سه شنبه ۰۶ فروردینساعت ۰۸:۴۴Mar 2019 26
 

جدیدترین‌های «مددجویان»

ایسنا   ۶ ساعت پیش    
معاون مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی کشور از آغاز پویش لبخند مهربانی برای کمک به مددجویان آسیب دیده به دنبال سیل اخیر در کشور خبر داد.
ایکنا   ۶ ساعت پیش    
گروه جامعه پویش لبخند مهربانی گلستان م آرزوست با هدف تهیه لوازم خانگی ضروری برای معلولان و مددجویان بهزیستی آسیب دیده از سیل استان گلستان آغازشد.
روزنامه شروع   ۸ ساعت پیش    
''ابوطالب قره چماقلو معاون مدیرعامل بیمه تجارت نو و هئیت همراه، پنجم فروردین درجلسه ای با پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی ( ره) برای پرداخت هرچه سریعتر خسارت وارد آمده از سیل به مددجویان مناطق شمال کشور، تبادل نظر کردند.
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
یزد - ایرنا - عملیات اجرایی شانزدهمین مرکز توان بخشی مددجویان بهزیستی شهرستان مهریز عصر دوشنبه در مراسمی با حضور استاندار یزد و جمعی از مسئولان محلی در زمینی به وسعت 2 هزار مترمربع در محله مزویرآباد آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۱:۲۶    
رییس کل کمیته امداد امام خمینی از تخصیص اعتبار یک میلیارد تومانی در مرحله اول از مناطق سیل زده خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۱۹:۰۱    
تهران- ایرنا- سازمان بهزیستی اعلام کرد: کمک های نقدی مردم برای کمک به معلولان و مددجویان آسیب دیده از سیل در استان گلستان بنام پویش گلستانم آرزوست جمع آوری می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۱۸:۰۴    
رئیس کمیته امداد امام خمینی گفت: در سیل اخیر استان گلستان دو هزار واحد مسکونی مددجویان کمیته امدادامام خمینی (ره) در شهرهای بندر ترکمن، آق قلا،گمیشان و گنبدکاووس خسارت دید.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۱۶:۰۴    
رئیس کمیته امداد با حضور در مناطق سیل زده استان گلستان، دستورات ویژه ای برای امدادرسانی به مددجویان گرفتار در سیل صادر کرد و گفت: تمامی مددجویان سیل زده در شمال کشور از کمک بلاعوض یک میلیون تومانی و وام ضروری پنج میلیونی برخوردار می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۱۵:۴۰    
آق قلا- رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از پرداخت 20 میلیارد ریال کمک بلاعوض به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان آق قلا خبر داد.
پورتال خبری کاشان   ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۱۰:۴۷    
به گزارش پورتال خبری کاشان به نقل از روابط عمومی سرپرستی بیمه سلامت شمال استان اصفهان دکتر مسلم آشوری مدیر سرپرستی بیمه سلامت شمال استان اصفهان –کاشان گفت ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۰۹:۵۱    
گروه جامعه سازمان بهزیستی طی گزارشی از عملکرد خود در سیل گلستان اعلام کرد: هیچ کدام از مددجویان این سازمان اعم از کودکان تحت سرپرستی و مددجویانی که در مراکز بهزیستی نگهداری می شوند در سیل گلستان آسیب جسمی ندیده اند.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۰۴:۳۴    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ،دکتر بهرام سرمست استاندار قم پیش از ظهر امروز در این دیدارها، ضمن قدردانی از خدمات حمایتی کمیته امداد به مددجویان اظهار کرد: همه ی دستگاه های دولتی باید در خدمت نیازمندان و محرومان جامعه باشند. ...
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ - ۲۲:۱۵    
اقدامات حمایتی وزارت کار از آسیب دیدگان سیل اخیر تسریع شد. به گزارش خبرگزاری همسو، با دستور محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقدامات حمایتی این وزارتخانه از آسیب دیدگان سیل اخیر تسریع شد. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ - ۱۵:۳۹    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان مانه و سملقان گفت: تعداد یکصد بسته مواد غذایی بین مددجویان بهزیستی که در منطقه دهستان شیرین سو از توابع بخش مانه می باشند توزیع شد.
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ - ۱۷:۵۸    
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ سید پرویز فتاح با تشریح خدمات کمیته امداد به مددجویان سیل زده در استان های گلستان، مازندران و خراسان شمالی اظهار کرد: امروز (شنبه) سوم فروردین، از کمک های مردمی و امدادی ...
سفیر افلاک   ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ - ۱۷:۳۰    
فرمانده سپاه خرم آباد گفت: احداث 22 واحد مسکونی برای محرومین و مددجویان کمیته امداد، با هزینه ای بالغ بر 500 میلیون تومان پیشرفت 75 درصدی داشته است.
گلستان ما   ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ - ۱۷:۰۱    
رئیس کمیته امداد با توجه به خسارات وارده بارش و سیل اخیر به مددجویان گلستانی در روزهای پایانی سال، یک میلیارد تومان اعتیار برای کمک به خانوارهای سیل زده تحت حمایت این نهاد اختصاص داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ - ۱۵:۴۳    
رئیس کمیته امداد از اختصاص سبد غذایی و کمک نقدی به خانواده های مددجویان سیل زده در استان های شمالی خبر داد و گفت: براساس تدابیر قبلی، منازل مددجویان امداد تحت پوشش بیمه حوادث است و تمام خسارات وارده به طور کامل جبران خواهد شد.
گلستان ما   ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ - ۱۵:۱۶    
مدیرکل کمیته امداد گلستان از منزل تخریب شده مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در شهرستان های سیل زده بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ - ۱۰:۵۴    
رئیس سازمان بهزیستی کشور از افزایش 20 درصدی مستمری مددجویان در سال جدید خبر داد.
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ - ۰۹:۴۲    
محمدعلی کوزه گر، قائم مقام مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی کشور در گفت وگو با ایکنا؛ با اشاره به اینکه این معاونت در زمینه اشغال، مسکن، صدور مجوز برای مؤسسات غیر دولتی و نظارت بر آنها و نیز کمک به تأمین جهیزیه مددجویان فعالیت می کند، گفت: بخشی از این اقدامات با کمک جذب مشارکت های مردمی است. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ - ۰۰:۰۲    
مدیرکل بهزیستی استان گلستان، اقدامات این سازمان برای مددجویان مناطق سیل زده استان گلستان را تشریح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۶:۳۳    
گروه استان ها - مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از تخریب 253 واحد مسکونی مددجویان خراسان شمالی در سیلاب اخیر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۶:۱۷    
مدیر کل بهزیستی استان گلستان با اشاره به اینکه هنوز نمی توان آمار دقیقی از تخریب واحدهای مسکونی مددجویان در 3 شهرستان ن (آق قلا، گند و گمیشان) از توابع استان گلستان اعلام کرد، گفت: پس از فروکش کردن سیل، بازسازی واحدهای مسکونی آغاز خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۵:۰۹    
بجنورد- مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از تخریب 253 منزل مسکونی مددجویان این نهاد خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۴:۲۶    
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی با اشاره به متأثر شدن منازل مسکونی مددجویان کمیته امداد استان از سیل اخیر گفت: 253 باب منزل مسکونی مددجویان استان از 20 تا 100 درصد تخریب شده اند.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۱:۴۹    
درنخستین روز فروردین، معاون مدیرعامل بیمه تجارت نو به همراه هئیتی متشکل از مدیران این شرکت درمنطقه سیل زده استان گلستان مستقرشدندکه دربدو ورود با همراهی مدیرکل کمیته امدادامام خمینی (ره) این استان، ضمن بررسی شرایط و خسارت واردآمده به مددجویان تحت پوشش، با تعدادی از آسیب دیدگان حادثه گفت وگو کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۹:۴۲    
محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در رشت گفت : برنامه ریزی برای برقراری توازن بین دخل و خرج مردم مهمترین اولویت دولت در سال جدید خواهدبود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۹:۲۹    
مهاباد - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب گفت: به مناسبت عید نوروز و فرارسیدن سال جدید 2 هزار و 160 سبد کالای عیدانه با کمک خیران در بین مددجویان این نهاد توزیع شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۷:۴۶    
دکتر محمود واعظی و دکتر مصطفی سالاری صبح امروز و در ساعات آغازین سال 1398 با حضور در گلزار شهدای رشت ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهیدان، با قرائت فاتحه و اهدای گل یاد و خاطره شهدای انقلاب، دفاع مقدس و مدافعان حرم را گرامی داشتند ...
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۵:۵۷    
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز محمود واعظی در نخستین روز از بهار با سفر به استان گیلان ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا از آسایشگاه معمولان و سالمندان رشت از نزدیک با مددجویان و پرسنل این مجموعه دیدار و آغاز سال جدید را به آنها تبریک گفت. استقبال خوب مردم از قطار رشت ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۴:۲۲    
ضیا رضایی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: بر اساس ارزیابی های انجام گرفته بین دستگاه های اجرایی استان در زمینه اشتغال و کارآفرینی این نهاد به عنوان برتر شناخته شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۰:۱۵    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان ایلام از ارائه بیش از 2 هزار خدمات حقوقی به مددجویان در سال جاری خبر داد.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۰۴:۰۷    
مدیرعامل صندوق امداد ولایت گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 1500 میلیارد تومان بابت پرداخت وام های مددجویان و نیازمندان هزینه شده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۹:۱۵    
تهران- ایرنا- مدیر بهزیستی شهر تهران گفت: چهار هزار سبد کالای عیدانه در آستانه سال نو، بین مددجویان بهزیستی تهران توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۳۲    
امروز و در مراسمی ارزشمند از خانواده های مددجویان کمیته امداد شهرستان جم با حضور مسؤولان تجلیل شد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
گروه فعالیت های قرآنی- به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت حضرت علی (ع)، مسابقه اذان بین مددجویان اندرزگاه قرآنی زندان مرکزی یزد برگزار شد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۹    
به گزارش همسونیوز به نقل از تسنیم از اردبیل ، حسین دشتی پیش از ظهر امروز در جلسه بررسی توزیع سبد غذایی در اردبیل اظهار داشت: در کنار پرداخت عیدی به مددجویان تحت حمایت خدمات حمایتی دیگری نیز به آنها ارائه می شود که توزیع هزار سبد غذایی در مناطق محروم و حاشیه نشین استان اردبیل از جمله اقدامات مهم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۴:۳۳    
رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: دستگاه قضایی و قضات نسبت به زندانیان بی تفاوت نیستند و ما در صدد حل مشکلات قضایی و خانوادگی مددجویان هستیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۴:۱۳    
در سال جاری 1300 فرصت شغلی بااعتبار 29 میلیارد و 420 میلیون تومان برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان سمنان ایجادشده است.
سازمان زندانها کشور   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۴:۰۱    
با هدف کاهش آسیب در میان خانواده زندانیان و در آستانه سال جدید سبد کالایی به ارزش 1100000000 میلیون ریال بین خانواده های مددجویان نیازمند تحت پوشش انجمن حمایت و مرکز خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج زندانهای خراسان شمالی توزیع گردید . ...
عصر ایران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۳:۳۲    
خیریه همت رضا شهر با ارسال نامه ای به عصر ایران، خواستار کمک به مادر 59 ساله بی سرپرستی شده که دارای چهار فرزند و مستاجر می باشد که بدلیل سرطان خون در بیمارستان بستری می باشد وبدلیل پیشرفت بیماری نیازمند درمان فوری است در این نامه آمده است: ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۷    
مسئول دبیرخانه هماهنگی تشکل های جهادی کمیته امداد از حضور بیش از 100 گروه جهادی برای ارائه خدمت به مددجویان مناطق محروم در تعطیلات نوروزی خبر داد و گفت: این گروه ها در دورافتاده ترین مناطق کشور به ارائه خدمات عمرانی، بهداشتی و فرهنگی می پردازند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۵۵    
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: علیرغم پیگیری های صورت گرفته تا این لحظه هنوز اعتبارات مورد نیاز و برای توزیع بسته حمایتی به مددجویان بهزیستی از سوی سازمان برنامه بودجه، تامین نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۳    
صبح امروز تعداد 6 واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد که توسط بسیج سازندگی، سپاه ناحیه سیروان و کمیته امداد ساخته شده است، افتتاح و به مددجویان تحویل داده شد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۳۶    
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور برنامه های این سازمان برای حمایت از زنان سرپرست خانوار در سال98 را تشریح کرد.
جماران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۲۰    
هدایت صفری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هم اکنون 29 هزار10 خانوار از خدمات این نهاد در بخش های مختلف بهره مند هستند که از این تعداد 24 هزار و 904 خانوار کمک معیشت بگیر و الباقی در قالب تک و چند خدمتی از خدمات این نهاد بهره مند هستند. ...
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۵۶    
گروه اجتماعی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان ماه یازدهم، 63 میلیارد تومان وام اشتغال زایی از محل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت به مددجویان تحت حمایت این استان اختصاص یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۴۱    
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت : 18 میلیارد و 654 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغال، کارگشایی ومسکن به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و اقشار نیازمند استان زنجان از ابتدای امسال توسط صندوق امداد ولایت استان زنجان پرداخت شده است.
یزدی نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۲۴    
رییس اداره بهزیستی اردکان گفت: در سال 1397 با پرداخت انواع تسهیلات قرض الحسنه، زمینه اشتغال 87 نفر و همچنین از طریق صنایع شهرستان از جمله کارخانه گندله سازی و شرکت کاشی و سرامیک ایفا سرام اردکان بدون دریافت هیچ گونه تسهیلاتی، زمینه اشتغال 253 نفر ا ز مددجویان بهزیستی فراهم شده است.