پنجشنبه ۳۰ خردادساعت ۰۹:۳۶Jun 2019 20

جدیدترین‌های «دمای هوا»

خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- افزایش دمای هوا طی روزهای آینده در خراسان رضوی و مشهد ادامه خواهد داشت و پیش بینی شده روز جمعه دمای هوا در پایتخت معنوی کشور به 37 درجه برسد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۲۱:۴۱    
بندرعباس- ایرنا- افزایش دمای هوا در آخرین ماه از فصل زیبای بهار، مشکلات عدیده ای را برای مردم بوجود آورده است، گرمای هوا در این روزها موجب شده اهالی دهستان فاریاب رودان با مشکل کمبود و افت فشار آب شرب دست و پنجه نرم کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۷:۴۳   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - به دنبال افزایش دمای هوا در روزهای اخیر، مصرف برق افزایش یافت و دیروز (سه شنبه) به رقم 54 هزار و 138 مگاوات رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: دمای هوا در چهارمحال و بختیاری افزایش می یابد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۵:۰۳    
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان شمالی گفت: به احتمال فراوان با گرم تر شدن دمای هوا در این استان، 131 روستا با تنش آبی مواجه شوند.
فرارو   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۴:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
فرارو- یک دسته سگ درحالی که سورتمه ای را پشت سر خود می کشند به سوی رشته کوهی دوردست در شمال غربی گرینلند در حرکتند. به گزارش فرارو به نقل از بی بی سی، این تصویر فریبنده ممکن است عادی به نظر برسد، اما آنچه در زیر پای سگ هاست - یک تالاب آبی رنگ درخشان - به هیچ وجه عادی نیست. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۳:۱۷    
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان شمالی گفت: به احتمال فراوان با گرم تر شدن دمای هوا در این استان، 131 روستا با تنش آبی مواجه شوند. حسن زاده در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، با اشاره به اینکه در اردیبهشت ماه سال جاری 40 روستای این استان با تنش آبی مواجه بود ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- هر ساله با فرارسیدن فصل گرما بر اثر افزایش دمای هوا به بالای 50 درجه، وزش بادهای گرم و سوزان و برخی عوامل انسانی بویژه در مناطق جنوبی ایران آتش در خرمن طبیعت می اندازند که همچون بلایی ویرانگر مراتع، جنگل ها، عرصه ها و منابع طبیعی را نابود کرده و فجایع زیست محیطی سنگینی بر جای می گذارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۰:۳۶    
دمای هوا در آبادان و خرمشهر تا پایان هفته کاهش می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل هواشناسی استان اردبیل از کاهش نسبی دمای هوا از فردا در سطح استان اردبیل خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۵:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره هواشناسی شهرستان های لامرد و مُهر در استان فارس گفت: دمای هوا در این دو شهرستان واقع در جنوب استان فارس از مرز 50 درجه سانتیگراد گذشت . شعبانی در گفت و گو با ایسنا منطقه فارس ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: از فردا وزش باد شدید موجب بروز گرد و خاک خواهد شد و دمای هوا یک تا دو درجه افزایش می یابد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۵:۰۰    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: از فردا وزش باد شدید موجب بروز گرد و خاک خواهد شد و دمای هوا یک تا دو درجه افزایش می یاید. حجت الله علی عسگریان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان ...
همشهری   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۳:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با اشاره به افزایش نیاز آبی مردم در نیمه نخست سال، گفت: بدون شک با افزایش دمای هوا میزان مصرف هم بیشتر می شود، در حالی که تنها سامانه آب رسانی اصفهان ظرفیت محدودی در تامین آب شرب دارد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت:دمای هوا در شهر های آبادان و خرمشهر از امروز 3 درجه کاهش می یابد.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۲:۳۸    
با توجه به فرا رسیدن فصل گرما و افزایش دمای هوا لازم است برای حفظ و نگهداری اموال، اجناس و حتی تاسیسات از گزند گرمای شدید آفتاب محافظت کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: آغاجاری با 49 و ایذه با 22 درجه سانتیگراد به ترتیب بیشترین و کمترین درجه دما را در 24 ساعت گذشته در خوزستان داشتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
دمای هوا در شهرهای آبادان و خرمشهر از امروز 3 درجه کاهش می یابد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بیشینه دمای هوا در مناطق گرمسیر این استان طی روزهای آتی تا 40 درجه سلسیوس و حتی بالاتر از این دما پیش بینی شده لذا هوای گرم تا پایان هفته جاری در خراسان رضوی ماندگار خواهد بود.
باریش نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۰۹:۱۸    
براساس پیش بینی سازمان هواشناسی آذربایجان غربی، دمای هوای استان طی چند روز آینده کاهش یافته و خنک تر می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و مدیریت منابع استانداری خراسان شمالی از تغییر ساعت کاری در استان خبر داد. بیگ زاده در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، گفت: تغییر ساعت کاری در این استان به دلیل افزایش دمای هوا و صرفه جویی در مصرف انرژی اعمال می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۰۷:۱۶    
افزایش دمای هوا در آخرین ماه از فصل بهار در خوزستان، سبب کلافگی شهروندان و همچنین افزایش بار بر روی شبکه برق اهواز شده است.
صاحب نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۷:۴۸    
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: دمای هوا در 24 ساعت آینده در مناطق استان یک تا دو درجه افزایش خواهد داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۷:۰۸    
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان بوشهر با اشاره به افزایش دمای هوا و افزایش مصرف برق گفت: کاهش ساعت کار دستگاه های اجرایی و اداری استان بوشهر مصرف برق 70 مگاوات کاهش داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۵:۲۱    
دمای هوا امروز در استان به طور نسبی همچنان روند افزایشی دارد.
برترین ها / وزارت نیرو   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۶:۰۷   + ۴۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی صنعت برق با اشاره به افزایش دمای هوا تا 50 درجه سانتی گراد در برخی نقاط و رشد 1000 مگاواتی مصرف برق کشور در روز جاری، از مردم خواست مصرف برق خود را در ساعت های اوج مصرف مدیریت کنند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۵:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- میزان مصرف برق کشور با جهش یک هزار مگاواتی به مرز هشدار رسیده است، بر این اساس، سخنگوی صنعت برق ایران با اشاره به افزایش دمای هوا و به دنبال آن افزایش مصرف برق به مردم و مشترکان توصیه کرد مدیریت مصرف را جدی بگیرند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۴:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- سخنگوی صنعت برق با باشاره به گذراندن گرمترین روز سال گفت: دمای هوا در برخی از نقاط کشور به بیش از 50 درجه سانتیگراد رسیده است و میزان مصرف برق کشور نسبت به روز گذشته با افزایش هزارمگاواتی به رقم 53 هزار و 534 مگاوات افزایش یافته است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
احمد اسدی امروز در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: روزهای پایانی فصل بهار بیشینه دمای هوای روز گذشته مازندران مربوط به گلوگاه و ساری با 34 درجه و کمینه دمای هوا نیز مربوط به بلده با 11 درجه سانتی گراد بالای صفر بوده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان همدان از نوسان یک تا دو درجه ای دمای هوا و وزش باد نسبتا شدید در ساعات بعدازظهر تا پایان هفته خبر داد. ...
همشهری   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون اداره کل هواشناسی هرمزگان با اشاره به این که دمای بالای 35 درجه سانتی گراد در وضعیت بحرانی قرار دارد، گفت: دمای هوا در این استان به 45 تا 50 درجه سانتی گراد هم رسیده که این شرایط بالاتر از درجه بحران دمایی است. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۱:۲۲    
خوزستان_ مدیر کل هواشناسی خوزستان با بیان اینکه ده روز باران نیاید ریزگردها بر می گردند از کاهش دمای هوا در خوزستان از اواسط هفته خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۱:۲۱    
دمای هوا در روزهای آینده کاهش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۰:۴۷    
دمای هوا در خوزستان کاهش می یابد.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۰:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
صدها روستا در هند به دلیل خشک سالی تاریخی که خانوارها را در جست و جوی آب از خانه هایشان آواره کرده است، تخلیه شده اند. به گزارش ایسنا، هند طی هفته های اخیر شاهد افزایش شدید دمای هوا بوده است؛ به طوری که روز دوشنبه هفته گذشته دهلی ، پایتخت این کشور ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۰۹:۴۶    
تابستانه و افزایش دمای هوا این روزها باعث شده تا مردم برای فرار از هوای گرم به وسایل سرمایشی پناه ببرند. در این ایام هم باید صرفه جویی کرد و هم باید امکاناتی برای شهروندان مهیا شود.
برترین ها   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۲۲:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
ایرنا: دمای هوا در آخرین روزهای بهار در اهواز به 50 درجه سانتیگراد رسیده است اگرچه مردم این شهر کم و بیش به پدیده گرما خو گرفته اند اما آنچه در این میان سبب کلافگی آنها شده قطع مکرر آب شرب و یا افت فشار آن است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع برق هرمزگان گفت: با توجه به بالا رفتن دمای هوا و افزایش مصرف برق این شرکت از ابتدای خرداد برای مشترکان خانگی رویکردهای تشویقی و تنبیهی اجرا کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل هواشناسی استان اردبیل از افزایش دمای هوا طی امروز و فردا در برخی مناطق استان اردبیل خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
دمای هوا در استان از امروز تا روز سه شنبه افزایش می یابد و هوا گرم می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۵:۰۰    
کرج - ایرنا - مدیر کل هواشناسی البرز اعلام کرد که طی 2 روز آینده غبار محلی و افزایش دمای هوا برای استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان از رسیدن دمای هوا در اغلب شهرهای استان به 50 درجه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۴:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
هوای تهران در وضعیت سالم قرار دارد اما احتمال می رود غلظت آلاینده ازن بین ساعات 13 الی به بیشترین مقدار برسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
بخشدار آبدان با اشاره به اعلام افزایش شدت گرما و دمای هوا طی روزهای آینده گفت: باید تمهیدات لازم توسط دستگاه های اجرایی جهت پیشگیری و کنترل آتش سوزی احتمالی در مزارع کشاورزی و منازل مسکونی صورت پذیرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی با بیان اینکه دمای هوای استان گرم تر می شود، گفت: دمای هوا تا اوسط هفته جاری، سه درجه سانتیگراد افزایش می یابد.
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۰۷:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، افزایش دمای هوا و قطعی شدن جابه جایی ساعات اداری در برخی استان ها همچون خوزستان و یزد، زمزمه های تغییر ساعات اداری در تهران را از چند روز پیش بلند کرده است، برخی شهروندان بدون آنکه از قطعی شدن این تصمیم مطمئن شده باشند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۲۱:۲۱    
دمای هوای استان در روزهای آینده به طور نسبی افزایش می یابد و هوا گرمتر می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۲۰:۲۵    
کارشناسان هواشناسی برای 24 ساعت آینده ، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید و بارش تگرگ پیش بینی کردند. دمای هوا تا اواسط هفته بین 2 تا 3 درجه افزایش می یابد
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۹:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با افزیش بسیار شدید دمای هوا و گرمای چهل و چند درجه در مناطق مختلف استان یزد، میزان آلاینده ها در هوا هم افزایش یافت و در برخی ساعتها به پنج برابر حد مجاز رسید.