یکشنبه ۱۷ فروردینساعت ۲۳:۳۹Apr 2020 5

جدیدترین‌های «مددجویان»

 
حوزه   ۷ ساعت پیش    
حوزه/ تولیت آستان مقدس سید علاءالدین حسین(ع) از توزیع 550 بسته اقلام بهداشتی و ارزاق در میان مددجویان مرکز افق حرم مطهر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۸ ساعت پیش    
200 بسته بهداشتی به ارزش 200 میلیون ریال بین مددجویان زیر پوشش کمیته امداد در شهرستان سیمرغ توزیع شد.
جماران   ۸ ساعت پیش    
حامد رضایی روز یکشنبه افزود: آموزش قرآن، احکام و اخلاق اسلامی از جمله اولویت های برنامه های فرهنگی کمیته امداد بوده و تلاش این نهاد ترویج سبک زندگی اسلامی در بین خانوارهای تحت حمایت است. ...
جماران   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مسعود جهانسیر در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه تهیه اقلام بهداشتی و ضدعفونی کننده برای کارکنان و مددجویان مستقر در مراکز بهزیستی از نخستین روزهای اعلام شروع کرونا برای استان سمنان در دستور کار قرار گرفت ...
خلیج فارس   ۸ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
خلیج فارس: با هدف پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، پاسخگویی به درخواست های مددجویان بوشهری تلفنی و اینترنتی شد.
سه هزار بسته بهداشتی بین مددجویان شهرهای کاشان ، نطنز، آران و بیدگل، راوند و اردستان توزیع شد.
سبلانه   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: در راستای اجرای دستورالعمل صادره از ریاست محترم قوه قضاییه و با اخذ تدابیر لازم قضایی به بیش از 65 در زندانیان این حوزه قضایی مرخصی اعطا شده است.
بهره مندی مددجویان و نیازمندان در کمیته امداد از خدمات و روش های غیر حضوری و رسیدگی به درخواست های آنها در دوره شیوع بیماری کرونا به صورت اینترنتی یا از طریق سامانه تلفنی، همچنان ادامه دارد.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد گفت: رکورد پرداخت تسهیلات به مددجویان کمیته امداد به مبلغ 4650 میلیارد تومان در سال 98، زده شد.
شبستان   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بنیاد خیریه بین المللی آبشار عاطفه ها به مرکزیت رفسنجان، 400 بسته مواد غذایی و اقلام بهداشتی بین مددجویان و نیازمندان تحت پوشش این نهاد در کشکوئیه و رفسنجان توزیع کرد.
جماران   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مرتضی موصلی در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: بیش از دو هزار و 500 خانوار مددجو در سال 1398 خدمات مسکن دریافت کردند. وی به خرید و احداث مسکن مددجویان اشاره کرد و افزود: 207 واحد برای مددجویان شهرنشین خریداری و احداث مسکن شده است. ...
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین گفت: طی 11 ماهه سال گذشته چهار هزار و 581 نفر از مددجویان آموزش فنی و حرفه ای را گذرانده اند که نسبت به مدت مشابه سال 97 حدود 30 درصد رشد داشته است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به منظور پیشگیری از شیوع کرونا اقدامات گسترده ای برای عدم مراجعه حضوری مددجویان صورت گرفته ست. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۲:۱۰    
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه گفت: تا به امروز بیش از 5 هزار بسته بهداشتی حمایتی و بیش از 60 هزار ماسک و همچنین بیش از 4 هزار لیتر محلول ضدعفونی کننده بین مددجویان استان توزیع شده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان مددجویان کمیته امداد، اقشار محروم و آسیب دیده از ویروس کرونا که منبع درآمدی ندارند به منظور تامین مایحتاج اولیه و حمایت با کمک خیران و نیکوکاران بسته معیشتی دریافت کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس بهزیستی الیگودرز گفت: در راستای پیشگیری از ویروس کرونا 500 بسته غذایی بین مددجویان این اداره توزیع شده است.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان یزد با بیان این که تاکنون هیچ زندانی در یزد به کرونا مبتلا نشده است، گفت: وضعیت عمومی و بهداشتی مددجویان زندانی در بهترین شرایط قرار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین گفت: برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا، ثبت درخواست های مددجویان به صورت اینترنتی یا از طریق سامانه تلفنی ارتباطات مردمی انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۲۳    
قائم مقام کمیته امداد هرمزگان گفت: کمیته امداد این استان با 123 مددکار در سطح استان انواع خدمات حمایتی و برنامه های فرهنگی– اجتماعی متناسب با نیازهای خانواده های تحت حمایت را ارائه می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: براساس مصوبه دولت، مددجویان کمیته امداد و دیگر دستگاه های حمایتی از تسهیلات قرض الحسنه دولت در خصوص ویروس منحوس کرونا نمی توانند استفاده کنند.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
محمد کیخا روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا میزان صدقه جمع آوری شده در سال 97 را 391 میلیون و 894 هزار تومان ذکر کرد. وی با اشاره به نحوه هزینه کرد صدقات جمع آوری شده افزود: صدقات جمع آوری شده برای مددجویان در قالب کمک های درمانی، پرداخت جهیزیه، آموزش های خانواده ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
علیرضا وارثی روز یکشنبه در طرح ساماندهی مشارکت های مردمی استان قزوین در پیشگیری، کنترل و مقابله با بیماری کرونا افزود: به واسطه این کمک های انجام شده انواع الکل، مواد ضدعفونی، دستکش، ژل، لباس، ماسک، کلاه و عینک محافظ بین جامعه هدف مددجویان و مراکز درمانی توزیع شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - خانوارهای بدون هرگونه درآمد ثابت هرمزگان که براساس شاخص های مختلف، کمترین درآمد را داشته اند و از مددجویان نهادهای حمایتی نباشند، مشمول دریافت کمک های معیشتی دولت و طرح خرید اعتباری می شوند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۹:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی به مددجویان در شرایط ویژه و انجام خدمات موردنیاز به شکل غیرحضوری خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان از توزیع بسته بهداشتی و معیشتی بین 17 هزار 700 خانوار از مددجویان کمیته امداد استان سمنان گفت: 40 هزار ماسک رایگان توسط خیرن و سپاه به صورت عام المنفعه بین نیازمندان توزیع شد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ام المبین متقی نژاد در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه اداره بهزیستی کاشان هفته ها زودتر از همه گیری ویروس کرونا اقدامات حفاظتی و مراقبتی را در بین پرسنل، مددجویان و مراکز توانبخشی زیر نظر این اداره انجام داد ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۹:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان اردبیل گفت: جشنواره قرآنی باران وحی در فضای مجازی برای خانوار تحت حمایت برگزار خواهد شد و آنها برای شرکت در این جشنواره می توانند از طریق ارتباط تلفنی با واحد فرهنگی کمیته امداد استان اردبیل در جریان نحوه برگزاری قرار گیرند.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۹:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
مجید الهی راد روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برای اشتغال زایی این افراد بیش از هزار و 300 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه از محل منابع بانک ها، صندوق امداد ولایت و توسعه طرح های اشتغال روستایی هزینه شده است. ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۹:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
یکی از نگرانی های اصلی بعد از شیوع کروناویروس در کشور ابتلای افرادی نظیر سالمندان، معلولان، کودکان کار و خیابان، معتادان، افراد بی خانمان و ... بود، چراکه این افراد نسبت به سایر افراد آسیب پذیری بیشتری داشتند، از این رو سازمان بهزیستی به عنوان متولی رسیدگی به این اقشار ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۸:۵۱    
بجنورد-ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان شمالی گفت: افزون بر 295 میلیارد و 909 میلیون ریال تسهیلات اشتغال در 9 ماهه امسال به مددجویان تحت پوشش این نهاد پرداخت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۷:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
سال 98، هفت هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه با اعتباری حدود 43 میلیارد تومان به مددجویان استان پرداخت شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۸:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
هادی حق شناس با حضور در مراکز شبانه روزی تحت نظارت بهزیستی، ضمن دیدار و گفتگو با گروههای هدف مقیم در مراکز و با تبریک سال نو،زحمات و تلاشهای مجاهدانه مدیران و مربیان شاغل در مراکز نگهداری از مددجویان را ستایش کرد و در ادامه از حسن تدبیر و اقدامات بهزیستی گلستان در راستای پیشگیری و کنترل ویروس کرونا ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۶:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/یزد معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان یزد گفت: مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان یزد روزانه 7000 عدد ماسک و 500 عدد لباس گان برای مقابله با ویروس منحوس کرونا تولید و به بازار عرضه می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۵:۲۷    
مدیر مسکن و امور مهندسی کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان گفت: در سال 98، برای مددجویان شهرنشین استان، 207 واحد مسکونی خریداری و احداث شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۵:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی از اختصاص 240 میلیون تومان برای تأمین اقلام بهداشتی مددجویان بهزیستی و افراد ساکن در محلات کم برخوردار استان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
دو هزار ماسک تولید شده در محل پاتوق های معتادان، در بین کودکان کار و خیابانی، کارتُن خواب ها و زباله گردان ها توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مددجویان کمیته امداد چهارمحال و بختیاری 916 طرح بافت فرش، گلیم و تابلو فرش اجرا کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از پرداخت 118 میلیاد تومان در زمینه کمک معیشت به بیش از 40 هزار خانوار مددجوی تحت حمایت در 12 ماهه سال گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا- مدیر کل بهزیستی استان قزوین با اشاره به هدفگذاری برای تحقق شعار جهش تولید، گفت: رسالت اصلی این سازمان توانمندسازی، بازتوانی و ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان تحت پوشش است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۰    
سبزوار- ایرنا- 135 واحد مسکونی شهری و روستایی با هزینه 87 میلیارد ریال طی سال گذشته برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) سبزوار ساخته شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۳:۴۹    
درویشی از راه اندازی کارگاه تولید ماسک پارچه ای و یکبار مصرف بهداشتی توسط مددجویان کمیته امداد در بخش جغین شهرستان رودان خبر داد.
قوه قضاییه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۳:۴۱   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: شورش و اغتشاش در زندان یزد به دروغ سیزده شبیه است و وضعیت عمومی و بهداشتی مددجویان زندانی در بهترین شرایط قرار دارد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: سیل روز های اخیر بیش از سه میلیارد تومان به برخی از خانوار های جنوب استان خسارت وارد کرده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: 2970 طرح اشتغال و خودکفایی در سال گذشته برای مددجویان این نهاد اجرا شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۱:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان بابیان اینکه سیل روزهای اخیر بیش از سه میلیارد تومان به برخی از خانوارهای جنوب استان خسارت وارد کرده است گفت: براثر این سیل بیش از دو هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد در مناطق سیل زده دچار خسارت شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۱:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
21 هزار و 534 فقره تسهیلات به مددجویان و واجدان شرایط استان فارس پرداخت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۰:۵۵    
مدیر کمیته امداد شهرستان مرند و یامچی مجموع اقدامات این نهاد در حوزه پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۰:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
بندرعباس - معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد هرمزگان گفت: در سال 98 تعداد 5هزار و 461 طرح اشتغال مددجویان در هرمزگان اجرایی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۰:۵۱    
ایسنا/زنجان مدیرکل بهزیستی استان زنجان، گفت: مشارکت های مردمی همواره در رفع مشکلات مددجویان نقش به سزایی داشته است.