یکشنبه ۰۳ شهریورساعت ۰۲:۴۱Aug 2019 25

جدیدترین‌های «جشنواره بین المللی قصه گویی»

شبستان   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۳:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مراحل استانی بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی از اواخر تیر ماه سال جاری آغاز شده و تا 17 شهریور علاقه مندان برای شرکت در این رقابت فرصت دارند.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
صراط: این مطلبو از دست ندید! فرزندانی که پدران خود را به سقوط کشاندند
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایکنا از اردبیل، زعفر احدزاده، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل، صبح امروز، 30 مردادماه در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت ...
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۵:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
قاسم سلیمانی، سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان البرز در گفت وگو با ایکنا از البرز، به با برگزاری بیست ودومین جشنواره بین المللی قصه گویی اشاره و گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۳:۰۹    
مادران و کودکان بندرعباسی پای قصه های بیست و یکمین جشنواره بین المللی قصه گویی در مجتمع فرهنگی هنری آفرینش بندرعباس نشستند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۰۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان گفت: بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری در استان برگزار می شود. محمدجواد محمدی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۷:۳۱    
مرحله استانی بیست ودومین جشنواره بین المللی قصه گویی مهر ماه سال جاری در یزد برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
قصه گو های نوجوان استان قزوین برای شرکت در بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی به روی صحنه آمدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۲:۳۸    
مهاباد- ایرنا- مرحله کتابخانه ای بیست و دومین دوره جشنواره بین المللی قصه گویی مهاباد با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. عکاس: جمیل آزادمنش
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک مهاباد گفت: مرحله کتابخانه ای بیست و دومین دوره جشنواره بین المللی قصه گویی این شهرستان با معرفی 18 داستان برتر به کار خود پایان داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۹:۴۶    
ثبت نام جشنواره بین المللی قصه گویی آغاز شد و علاقه مندان می توانند تا هفدهم شهریور برای ثبت نام به نشانی اینترنتی www.kanoonfest.ir مراجعه کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۹:۱۸    
ثبت نام جشنواره بین المللی قصه گویی آغاز شد و علاقه مندان می توانند تا هفدهم شهریور برای ثبت نام به نشانی اینترنتی www.kanoonfest.ir مراجعه کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۲۱:۱۱    
مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بهاباد گفت: جشن قصه گویی به مناسبت بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان بهاباد برگزار شد.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۱:۵۴   + ۲۲ سایت دیگر  
علیرضا جوانبختی، مدیر روابط عمومی کانون پرورش فکری کودک و نوجوان استان همدان، در گفت وگو با ایکنا از همدان، گفت: بخش علمی بیست ودومین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون با 6 محور موضوعی و 16 موضوع برای مقاله نویسی برگزار می شود ...
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معصومه هادی، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان وبلوچستان در گفت وگو با ایکنا از سیستان وبلوچستان، گفت: ثبت نام در بیست ودومین جشنواره بین المللی قصه گویی از امروز، 27 مردادماه در سطح استان آغاز شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
بیست و یکمین جشنواره بین المللی قصه گویی، در مرحله کتابخانه ای اعضا و مربیان و دوستداران قصه در دیار کویری اردستان برگزارشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
فراخوان بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی در استان مرکزی آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی با شعار آینده ساختنی است سال جاری علاوه بر دعوت از نوجوانان، جوانان، پدربزرگ ها، مادر بزرگ ها و معلمان برای شرکت در جشنواره برای اولین بار از خبرنگاران نیز برای بیان قصه های خود در این جشنواره دعوت کرده است.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
"احمد پورمقبلان"، معاون رادیو کرمانشاه از اعلام آمادگی مجموعه رادیو برای اطلاع رسانی لازم در خصوص جشنواره قصه گویی نیز خبر داد. معاون صدای مرکز کرمانشاه همچنین گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اعضا نوجوان مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان امیدیه و آغاجاری با برگزاری جشن قصه گویی کتابخانه ای به استقبال بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی رفتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۲۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی در سیستان وبلوچستان باحضور شرکت کننده ها در رده های سنی مختلف در زمینه قصه گویی صحنه ای بایکدیگر به رقابت می پردازند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان از انتشار فراخوان بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی با شعار آینده ساختنی است در 2 بخش قصه گویی صحنه ای و 90 ثانیه ای خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
بخش ویژه ای از بیست ودومین جشنواره بین المللی قصه گویی به زبان آموزان و مدرسان کانون زبان ایران اختصاص پیدا کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان، از انتشار فراخوان بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی با شعار آینده ساختنی است و برگزاری مرحله استانی بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی در مهرماه سال جاری در کردستان خبر داد .
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران اعلام کرد: نشست هم اندیشی این کانون با دستگاه های فرهنگی و اجرایی استان به منظور معرفی و تبلیغات جشنواره بین المللی قصه گویی با حضور صدا و سیما ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمان گفت: مرحله استانی بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی 8 و 9 مهرماه سال جاری در کرمان برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۷:۵۱    
مرحله شهرستانی جشنواره بین المللی قصه گویی درمهاباد برگزارشد، کودکان و نوجوانان برتر این مرحله به مسابقات استانی راه می یابند.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۴:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
کانون زبان ایران از زبان آموزان و مدرسان این مجموعۀ آموزشی دعوت به عمل می آورد تا با شرکت در اولین دورۀ بخش ویژۀ کانون زبان ایران در بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روایتگر قصه های خود به زبان های عربی، انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، روسی و اسپانیایی شوند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مرحله استانی بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی در بخش های قصه 90 ثانیه و قصه گویی صحنه ای روزهای 16 و 17 مردادماه در زنجان برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان استان خراسان شمالی گفت: آخرین مهلت ارسال آثار به بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی تا دهم مهر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کانون پرورش فکری استان قزوین از همه مردم استان دعوت کرد تا در بخش قصه گویی 90 ثانیه ای جشنواره بین المللی قصه گویی شرکت کنند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
زاهدی گفت: قصه گویی درواقع حفظ ارزش ها، فرهنگ ها و سنت های جامعه بوده و آبان ماه سال جاری مرحله منطقه ای بیست ودومین جشنواره بین المللی قصه گویی به میزبانی ارومیه برگزار خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۶:۰۶    
با برگزاری جشن های قصه گویی در مراکز فرهنگی و هنری اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین، مرحله استانی بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی در قزوین کلید می خورد.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۳:۱۶    
مرجان فرهمند | خراسان رضوی - خبرنگار: قصه و قصه گویی عمری به درازای عمر بشر دارد و خداوند، اولین قصه گوی عالم، حکایت آفرینش را با زیباترین قصه ها بیان می کند. آفرینش و خلق قصه ها پاسخی روشن به نیازهای روحی ماست ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی با اعلام اینکه اعضای کانون، امسال 14 جایزه و دیپلم افتخار بین المللی کسب کردند گفت: 22امین جشنواره بین المللی قصه گویی از 15 مرداد در شهرستان های مختلف استان آغاز شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۲:۰۵    
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان استان همدان گفت: آخرین مهلت ارسال آثار به بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی تا دهم مهر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مرحله شهرستانی جشنواره بین المللی قصه گویی برای انتخاب قصه گویان برتر در شهرستان خوی آغازشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
گلستان برای اولین بار میزبان مرحله منطقه ای جشنواره قصه گویی خواهد بود.
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
جواد زاهدی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مرحله از جشنواره طبق جدول زمان بندی دبیرخانه استانی جشنواره تنظیم شده است. وی بیان کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۳:۲۰    
نشست مشترک مدیرکل و کارشناسان کانون پرورش فکری استان اردبیل و مسئولان باشگاه خبرنگاران جوان صداوسیمای مرکز اردبیل با موضوع بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۲:۱۲    
گنبدکاووس - ایرنا - جشنواره قصه گویی در مناطق سیل زده گلستان همزمان با مرحله شهرستانی بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی امروز (چهارشنبه 16 مرداد) در محل کانون پرورش فکری شماره 2 گنبدکاووس افتتاح شد.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۲۰:۱۳    
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه در راستای انجام فعالیت های استانی بیست ودومین جشنواره بین المللی قصه گویی، نشست آموزشی قصه گویی با عنوان شیوه های ارتباط موثر با مخاطب در قصه گویی را برگزار می کند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۹:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- بخشهای "قصه خبرنگاران" و "قصه شهر من" در قسمت استانی بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی در خراسان رضوی طراحی شده است تا خبرنگاران و شهروندان بتوانند قصه ها و خاطرات خود را در این قالب به صورت قصه های 90 ثانیه ای ارائه دهند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۶:۳۴    
مدیرمسئول روزنامه شهرآرا مشهد گفت: امیدوارم که این همکاری و مشارکت در تمام شهرهای ایران الگو شود تا همه پای کار بیایند و ما بتوانیم به صورت گسترده قصه های ایران را ثبت کنیم. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۶:۰۷    
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان رضوی گفت: بیست ودومین دوره جشنواره بین المللی قصه گویی با شعار آینده ساختنی امسال برگزار می شود و جشنواه های قصه گویی معمولا در سطح شهرستان ها، استان، منطقه و در سطح ملی و بین المللی هر ساله اجرا می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
نشست خبری بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی در مشهد برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
فراخوان ارایه مقاله به بخش علمی بیست ودومین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.
تابناک آذربایجان غربی   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۰:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
مرحله کتابخانه ای بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی با شعار آینده ساختنی است در مراکز کانون آذربایجان غربی آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۰۸:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گفت:کرمانشاه میزبان بخش استانی بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۷:۰۲    
بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی با شعار آینده ساختنی است در دو بخش قصه گویی صحنه ای و 90 ثانیه ای برگزار می شود.