سه شنبه ۲۸ آبانساعت ۰۴:۱۱Nov 2019 19

جدیدترین‌های «مددجویان»

کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۷:۰۸    
رئیس کمیته امداد در مراسم آغاز ساخت منازل تخریب شده مددجویان در زلزله آذربایجان شرقی گفت: مستمری مددجویان زلزله زده تا پایان سال به صورت 3 برابری پرداخت می شود.
نقدینه   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۶:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
نقدینه- مرحله نخست کمک معیشتی دولت به 18 میلیون خانوار امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود . به گزارش پایگاه خبری نقدینه، مطابق با اعلام رئیس جمهوری، کمک های معیشتی دولت به 18 میلیون خانوار شامل روستاییان و عشایر، مستمری بگیران، مددجویان کمیته امداد، کارگران، معلمان، مددجویان بهزیستی ...
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۴:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
پرداخت یارانه 20 میلیون نفرِ ابتدایی طرح معیشتی که از امروز آغاز می شود از اقشار کم درآمد و مددجویان نهاد های حمایتی آغاز و سایر قشر ها را نیز در برخواهد گرفت، البته اینطور نیست که تنها به یک قشر در مرحله اول واریزی صورت گیرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۳:۴۳    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) از ارائه خدمات حمایتی با رویکرد توانمند سازی مددجویان امداد خبرداد و گفت: توانمند سازی از مهم ترین اهداف کمیته امداد امام خمینی (ره) است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 16 میلیارد و 454 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغال و کارگشایی از طریق صندوق امداد ولایت استان زنجان به 3212 متقاضی واجد شرایط پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان گفت: 6 میلیارد و 500 میلیون ریال کمک هزینه ازدواج به نوعروسان تحت پوشش این نهاد در شهرستان بروجرد پرداخت شد.
برترین ها / نقدینه   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۵:۲۰   + ۳۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: یارانه نقدی ساعت 24 فردا (یکشنبه) به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود. یارانه ای که در 26 آبان ماه پرداخت می شود صد و پنجمین مرحله از پرداخت یارانه های نقدی است که به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد ...
شارا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۲:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
گزارش تسهیلات اعطایی بانک رفاه در هفت ماهه نخست سالجاری در بخش های مختلف اقتصادی، بنگاه های کوچک و متوسط، ضمانتنامه های صادره ریالی، قرض الحسنه اعطایی ازدواج و تهیه جهیزیه، اشتغالزایی و مشاغل خانگی مددجویان سازمان بهزیستی کل کشور، کمیته امداد امام خمینی (ره) و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد گیلان از ظرفیت بالای مناطق روستایی استان برای اشتغال زایی خبر داد و گفت: در هفت ماهه نخست سال، 506 نفر از مددجویان توسط هشت نفر از راهبران شغلی شناسایی شده و در حال انجام اجرای طرح اشغال هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۱:۵۰    
ساخت 12 واحد مسکونی مددجویان در روستای محروم دلگان آغاز شد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۱:۴۴   + ۳۳ سایت دیگر  
مطابق با اعلام رئیس جمهوری، کمک های معیشتی دولت به 18 میلیون خانوار شامل روستاییان و عشایر، مستمری بگیران، مددجویان کمیته امداد، کارگران، معلمان، مددجویان بهزیستی، کارمندان، زنان سرپرست خانوار، اقشار کم درآمد و بازنشستگان از امروز کلید می خورد. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۱:۳۹    
مدیرکل کمیته امداد سیستان و بلوچستان از ساخت 12 واحد مسکونی برای مددجویان تحت حمایت در یکی از روستاهای دلگان خبر داد.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۰:۱۸   + ۵۸ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، رئیس جمهور اعلام کرد پرداخت مبالغ بسته معیشتی، حمایتی دولت از امروز دوشنبه 27 ابان آغاز می شود. براین اساس روستاییان و عشایر، مستمری بگیران، مددجویان کمیته امداد، کارگران، معلمان، مددجویان بهزیستی، کارمندان، زنان سرپرست خانوار ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اردبیل گفت: پرداخت تسهیلات اشتغال زایی در هفت ماهه نخست با 40 درصد افزایش روبه رو بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۰:۵۳    
ریئس دادگستری و دادستان فیرزوکوه جهت رسیدگی به وضعیت قضایی مددجویان از ندامتگاه دماوند بازدید کردند .
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی گفت: 2 بسته تشویقی برای اشتغال مددجویان کمیته امداد به مراکز کاریابی و کارفرمایانی تعلق می گیرد که می توان از مزایای آن استفاده کرد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۰:۳۰    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان بوشهر با تاکید بر لزوم استفاده از فناوری های جدید برای ایجاد اشتغال و توانمند سازی مددجویان تحت حمایت گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان خلاق و استارت آپ ها در مسیر توانمند سازی اقتصادی مددجویان تحت حمایت استفاده خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از اعزام دو هزار و 655 نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد به اردو های زیارتی و آموزشی خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۰:۲۰    
معاون اشتعال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین گفت: یکی از واحدهای تولیدی استان قزوین با بکارگیری 45 نفر از مددجویان کمیته امداد، یک و نیم میلیارد تومان تسهیلات دریافت کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۰:۱۹    
شیراز-ایرنا-شیراز-ایرنا- معاون بهره برداری شرکت گاز استان فارس گفت: پنج هزار و 769 انشعاب رایگان گاز در سال 97 به مددجویان زیر پوشش نهادهای حمایتی، اماکن مذهبی خانواده معظم شهدا و جانبازان این استان واگذار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر بهره برداری شرکت گاز خراسان رضوی گفت: دو هزار و 900 مورد انشعاب رایگان از شبکه سراسری گازرسانی در اختیار مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی در سطح این استان قرار گرفته است.
اقتصاد آنلاین / روز نو   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۰۹:۲۴   + ۵۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایبنا، مبلغ یارانه دریافتی هر یک از مشمولان دریافت یارانه نقدی همانند نوبت های گذشته 455 هزار ریال است. افزون بر یارانه ها ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۰۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون مشارکت های مردمی و توانمندسازی بهزیستی کردستان گفت: احداث 80 واحد مسکونی برای مددجویان زیرپوشش این نهاد در مناطق شهری و روستاهای محروم استان آغاز شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۲۳:۱۵    
رئیس کمیته امدادجوانرودگفت: از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از 50 و میلیارد 450 میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی از منابع توسعه روستایی در این شهرستان پرداخت شده است.
انتخاب   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۲۳:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
یارانه نقدی آبان ساعت 24 امشب واریز می شود و به ازای هر نفر 45 هزار و 500 تومان است. همزمان با یارانه، حداقل مستمری مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: 322 میلیون ریال از ابتدای امسال تاکنون در قالب طرح مفتاح الجنه از سوی نیکوکاران بومی و غیربومی به خانوارهای مددجوی زیر پوشش کمیته امداد این استان کمک شده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اردبیل گفت: پرداخت تسهیلات اشتغال زایی در هفت ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه خود در سال گذشته با 40 درصد افزایش روبه رو بوده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۶:۵۱    
رئیس کمیته امداد برای رسیدگی به وضعیت خدمت رسانی به مددجویان زلزله زده، فردا به استان آذربایجان شرقی سفر می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۵:۱۳    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) دودانگه گفت: یک میلیاردو 460 میلیون تومان کمک معیشت به مددجویان در 7 ماهه امسال در این منطقه پرداخت شد.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، حسین فتح آبادی به تسهیلات اشتغالزایی این نهاد برای مددجویان تحت پوشش اشاره کرد و گفت: یکی از اقدامات و برنامه های ما در راستای اشتغال مددجویان، ارائه تسهیلات به کارفرمایان است. ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری خراسان شمالی از زندان مرکزی بجنورد بازدید کرد و در جریان وضعیت نگهداری زندانیان و مشکلات مددجویان قرار گرفت. تاریخ انتشار: 14:00 - 26 آبان 1398 - کد خبر: 568586
عصر ایران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۳:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
صد و پنجمین مرحله یارانه نقدی مربوط به آبان امسال امشب به حساب سرپرستان خانوار ها واریز خواهد شد. یارانه ها فردا شب واریز می شود به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۳:۰۵    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) سوادکوه شمالی گفت: 55 مددجوی زیر پوشش این نهاد در 7 ماهه امسال از تسهیلات اشتغال زایی به مبلغ یک میلیارد و 260 میلیون تومان در این شهرستان بهره مند شدند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۲:۵۹    
مدیرکل کمیته امداد استان همدان گفت: 106 واحد مسکونی از ابتدای سال جاری تاکنون برای مددجویان این نهاد در شهرها و روستاهای استان خریداری و احداث شده است.
عصر همدان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مهدی جعفری، مدیر امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی استان همدان امروز در گفت وگو با خبرنگار عصر همدان در خصوص فعالیت های فرهنگی کمیته امداد برای مددجویان زیرپوشش گفت: در نیمه نخست امسال در بحث آموزش پیشگیری از اعتیاد 4 هزار و 569 نفر از مددجویان دوره های آموزشی را گذرانده اند. ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۱:۲۸    
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان بر استفاده از انرژی های نوین برای توانمندسازی مددجویان خبر داد و گفت: با اجرای طرح پنل های خورشیدی مددجویان کمیته امداد کرمان مولد برق می شوند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۵۵    
مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان قزوین گفت: از ابتدای سال 97 تا پایان شهریور سال جاری هزار و 839 مورد تکمیل واحدهای نیمه تمام و 507 مورد احداث و خرید مسکن شهری برای مددجویان استان قزوین انجام شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - مدیرکل کمیته امداد استان کردستان از ساخت، خرید و بازسازی 650 واحد مسکن مددجویان تحت حمایت این نهاد در هفت ماهه نخست امسال خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۸:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
طباطبایی مهر بیان کرد: در زندان تلاش شده ورزش به عنوان یک عادت و فرهنگ در برنامه روزانه مددجویان قرار گیرد، چراکه ورزش نقش غیرقابل انکاری در کنترل کاهش آسیب رفتارهای پرخطر دارد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۸:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
جمادی بیان کرد: برای آزادی مددجویان و کاهش جمعیت کیفری با استفاده از اقدامات پیشگیرانه در بعد اصلاحی و تربیتی و همچنین پیگیری های قانونی لازم تلاش لازم صورت می پذیرد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۷:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
قزوین -تولیدات مددجویان تحت پوشش کمیته امداد قزوین در حوزه میوه های خشک شده و گلیم به چهار کشور لهستان، اتریش، آلمان و روسیه صادر می شود.
کاشان نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۷:۴۲    
کاشان نیوز: همایش سحاب رحمت با هدف حمایت از خانواده زندانیان، امشب در کاشان برگزار می شود. این همایش که همراه با نمایشگاهی از دست آفریده های مددجویان زندانی، از ساعت 18 تا 20 در سالن همایش دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اجرای جواد خیابانی و شعرخوانی صابر خراسانی برگزار خواهد شد. ...
به گزارش نویدتهران، دکتر ایزدی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان هدفمند سازی یارانه ها با صدور اطلاعیه ای زمان واریز یارانه نقدی آبان ماه را اعلام کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۶:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر - مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از آغاز اردوهای رهپویان ولایت برای مددجویان تحت حمایت با مشارکت دو هزار و 100 نفر مددجو طی 21 دوره اردویی خبر داد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان مرکزی از افزایش وام اشتغالزایی مددجویان از 200 به 500 میلیون ریال خبر داد و گفت: 450 نفر از مددجویان این نهاد حمایتی در سال جاری برای دریافت وام اشتغال به بانک های عامل معرفی و تسهیلات دریافت کردند. ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۵:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد از پیش بینی 2500 میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال مددجویان روستایی در کشور خبر داد و گفت: کمیته امداد تا پایان سال 170 هزار شغل برای جامعه هدف ایجاد می کند. ...
سلام نو / فرارو   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۵:۱۳   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرد: یکصد و پنجمین مرحله پرداخت یارانه نقدی در ساعت 24 یکشنبه (26 آبان ماه) به حساب سرپرستان خانوارها واریز می شود. مبلغ یارانه دریافتی هر یک از مشمولان دریافت یارانه نقدی همانند نوبت های گذشته 455 هزار ریال است. ...
موج   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۴:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان اردبیل گفت: 53 درصد از مددجویان اردبیلی را زنان سرپرست خانوار تشکیل می دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین گفت: در نیمه نخست امسال هزینه 433 مورد انشعابات برای مددجویان زیر پوشش این نهاد پرداخت شده است.
پیک نکا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پیک نکا ، امام خمینی (ره) شهرستان نکا با اشاره به برگزاری کارگاه کوهستان برای مددجویان منطقه محروم این شهرستان، گفت: این کارگاه در قالب اردوی یک روزه و با آموزش های مسائل حقوقی، احکام دینی، بهداشت فردی، ایجاد انگیزه توانمندسازی و اشتغالزایی برای مددجویان د ر روستای چرمی برگزار شد. ...