یکشنبه ۰۴ اسفندساعت ۱۲:۱۴Feb 2020 23

جدیدترین‌های «کمیسیون انرژی»

جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، شمارش آرای انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اندیمشک همچنان ادامه دارد اما تاکنون، فریدون حسنوند نماینده اصولگرای فعلی این حوزه انتخابیه و رئیس کمیسیون انرژی مجلس پیشتاز شمارش آرا است. ...
میزان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۰۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گفته رئیس نایب رئیس کمیسیون انرژی اتاق تهران موضوع نرخ خرید و فروش برق باید به صورت ریشه ای حل شود که لازمه ایجاد نظام رگولاتوری در تنظیم برق است. تاریخ انتشار: 06:30 - 02 اسفند 1398 - کد خبر: 597322
کرد پرس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۰۳    
به گزارش کردپرس، سوران عمر رئیس کمیسیون انرژی، منابع طبیعی، صنایع و بازرگانی دو دوره گذشته پارلمان کردستان در گفتگو با سایت خبری خندان، گفت که به عنوان عضوی از کمیسیون انرژی و منابع طبیعی در پارلمان کردستان، هیچ اطلاعی از جزئیات فعالیت های نفتی اقلیم کردستان ندارد، زیرا به گفته وی ...
کرد پرس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۵۳    
به گزارش کردپرس به نقل از سایت خبری آوینه، شیرکو جودت در واکنش به اظهارات وزیر انرژی آمریکا که در دیدار با مسرور بارزانی نخست وزیر اقلیم کردستان در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ ...
برترین ها   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۲۱:۱۳    
برترین ها: هدایت اله خادمی عضو کمیسیون انرژی و نماینده باغملک در برنامه انتخاباتی خود پس از انتقاد مردم از وی قهر و جلسه را ترک کرد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۸:۳۵    
عدل هاشمی پور نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده گفت: اصلاح طلبان می دانند تا الان که دولت در دست آن هاست در هیچ کاری از آن ها دخالت نکردم و کار خودم را انجام می دادم و پروژه های ملی را مدیریت می کردم ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: یک نماینده باید قدرت تصمیم گیری در سطح سیاست های ملی را دارا بوده و از همه مهم تر با مردم صادق باشد.
میزان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی ایران گفت: برخی داده های غیرواقعی سامانه بهین یاب موجب شده تا حاشیه های اصلی آن گریبان بنگاه های کوچک و متوسط را بگیرد. تاریخ انتشار: 11:15 - 25 بهمن 1398 - کد خبر: 596256
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۰:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی تهران از آمادگی بخش خصوصی برای حضور در طرح های پالایشگاهی و پتروپالایشگاهی وزارت نفت خبر داد.
افکار نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۰:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی گفت: فرودگاه ماهشهر، ویژه مدیران پروازی وزارت نفت است و خدمات این فرودگاه به مردم این منطقه ناچیز است.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۲۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس می گوید: صنایع پایین دستی پتروشیمی به طور مستقیم و غیرمستقیم مشاغل بسیاری را ایجاد کرده اند و میزان پیوند آن ها با سایر بخش های اقتصادی قابل ملاحظه است.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی می گوید: مشکلات برخی از شرکت های پتروشیمی به دلیل واگذاری به بخش خصوصی کاهش پیدا کرده است چراکه در ضرر و سود محصولات ذی نفع هستند و خوشبختانه بخش خصوصی در حوزه صنایع پتروشیمی توانسته تحریم ها را دور بزند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۰۴:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که مردم باید با تحقیق به کاندیداهایی متعهد، کاردان و پاک دست رای دهند تا با شکل گیری مجلسی انقلابی و متخصص کشور در ریل توسعه حرکت کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۰۹:۵۶    
در پنجمین جلسه کمیسیون انرژی اتاق مشهد به بررسی نیاز شهرک ها و نواحی صنعتی خراسان رضوی به انرژی آب و چالش های پیش روی آن ها برای تامین این منابع، پرداخته شد.
شانا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: پیشرفت های بزرگی در بخش های مختلف پتروشیمی و همچنین پروژه های گازرسانی به دست آورده ایم که به هیچ عنوان با قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست.
شانا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
نمایندگان بخش خصوصی در پانزدهمین نشست کمیسیون انرژی و محیط زیست اتاق بازرگانی تهران مسائل بخش انرژی، نفت و گاز در سراسر دنیا را بررسی کردند.
نسیم   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
برنامه رهیافت رادیو اقتصاد به موضوع احداث پالایشگاه و پتروپالایشگاه در راستای تکمیل زنجیره ارزش افزوده در شرایط تحریم نفتی اختصاص داشت. مهمانان این برنامه هوشنگ فلاحتیان معاون وزیر نفت، محمدرضا اکبری کارشناس انرژی و حمیدرضا صالحی رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی بودند. ...
شما نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۱:۱۹    
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: : وقتی آمار و ارقام های مرتبط با قاچاق سوخت و میزان مصرف بنزین را پیش از افزایش قیمت با بعد از افزایش قیمت بنزین مقایسه می کنیم، خیلی تفاوت محسوس و ملموسی احساس نمی شود و آنچنان که انتظار می رفت، خروجی مثبتی نداشته است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۰:۳۸    
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: وظیفه نمایندگان قانون گذاری و نظارت بر اجرای قوانین است اما امروز مردم مطالباتی از جنس اجرایی دارند و کاندیداها برای جلب رای مردم به سمت و سوی دادن وعده هایی دست نیافتنی می روند.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۰۹:۵۵    
عضو کمیسیون انرژی گفت: در جلسه کمیسیون انرژی با وزیر نفت، مقرر شده تا دولت برای مالکان خودروهای بنزینی تسهیلاتی را در نظر بگیرد تا مردم ترغیب شودند خودروهایشان را به کپسول CNG مجهز کنند.
دانا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که بودجه 99 غیرقابل اجرا است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۰۰:۱۱    
دنیای اقتصاد : کمیسیون انرژی و محیط زیست اتاق تهران با همکاری معاونت بررسی های اقتصادی اتاق، یک طرح مطالعاتی در حوزه بررسی اثرگذاری و تبعات ضوابط و معیارهای استقرار واحدها و فعالیت های صنعتی و تولیدی را به انجام رسانده که علاوه بر نقد برخی مصوبات قدیمی موجود ...
نمایندگان بخش خصوصی در نشست پانزدهم کمیسیون انرژی و محیط زیست اتاق بازرگانی تهران، میزبانی یکی از مدیران ارشد حوزه مالی و سرمایه گذاری بودند و در مورد اصلاح ساختار نظام مالی بنگاه ها، بازده سرمایه و ایجاد ارزش در بنگاه های حوزه انرژی سخن گفتند ...
اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۱:۰۷    
کمیسیون انرژی و محیط زیست اتاق تهران با همکاری معاونت بررسی های اقتصادی اتاق، یک طرح مطالعاتی در حوزه بررسی اثرگذاری و تبعات ضوابط و معیارهای استقرار واحدها و فعالیت های صنعتی و تولیدی را به انجام رسانده اند که علاوه بر نقد برخی مصوبات قدیمی موجود ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۰:۲۵    
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دیگر مردم به طیف های سیاسی نگاه خاصی ندارند بلکه به دنبال فردی کارآمد و با تجربه به منظور برنامه ریزی برای حل مشکلاتشان هستند.
پول نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۰۸:۴۷    
عضو کمیسیون انرژی مجلس با تأکید بر اینکه دولت باید برنامه های کاربردی برای رونق تولید ارائه دهد، گفت: دولتمردان باید در جهت رونق تولید گام های اساسی بردارند، زیرا اگر تولید در کشور به شیوه متناسبی گسترش پیدا کند، مشکلات زیادی، به ویژه بیکاری جوانان رفع خواهد شد.
می متالز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۲۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - عضو کمیسیون انرژی مجلس می گوید: با توجه به افزایش قیمت بنزین، تقاضا برای دوگانه سوز کردن خودروها افزایش یافته است به همین دلیل ارائه تسهیلات به مردم ازسوی بانک ها برای دوگانه سوز کردن خودروها ضروری است.
شانا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۵:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: گازرسانی به روستاها و شهرهای کشور اقدام و دستاورد بزرگی بود که در اوج تحریم ها محقق شد، این موضوع حتی برای مردم کشور نیز راضی کننده و نقطه مثبتی در عملکرد وزارت نفت است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۱:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: درحوزه فضایی دستاوردهای بزرگی را داشته ایم اما پروژه پرتاب ماهواره به مدار زمین دستاوردی بزرگ و حاصل تلاش های شبانه روزی نخبگان و فرزندان انقلاب است.
شانا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۲:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: صنعت نفت با درایت وزیر نفت و باوجود تحریم ها، تخریب ها و گاه سیاه نمایی برخی افراد و گروه ها در داخل کشور، مسیر توسعه خود را ادامه می دهد.
مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۷:۱۲    
عضو کمیسیون انرژی مجلس، تحریم علی اکبر صالحی را لجاجت آمریکایی ها خواند و گفت: مقامات آمریکا با این رفتارها در تلاشند تا با سخت کردن شرایط برای ایران، شرایط را برای ادامه کار خود هموار کنند.
شانا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۱:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه پتروشیمی یکی از سودآورترین صنایع کشور به شمار می آید، گفت: صنعت پتروشیمی باوجود تحریم ها روند توسعه ای خود را ادامه می دهد و محدودیت ها تاثیری بر سرعت قطار توسعه این بخش نداشته است.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۰:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خانه ملت، علی گلمرادی در رابطه با ادغام یارانه هدفمندی و معیشتی و پرداخت 72 هزار تومان به هر فرد مطابق با مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه سال 99 ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۰۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی تهران گفت: شرکت های توانمند ایرانی آمادگی دارند تا در مسیر توسعه صنعت پتروشیمی ایران همگام با دیگر بخش ها نقش آفرین باشند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۲۰:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی معتقد است افزایش قیمت بنزین دلیل کاهش قاچاق سوخت نیست و باید دلیل اصلی این مهم را افزایش نظارت ازسوی دستگاه های نظارتی و کنترلی دانست.
عضو کمیسیون انرژی مجلس میگوید: تحریم ها در سال های اخیر روند مذاکرات برای صادرات گاز ایران به هند را کند کرده و سبب مفتوح ماندن این پرونده شده است.
شانا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۲:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پروژه های عظیم گازرسانی در هیچ دولتی مشاهده نشده بود، گفت: نهضت گازرسانی روستایی در دولت تدبیر و امید محقق شد.
کرد پرس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۱ - ۱۰:۴۰    
به گزارش کردپرس، با وجود گذشت بیش از شش ماه از تشکیل کابینه نهم دولت اقلیم کردستان به نخست وزیری مسرور بارزانی از اعضای ارشد دفتر سیاسی حزب دمکرات کردستان عراق (پارتی) هنوز هیچ نامزدی برای منصب وزارت منابع طبیعی که متولی تمامی فعالیت های نفت اقلیم و درآمدهای آن است ...
پدال نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۴:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
پدال نیوز: موضوع گازسوز کردن خودروهای شخصی و حمل ونقل عمومی با حضور کارشناسان و مسئولان وزارت نفت در کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی بررسی شد.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۲:۰۸    
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: روحانی اگر به تخریب جناح ها ادامه دهد، نه تنها تنور انتخابات گرم نخواهد شد، بلکه آن را سرد هم می کند و مردم را از نقششان در تعیین سرنوشت خود دلسرد خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مخبر کمیسیون انرژی پارلمان اردن فاش کرد که دولت آمریکا در سال 2016 توافقنامه گاز با رژیم صهیونیستی بر اردن تحمیل کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۸:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از بررسی تحقق اجرای برنامه های استفاده از سوخت CNG در خودروها در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۷:۲۰   + ۲۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: شرکت ایران خودرو به ظرفیت تولید روزانه 300خودروی گازسوز رسیده و قرار است در آینده نزدیک به تولید روزانه 700 خودروی گازسوز برسد.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: پسندیده نیست که بالاترین قدرت اجرایی کشور در تریبون رسمی بگوید من و مردمم نمی توانیم بدون خارجی ها کشورمان را اداره کنیم.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۳:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس از احداث بزرگترین مجتمع روی و سرب کشور در کرمان خبر داد. *** تولید شمش و روی در فازهای بعدی مجتمع به گزارش خبرگزاری صنایع ، حسین امیری خامکانی با اعلام این خبر، اظهار داشت: ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۱:۰۵    
عضو کمیسیون انرژی تاکید می کند که نباید اجازه دهیم جشن پیروزی انقلاب تحت تبلیغات انتخاباتی قرار بگیرد و این دهه عرصه ای برای کشمکش نامزدهای انتخاباتی شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۳:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان این که افزایش 15 درصدی حقوق کارکنان دولت برای سال آینده 25 درصد از نرخ تورم کمتر است تاکید کرد که این افزایش حقوق ها باید مطابق با نرخ تورم باشد.
نمایندگان بخش خصوصی در نشست سیزدهم کمیسیون انرژی و محیط زیست اتاق بازرگانی تهران، از ضرورت ایجاد یک نهاد رگولاتوری غیردولتی در حوزه پتروشیمی گفتند و ظرفیت ها و چالش های انرژی های تجدیدپذیر در کشور را به بحث گذاشتند ...
بازار نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سید محمد حسینی گفت: با توجه به کارشکنی اروپایی ها پس از خروج امریکا از برجام و فضای تحریمی که امروز داریم، اوضاع آینده سخت تر نخواهد شد.
اقتصاد آنلاین / خبر خودرو   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۰۹:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خانه ملت، دستور کار کمیسیون انرژی مجلس در روز (دوشنبه 7 بهمن ماه) هفته جاری به شرح ذیل است؛ مسئولان و کارشناسان وزارت نفت روز دوشنبه درخصوص کاهش مصرف سوخت و برنامه های آتی آن وزارتخانه در مورد سیاست های اخیر دولت پیرامون اجرایی شدن خودروی سی.ان ...