یکشنبه ۱۷ آذرساعت ۰۵:۵۱Dec 2019 8

جدیدترین‌های «دمای هوا»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۶:۲۸    
کارشناسان هواشناسی استان اعلام کردند بارش های امشب و فردا در بعضی از مناطق همرا با بارش برف خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۳:۱۵    
کاهش دمای هوا و بارش باران و برف از دوشنبه با ورود سامانه جدید در گلستان آغاز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
طبق پیش بینی هواشناسی سامانه بارشی در حال گذر از استان مرکزی است و روزهای دوشنبه و سه شنبه بارش نداریم اما دمای هوا کاهش می یابد.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به پیش بینی مه آلودگی، افت شش درجه ای دمای هوا و اختلال در تردد و لغزندگی جاده ها به ویژه در نیمه غربی و جنوبی استان، گفت:بارش برف و باران را طی 24 ساعت آینده در بیشتر مناطق استان شاهد خواهیم بود.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
منصور رحمانیان روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: آسمان امروز استان البرز، ابری و مه آلود بعضی ساعات بارش باران ارتفاعات برف، دمای هوا بین 6 تا 13 درجه بالای صفر، سرعت وزش باد 28 کیلومتر درساعت خواهد بود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی گیلان گفت: سامانه هوای سرد و بارشی که موجب کاهش 15 درجه ای دمای هوا و بارش برف و باران شده بود، از اواخر وقت فردا از استان خارج می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - رییس اداره هواشناسی بروجرد گفت: با توجه به ورود سامانه جدید بارشی آسمان این شهرستان برفی و بارانی و دمای هوا چهار درجه کاهش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مسوول پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: تا اواخر هفته جاری دما بطور میانگین در طول شبانه روز 4 تا 6 درجه سانتیگراد کاهش می یابد.
رهیاب   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۴:۵۶    
کاهش دمای هوا طی چند روز گذشته در اهواز، موجب ایجاد مه غلیظ صبحگاهی در این شهر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به ادامه بارش باران و برف در این استان تا روز یکشنبه هفته آینده، گفت: در این مدت دمای هوا 5 تا 15 درجه کاهش می یابد.
برترین ها / بازتاب   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: به نقل از skysports، کمیته سازماندهی بازی های المپیک 2020 توکیو اعلام کرد زمان برگزاری مسابقات سه گانه و سوارکاری به خاطر دمای هوا تغییر کرده است. این تغییرات به دنبال مذاکرات کمیته سازماندهی بازی های 2020 و کمیته بین المللی المپیک (IOC) در لوزان اعلام شد. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس پیش بینی اداره کل هواشناسی اغلب نقاط خراسان رضوی از جمله مشهد، کاهش محسوس دمای هوا و بارش پراکنده باران و برف را به دنبال خواهد داشت.
آذرمغان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: بارش باران و برف از فردا بیشتر مناطق استان اردبیل را فرا می گیرد که با توجه به کاهش دمای هوا در مناطق مرکزی و جنوبی و همچنین شهرستان گرمی بصورت برف پیش بینی می شود که اوج فعالیت این سامانه از روز پنجشنبه تا ظهر روز جمعه هفته جاری خواهد بود.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
اردلان محمدپور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بررسی نقشه های پیش یابی نشان دهنده ورود سامانه بارشی جدید به آذربایجان غربی است که فعالیت آن به صورت بارش برف و باران تا روز یکشنبه هفته آینده تداوم خواهد داشت. ...
عصر همدان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۲:۰۶    
روح الله زاهدی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر همدان با اشاره به وضعیت جوی استان در پایان هفته اظهار کرد: طی امروز هوای استان قسمتی ابری همراه با افزایش ابر و مه آلودگی در برخی ساعات همراه با وزش باد است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۲:۰۱    
کارشناس اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت:از فردا دمای هوا در مناطق مختلف استان کاهش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان یزد ، از کاهش دو درجه ای دمای هوا خبر داد.
اکو فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۲    
اکوفارس: مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به کشور از امروز (13آذر) از بارش برف و باران و کاهش 10 درجه ای دمای هوا در برخی مناطق خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۰:۰۵    
تابستان در کنار تمام زیبایی هایش دردسرهای خاص خود را هم دارد. گرمای تابستان اغلب طاقت فرسا می شود. خرید لباس در تابستان به دلیل دمای هوا نکات ریزی دارد، این که چه پارچه ای، چه لباس هایی و چطور آن ها را با هم ترکیب کنیم، همه چالش هایی هستند که باید در خرید لباس تابستانی به آن ها دقت کنید ...
ناطقان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به کشور از امروز (13آذر) از بارش برف و باران و کاهش 10 درجه ای دمای هوا در برخی مناطق خبر داد.
موج   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به این که روز شنبه (16آذر) بارش در نیمه غربی کشور تشدید می شود گفت: در این روز رگبار و رعد و برق در برخی نقاط هرمزگان و سواحل دریای عمان نیز پیش بینی می شود .
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۰۸:۵۹   + ۵۶ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: سازمان هواشناسی با پیش بینی برف و باران 5 روزه در اکثر مناطق کشور از کاهش 10 درجه ای دما در سواحل دریای خزر طی آخر هفته خبر داد. بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی کشور امروز در برخی مناطق واقع در شرق و شمالشرق کشور بارش پراکنده روی می دهد ...
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۸:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
مردم نیوز :محققان دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس در این مطالعه داده های بیش از 56 میلیون تولد را در آمریکا در فاصله زمانی میان سال های 1969 و 1988 مطالعه کردند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ضیاییان گفت:براساس نقشه های هواشناسی، امروز بارش باران در 8 استان کشور شدت می گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۴:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره هواشناسی شهرستان مهاباد گفت: دمای هوای نواحی مختلف آذربایجان غربی از امروز به طور میانگین پنج درجه کاهش می یابد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۲:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: ضمن کاهش محسوس دمای هوا از شب گذشته و بارش باران و برف در اغلب مناطق استان پیش بینی می شود این سامانه بارشی تا عصر امروز ادامه یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۰:۴۶    
کارشناس پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی گفت: از اواخر روز چهارشنبه تا روز یکشنبه هفته آینده سامانه قوی بارشی وارد استان شده و دمای هوا 6 تا هفت درجه کاهش می یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۷:۵۷    
شهرکرد- مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: دمای هوا در چهارمحال و بختیاری کاهش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۳:۱۵    
ورود سامانه بارشی و کاهش دمای هوا از فردا تا پایان هفته. پیش بینی کارشناسان هواشناسی برای آسمان استان است.
آناج   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۱:۳۶    
اشجعی گفت: با ورود سامانه فعال بارشی هوای استان تا 12 درجه کاهش خواهد یافت، علاوه بر آن بارش ها در مناطق سردسیری به شکل برف و باران خواهد شد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مجتبی پارسا| روز چهارم مارس در شهر هرتس فلده در آلمان، یک روز ابری و رویایی زمستانی است. شهری که تنها یک ساعت با ماشین تا برلین فاصله دارد. همه جا ساکت و آرام است. دمای هوا نزدیک به صفر است و برفِ جدید، بر سر شهر می بارد. صدای مبهمی از دور می آید؛ صدا واضح تر می شود ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
فاطمه زارعی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: انتظار بارش در این مدت تا عصر چهارشنبه بیشتر در نقاط غرب استان خواهد بود. وی اظهار داشت: با توجه به الگوی پیش یابی از امروز تا اواخر هفته جاری افزایش متناوب ابر در استان قابل پیش بینی است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۲۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
پس از چند روز هوای گرم و آفتابی از فردا با ورود سامانه بارشی هوای استان دوباره سرد می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۲۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل هواشناسی استان زنجان، از ورود سامانه بارشی به استان از بعدازظهر روز دوشنبه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - مدیرکل هواشناسی استان اردبیل از کاهش محسوس دمای هوا بین 7 تا 10 درجه در نقاط مختلف استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان کارشناس هواشناسی گیلان از کاهش محسوس دمای هوا طی فردا و پس فردا خبر داد و گفت: کاهش 10 درجه ای برای جلگه و 20 درجه ای برای ارتفاعات دور از انتظار نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
قم - کارشناس هواشناسی استان قم با بیان اینکه هوای این استان طی دوشنبه و سه شنبه بارانی است، گفت: حداکثر دمای هوا طی امروز قم به 20 درجه رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان اردبیل از ورود سامانه ناپایدار جوی از ظهر فردا به استان اردبیل خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - هواشناسی مازندران با انتشار اخطاریه پیش بینی کرد از عصر فردا دوشنبه موج جدید سامانه کم فشار وارد استان خواهد شد و نسبت به کاهش 10 تا 15 درجه ای دمای هوا مازندران هشدار داد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
هواشناسی قزوین روز یکشنبه در اطلاعیه خود آورده است، پیش بینی می شود دمای هوا روزهای دوشنبه و سه شنبه در قزوین بین 6 تا 10 درجه کاهش پیدا کند. هواشناسی قزوین همچنین از ورود سامانه بارشی به قزوین از فردا دوشنبه خبر داده است که پیامد آن بارش باران از بعدازظهر فردا تا اواخر وقت سه شنبه است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به نفوذ سامانه سرد بارشی به منطقه از عصر فردا، گفت: بارش باران و برف، وزش باد نسبتا شدید و کاهش 10 تا 20 درجه ای دمای هوا برای این مدت پیش بینی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۰۹:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی گیلان گفت: با نفوذ سامانه سرد و بارشی از عصر فردا در استان شاهد برف و باران خواهیم بود.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان گفت: نهادهای نظارتی همچون سازمان تعزیرات یا بازرسی وزارت صنعت، معدن و تجارت باید وضعیت نرخ خدمات تاکسی های اینترنتی را بررسی کنند و تشخیص دهند که افزایش نرخ در اثر کاهش دمای هوا صورت گرفته یا علت آن افزایش نرخ بنزین بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت:امروز به صورت پراکنده در مناطق شمالی استان احتمال بارندگی باران و برف وجود دارد اما سامانه اصلی بارندگی از دوشنبه وارد استان می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- روند افزایش دمای هوا در خراسان رضوی تا روز دوشنبه هفته جاری ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۱:۲۸    
کارشناس اداره کل هوا شناسی استان همدان گفت: دمای هوا در استان همدان این هفته روبه کاهش است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - هواشناسی مازندران از ورود دو سامانه بارشی به استان طی هفته جاری خبر داد و اعلام کرد با ورود این سامانه ها، دمای هوا 5 تا 10 درجه سانتی گراد کاهش می یابد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۰:۰۱    
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی: دمای هوا در نقاط مختلف استان تا روز سه شنبه افزایشی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۷:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
کارشناسان هواشناسی برای هفته پیش رو افزایش تدریجی دمای هوا را پیش بینی کردند
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره هواشناسی خلخال روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: بدنبال ورود جبهه هوای گرم و مرطوب و بارشی به منطقه ، بارش باران در این شهر از صبح دیروز آغاز شده و هم اکنون نیز بصورت پراکنده ادامه دارد. ...