلح ایران است و امسال درحالی این آئین برگزار می شود که هر سال نظام مقدس جمهوری اسلامی با اقتدار و عزتمندانه تر از گذشته در درون و بیرون از مرزها بر تارک تاریخ جهان می درخشد و این نشات ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۴:۱۸    
فرمانده یگان ویژه استان خراسان شمالی گفت: یادواره شهدا، محفلی برای اخذ روحیه و ترویج فرهنگ شهادت و ایثار است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج کشور گفت: اردوهای راهیان نور، بستری مهم و ارزشمند برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه به ویژه در بین نوجوانان و جوانان است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، لقمان خسروپور روز چهارشنبه در جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: این ایام یادآور تلاش، ایثار و از خودگذشتگی رزمندگان و شهدای گرانقدری است که در سنگر دفاع مقدس برای پاسداری از میهن و ارزش های انقلاب اسلامی از جان خود گذشتند. ...
استاندار بوشهر گفت: نهادیه کردن فرهنگ تجلیل و ایثار در جامعه امری ضروری است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۱    
مهرداد جمشیدی گفت: جام مینی گلف ایثار با حضور چهره ها و شخصیت های بزرگی که یا خود یا پدرانشان تاریخ ساز حماسه های مردانه این مرز و بوم بوده اند برگزار می شود.
عصر زنجان   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور کشور مسیر انتقال حماسه های ایثارگریها و رشادتهای ایثارگران را راهیان نور عنوان کرد و گفت: راهیان نور نقطه تقابل با تهاجم فرهنگی دشمن است.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۳:۱۲    
حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین گفت: اگر امروز در ایران اسلامی امنیت و اقتدار داریم به برکت فداکاری و ایثار شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان گفت: در ایام دفاع مقدس رونمایی از جدیدترین دستاورد های ایثار و شهادت و ویژه برنامه هاو برگزاری مسابقه قرآنی ویژه خانواده شاهد و ایثارگر و مسابقات ورزشی در استان اصفهان برگزار خواهد شد
حیات   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
1398/06/27 حیات: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان برنامه های بزرگداشت هفته دفاع مقدس بنیاد در استان خوزستان را تشریح کرد. به گزارش پایگاه خبری حیات ،عبدالرضا فرجیان در گفتگو با سایت ایثار استان، گفت: حضور بر مزار منور شهدا ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۵    
در پی حذف کلمه شهید از تابلوهای معابر در سطح کشور و حتی استان، این کار ضد فرهنگ ایثار و شهادت و ضد انقلابی هم در دیشموک صورت گرفت، ولی شهردار دیشموک این کار را محکوم کرد و از پیگیری جدی ان از طریق مراجع قانونی خبر داد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ پاسدار مرتضی خسروانی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران در شیراز افزود: امسال برنامه های هفته دفاع مقدس با توجه به رویکرد شعار ما پیروزیم و همچنین شعار رونق تولید و توجه به همبستگی ملی برای مقابله با توطئه دشمنان در بخش های مختلف پیش بینی شده است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مراسم افتتاحیه جام با حضور باشکوه گروه رزم نوازان ارتش، گروه موتور سوار سنگین دژبان سپاه و گروه دژبان تشریفات ارتش برگزار خواهد شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
نخستین مدال جام ایثار از سوی دکتر عزیزی رییس فدراسیون گلف به آناهیتا شیرودی، دختر شهید خلبان علی اکبر شیرودی بعد از ظهر امروز در محل فدراسیون گلف اهدا شد.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۵    
ارزش و اهمیت هفته دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست چراکه این دوران نقطه عطفی در تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی بود.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در دیدار با مادر شهید مدافع حرم محمود رادمهر در ساری گفت: مادران معظم شهدا مروجین و سفیران فرهنگ ایثار و شهادت هستند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - معاون سیاسی فرماندار مراغه با تاکید بر ضرورت تبیین و ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت در جامعه گفت: ایستادگی در برابر تهدیدات دشمنان نخستین درسی است که باید از 8 سال دفاع مقدس آموخت.
میزان   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- حمید عزیزی رئیس فدراسیون گلف گفت: با توجه به در پیش بودن هفته دفاع مقدس برای قدرشناسی و ابراز ارادت به جانبازان و شهدای دفاع مقدس و همینطور خانواده های آنها تصمیم گرفتیم که تورنمنت مینی گلف جام ایثار را برگزار کنیم. تاریخ انتشار: 10:46 - 27 شهریور 1398 ...
موج   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
سردار حسین رحیمی در پیامی خاطرنشان کرد: همزمانی آغاز فصل مهر و دانش با ماه خون و شهادت ماه محرم اتفاق مبارکی است که آموختن را با رشادت های سید شهیدان امام حسین (ع) و شهد شیرین ایثار و شهادت مزین می کند. ...
ایثار   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۵    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر گفت: احترام جامعه نسبت به خانواده های معزز شاهد و ایثارگر نشان می دهد که ملت ایران قدردان ایثار و فداکاری جامعه ایثارگری هستند و پای عهد و آرمان خود نسبت به انقلاب و ارزش های اسلامی ایستاده اند.
حیات   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۰۹:۳۴    
1398/06/27 حیات:گذر زمان شاید غبار فراموشی را بر بسیاری از رویدادهای تاریخی بنشاند اما بیان روایت هایی از ایثار و از خود گذشتگی رزمندگان مدافع وطن در هر کلام و نوشته ای به استمرار رفتار آنان می انجامد و بدین ترتیب فرهنگ مقاومت را به آرمانی ماندگار بدل خواهدکرد. ...
ایثار   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کنگان گفت: دیدار با جامعه ایثارگری باعث ترویج فرهنگ ایثار و شهادت می شود.
قم فردا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۰۹:۱۹    
مدیر حرکت جهادی بسیج سازندگی قم با اشاره به ثبت 4هزارساعت شیفت ایثار توسط کارگران بسیجی گفت: با توجه به ایام بازگشایی مدارس پیش بینی می شود بیش از1000 کیف لوازم التحریر توسط گروه های جهادی استان قم به دست دانش آموزان نیازمند اهداشود.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
دومین یادواره 1200 شهید یگان های ویژه ناجا و گرامیداشت 19 شهید یگان ویژه استان خراسان شمالی در سالن موسسه ایثار خراسان شمالی برگزار شد.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۶    
بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شهرکرد در حاشیه محل اجتماع بزرگ جوانان علی اکبری غرفه ایثار و شهادت باهدف آشنایی جوانان با فرهنگ ایثار و شهادت برگزار کرد.
نافع   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۰۸:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده سپاه نهاوند گفت: در هفته دفاع مقدس با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بیش از 100 عنوان برنامه در شهرستان اجرا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۰۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس و کارشناس ارشد مسائل سیاسی با بیان اینکه طرح جهاد همبستگی ملی از درس های دفاع مقدس است، گفت: ایثار ملت ایران در کمک به سیل زدگان باید همچنان ادامه داشته باشد و کمک ها تقویت شود.